Pregled svih liga

Lepoglava

Liga: 1. B HKLS
Klub: Kuglački klub Lepoglava
Adresa: Hrvatskih Pavlina 1, 42 250 Lepoglava
Email: zeljko.huten@gmail.com; iso.igor.gal@gmail.com

Kuglana: Drava   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Igor Gal 098 911 24 65 iso.igor.gal@gmail.com
Željko Huten 091 250 30 40 zeljko.huten@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Dražen Posavec
121771
121771
6.0
7.0
2.0
5.0
13.0
20.0
9.0
11.0
367.33
378.14
204.67
196.0
572.0
574.14
2. Bernardo Kalauz
120153
120153
6.24
6.0
4.0
5.0
15.0
17.0
18.0
16.0
362.5
375.67
191.99
199.5
554.49
575.17
3. Vjekoslav Mostečak
122759
122759
7.0
6.0
3.0
3.0
10.5
8.0
33.0
13.0
368.57
365.17
175.71
183.33
544.29
548.5
4. Ervin Šinko
122760
122760
5.64
2.5
1.0
0.0
6.0
1.0
33.0
16.0
366.13
344.0
166.67
163.6
532.8
507.6
5. Mirko Žuliček
121774
121774
4.51
1.21
1.0
0.0
7.0
0.0
29.0
6.0
353.22
356.2
177.61
146.28
530.82
502.48
6. Ivan Šumečki
122873
122873
0.36
2.29
1.0
0.0
1.5
2.0
2.0
17.0
297.22
331.88
233.33
173.36
530.56
505.24
7. Igor Gal
121764
121764
2.5
3.56
0.0
1.0
0.0
6.0
7.0
15.0
358.4
368.54
171.6
178.09
530.0
546.63
8. Jurica Smontara
122291
122291
4.75
4.0
1.0
0.0
4.5
5.0
32.0
28.0
355.37
362.0
172.63
170.5
528.0
532.5
9. Bojan Barač
121762
121762
5.0
7.0
2.0
4.0
6.5
15.0
29.0
26.0
348.6
360.14
175.8
182.71
524.4
542.86
10. Nikola Dubovečak
121763
121763
0.0
2.0
0.0
1.0
0.0
2.0
0.0
6.0

351.5

179.5

531.0
11. Željko Kos
121767
121767
0.0
0.44
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
11.0

354.55

129.55

484.09
BEZ NASTUPA
1. Mihael Dubovečak
122594
122594
2. Renato Frketin
123089
123089
3. Željko Huten
121766
121766
4. Nikola Kušenić

122412
5. Mario Oreški
122872
122872
6. Zvonko Žuliček
122762
122762
7. Darko Županić
122761
122761
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 6 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3304 : 3197) 10.09.2022 15:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, C
| | |
2 7 Medveščak-1958 Lepoglava Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3500 : 3177) 17.09.2022 15:00 Miroslav Noršić, A
Luka Bakić, C
| | |
3 18 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3356 : 3300) 24.09.2022 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
4 20 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3131 : 3302) 01.10.2022 14:30 Božidar Krajačić, A
| | |
5 29 Lepoglava Nove nade Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3236 : 3423) 15.10.2022 15:00 Igor Maček, A
Nenad Perši, A
| | |
6 33 Ciglenica Lepoglava SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (3354 : 3355) 22.10.2022 16:00 Danijel Dado, B
Tomislav Pleše, B
| | |
7 40 Lepoglava Ponikve Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3278 : 3263) 29.10.2022 17:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
8 46 Novska Lepoglava Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3383 : 3198) 05.11.2022 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
9 51 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3332 : 3361) 12.11.2022 14:00 Nenad Perši, A
Goran Peršić, A
| | |
10 59 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3397 : 3298) 26.11.2022 17:00 Lucija Sedlar, B
| | |
11 62 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
3.0 : 5.0 (3273 : 3325) 10.12.2022 17:00 Goran Peršić, A
Igor Maček, A
| | |
12 72 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3286 : 3201) 14.01.2023 17:00 Tomislav Peršić, A
Goran Peršić, A
| | |
13 73 Lepoglava Medveščak-1958 Drava
1-6
1.0 : 7.0 (3185 : 3385) 21.01.2023 17:00 Nenad Perši, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
14 84 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3448 : 3220) 28.01.2023 18:00 Srećko Vuka, A
Jasmin Tatar, B
| | |
15 86 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
04.02.2023 17:00 Nenad Perši, A
Dubravko Jurinić, A
| | |
16 95 Nove nade Lepoglava Gradska kuglana Pž
1-4
11.02.2023 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
17 99 Lepoglava Ciglenica Drava
1-6
18.02.2023 17:00 Goran Peršić, A
Igor Maček, A
| | |
18 106 Ponikve Lepoglava Grmoščica
1-4
25.02.2023 15:00 Miroslav Noršić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
19 112 Lepoglava Novska Drava
1-6
04.03.2023 14:00 | | |
20 117 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2023 12:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
21 125 Lepoglava Zabok Drava
1-6
18.03.2023 17:00 | | |
22 128 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
25.03.2023 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više