Pregled svih liga

Elektra

Liga: 2. HKLS-ž
Klub: Kuglački klub Elektra
Adresa: Gundulićeva 32, 10 000 Zagreb
Email: kirima374@gmail.com

Kuglana: Grmoščica   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 15:00
Rezervni termin: utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Ankica Rodin 091 568 97 69
Sekundant Mirna Kirin 098 218 027 kirima374@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Mirna Kirin
110255
110255
3.0
4.0
3.0
2.0
9.0
10.0
33.0
42.0
361.67
366.5
162.0
164.0
523.67
530.5
2. Ankica Rodin
110259
110259
1.0
1.5
0.0
0.0
1.0
2.0
10.0
12.0
338.0
364.67
169.0
169.33
507.0
534.0
3. Ivanka Strbad
110235
110235
3.0
4.0
0.0
1.0
4.0
5.0
34.0
53.0
345.33
347.5
144.33
141.0
489.67
488.5
4. Lidija Jesenšek
110254
110254
3.0
4.0
1.0
4.0
3.5
15.0
34.0
29.0
340.33
375.0
142.0
169.0
482.33
544.0
5. Marica Grahić
110253
110253
2.0
2.5
0.0
1.0
2.0
4.0
30.0
22.0
336.5
330.8
138.0
156.4
474.5
487.2
6. Biserka Klemenčić
110256
110256
3.0
4.0
0.0
1.0
3.0
8.0
37.0
45.0
333.0
365.75
136.0
158.5
469.0
524.25
7. Slava Župan
110261
110261
3.0
4.0
0.0
0.0
3.0
3.0
47.0
56.0
339.67
344.25
123.67
137.75
463.33
482.0
BEZ NASTUPA
1. Darija Filipančić
110252
110252
2. Mara Pleteš
110257
110257
3. Gordana Puratić Fak
110258
110258
4. Vesna Tkalčić
110260
110260
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Elektra ŽKK Sidra Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3114 : 3135) 03.10.2020 15:00 Miroslav Noršić, A
Alen Kujundžić, C
| | |
2 8 Elektra Jedinstvo Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (2999 : 3125) 10.10.2020 15:00 Ivan Jurišić, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
3 10 Koprivnica Elektra Kuglana 2
1-6
7.0 : 1.0 (3014 : 2863) 18.10.2020 15:00 Zdravko Vučić, B
Siniša Brez, B
| | |
4 15 Elektra ŽKK Varaždin Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3005 : 2448) 24.10.2020 15:00 Vedran Štajdohar, A
Ivica Tuščić, C
| | |
5 19 ŽKK Zaprešić Elektra Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3289 : 3002) 07.11.2020 15:30 Vedran Štajdohar, A
Kristijan Kerhin, C
| | |
6 22 Elektra Endi-Tekstilac Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3178 : 3264) 14.11.2020 15:00 Petar Filipčić, B
Kristijan Kerhin, C
| | |
7 28 ŽKK Novska Elektra Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (2953 : 2875) 22.11.2020 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
8 29 Elektra Moslavina Grmoščica
1-4
27.03.2021 15:00 | | |
10 37 ŽKK Sidra Elektra Vinko Bek
1-4
17.04.2021 15:00 | | |
11 44 Jedinstvo Elektra SRC Sisak
1-4
25.04.2021 15:00 | | |
12 46 Elektra Koprivnica Grmoščica
1-4
01.05.2021 15:00 | | |
13 51 ŽKK Varaždin Elektra Drava
1-6
08.05.2021 14:00 | | |
14 55 Elektra ŽKK Zaprešić Grmoščica
1-4
15.05.2021 15:00 | | |
15 58 Endi-Tekstilac Elektra Pongračevo
1-6
22.05.2021 17:00 | | |
16 64 Elektra ŽKK Novska Grmoščica
1-4
29.05.2021 15:00 | | |
17 65 Moslavina Elektra SRC Kutina
1-6
06.06.2021 16:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više