Pregled svih liga

Silos

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Silos
Adresa: Električne centrale 12, 31 400 Đakovo
Email: kksilos@yahoo.com

Kuglana: Fortuna   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: utorak, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Željko Liović 091 573 82 76 kksilos@yahoo.com
Voditelj ekipe Tomislav Liović 095 842 34 01 tliovic1@gmail.com
Odgovorna osoba Ivica Vuksanović 091 298 29 89 ivica.vuksanovic@zito.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Zlatko Fajdetić
121171
121171
4.0
2.0
4.0
1.0
10.5
5.0
18.0
7.0
361.5
359.5
194.25
164.5
555.75
524.0
2. Goran Parač
121178
121178
4.0
3.0
2.0
1.0
8.0
6.0
5.0
8.0
360.5
375.0
183.75
189.0
544.25
564.0
3. Ivan Živković
120699
120699
4.0
3.0
2.0
2.0
10.0
7.5
14.0
12.0
356.0
374.67
184.75
174.0
540.75
548.67
4. Dubravko Glavaš
121173
121173
4.0
3.0
3.0
2.0
9.0
7.0
21.0
15.0
360.0
359.33
180.0
181.33
540.0
540.67
5. Ivan Funarić
121172
121172
1.25
0.25
1.0
0.0
2.0
1.0
8.0
1.0
352.8
396.0
185.6
240.0
538.4
636.0
6. Zvonko Mihaljević
121176
121176
0.75
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
349.33
164.0
513.33
7. Tomislav Liović
122348
122348
3.28
3.0
0.0
2.0
3.0
8.0
12.0
11.0
344.21
361.67
167.68
189.67
511.89
551.33
8. Tomislav Kovačević
122802
122802
1.72
1.0
0.0
0.0
1.0
1.0
11.0
4.0
341.28
356.0
161.63
192.0
502.91
548.0
9. Tomislav Šišak
122569
122569
1.0
1.25
1.0
0.0
1.0
2.0
4.0
9.0
336.0
356.8
152.0
156.0
488.0
512.8
10. Branko Kušt
120072
120072
0.0
1.5
0.0
1.0
0.0
3.5
0.0
18.0

348.67

162.0

510.67
BEZ NASTUPA
1. Tomislav Dumančić
121170
121170
2. Ivica Džaja
122272
122272
3. Denis Leko-Mlivić
121174
121174
4. Željko Liović
121175
121175
5. Ivan Mlivić
121177
121177
6. Ivan Topić
122304
122304
7. Franjo Viljetić
121179
121179
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3380 : 3373) 03.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
2 10 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3241 : 3183) 10.10.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
3 16 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3295 : 3149) 17.10.2020 18:00 Igor Krajnović, A
Dalija Šljivarić, D
| | |
4 21 Silos Slatina Fortuna
1-4
0.0 : 8.0 (3226 : 3314) 24.10.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
5 29 Šećerana Viro Silos ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (3031 : 3067) 07.11.2020 18:00 Željko Kermend, B
Mirjana Žagar, B
| | |
6 32 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3309 : 3145) 14.11.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
7 42 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3196 : 3224) 21.11.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 43 Osijek II Silos Pampas
1-6
25.02.2021 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
9 54 Silos Brod Fortuna
1-4
06.03.2021 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
10 56 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
13.03.2021 17:00 Zorica Todić, B
Jasmin Tatar, C
| | |
11 65 Silos Nove nade Fortuna
1-4
20.03.2021 18:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
12 69 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
13 76 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
10.04.2021 18:00 | | |
14 82 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
17.04.2021 17:00 | | |
15 87 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
24.04.2021 14:00 | | |
16 95 Silos Šećerana Viro Fortuna
1-4
08.05.2021 17:00 | | |
17 98 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
15.05.2021 17:00 | | |
18 108 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
22.05.2021 18:00 | | |
19 109 Silos Osijek II Fortuna
1-4
29.05.2021 17:00 | | |
20 120 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
05.06.2021 18:30 | | |
21 122 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
12.06.2021 17:00 | | |
22 131 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
19.06.2021 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više