Pregled svih liga

Brod

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Brod
Adresa: Ul. Kraljice Jelene 12, 35 000 Slavonski Brod
Email: krunoslavprusina@gmail.com; misomitrovic@gmail.com

Kuglana: SRC Vijuš   Staze: 5-8
Redovni termin: subota, 17:30
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Miroslav Mitrović 099 265 39 01 misomitrovic@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Stjepan Buzov
120058
120058
1.0
1.88
0.0
0.0
1.0
1.0
6.0
14.0
365.0
336.17
175.0
146.28
540.0
482.45
2. Marko Ferić
122180
122180
1.0
4.0
1.0
4.0
3.0
12.5
8.0
19.0
369.0
367.25
163.0
181.5
532.0
548.75
3. Gabrijel Skok
120447
120447
1.0
1.5
1.0
1.0
4.0
3.0
8.0
5.0
355.0
362.67
164.0
160.0
519.0
522.67
4. Ivan Babić
120450
120450
2.0
3.0
1.0
3.0
4.0
10.0
8.0
14.0
357.0
369.33
159.0
173.33
516.0
542.67
5. Zlatko Javor
120080
120080
2.0
2.12
2.0
0.0
4.5
0.0
20.0
15.0
350.0
337.74
160.5
166.98
510.5
504.72
6. Josip Pavlović
120067
120067
1.0
2.5
0.0
0.0
1.0
2.0
4.0
16.0
345.0
341.6
165.0
154.4
510.0
496.0
7. Kristijan Puškarić
120069
120069
1.0
2.0
0.0
2.0
1.5
7.0
4.0
3.0
349.0
374.0
158.0
202.0
507.0
576.0
8. Miroslav Mitrović
120065
120065
1.5
3.5
0.0
1.0
1.0
5.5
8.0
21.0
339.33
350.29
158.0
167.14
497.33
517.43
9. Željko Rakitić
120446
120446
1.5
3.0
0.0
0.0
2.0
4.0
11.0
26.0
346.0
356.33
147.33
156.33
493.33
512.67
10. Davor Klarić
120063
120063
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
11.0

300.0

104.0

404.0
BEZ NASTUPA
1. Gabrijel Bilić
123251
123251
2. Ivan Katalinić
123137
123137
3. Mirko Marić
122636
122636
4. Robert Zirdum
120449
120449
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3125 : 3132) 12.09.2021 15:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
2 11 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 3042) 18.09.2021 14:00 Ivan Lukačić, B
Valentino Grivić, B
| | |
3 14 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3117 : 3121) 25.09.2021 17:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
4 24 Željezničar Bel Brod Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3277 : 3105) 30.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
5 25 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3183 : 3189) 06.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
6 36 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3102 : 3110) 13.10.2021 18:30 Igor Krajnović, A
Dalija Šljivarić, C
| | |
7 38 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
23.10.2021 17:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 47 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
30.10.2021 17:30 Krešimir Grčević, A
Ivan Keser, C
| | |
9 51 Osijek II Brod Pampas
1-6
06.11.2021 18:30 | | |
10 58 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
13.11.2021 17:30 | | |
11 64 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
20.11.2021 18:00 | | |
12 69 Silos Brod Fortuna
1-4
15.01.2022 17:00 | | |
13 77 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
22.01.2022 17:30 | | |
14 80 Šećerana Viro Brod ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 18:00 | | |
15 90 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
05.02.2022 17:30 | | |
16 91 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2022 18:00 | | |
17 102 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
19.02.2022 18:00 | | |
18 104 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
26.02.2022 17:30 | | |
19 113 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2022 17:00 | | |
20 117 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
12.03.2022 17:30 | | |
21 124 Željezničar Os Brod Željezničar
1-4
19.03.2022 17:00 | | |
22 130 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
26.03.2022 17:30 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više