Pregled svih liga

ŽKK Split

Liga: 1. HKL-ž
Klub: Ženski kuglački klub Split
Adresa: Fra Bonina 6, 21 000 Split
Email: zkk.split@gmail.com

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 13:00
Rezervni termin: utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Trener Ana Vidan 098 534 702 vidan.vidan@gmail.com
Odgovorna osoba Đurđica Strinić 099 425 13 13 nicebo1980@gmail.com
Odgovorna osoba i voditelj ekipe Višnja Dragičević 091 894 24 72 visnja.dragicevic4@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ana Vidan
110395
110395
7.0
6.0
4.0
4.0
18.5
17.0
9.0
3.0
374.0
383.83
201.86
194.0
575.86
577.83
2. Jasmina Marinović
110380
110380
1.0
1.75
0.0
2.0
1.0
5.0
2.0
7.0
374.0
366.86
181.0
198.86
555.0
565.71
3. Matea Gašparović
110381
110381
7.0
6.0
4.0
3.0
15.0
12.5
21.0
21.0
363.43
360.83
186.43
186.67
549.86
547.5
4. Ivanka Kragić
110384
110384
7.0
5.5
2.0
1.0
12.0
12.0
45.0
14.0
361.29
372.0
182.0
195.09
543.29
567.09
5. Ana Laus
110611
110611
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
5.0
0.0
372.0
168.0
540.0
6. Đurđica Strinić
110884
110884
5.5
3.75
2.0
1.5
9.0
6.0
20.0
28.0
361.09
365.33
175.82
157.87
536.91
523.2
7. Danica Torović
110394
110394
7.0
4.0
1.0
3.0
11.5
13.0
29.0
17.0
366.29
377.25
170.57
193.5
536.86
570.75
8. Antonija Bosanac
110675
110675
2.0
2.0
0.0
2.0
1.5
4.0
17.0
11.0
354.0
362.5
167.0
177.5
521.0
540.0
9. Ivanka Šego
110392
110392
4.5
4.5
1.0
1.5
6.5
6.0
46.0
28.0
357.11
358.67
162.22
172.22
519.33
530.89
10. Višnja Dragičević
110379
110379
0.0
1.5
0.0
1.0
0.0
6.0
0.0
5.0

377.33

190.67

568.0
11. Valentina Prpić
110389
110389
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
3.0

350.0

184.0

534.0
BEZ NASTUPA
1. Kristina Ćuk
110613
110613
2. Milica Josipović
110382
110382
3. Ljubica Peraica
110388
110388
4. Lucija Petrović
110777
110777
5. Chiara Ria Pivčević
110898
110898
6. Vedrana Sivro
110391
110391
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 ŽKK Split ŽKK Ogulin Poljud
1-6
5.5 : 2.5 (3345 : 3270) 12.09.2020 13:00 Stanko Čota, A
Paško Dragičević, A
| | |
2 10 Admiral ŽKK Split Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3431 : 3424) 19.09.2020 11:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 11 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
2.5 : 5.5 (3228 : 3232) 26.09.2020 13:00 Denis Brajdić, A
Paško Dragičević, A
| | |
4 20 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3338 : 3391) 10.10.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
5 22 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
5.0 : 3.0 (3369 : 3267) 17.10.2020 12:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
6 29 ŽKK Split ŽKK Osijek '97 Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3376 : 3115) 24.10.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
7 33 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3182 : 3127) 07.11.2020 13:00 Miroslav Semenski, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
8 38 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3381 : 3319) 14.11.2020 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
9 44 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3344 : 3268) 30.01.2021 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
10 47 ŽKK Ogulin ŽKK Split Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3318 : 3375) 06.02.2021 11:00 Antonio Sušanj, A
Božo Pavlaković, A
| | |
11 55 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3344) 13.02.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
12 56 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3158 : 3149) 20.02.2021 15:00 Davorka Novak, A
Mirna Matić, B
| | |
13 65 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3405 : 3258) 27.02.2021 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
14 67 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
13.03.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Elda Sinovčić, B
| | |
15 74 ŽKK Osijek '97 ŽKK Split Pampas
1-6
20.03.2021 12:00 | | |
16 78 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
27.03.2021 13:00 Paško Dragičević, A
Dražen Babić, B
| | |
17 83 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
10.04.2021 12:00 | | |
18 89 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
17.04.2021 12:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više