Pregled svih liga

ŽKK Kupa

Liga: 2. HKLZ-ž
Klub: Ženski kuglački klub Kupa
Adresa: Karlovačka cesta 93, 47 280 Ozalj
Email: zenskikuglackiklubkupa@gmail.com

Kuglana: Azelija   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 17:00
Rezervni termin: četvrtak, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Jadranka Meglajec 091 542 74 34 jadranka.meglajec@gmail.com
Voditelj ekipe Elvira Kranjčec 097 754 63 83 elvira.kr@gmail.com
Voditelj ekipe Anita Lončarić 099 865 22 70 anita.loncaric123@gmail.com
Trener Nada Belčić

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Elvira Kranjčec
110152
110152
3.0
3.0
2.0
1.0
9.5
4.0
14.0
18.0
368.67
361.0
172.33
171.33
541.0
532.33
2. Anita Turkalj
110157
110157
2.0
2.0
1.0
0.0
6.0
1.5
11.0
21.0
348.0
355.5
177.5
153.5
525.5
509.0
3. Melita Šegina
110869
110869
2.0
1.5
1.0
1.0
4.0
3.5
13.0
11.0
348.0
358.67
172.0
163.33
520.0
522.0
4. Vesna Križanić
110267
110267
2.5
2.75
0.0
2.0
2.0
8.0
16.0
19.0
348.0
367.27
163.2
164.0
511.2
531.27
5. Štefica Pavlaković
110156
110156
3.0
3.0
2.0
1.0
8.0
4.0
23.0
26.0
334.67
364.33
159.33
154.0
494.0
518.33
6. Anita Lončarić
110536
110536
1.0
2.0
1.0
1.0
2.0
3.0
7.0
23.0
325.0
362.0
167.0
154.0
492.0
516.0
7. Jadranka Meglajec
110153
110153
2.0
1.5
0.0
1.0
1.0
5.0
20.0
8.0
330.0
371.33
130.5
183.33
460.5
554.67
8. Ariana Fajdetić
110865
110865
1.75
0.25
0.0
1.0
1.0
1.0
25.0
2.0
322.86
344.0
134.29
144.0
457.14
488.0
9. Irena Božičević
110262
110262
0.5
2.0
0.0
2.0
0.0
6.0
9.0
5.0
318.0
381.5
104.0
175.0
422.0
556.5
10. Mira Blažina
110151
110151
0.25
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
5.0
0.0
304.0
104.0
408.0
BEZ NASTUPA
1. Andreja Belčić-Kirinčić
110150
110150
2. Katarina Cabor
110866
110866
3. Anamarija Marković
110303
110303
4. Antonela Opat
110702
110702
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
2 5 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
3.0 : 5.0 (3104 : 3152) 10.10.2020 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
3 8 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
8.0 : 0.0 (3263 : 2961) 18.10.2020 17:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
4 12 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
5.0 : 3.0 (2988 : 2907) 24.10.2020 13:00 Marko Petranović, B
| | |
5 13 ŽKK Kupa ŽKK Plitvice Azelija
1-4
1.0 : 7.0 (3007 : 3214) 08.11.2020 17:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
6 18 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3243 : 3264) 15.11.2020 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
7 20 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3101 : 2941) 21.11.2020 12:00 Ante Rađa, A
Ante Skorić, B
| | |
9 26 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
25.04.2021 17:00 | | |
10 29 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
09.05.2021 12:00 | | |
11 33 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
16.05.2021 17:00 | | |
12 34 ŽKK Plitvice ŽKK Kupa Hotel Jezero
1-4
22.05.2021 13:00 | | |
13 39 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
29.05.2021 14:00 | | |
14 41 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
05.06.2021 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više