Pregled svih liga

Gacka

Liga: 3. HKLZ-Ka-Li
Klub: Kuglački klub Gacka
Adresa: Bartola Kašića 15, 53 220 Otočac
Email: kk.gacka@gmail.com

Kuglana: Gradska kuglana Ot   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 18:00
Rezervni termin: nedjelja, 16:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Božo Bižanović 095 860 45 86 kk.gacka@gmail.com
Željko Odorčić 098 355 305 kk.gacka@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Željko Odorčić
120302
120302
2.47
4.0
1.0
1.0
3.5
10.0
14.0
21.0
369.23
369.25
166.8
185.0
536.03
554.25
2. Nikola Pavelić
120496
120496
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
7.0
0.0
354.0
166.0
520.0
3. Ivica Atalić
120304
120304
5.0
4.0
2.0
2.0
9.0
8.0
29.0
26.0
348.8
366.5
171.0
167.0
519.8
533.5
4. Božo Bižanović
120298
120298
5.0
5.0
4.0
4.0
14.0
11.5
45.0
43.0
355.8
356.8
162.2
159.8
518.0
516.6
5. Nikola Kraljić
120300
120300
5.0
5.0
2.0
3.0
8.0
11.0
49.0
39.0
360.0
364.4
154.4
160.6
514.4
525.0
6. Darko Alešković
120480
120480
3.0
5.0
0.5
2.0
6.0
9.0
28.0
32.0
359.0
356.8
154.0
161.2
513.0
518.0
7. Tomislav Tonković
122913
122913
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
9.0
0.0
337.0
172.0
509.0
8. Nikola Kostelac
122651
122651
4.0
5.0
0.0
4.0
5.0
14.5
34.0
23.0
351.0
364.4
155.75
184.6
506.75
549.0
9. Tomislav Marković
122652
122652
1.0
2.0
0.0
1.0
2.0
5.0
12.0
13.0
333.0
352.5
141.0
179.5
474.0
532.0
10. Ivica Marković
120301
120301
2.53
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
47.0
0.0
324.51
139.92
464.43
BEZ NASTUPA
1. Mihael Bićanić
122482
122482
2. Mario Degoricija
123058
123058
3. Mario Degoricija
123058
123058
4. Dinko Sekula
120303
120303
5. Goran Sekula
122650
122650
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Korana III Gacka Šanac
1-4
3.0 : 5.0 (3000 : 3022) 11.09.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
2 7 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3112 : 3195) 17.09.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
3 13 Euphoria Gacka Klek
1-4
5.5 : 2.5 (3059 : 2983) 25.09.2022 17:00 Haris Ligata, B
Zlatan Mazor, B
| | |
4 19 Gacka Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3239 : 3290) 01.10.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
5 25 Stara Hiža Gacka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3173) 16.10.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Igor Vazgeč, D
| | |
6 31 Gacka Kupa II Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3193 : 3171) 22.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
7 37 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3179 : 3105) 30.10.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
8 43 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3179 : 3171) 05.11.2022 18:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
9 49 Mantinela I Gacka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3179 : 3046) 12.11.2022 10:00 Danijela Škalamera, A
Florijan Halavanić, D
| | |
10 55 Gacka Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3235 : 2801) 26.11.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
11 61 Vatrogasac Gacka Gradska kuglana Ot
1-6
11.12.2022 15:00 Damir Sladović, B
Drago Pleša, B
| | |
12 67 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
14.01.2023 18:00 | | |
13 73 Korana II Gacka Šanac
1-4
22.01.2023 16:00 | | |
14 79 Gacka Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
28.01.2023 18:00 | | |
15 85 Visočica Gacka Hotel Jezero
1-4
05.02.2023 12:00 | | |
16 91 Gacka Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
11.02.2023 18:00 | | |
17 97 Kupa II Gacka Azelija
1-4
19.02.2023 13:00 | | |
18 103 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
25.02.2023 18:00 | | |
19 109 Poštar Og Gacka Klek
1-4
05.03.2023 10:00 | | |
20 115 Gacka Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
11.03.2023 18:00 | | |
21 121 Mantinela II Gacka Dom HV Zrinski
1-4
18.03.2023 10:00 | | |
22 127 Gacka Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
26.03.2023 18:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više