Pregled svih liga

Mladost

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Mladost
Adresa: A. Starčevića 3, 51 300 Delnice
Email: pero.rajcic@ri.t-com.hr

Kuglana: GSC Delnice   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 15:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba Pero Rajčić 098 262 420 pero.rajcic@ri.t-com.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ivan Beljan
121216
121216
3.0
4.0
2.0
2.0
7.0
10.5
11.0
25.0
373.0
355.25
190.33
177.25
563.33
532.5
2. Darko Karlović
120846
120846
3.0
4.0
1.5
2.0
5.5
9.0
11.0
16.0
362.33
361.5
199.0
180.25
561.33
541.75
3. Mirko Turukalo
121225
121225
3.0
4.0
1.0
2.0
4.0
7.0
10.0
21.0
364.33
354.0
169.67
173.75
534.0
527.75
4. Drago Stipeć
121223
121223
3.0
4.0
2.0
1.0
5.5
6.5
21.0
17.0
362.67
353.75
168.0
177.25
530.67
531.0
5. Dušan Majnarić
121218
121218
3.0
4.0
0.0
0.0
4.0
6.0
28.0
35.0
360.0
347.0
169.67
163.25
529.67
510.25
6. Anton Ferderber
121821
121821
1.0
3.0
0.0
1.0
0.0
3.0
13.0
28.0
362.0
363.0
148.0
149.0
510.0
512.0
7. Berislav Štimac
120883
120883
2.0
1.0
1.0
1.0
4.0
3.0
15.0
6.0
339.0
365.0
168.0
167.0
507.0
532.0
BEZ NASTUPA
1. Ivan Janeš
120844
120844
2. Dragutin Komadina
121825
121825
3. Ninoslav Pleše
121219
121219
4. Pero Rajčić
121221
121221
5. Rajko Rajčić
121222
121222
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Mladost Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (3150 : 3289) 03.10.2020 17:00 Marko Jakljević, A
Anamaria Predović, A
| | |
2 12 Karlobag Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
5.5 : 2.5 (3309 : 3174) 11.10.2020 17:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 13 Mladost Uljanik GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3167 : 3264) 17.10.2020 17:00 Dominik Jakovac, B
| | |
4 24 Mladost Rakovica GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (3192 : 3230) 24.10.2020 17:00 Marko Petranović, B
Lorena Kamber, D
| | |
5 26 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3371 : 3328) 07.11.2020 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
6 35 Mladost Policajac Og GSC Delnice
1-4
5.0 : 3.0 (3132 : 3121) 14.11.2020 17:00 Dominik Jakovac, B
| | |
7 39 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3260 : 3179) 22.11.2020 13:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više