Pregled svih liga

Brodosplit

Liga: 3. HKLJ
Klub: Kuglački klub Brodosplit
Adresa: Hrvatske mornarice 10, 21 000 Split
Email: darkotodoric2@gmail.com

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: srijeda, 20:00
Rezervni termin: ponedjeljak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Darko Todorić 099 339 13 17 darkotodoric2@gmail.com
Vinko Pisturić 099 735 27 96 vinko.pisturic@gmail.com
Duje Parčina 095 869 76 19

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Mihovil Parčina
123060
123060
2.0
3.0
2.0
2.0
7.0
8.0
8.0
6.0
365.5
359.33
186.5
198.67
552.0
558.0
2. Darko Todorić
121629
121629
5.0
4.0
2.0
3.0
10.0
10.0
37.0
22.0
356.4
351.75
167.2
173.5
523.6
525.25
3. Vinko Pisturić
121624
121624
5.0
4.0
2.0
4.0
8.0
13.0
34.0
21.0
357.4
360.0
163.2
174.75
520.6
534.75
4. Nedjeljko Pleić
121625
121625
3.5
4.0
1.0
2.0
6.5
5.5
48.0
40.0
372.86
370.5
144.29
152.75
517.14
523.25
5. Boško Stošić
123061
123061
1.0
0.0
0.0
0.0
1.0
0.0
3.0
0.0
335.0
159.0
494.0
6. Josip Todorić
121630
121630
5.0
2.5
2.0
2.0
6.5
6.5
48.0
23.0
342.4
353.6
139.8
148.4
482.2
502.0
7. Igor Boraska
122921
122921
1.0
4.0
0.0
1.0
1.0
5.0
16.0
20.0
347.0
338.0
124.0
165.0
471.0
503.0
8. Duje Parčina
121623
121623
4.0
1.0
0.0
0.0
3.5
2.0
54.0
13.0
328.0
316.0
127.5
164.0
455.5
480.0
9. Milan Brnas
122110
122110
1.5
1.5
0.0
1.0
0.0
2.0
22.0
24.0
308.0
340.0
128.67
138.0
436.67
478.0
10. Nikola Radulović
123456
123456
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
18.0
0.0
291.0
98.0
389.0
BEZ NASTUPA
1. Milan Ardalić
122815
122815
2. Davor Boraska
121619
121619
3. Ante Mandarić
122644
122644
4. Miro Pogorelić
122814
122814
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3116 : 3195) 21.09.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
2 6 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3121 : 2613) 28.09.2022 20:00 Ana Vidan, A
Višnja Dragičević, B
| | |
3 8 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2904 : 3106) 14.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 11 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3129 : 3040) 19.10.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
5 15 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3058 : 2821) 29.10.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
6 16 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3279 : 2529) 02.11.2022 17:00 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
7 21 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (2970 : 2941) 12.11.2022 19:00 Višnja Dragičević, B
Ante Šarić, D
| | |
8 23 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3105 : 2908) 14.11.2022 19:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
9 26 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3231 : 2980) 30.11.2022 18:00 Stanko Čota, A
Dražen Babić, A
| | |
10 30 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3167 : 3023) 07.12.2022 20:00 Paško Dragičević, A
Elda Sinovčić, B
| | |
11 31 Brodosplit Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
18.01.2023 20:00 | | |
12 36 Brodosplit Poštar II Poljud
1-6
25.01.2023 20:00 | | |
13 38 KKGO Marjan Brodosplit Poljud
1-6
03.02.2023 20:00 | | |
14 41 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
08.02.2023 20:00 | | |
15 45 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
16 46 Hrvatski vitezovi Brodosplit Poljud
1-6
22.02.2023 17:00 | | |
17 51 Poštar II Brodosplit Poljud
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 53 Brodosplit KKGO Marjan Poljud
1-6
08.03.2023 20:00 | | |
19 56 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
15.03.2023 20:00 | | |
20 60 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
22.03.2023 20:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više