Pregled svih liga

Jedinstvo

Liga: 3. HKLS-Bj
Klub: Športski kuglački klub Jedinstvo
Adresa: Kneza Branimira 5, 44 000 Sisak
Email: skk.jedinstvosisak@gmail.com; ane41@net.hr

Kuglana: SRC Sisak   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 19:00
Rezervni termin: srijeda, 19:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Ervin Fuka 098 321 483 ervin.fuka@smz.hr
Voditelj ekipe Dražen Đukić 091 521 51 54
Odgovorna osoba Melanija Perenčević Ivanić 098 160 94 88 skk.jedinstvosisak@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Krešimir Iveković
120208
120208
2.5
3.0
1.0
2.0
5.0
5.0
19.0
21.0
358.4
356.33
176.8
163.0
535.2
519.33
2. Ervin Fuka
120207
120207
3.0
2.0
2.0
1.0
6.0
6.0
26.0
21.0
348.67
370.5
167.33
168.5
516.0
539.0
3. Dražen Đukić
120206
120206
3.0
3.0
3.0
1.0
9.0
7.0
19.0
16.0
348.67
361.0
166.67
170.67
515.33
531.67
4. Daniel Novalić
122302
122302
3.0
3.0
0.0
1.0
4.0
4.0
25.0
18.0
354.33
356.33
155.67
173.67
510.0
530.0
5. Dominik Pavlović
123105
123105
3.0
2.0
2.0
0.0
8.0
2.0
24.0
14.0
351.67
351.5
156.33
164.5
508.0
516.0
6. Abdul-Karim Lafta
120210
120210
2.0
1.13
1.0
0.0
4.0
2.0
20.0
8.0
351.5
314.16
150.0
136.28
501.5
450.44
7. Fadil Ibrahimpašić
120258
120258
1.5
2.87
0.0
0.0
1.0
3.0
13.0
34.0
348.67
337.98
144.67
161.32
493.33
499.3
8. Tomislav Plesec
122301
122301
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.5
0.0
16.0

334.0

126.0

460.0
BEZ NASTUPA
1. Nikola Božurić
123231
123231
2. Matija Cavrić
120203
120203
3. Saša Domitrović
120204
120204
4. Tomislav Kožić
120209
120209
5. Marijan Smolčić
120211
120211
6. Filip Turkalj
120212
120212
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Zanatlija Sk Jedinstvo SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3218 : 3155) 03.10.2020 15:00 Dražena Smuđ, A
Merzeta Perak, D
| | |
3 12 Jedinstvo Siscia SRC Sisak
1-4
1.0 : 7.0 (3038 : 3116) 17.10.2020 19:00 Davorka Novak, A
Darko Jurković, C
| | |
4 14 Bilogora Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
5.0 : 3.0 (3070 : 3015) 25.10.2020 11:00 Željko Košutić, A
Luka Mijić, D
| | |
5 19 Jedinstvo Slavonija SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3107 : 3167) 07.11.2020 19:00 Pajo Raužan, B
Valentino Smuđ, C
| | |
6 23 Stolar Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (2926 : 3059) 14.11.2020 18:00 Dario Duda, A
Snježana Barberić, B
| | |
7 26 Jedinstvo Slavonac Li SRC Sisak
1-4
2.0 : 6.0 (3110 : 3221) 21.11.2020 19:00 Valerija Smuđ, A
Dražena Smuđ, A
| | |
2 5 Poštar Bj Jedinstvo Gradska kuglana Bj
1-6
11.04.2021 15:00 Darko Blaško, A
Matej Somljačan, C
| | |
8 32 Jedinstvo Zanatlija Sk SRC Sisak
1-4
17.04.2021 19:00 | | |
9 33 Jedinstvo Poštar Bj SRC Sisak
1-4
24.04.2021 19:00 | | |
10 40 Siscia Jedinstvo SRC Sisak
1-4
02.05.2021 10:00 | | |
11 42 Jedinstvo Bilogora SRC Sisak
1-4
08.05.2021 19:00 | | |
12 47 Slavonija Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
16.05.2021 14:00 | | |
13 51 Jedinstvo Stolar SRC Sisak
1-4
22.05.2021 19:00 | | |
14 54 Slavonac Li Jedinstvo SRC Kutina
1-6
28.05.2021 19:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više