Pregled svih liga

Mostanje 1949

Liga: 2. HKLZ
Klub: Kuglački klub Mostanje 1949
Adresa: Mostanje 57, 47 000 Karlovac
Email: kkmostanje1949@ka.ht.hr ; davor.celinscak@gmail.com

Kuglana: Dom HV Zrinski   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 18:00
Rezervni termin: srijeda, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Davor Celinšćak 091 250 58 68 davor.celinscak@gmail.com
Ivica Profozić 098 902 00 62 ivicaprofozic@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Davor Celinšćak
120578
120578
11.0
11.0
9.0
9.0
30.5
38.5
32.0
12.0
384.0
385.82
194.18
220.55
578.18
606.36
2. Nikola Kelečić
121298
121298
10.0
10.0
6.0
10.0
23.0
34.0
39.0
22.0
373.9
403.7
188.6
213.1
562.5
616.8
3. Ivica Golubić
120580
120580
9.97
10.5
6.0
10.0
20.5
33.0
54.0
31.0
371.92
377.71
178.54
192.76
550.45
570.48
4. Ivica Profozić
120585
120585
8.0
6.5
2.0
4.0
9.0
15.5
60.0
43.0
367.88
369.38
165.0
184.0
532.88
553.38
5. Marijo Štajduhar
121307
121307
8.27
6.0
2.0
4.0
11.5
14.0
48.0
30.0
358.77
368.0
167.11
178.0
525.88
546.0
6. Denis Pavlačić
122712
122712
7.25
5.0
0.0
3.0
11.0
12.0
47.0
26.0
356.14
353.8
168.83
184.2
524.97
538.0
7. Jozo Begić
120575
120575
1.0
4.0
1.0
3.0
2.0
10.5
8.0
26.0
372.0
371.25
149.0
180.75
521.0
552.0
8. Željko Tonković
122357
122357
7.0
5.5
1.0
2.0
10.0
9.0
66.0
43.0
356.57
363.27
161.57
179.64
518.14
542.91
9. Željko Laskač
120583
120583
3.78
3.5
0.0
1.0
4.0
4.0
38.0
32.0
351.06
353.14
165.87
162.29
516.93
515.43
10. Marijan Benković
120576
120576
2.0
3.0
1.0
1.0
4.0
4.0
14.0
27.0
347.0
361.33
166.5
160.0
513.5
521.33
11. Josip Sabljarić
120586
120586
0.23
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
295.65
104.35
400.0
12. Željko Janjić
121308
121308
0.0
1.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
6.0

338.0

176.0

514.0
BEZ NASTUPA
1. Ivan Čurilović
120579
120579
2. Grgo Huljev
120581
120581
3. Marijan Jezerinac
120582
120582
4. Patrik Lesić
122700
122700
5. Igor Profozić
120584
120584
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Uljanik Mostanje 1949 DS Mate Parlov
1-4
7.0 : 1.0 (3206 : 2957) 11.09.2021 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
2 7 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3436 : 3110) 18.09.2021 18:00 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
3 13 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3442 : 3396) 26.09.2021 17:00 Božo Pavlaković, A
Branko Stipetić, B
| | |
4 19 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3449 : 3041) 02.10.2021 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
5 25 Stara Hiža Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3221 : 3478) 10.10.2021 17:00 Edi Alagić, B
Igor Vazgeč, D
| | |
6 31 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3384 : 3138) 16.10.2021 18:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
7 37 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3389 : 3358) 24.10.2021 16:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, C
| | |
8 43 Mostanje 1949 Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3461 : 3241) 30.10.2021 18:00 Ivona Škalamera, A
Edi Alagić, B
| | |
9 49 Rakovica Mostanje 1949 Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3298 : 3194) 07.11.2021 16:00 Vladimir Rapaić, A
Karolina Grčević, C
| | |
10 55 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3522 : 3327) 13.11.2021 18:00 Darko Kafol, A
Ivona Škalamera, A
| | |
11 61 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3345 : 3314) 20.11.2021 14:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
12 67 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3470 : 3242) 15.01.2022 18:00 Ivona Škalamera, A
Natalija Sonički, D
| | |
13 73 Mladost Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3026 : 3166) 22.01.2022 17:00 Marko Petranović, B
| | |
14 79 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3340 : 3340) 29.01.2022 18:00 Ivona Škalamera, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
15 85 Policajac Og Mostanje 1949 Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3432 : 3282) 05.02.2022 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, C
| | |
16 91 Mostanje 1949 Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3378 : 3330) 12.02.2022 18:00 Zdravko Cegur, A
Ivona Škalamera, A
| | |
17 97 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
6.0 : 2.0 (3080 : 3043) 19.02.2022 17:00 Dubravko Mance, B
Josip Crnković, B
| | |
18 103 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3377 : 3090) 26.02.2022 18:00 Ivona Škalamera, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
19 109 Vatrogasac Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3289 : 3305) 06.03.2022 16:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
20 115 Mostanje 1949 Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3227 : 3191) 10.03.2022 17:30 Darko Kafol, A
Edi Alagić, B
| | |
21 121 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3313 : 3231) 20.03.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
22 127 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3423 : 3330) 26.03.2022 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više