Pregled svih liga

Stara Hiža

Liga: 3. HKLZ-Ka-Li
Klub: Kuglački klub Stara Hiža
Adresa: Bana Josipa Jelačića 71, 47 250 Duga Resa
Email: ivankaticgs@gmail.com

Kuglana: Dom HV Zrinski   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 17:00
Rezervni termin: srijeda, 16:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ivan Katić 091 688 65 39 ivankaticgs@gmail.com
Janko Matuzić 098 364 722 villa.dugaresa@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Marijan Polović
121315
121315
2.0
2.0
0.0
2.0
3.0
8.0
9.0
6.0
359.5
381.0
184.5
205.5
544.0
586.5
2. Darko Kelečić
121311
121311
3.0
6.0
3.0
4.0
9.0
12.0
25.0
47.0
371.67
364.33
168.33
165.33
540.0
529.67
3. Stjepan Badovinac
121292
121292
4.0
6.0
3.0
5.0
10.0
19.5
21.0
32.0
366.25
373.17
169.5
189.33
535.75
562.5
4. Damir Benčan
121301
121301
3.5
5.75
1.0
2.0
5.5
9.0
33.0
50.0
368.86
363.3
161.71
152.35
530.57
515.65
5. Florijan Halavanić
123328
123328
3.75
6.0
0.0
3.0
5.0
11.0
33.0
43.0
364.0
361.5
154.13
169.17
518.13
530.67
6. Marijo Gvozdić
123297
123297
2.33
2.82
0.0
2.0
4.0
6.0
26.0
24.0
344.64
349.29
164.81
168.09
509.44
517.38
7. Ivan Katić
121128
121128
2.42
3.5
1.0
1.0
3.5
7.5
29.0
44.0
359.09
364.29
143.8
132.29
502.89
496.57
8. Janko Matuzić
121300
121300
2.5
3.93
1.0
0.0
4.0
4.5
28.0
41.0
330.4
371.25
145.6
153.69
476.0
524.94
9. Ervin Goldašić
121302
121302
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
10.0
0.0
376.0
88.0
464.0
BEZ NASTUPA
1. Krunoslav Brcković
122631
122631
2. Srećko Brezak
123134
123134
3. Ivan Čurilović
120579
120579
4. Damir Dobrinić
121294
121294
5. Zlatko Đurčević
121295
121295
6. Darko Kafol
121303
121303
7. Željko Troha
123438
123438
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Stara Hiža Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3140 : 3132) 11.09.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
2 11 Mantinela II Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3228 : 3126) 16.09.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Danijela Škalamera, A
Dario Kafol, D
| | |
3 14 Stara Hiža Korana III Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3209 : 3132) 25.09.2022 17:00 Darko Kafol, A
Igor Vazgeč, D
| | |
4 24 Euphoria Stara Hiža Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3114 : 3103) 02.10.2022 17:00 Milan Neralić, B
Valentina Stipetić, D
| | |
5 25 Stara Hiža Gacka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3173) 16.10.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Igor Vazgeč, D
| | |
6 36 Stara Hiža Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3172 : 2955) 23.10.2022 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 38 Mantinela I Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3219 : 3234) 29.10.2022 10:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, C
| | |
8 47 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3177 : 3254) 06.11.2022 17:00 Danijela Škalamera, A
Darko Kafol, A
| | |
9 51 Korana II Stara Hiža Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3168 : 3014) 13.11.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
10 58 Stara Hiža Visočica Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3190 : 3157) 20.11.2022 17:00 Darko Kafol, A
Danijela Škalamera, A
| | |
11 64 Kupa II Stara Hiža Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3195 : 3264) 04.12.2022 14:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
12 69 Poštar Og Stara Hiža Klek
1-4
15.01.2023 10:00 | | |
13 77 Stara Hiža Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
22.01.2023 17:00 | | |
14 80 Korana III Stara Hiža Šanac
1-4
29.01.2023 16:00 | | |
15 90 Stara Hiža Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
05.02.2023 17:00 | | |
16 91 Gacka Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
11.02.2023 18:00 | | |
17 102 Željezničar-Branitelj Stara Hiža Klek
1-4
19.02.2023 10:00 | | |
18 104 Stara Hiža Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
26.02.2023 17:00 | | |
19 113 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
05.03.2023 15:00 | | |
20 117 Stara Hiža Korana II Dom HV Zrinski
1-4
12.03.2023 17:00 | | |
21 124 Visočica Stara Hiža Hotel Jezero
1-4
19.03.2023 12:00 | | |
22 130 Stara Hiža Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
26.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više