Pregled svih liga

Sloga

Liga: 4. HKLI-Pž
Klub: Kuglački klub Sloga
Adresa: Matkovac 77 b, Prekopakra, 34 550 Pakrac
Email: sloga.prekopakra@gmail.com

Kuglana: Gradska kuglana Pa   Staze: 1-4
Redovni termin: petak, 18:00
Rezervni termin: nedjelja, 16:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Željko Pavković 098 906 69 13 pavac60@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ilija St Turković
120817
120817
3.0
3.0
3.0
3.0
7.0
9.0
13.0
6.0
364.67
372.33
175.0
176.67
539.67
549.0
2. Dragan Blažević
120812
120812
3.0
3.0
2.0
3.0
8.0
9.0
22.0
11.0
368.33
385.33
166.0
201.0
534.33
586.33
3. Ivan Katalinić
120826
120826
3.0
3.0
2.0
2.0
7.5
7.5
20.0
16.0
361.67
366.67
159.33
174.0
521.0
540.67
4. Vitomir Juranović
120825
120825
3.0
3.0
3.0
2.0
8.0
6.0
22.0
16.0
366.0
362.33
154.0
191.0
520.0
553.33
5. Saša Poletto
122311
122311
1.0
2.5
0.0
1.0
2.0
4.0
4.0
22.0
339.0
346.4
176.0
152.8
515.0
499.2
6. Josip Dumančić
120813
120813
3.0
3.0
1.0
2.0
5.0
7.0
25.0
22.0
348.67
361.67
151.67
159.67
500.33
521.33
7. Igor Šulc
122303
122303
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
12.0
0.0
352.0
140.0
492.0
8. Denis Relota
123337
123337
1.0
0.5
0.0
0.0
1.0
0.0
18.0
5.0
332.0
344.0
127.0
158.0
459.0
502.0
BEZ NASTUPA
1. Tomislav Adžijević
123469
123469
2. Jasmin Čamdžić
120824
120824
3. Ivan Dumančić
122784
122784
4. Boris Glazer
122537
122537
5. Ivo Grgić
121818
121818
6. Zdravko Hruška
122783
122783
7. Željko Pavković
120827
120827
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
2 4 Zanatlija SB II Sloga SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3378 : 3115) 30.09.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
3 9 Sloga Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3202 : 3088) 14.10.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 11 Elektra Pž Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3009 : 3103) 23.10.2022 18:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
5 14 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3257 : 3090) 28.10.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
6 18 Slavonija NG Sloga Exit
1-4
2.0 : 6.0 (2922 : 3094) 04.11.2022 18:00 Mario Brađašević, B
Damir Franjković, D
| | |
7 19 Sloga Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3292 : 3187) 11.11.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
9 25 Sloga Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
09.12.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
10 30 Zlatni Lug Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2023 14:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, C
| | |
11 32 Sloga Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
20.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 35 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
28.01.2023 13:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
13 39 Sloga Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
03.02.2023 18:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 40 Pakrac-Papuk II Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2023 10:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više