Pregled svih liga

ŽKK Sidra

Liga: 2. HKLS-ž
Klub: Ženski kuglački klub Sidra
Adresa: Barčev trg 13, 10 010 Zagreb
Email: dubravka_petrovic@net.hr; velicseka@gmail.com

Kuglana: Vinko Bek   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 15:00
Rezervni termin: četvrtak, 14:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Anka Velić 098 471 320 velicseka@gmail.com
Dubravka Petrović 098 585 437 dubravka_petrovic@net.hr
Ljubica Dolanski

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ruža Markešić
110356
110356
4.0
4.0
3.0
4.0
11.5
11.0
29.0
24.0
362.5
354.0
166.5
172.5
529.0
526.5
2. Slavica Roso
110360
110360
4.0
1.0
2.0
0.0
9.5
1.0
38.0
14.0
355.0
338.0
161.75
124.0
516.75
462.0
3. Ljiljana Zagorac
110364
110364
5.0
5.0
1.0
4.0
5.0
13.0
39.0
52.0
345.8
348.6
162.4
148.2
508.2
496.8
4. Anka Velić
110363
110363
5.0
6.0
2.0
3.5
10.0
13.0
57.0
50.0
352.2
366.33
143.0
169.67
495.2
536.0
5. Biserka Ralić
110359
110359
5.75
6.0
1.0
3.0
5.5
13.0
67.0
54.0
329.39
343.17
148.0
159.67
477.39
502.83
6. Katica Devčić
110353
110353
5.0
5.0
1.0
3.0
3.0
9.5
72.0
78.0
327.4
341.8
137.8
138.2
465.2
480.0
7. Ljubica Dolanski
110354
110354
4.25
2.5
0.5
2.0
4.0
5.0
71.0
35.0
307.06
335.2
134.35
140.4
441.41
475.6
8. Blaženka Dujmović
110962
110962
1.0
3.5
0.0
0.0
0.5
4.0
16.0
55.0
313.0
309.71
128.0
124.0
441.0
433.71
9. Marija Bosnić
110971
110971
2.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
45.0
17.0
295.0
281.0
97.0
119.0
392.0
400.0
10. Nela Šoštarić
110361
110361
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
2.0
0.0
14.0

333.0

141.0

474.0
BEZ NASTUPA
1. Marica Grahić
110253
110253
2. Lidija Jesenšek
110254
110254
3. Mirna Kirin
110255
110255
4. Biserka Klemenčić
110256
110256
5. Branka Penić
110850
110850
6. Dubravka Petrović
110358
110358
7. Ankica Rodin
110259
110259
8. Slava Župan
110261
110261
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
2 4 ŽKK Sidra Koprivnica Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (2825 : 2800) 02.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
3 7 Jedinstvo ŽKK Sidra SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3131 : 2851) 10.10.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Darko Jurković, C
| | |
4 10 ŽKK Sidra ŽKK Novska Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3139 : 2869) 16.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Gordana Senta, A
| | |
5 13 Moslavina ŽKK Sidra SRC Kutina
1-6
6.5 : 1.5 (3167 : 3025) 24.10.2021 15:00 Leonardo Horvat, B
Danijel Dado, C
| | |
6 16 ŽKK Sidra ŽKK Varaždin Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (2537 : 2946) 30.10.2021 15:00 Elizabeta Štajdohar, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
7 19 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3177 : 3129) 06.11.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Petra Fiamengo, B
| | |
9 25 Koprivnica ŽKK Sidra Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (3012 : 2907) 21.11.2021 15:00 Zdravko Vučić, B
Matija Orehovec, D
| | |
10 28 ŽKK Sidra Jedinstvo Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (2838 : 2978) 15.01.2022 15:00 Kristijan Kerhin, B
Luka Bakić, D
| | |
11 31 ŽKK Novska ŽKK Sidra Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3021 : 2686) 23.01.2022 15:00 Darko Kasumović, B
Željka Babić, B
| | |
13 37 ŽKK Varaždin ŽKK Sidra Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3045 : 2774) 05.02.2022 14:00 Goran Peršić, A
Mladen Vresk, D
| | |
12 34 ŽKK Sidra Moslavina Vinko Bek
1-4
3.5 : 4.5 (3008 : 3073) 09.02.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, D
| | |
14 40 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (2919 : 3034) 12.02.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Milan Uzelac, D
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više