Pregled svih liga

Lepoglava

Liga: 1. B HKLS
Klub: Kuglački klub Lepoglava
Adresa: Hrvatskih Pavlina 1, 42 250 Lepoglava
Email: zeljko.huten@gmail.com , iso.igor.gal@gmail.com

Kuglana: Drava   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Dražen Posavec 098 932 22 31 drazen.posavec5@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Vjekoslav Mostečak
122759
122759
4.0
4.0
1.0
1.0
7.0
5.0
14.0
8.0
351.5
361.0
191.5
178.75
543.0
539.75
2. Nikola Dubovečak
121763
121763
2.0
2.0
2.0
2.0
6.0
6.0
8.0
7.0
368.0
381.0
174.5
188.5
542.5
569.5
3. Dražen Posavec
121771
121771
4.0
3.0
2.0
3.0
8.0
10.0
14.0
5.0
351.25
384.33
186.0
204.33
537.25
588.67
4. Bernardo Kalauz
120153
120153
4.0
4.0
0.0
2.0
5.5
9.0
15.0
9.0
360.75
378.0
175.75
192.5
536.5
570.5
5. Bojan Barač
121762
121762
4.0
4.0
0.0
1.0
5.0
5.0
29.0
17.0
364.0
362.25
166.0
171.0
530.0
533.25
6. Mirko Žuliček
121774
121774
1.0
1.97
0.0
0.0
0.0
3.0
9.0
6.0
354.0
351.78
155.0
149.24
509.0
501.02
7. Igor Gal
121764
121764
3.0
3.0
0.0
1.0
2.5
4.5
18.0
9.0
340.33
361.67
162.33
191.0
502.67
552.67
8. Jurica Smontara
122291
122291
2.0
1.03
0.0
1.0
1.0
2.0
14.0
6.0
344.5
344.66
152.0
199.03
496.5
543.69
9. Stjepan Špac
121788
121788
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
3.0

334.0

196.0

530.0
BEZ NASTUPA
1. Mihael Dubovečak
122594
122594
2. Renato Frketin
123089
123089
3. Matija Habek
122172
122172
4. Željko Huten
121766
121766
5. Željko Kos
121767
121767
6. Nikola Kušenić
122412
122412
7. Mario Oreški
122872
122872
8. Ervin Šinko
122760
122760
9. Ivan Šumečki
122873
122873
10. Zvonko Žuliček
122762
122762
11. Darko Županić
122761
122761
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
2 11 Lepoglava Đurđenovac Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3428) 19.09.2020 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
3 15 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
8.0 : 0.0 (3395 : 3209) 26.09.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
4 22 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3309) 10.10.2020 17:00 Nenad Perši, A
Goran Peršić, A
| | |
5 28 Osijek Lepoglava Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3460 : 3165) 17.10.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Zorica Todić, B
| | |
6 33 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3381 : 3301) 24.10.2020 17:00 Stjepan Pintarić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
7 41 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3308 : 3260) 07.11.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
8 44 Lepoglava Belišće Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3247 : 3175) 14.11.2020 17:00 Tomislav Peršić, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
10 55 Kandit Lepoglava Pampas
1-6
27.02.2021 15:00 Željko Hidek, A
Zorica Todić, B
| | |
9 54 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
02.03.2021 17:00 Lucija Sedlar, B
Robert Sekušak, A
| | |
11 66 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
06.03.2021 17:00 Nenad Perši, A
Stjepan Pintarić, A
| | |
13 77 Đurđenovac Lepoglava Sportski centar
1-4
20.03.2021 16:00 | | |
14 81 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
27.03.2021 17:00 | | |
15 88 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
10.04.2021 14:30 | | |
16 94 Lepoglava Osijek Drava
1-6
17.04.2021 17:00 | | |
17 99 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
24.04.2021 18:00 | | |
18 107 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
08.05.2021 17:00 | | |
19 110 Belišće Lepoglava Belišće
1-4
15.05.2021 17:00 | | |
20 120 Lepoglava Zabok Drava
1-6
22.05.2021 17:00 | | |
21 121 Lepoglava Kandit Drava
1-6
29.05.2021 17:00 | | |
22 132 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
05.06.2021 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više