Pregled svih liga

Endi-Tekstilac

Liga: 2. HKLS-ž
Klub: Kuglački klub Endi-Tekstilac
Adresa: Klanječka 37, 10 000 Zagreb
Email: endi.tekstilac@gmail.com

Kuglana: Pongračevo   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 16:00
Rezervni termin: nedjelja, 13:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Kristina Juras Kovač 098 175 92 17 kristina.juras.kovac@gmail.com
Trenerica Barica Juras 091 270 89 46

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ema Tročak
110400
110400
2.0
1.0
2.0
0.0
8.0
2.0
10.0
10.0
372.0
347.0
203.0
173.0
575.0
520.0
2. Dorotea Osrečki
110443
110443
2.0
1.0
2.0
1.0
6.5
3.0
12.0
1.0
376.5
337.0
181.5
210.0
558.0
547.0
3. Irma Šimić
110347
110347
2.0
0.0
2.0
0.0
6.0
0.0
10.0
0.0
356.5
194.5
551.0
4. Martina Lozić
110440
110440
4.0
1.0
3.0
0.0
7.0
2.0
27.0
7.0
361.0
352.0
184.0
173.0
545.0
525.0
5. Maja Belošević
110330
110330
2.0
0.0
1.0
0.0
3.5
0.0
11.0
0.0
370.0
170.5
540.5
6. Paula Polanšćak
110344
110344
1.51
0.0
1.0
0.0
6.0
0.0
5.0
0.0
368.21
171.52
539.74
7. Ivanka Tomljanović
110452
110452
4.0
1.0
1.0
1.0
6.5
4.0
30.0
5.0
364.0
370.0
171.0
164.0
535.0
534.0
8. Lucija Pavlek
Lucija
110445
1.29
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
6.0
0.0
338.76
193.02
531.78
9. Nada Kordić
110436
110436
3.21
1.0
1.0
0.0
5.0
1.0
37.0
15.0
373.52
341.0
147.66
135.0
521.18
476.0
10. Kristina Juras Kovač
110433
110433
1.0
0.75
1.0
1.0
3.0
3.0
6.0
2.0
356.0
346.67
162.0
177.33
518.0
524.0
11. Patricija Korbar
110435
110435
0.99
0.25
0.0
0.0
0.0
0.0
9.0
4.0
345.45
304.0
155.56
136.0
501.01
440.0
BEZ NASTUPA
1. Dora Andrijanić
110538
110538
2. Patricia Berić
110424
110424
3. Doroteja Fijačko
110426
110426
4. Tanja Mileta
110442
110442
5. Željka Rakvin
110446
110446
6. Monika Stojić
110448
110448
7. Anja Vicković
110351
110351
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 ŽKK Zaprešić Endi-Tekstilac Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3308 : 3285) 03.10.2020 16:15 Nikola Filipović, A
Petar Filipčić, B
| | |
2 5 ŽKK Sidra Endi-Tekstilac Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (3039 : 3134) 10.10.2020 15:00 Petar Filipčić, B
Ivica Tuščić, C
| | |
3 12 Endi-Tekstilac ŽKK Novska Pongračevo
1-6
5.0 : 3.0 (3105 : 2981) 17.10.2020 17:00 Nikola Filipović, A
Damir Cerle, A
| | |
4 14 Moslavina Endi-Tekstilac SRC Kutina
1-6
2.0 : 6.0 (3240 : 3274) 25.10.2020 16:00 Leonardo Horvat, A
Luko Del Ponte, D
| | |
6 22 Elektra Endi-Tekstilac Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3178 : 3264) 14.11.2020 15:00 Petar Filipčić, B
Kristijan Kerhin, C
| | |
8 31 Koprivnica Endi-Tekstilac Kuglana 2
1-6
28.03.2021 15:00 | | |
7 27 Endi-Tekstilac Jedinstvo Pongračevo
1-6
30.03.2021 19:00 | | |
9 34 Endi-Tekstilac ŽKK Varaždin Pongračevo
1-6
10.04.2021 17:00 | | |
10 40 Endi-Tekstilac ŽKK Zaprešić Pongračevo
1-6
17.04.2021 17:00 | | |
11 41 Endi-Tekstilac ŽKK Sidra Pongračevo
1-6
24.04.2021 17:00 | | |
12 48 ŽKK Novska Endi-Tekstilac Gradska kuglana No
1-4
02.05.2021 15:00 | | |
13 50 Endi-Tekstilac Moslavina Pongračevo
1-6
08.05.2021 17:00 | | |
15 58 Endi-Tekstilac Elektra Pongračevo
1-6
22.05.2021 17:00 | | |
16 63 Jedinstvo Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
30.05.2021 15:00 | | |
17 67 Endi-Tekstilac Koprivnica Pongračevo
1-6
05.06.2021 17:00 | | |
18 70 ŽKK Varaždin Endi-Tekstilac Drava
1-6
12.06.2021 14:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više