Pregled svih liga

Ciglenica

Liga: 1. B HKLS
Klub: Športski kuglački klub Ciglenica
Adresa: Josipa Salvadora 19, Ciglenica, 44 320 Kutina
Email: info@skkciglenica.hr; luko.delponte@gmail.com

Kuglana: SRC Kutina   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 16:00
Rezervni termin: nedjelja, 11:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Luko Del Ponte 098 177 51 18 luko.delponte@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Luko Del Ponte
120200
120200
6.0
4.0
3.0
4.0
14.0
12.0
7.0
7.0
383.0
378.25
197.17
200.25
580.17
578.5
2. Leonardo Horvat
120279
120279
5.0
4.0
2.0
2.0
7.5
7.0
16.0
6.0
365.0
379.5
195.4
191.25
560.4
570.75
3. Dejan Dal Ponte
122321
122321
2.5
1.0
2.0
0.0
5.0
1.0
10.0
2.0
364.8
375.0
194.4
185.0
559.2
560.0
4. Valentino Smuđ
121951
121951
5.0
3.0
1.0
1.0
3.5
5.0
24.0
13.0
374.8
377.0
179.6
197.67
554.4
574.67
5. Vedran Bohatka
120188
120188
5.5
4.0
3.0
2.0
13.5
8.5
17.0
7.0
363.27
383.0
190.55
187.25
553.82
570.25
6. Gabrijel Salvador
120198
120198
2.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
8.0
0.0
374.5
168.5
543.0
7. Ninoslav Gorički
120192
120192
3.0
4.0
1.0
2.0
2.5
6.5
12.0
14.0
356.67
370.0
183.67
191.75
540.33
561.75
8. Adriano de Bona
120274
120274
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
5.0
0.0
360.0
180.0
540.0
9. Saša Dal Ponte
122524
122524
6.0
4.0
3.0
3.0
12.5
7.5
27.0
9.0
367.5
365.0
171.0
197.0
538.5
562.0
BEZ NASTUPA
1. Krunoslav Križnjak
122407
122407
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3420 : 3245) 10.09.2022 15:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
2 11 Ciglenica Pakrac-Papuk SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3410 : 3389) 17.09.2022 16:00 Tomislav Luksetić, B
Tomislav Pleše, B
| | |
3 15 Zabok Ciglenica ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3571 : 3435) 24.09.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
4 22 Ciglenica Fortuna SRC Kutina
1-6
5.0 : 3.0 (3428 : 3390) 01.10.2022 16:00 Danijel Dado, B
Dražena Smuđ, B
| | |
5 28 Obrtnik Torbar Ciglenica Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3267 : 3365) 15.10.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
Matija Pavlinić, C
| | |
6 33 Ciglenica Lepoglava SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3354 : 3355) 22.10.2022 16:00 Danijel Dado, B
Tomislav Pleše, B
| | |
7 41 Zrinski-Pivovara Ciglenica Pampas
1-6
2.0 : 6.0 (3310 : 3355) 29.10.2022 18:00 Željko Hidek, A
Ivan Kovačević, B
| | |
8 44 Ciglenica Slavonac SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3465 : 3337) 05.11.2022 16:00 Željko Vacula, B
Ivana Belši, D
| | |
9 54 Nove nade Ciglenica Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3418 : 3271) 12.11.2022 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
10 55 Medveščak-1958 Ciglenica Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3572 : 3306) 26.11.2022 15:00 Vedran Štajdohar, A
| | |
11 66 Ciglenica Ponikve SRC Kutina
1-6
10.12.2022 16:00 Dario Duda, A
Danijel Dado, B
| | |
12 68 Ciglenica Novska SRC Kutina
1-6
14.01.2023 16:00 | | |
13 77 Pakrac-Papuk Ciglenica Gradska kuglana Pa
1-4
21.01.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
14 81 Ciglenica Zabok SRC Kutina
1-6
28.01.2023 16:00 | | |
15 88 Fortuna Ciglenica Fortuna
1-4
04.02.2023 14:00 | | |
16 94 Ciglenica Obrtnik Torbar SRC Kutina
1-6
11.02.2023 16:00 | | |
17 99 Lepoglava Ciglenica Drava
1-6
18.02.2023 17:00 | | |
18 107 Ciglenica Zrinski-Pivovara SRC Kutina
1-6
25.02.2023 16:00 | | |
19 110 Slavonac Ciglenica SRC Vijuš
5-8
04.03.2023 14:30 | | |
20 120 Ciglenica Nove nade SRC Kutina
1-6
11.03.2023 16:00 | | |
21 121 Ciglenica Medveščak-1958 SRC Kutina
1-6
18.03.2023 16:00 | | |
22 132 Ponikve Ciglenica Grmoščica
1-4
25.03.2023 15:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više