Pregled svih liga

Podravka

Liga: 1. HKL-ž
Klub: Športski kuglački klub Podravka
Adresa: Ante Starčevića 32, 48 000 Koprivnica
Email: skkpodravka@gmail.com

Kuglana: Kuglana 2   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 13:00
Rezervni termin: četvrtak, 16:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Ljiljana Picer 091 574 83 73 stjepan.picer@kc.t-com.hr
Odgovorna osoba i trener Željka Orehovec 099 685 73 58 zeljka.orehovec@podravka.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Željka Orehovec
110124
110124
5.0
3.0
3.0
3.0
13.0
10.0
7.0
9.0
371.8
371.0
192.8
190.33
564.6
561.33
2. Marija Zver
110003
110003
6.0
5.0
3.0
2.0
9.5
10.0
23.0
25.0
362.67
360.6
184.17
172.6
546.83
533.2
3. Jelena Kolarić
110119
110119
5.0
5.75
2.0
3.0
8.0
14.0
15.0
14.0
369.4
356.17
176.6
185.22
546.0
541.39
4. Monika Matiša
110122
110122
5.0
6.0
4.0
3.0
13.0
13.0
15.0
19.0
356.8
357.0
188.2
182.17
545.0
539.17
5. Vedrana Šimunić
110128
110128
5.16
5.0
3.0
4.0
12.5
12.5
14.0
14.0
364.73
345.8
177.33
185.6
542.05
531.4
6. Aleksandra Lukčin
110108
110108
3.45
2.89
0.0
1.0
3.5
4.0
25.0
24.0
344.93
357.44
172.46
151.56
517.39
509.0
7. Ljiljana Bolić
110114
110114
5.39
6.0
1.0
6.0
5.5
19.5
33.0
30.0
345.08
366.83
164.94
166.17
510.02
533.0
8. Antonela Vargić
110131
110131
1.0
1.36
0.0
0.0
2.0
1.0
8.0
8.0
341.0
347.79
152.0
125.0
493.0
472.79
9. Melinda Petrić
110109
110109
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
5.0

345.0

178.0

523.0
BEZ NASTUPA
1. Lana Buhinjak
110115
110115
2. Ana-Marija Geček
110543
110543
3. Ana-Marija Grčić
110117
110117
4. Maja Hećimović
110743
110743
5. Inka Jakupec
110918
110918
6. Đurđica Lukač
110121
110121
7. Ljiljana Picer
110126
110126
8. Ena Šimunić
110742
110742
9. Željka Široki
110129
110129
10. Verica Vučić
110133
110133
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3407 : 3257) 12.09.2020 12:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
2 7 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
8.0 : 0.0 (3247 : 3050) 19.09.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
3 15 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
7.0 : 1.0 (3272 : 3178) 03.10.2020 13:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Semenski, A
| | |
4 16 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3252 : 3317) 10.10.2020 15:00 Dragan Glajh, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
5 25 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3217 : 3083) 17.10.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Helena Bolić, B
| | |
7 34 Podravka Admiral Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3080 : 3083) 07.11.2020 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
8 38 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3381 : 3319) 14.11.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
9 43 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3211 : 3285) 21.11.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
6 27 ŽKK Ogulin Podravka Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3278 : 3255) 28.11.2020 11:00 Božo Pavlaković, A
Milan Neralić, B
| | |
10 49 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3266 : 3317) 06.02.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Zdravko Vučić, B
| | |
11 52 ŽKK Osijek '97 Podravka Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3068 : 3057) 13.02.2021 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
12 60 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3169 : 3174) 20.02.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Siniša Brez, B
| | |
13 61 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
27.02.2021 13:00 Stjepan Bračko, A
Helena Bolić, B
| | |
14 70 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
13.03.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
15 72 Podravka ŽKK Ogulin Kuglana 2
1-6
20.03.2021 13:00 | | |
16 79 Admiral Podravka Grmoščica
5-8
27.03.2021 11:00 | | |
17 83 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
10.04.2021 12:00 | | |
18 88 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
17.04.2021 11:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više