Pregled svih liga

Slatina

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Slatina
Adresa: Trg sv. Josipa 10, 33 520 Slatina
Email: zeljko.medved.vt@gmail.com

Kuglana: ŠD TVIN   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 14:00
Rezervni termin: četvrtak, 19:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Željko Vakša 095 842 51 56
Odgovorna osoba i trener Željko Medvec 099 698 78 34 zeljko.medved.vt@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Željko Kermend
122091
122091
3.0
4.0
1.0
0.0
4.0
7.0
11.0
21.0
366.0
342.25
178.0
151.5
544.0
493.75
2. Dražen Zelenka
122099
122099
2.0
4.0
1.0
3.0
4.0
8.5
5.0
17.0
347.5
337.0
191.5
165.5
539.0
502.5
3. Damir Ferenčević
122336
122336
3.0
4.0
2.0
2.0
8.0
9.0
15.0
17.0
369.0
359.5
166.67
167.75
535.67
527.25
4. Željko Vaška
122098
122098
3.0
1.08
1.0
1.0
3.0
4.0
18.0
4.0
360.0
317.59
165.33
152.78
525.33
470.37
5. Siniša Ljubomiroski
140007
140007
2.0
4.0
1.0
0.0
3.0
3.5
15.0
22.0
364.0
347.0
159.5
161.0
523.5
508.0
6. Željko Španić
122169
122169
3.0
4.0
1.0
2.0
6.0
7.0
16.0
23.0
341.67
355.25
167.33
160.0
509.0
515.25
7. Dragan Tomić
122097
122097
0.5
0.92
0.0
0.0
0.0
0.0
3.0
10.0
326.0
355.43
156.0
160.87
482.0
516.3
8. Vid Banić
122997
122997
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
7.0
0.0
330.0
144.0
474.0
9. Marko Španić
122168
122168
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
7.0
0.0
322.0
108.0
430.0
10. Denis Drašković
121789
121789
0.0
2.0
0.0
2.0
0.0
5.0
0.0
13.0

365.5

157.0

522.5
BEZ NASTUPA
1. Željko Medved
122095
122095
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 6 Slatina Šećerana Viro ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (3096 : 3098) 03.10.2020 16:00 Ivan Lukačić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
2 8 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3118 : 3001) 10.10.2020 17:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
3 17 Slatina Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (3014 : 3106) 17.10.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
4 21 Silos Slatina Fortuna
1-4
0.0 : 8.0 (3226 : 3314) 24.10.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
5 28 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3104 : 3028) 07.11.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
6 34 Željezničar Os Slatina Željezničar
1-4
8.0 : 0.0 (3332 : 3082) 14.11.2020 17:00 Jasmin Tatar, C
Zoran Lovrenčić, D
| | |
7 39 Slatina Nove nade ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (3001 : 3140) 21.11.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
8 47 Željezničar Bel Slatina Belišće
1-4
27.02.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
9 50 Slatina Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
06.03.2021 14:00 | | |
10 60 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
13.03.2021 18:00 | | |
11 61 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
20.03.2021 14:00 | | |
12 72 Šećerana Viro Slatina ŠD TVIN
1-4
27.03.2021 18:00 | | |
13 74 Slatina Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
10.04.2021 14:00 | | |
14 83 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
17.04.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
15 87 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
24.04.2021 14:00 | | |
16 94 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
08.05.2021 17:30 | | |
17 100 Slatina Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
15.05.2021 14:00 | | |
18 105 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
22.05.2021 17:00 | | |
19 113 Slatina Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
29.05.2021 14:00 | | |
20 116 Nova Gradiška Slatina Exit
1-4
05.06.2021 18:00 | | |
21 126 Slatina Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
12.06.2021 14:00 | | |
22 127 Osijek II Slatina Pampas
1-6
19.06.2021 19:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više