Pregled svih liga

Slatina

Liga: 2. HKLI
Klub: Kuglački klub Slatina
Adresa: Trg sv. Josipa 10, 33 520 Slatina
Email: zeljko.medved.vt@gmail.com

Kuglana: ŠD TVIN   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 14:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Željko Medved 099 698 78 34 zeljko.medved.vt@gmail.com
Željko Vaška 095 842 51 56

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Denis Drašković
121789
121789
2.0
3.0
0.0
1.0
3.0
5.0
3.0
30.0
371.0
341.0
180.5
152.33
551.5
493.33
2. Željko Vaška
122098
122098
3.0
2.5
1.0
1.0
6.0
5.0
17.0
23.0
350.33
358.8
166.33
158.0
516.67
516.8
3. Damir Ferenčević
122336
122336
3.0
3.0
0.0
1.0
1.5
5.5
25.0
23.0
357.67
345.0
155.67
156.33
513.33
501.33
4. Siniša Ljubomiroski
140007
140007
3.0
3.0
1.0
1.0
5.0
5.5
15.0
18.0
360.0
343.0
150.0
160.0
510.0
503.0
5. Željko Kermend
122091
122091
3.0
3.0
1.0
2.0
6.0
4.5
12.0
21.0
350.0
344.67
157.67
157.0
507.67
501.67
6. Željko Španić
122169
122169
3.0
3.0
0.0
2.0
3.0
5.5
20.0
15.0
353.67
339.0
138.67
153.67
492.33
492.67
7. Dragan Tomić
122097
122097
1.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
11.0
9.0
352.0
156.0
132.0
300.0
484.0
456.0
BEZ NASTUPA
1. Vid Banić
122997
122997
2. Željko Medved
122095
122095
3. Marko Španić
122168
122168
4. Dragutin Vuk
123291
123291
5. Dražen Zelenka
122099
122099
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Željezničar Bel Slatina Belišće
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3200) 11.09.2021 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
2 11 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 3042) 18.09.2021 14:00 Ivan Lukačić, B
Valentino Grivić, B
| | |
3 15 Nova Gradiška Slatina Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3075 : 2996) 23.09.2021 18:00 Matej Zboril, A
Josip Bošnjak, C
| | |
4 22 Slatina Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
7.0 : 1.0 (3067 : 2974) 02.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Robert Kereta, B
| | |
5 28 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3357 : 3011) 09.10.2021 17:00 Hrvoje Bakić, A
Nenad Vasić, D
| | |
6 33 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (2960 : 3116) 16.10.2021 14:00 Valentino Grivić, B
Zlatko Rakijašić, B
| | |
7 41 Željezničar Os Slatina Željezničar
1-4
23.10.2021 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
8 44 Slatina Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
30.10.2021 14:00 Robert Kereta, B
Valentino Grivić, B
| | |
9 54 Silos Slatina Fortuna
1-4
06.11.2021 17:00 Ivan Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
10 55 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
13.11.2021 18:00 Stipo Andrijević, B
Antonio Kopić, D
| | |
11 66 Slatina Šećerana Viro ŠD TVIN
1-4
20.11.2021 14:00 | | |
12 68 Slatina Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
15.01.2022 14:00 | | |
13 77 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
22.01.2022 17:30 | | |
14 81 Slatina Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
15 88 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
05.02.2022 17:00 Tomislav Luksetić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
16 94 Slatina Nove nade ŠD TVIN
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
17 99 Osijek II Slatina Pampas
1-6
19.02.2022 18:30 | | |
18 107 Slatina Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
26.02.2022 14:00 | | |
19 110 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
05.03.2022 18:00 | | |
20 120 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
12.03.2022 14:00 | | |
21 121 Slatina Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
19.03.2022 14:00 | | |
22 132 Šećerana Viro Slatina ŠD TVIN
1-4
26.03.2022 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više