Pregled svih liga

Elektra Pž

Liga: 4. HKLI-Pž
Klub: Kuglački klub Elektra
Adresa: Primorska 24, 34 000 Požega
Email: zdravko.smitpeter@hep.hr

Kuglana: Gradska kuglana Pž   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 18:00
Rezervni termin: utorak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Josip Keller 099 409 28 81 josip.keller@hep.hr
Ivan Maslać 098 734 847 ivan.maslac@hep.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Zdravko Šmitpeter
121083
121083
2.0
3.0
1.0
0.0
3.5
4.0
11.0
16.0
347.0
355.33
183.0
183.67
530.0
539.0
2. Ivan Maslać
123274
123274
3.0
2.0
2.0
0.0
5.5
4.0
29.0
8.0
349.33
344.5
166.0
161.0
515.33
505.5
3. Tomislav Galić
121072
121072
3.0
3.0
2.0
1.0
7.0
5.0
38.0
31.0
355.33
339.33
158.33
141.0
513.67
480.33
4. Stjepan Hajek
121075
121075
3.0
2.5
1.0
0.0
4.5
3.0
19.0
34.0
347.0
330.0
160.67
131.2
507.67
461.2
5. Josip Keller
121079
121079
3.0
3.0
1.0
1.0
7.0
6.0
28.0
24.0
348.0
348.67
156.67
158.0
504.67
506.67
6. Ladislav Sadilek
122805
122805
1.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
18.0
0.0
340.0
157.0
497.0
7. Josip Žmire
122916.jpg
122916
1.0
3.0
0.0
1.0
2.0
6.5
15.0
28.0
351.0
348.67
141.0
155.0
492.0
503.67
8. Antun Petrović
121082
121082
1.0
1.18
0.0
0.0
1.0
1.0
13.0
15.0
298.0
312.71
162.0
190.68
460.0
503.39
9. Hrvoje Brkić
123115
123115
1.0
0.32
0.0
0.0
0.0
0.0
10.0
8.0
303.0
243.75
129.0
53.13
432.0
296.88
BEZ NASTUPA
1. Drago Horvat
121076
121076
2. Dino Kakuk
122917
122917
3. Siniša Marać
123310
123310
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Slavonija NG Elektra Pž Exit
1-4
4.0 : 4.0 (2919 : 2946) 16.09.2022 18:00 Maja Biželj, B
Damir Franjković, D
| | |
2 5 Elektra Pž Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2982 : 3185) 02.10.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
4 11 Elektra Pž Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (3009 : 3103) 23.10.2022 18:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
5 15 Zlatni Lug Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (3027 : 3015) 30.10.2022 10:00 Mario Trnokop, C
Ivan Burivoda, D
| | |
6 16 Zanatlija SB II Elektra Pž SRC Vijuš
1-4
4.0 : 4.0 (3097 : 3104) 04.11.2022 18:00 Dalija Šljivarić, B
| | |
7 21 Elektra Pž HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2951 : 3158) 13.11.2022 14:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
8 23 Elektra Pž Slavonija NG Gradska kuglana Pž
1-4
27.11.2022 14:00 Antonio Kopić, C
Nenad Vasić, C
| | |
9 26 Pakrac-Papuk II Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
11.12.2022 10:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
11 32 Sloga Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
20.01.2023 18:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 36 Elektra Pž Zlatni Lug Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2023 18:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
13 37 Elektra Pž Zanatlija SB II Gradska kuglana Pž
1-4
05.02.2023 14:00 Stipo Andrijević, B
Nenad Vasić, C
| | |
14 42 HVIDR-a Elektra Pž Gradska kuglana Pž
1-4
11.02.2023 13:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više