Pregled svih liga

Osijek II

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Osijek
Adresa: Šandora Petefija 204 A, 31 000 Osijek
Email: mariomusanic@net.hr

Kuglana: Pampas   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 19:00
Rezervni termin: nedjelja, 10:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Voditelj ekipe Mario Liović 098 630 426 lioom1983@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Milan Tutnjević
120734
120734
2.0
3.0
1.0
3.0
3.0
10.0
4.0
4.0
377.5
382.33
192.0
216.0
569.5
598.33
2. Tomislav Vidaković
120735
120735
2.0
2.5
0.0
1.0
2.0
4.0
12.0
3.0
368.5
336.8
169.0
176.4
537.5
513.2
3. Igor Pofuk
120727
120727
1.0
1.5
0.0
0.0
1.5
2.5
3.0
5.0
340.0
348.0
188.0
167.33
528.0
515.33
4. Zoran Rudnički
123227
123227
1.0
2.0
0.0
2.0
1.0
6.0
5.0
7.0
370.0
350.0
156.0
190.5
526.0
540.5
5. Željko Vidaković
120736
120736
2.0
3.0
1.0
0.0
3.0
3.5
12.0
17.0
361.5
332.33
160.5
159.33
522.0
491.67
6. Hrvoje Horžitzky
120722
120722
2.0
2.0
0.0
2.0
1.5
5.5
14.0
7.0
357.5
338.0
161.0
178.0
518.5
516.0
7. Zlatko Pofuk
121164
121164
2.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
13.0
0.0
354.0
161.5
515.5
8. Željko Biloš
120701
120701
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
3.0

385.0

201.0

586.0
9. Velibor Majerus
121163
121163
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
3.0

359.0

209.0

568.0
10. Marijan Šakota
121931
121931
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
8.0

366.0

173.0

539.0
11. Matija Tutnjević
120733
120733
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
0.0

377.0

187.0

564.0
BEZ NASTUPA
1. Niko Bogdanović
120702
120702
2. Matej Cvitanušić
120720
120720
3. Saša Đanković
122534
122534
4. Stjepan Fotak
120739
120739
5. Hrvoje Harkanovac
120721
120721
6. Zvonimir Lugarić
122531
122531
7. Vanja Miletić
122123
122123
8. Damir Ozuška
120726
120726
9. Vanja Ret
121158
121158
10. Tomislav Tačković
120731
120731
11. Marko Tomić
120732
120732
12. Predrag Vukobratović
121261
121261
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Željezničar Os Osijek II Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3314 : 3224) 03.10.2020 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
2 7 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3318 : 3130) 10.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
3 13 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3300 : 3156) 22.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
4 19 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3178 : 3048) 24.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
6 31 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3200 : 3149) 14.11.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
5 25 Željezničar Bel Osijek II Belišće
1-4
20.02.2021 17:00 Željko Hidek, A
| | |
7 37 Nova Gradiška Osijek II Exit
1-4
23.02.2021 18:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, D
| | |
8 43 Osijek II Silos Pampas
1-6
25.02.2021 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
9 49 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
06.03.2021 18:00 | | |
10 55 Osijek II Brod Pampas
1-6
13.03.2021 19:00 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
11 61 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
20.03.2021 14:00 | | |
12 67 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
27.03.2021 19:00 | | |
13 73 Šećerana Viro Osijek II ŠD TVIN
1-4
10.04.2021 18:00 | | |
14 79 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
17.04.2021 19:00 | | |
15 85 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
24.04.2021 17:00 | | |
16 91 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
08.05.2021 19:00 | | |
17 97 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
15.05.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
18 103 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
22.05.2021 19:00 | | |
19 109 Silos Osijek II Fortuna
1-4
29.05.2021 17:00 | | |
20 115 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
05.06.2021 19:00 | | |
21 121 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
12.06.2021 17:30 | | |
22 127 Osijek II Slatina Pampas
1-6
19.06.2021 19:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više