Pregled svih liga

Jedinstvo

Liga: 2. HKLS-ž
Klub: Športski kuglački klub Jedinstvo
Adresa: Kneza Branimira 5, 44 000 Sisak
Email: skk.jedinstvosisak@gmail.com; ane41@net.hr

Kuglana: SRC Sisak   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 15:00
Rezervni termin: srijeda, 19:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i trener Zdravko Balač 091 768 90 40 zdravko.balac@gmail.com
Odgovorna osoba i trener Katarina Srpak 099 250 74 84 katarina.srpak@gmail.com
Odgovorna osoba Melanija Perenčević Ivanić 098 160 94 88 skk.jedinstvosisak@gmail.com
Odgovorna osoba Ankica Novalić 095 850 54 97 ane41@net.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Magdalena Lukinić
110052
110052
1.0
3.0
1.0
2.0
3.0
8.0
2.0
9.0
381.0
376.67
171.0
168.33
552.0
545.0
2. Melanija Perenčević Ivanić
110055
110055
1.0
3.0
1.0
3.0
2.0
7.5
2.0
24.0
336.0
352.67
190.0
166.0
526.0
518.67
3. Ana Marija Dujmić
110744
110744
1.0
3.0
1.0
3.0
2.0
8.0
4.0
9.0
360.0
374.0
164.0
159.33
524.0
533.33
4. Lidija Iveković
110051
110051
1.0
2.5
1.0
2.0
3.0
7.0
9.0
24.0
355.0
366.4
163.0
150.4
518.0
516.8
5. Ankica Novalić
110053
110053
1.0
3.0
1.0
3.0
4.0
11.0
8.0
12.0
357.0
358.67
156.0
174.0
513.0
532.67
6. Ivana Marković
110716
110716
1.0
3.0
0.0
1.0
0.0
7.0
12.0
31.0
324.0
348.33
168.0
161.67
492.0
510.0
7. Barbara Ramić
110804
110804
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
8.0

318.0

174.0

492.0
BEZ NASTUPA
1. Helena Bohorc Domitrović
110049
110049
2. Andrea Imprić
110662
110662
3. Ivana Ivanić
110897
110897
4. Renata Kovačević
110661
110661
5. Nikolina Kralj
110800
110800
6. Irma Novalić
110054
110054
7. Nikolina Pavlić
110576
110576
8. Martina Potočar
110805
110805
9. Katarina Srpak
110058
110058
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
2 8 Elektra Jedinstvo Grmoščica
1-4
1.0 : 7.0 (2999 : 3125) 10.10.2020 15:00 Ivan Jurišić, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
3 9 Jedinstvo ŽKK Sidra SRC Sisak
1-4
8.0 : 0.0 (3171 : 2863) 18.10.2020 15:00 Dražena Smuđ, A
Valentino Smuđ, C
| | |
4 16 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3170 : 2925) 25.10.2020 15:00 Valerija Smuđ, A
Mirna Matić, B
| | |
6 23 Jedinstvo ŽKK Zaprešić SRC Sisak
1-4
3.0 : 5.0 (3116 : 3123) 15.11.2020 15:00 Valerija Smuđ, A
Darko Jurković, C
| | |
8 30 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
24.03.2021 19:00 Pajo Raužan, B
Darko Jurković, C
| | |
7 27 Endi-Tekstilac Jedinstvo Pongračevo
1-6
30.03.2021 19:00 | | |
5 18 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
03.04.2021 14:00 Stjepan Pintarić, A
Robert Lesinger, B
| | |
9 36 Moslavina Jedinstvo SRC Kutina
1-6
11.04.2021 16:00 Tomislav Pleše, B
Luko Del Ponte, D
| | |
11 44 Jedinstvo Elektra SRC Sisak
1-4
25.04.2021 15:00 | | |
12 45 ŽKK Sidra Jedinstvo Vinko Bek
1-4
01.05.2021 15:00 | | |
13 52 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
09.05.2021 15:00 | | |
14 54 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
16.05.2021 15:00 | | |
15 59 ŽKK Zaprešić Jedinstvo Zaprešić
1-6
22.05.2021 15:30 | | |
16 63 Jedinstvo Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
30.05.2021 15:00 | | |
17 66 ŽKK Novska Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
06.06.2021 15:00 | | |
18 72 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
13.06.2021 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više