Pregled svih liga

ŽKK Varaždin

Liga: 2. HKLS-ž
Klub: Ženski kuglački klub Varaždin
Adresa: Šetalište Franje Tuđmana 1
Email: darinka.bunic@gmail.com

Kuglana: Drava   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 14:00
Rezervni termin: nedjelja, 15:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Darinka Bunić 099 773 85 29 darinka.bunic@gmail.com
Odgovorna osoba Vatroslav Bunić 091 185 14 78 fletno11@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Mia Naletina
110322
110322
1.0
1.0
1.0
0.0
3.0
2.0
3.0
4.0
371.0
352.0
187.0
163.0
558.0
515.0
2. Ivona Vincek
110326
110326
2.0
1.0
2.0
1.0
5.0
4.0
20.0
0.0
347.5
372.0
188.5
210.0
536.0
582.0
3. Ljiljana Zorec
110352
110352
2.0
0.75
0.0
0.0
2.0
3.0
16.0
2.0
365.5
370.67
148.0
177.33
513.5
548.0
4. Tanja Kuzel
110676
110676
2.0
1.0
1.0
1.0
4.0
2.0
25.0
9.0
365.0
366.0
134.5
167.0
499.5
533.0
5. Danijela Posavec
110768
110768
2.0
1.0
1.0
1.0
3.0
3.0
30.0
8.0
328.5
317.0
130.5
158.0
459.0
475.0
6. Lara Slavik
110324
110324
2.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
28.0
0.0
300.0
135.0
435.0
7. Vana Varga
110325
110325
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
8. Izidora Dolenc
110704
110704
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
6.0

334.0

147.0

481.0
9. Ema Straga
110867
110867
0.0
0.25
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
1.0

324.0

172.0

496.0
BEZ NASTUPA
1. Darinka Bunić
110315
110315
2. Ana Matić
110319
110319
3. Ivona Obadić
110868
110868
4. Sara Pokrivač
110831
110831
5. Paula Švogor
110622
110622
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3121 : 2867) 03.10.2020 14:00 Antonija Milak, B
Robert Lesinger, B
| | |
2 7 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3142 : 2996) 11.10.2020 16:00 Leonardo Horvat, A
Vedran Bohatka, D
| | |
4 15 Elektra ŽKK Varaždin Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3005 : 2448) 24.10.2020 15:00 Vedran Štajdohar, A
Ivica Tuščić, C
| | |
8 32 ŽKK Varaždin ŽKK Zaprešić Drava
1-6
27.03.2021 14:00 Stjepan Pintarić, A
Igor Maček, B
| | |
6 24 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
30.03.2021 20:00 | | |
5 18 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
03.04.2021 14:00 Stjepan Pintarić, A
Robert Lesinger, B
| | |
7 25 ŽKK Varaždin ŽKK Sidra Drava
1-6
07.04.2021 18:00 Nenad Perši, A
Mladen Vresk, D
| | |
9 34 Endi-Tekstilac ŽKK Varaždin Pongračevo
1-6
10.04.2021 17:00 | | |
10 39 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
16.04.2021 19:00 | | |
11 43 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
24.04.2021 14:00 | | |
13 51 ŽKK Varaždin Elektra Drava
1-6
08.05.2021 14:00 | | |
14 54 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
16.05.2021 15:00 | | |
15 60 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
22.05.2021 14:00 | | |
16 61 ŽKK Sidra ŽKK Varaždin Vinko Bek
1-4
29.05.2021 15:00 | | |
17 68 ŽKK Zaprešić ŽKK Varaždin Zaprešić
1-6
02.06.2021 17:00 | | |
18 70 ŽKK Varaždin Endi-Tekstilac Drava
1-6
12.06.2021 14:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više