Pregled svih liga

Imotska krajina

Liga: 3. HKLJ
Klub: Kuglački klub Imotska krajina
Adresa: Fra Stjepana Vrljića 14, 21 260 Imotski
Email: matebuljanbili@gmail.com

Kuglana: GSC Makarska   Staze: 1-4
Redovni termin: subota, 17:00
Rezervni termin: nedjelja, 16:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Mate Buljan 091 236 66 69 matebuljanbili@gmail.com
Josip Žužul 099 199 07 27 matebuljanbili@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Nediljko Gudelj
122044
122044
2.5
5.0
2.0
4.0
8.0
15.5
4.0
30.0
360.8
352.8
180.8
174.0
541.6
526.8
2. Mate Buljan
122040
122040
3.0
5.0
2.0
4.0
6.5
14.0
15.0
33.0
365.0
372.8
173.67
162.8
538.67
535.6
3. Stipan Zorić
122054
122054
4.0
4.75
2.0
2.0
9.0
10.5
21.0
38.0
361.0
360.84
177.0
150.95
538.0
511.79
4. Bože Bagarić
122038
122038
2.25
5.0
1.0
2.0
3.0
12.0
17.0
35.0
353.78
353.2
168.44
164.8
522.22
518.0
5. Mladen Gudelj
122043
122043
2.5
2.0
3.0
1.0
7.0
4.0
18.0
27.0
363.2
341.5
158.4
126.5
521.6
468.0
6. Josip Žužul
121633
121633
4.0
1.0
2.0
0.0
9.0
2.0
32.0
9.0
349.75
340.0
163.0
130.0
512.75
470.0
7. Hrvoje Vlašić
122052
122052
4.0
4.75
1.0
5.0
7.0
16.0
31.0
47.0
357.25
355.37
152.75
154.11
510.0
509.47
8. Branimir Buljan
122039
122039
1.75
2.5
0.0
2.0
1.0
5.0
22.0
36.0
345.14
322.8
138.86
146.4
484.0
469.2
BEZ NASTUPA
1. Ivica Ćapin
122041
122041
2. Zoran Gabelica
122045
122045
3. Tihomir Lasić
122046
122046
4. Željko Petric
122047
122047
5. Marinko Sosa
122049
122049
6. Ante Tolić
122050
122050
7. Mate Tolić
122051
122051
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 2 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2535 : 3162) 24.09.2022 18:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
2 5 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3031 : 2720) 01.10.2022 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
3 9 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3330 : 3086) 12.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Višnja Dragičević, B
| | |
4 10 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3219 : 3153) 19.10.2022 17:00 Tomislav Odrljin, A
Ivanka Kragić, A
| | |
5 15 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
6.0 : 2.0 (3058 : 2821) 29.10.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
6 17 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
8.0 : 0.0 (3207 : 2820) 05.11.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
7 20 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (2782 : 3138) 11.11.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
8 24 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
2.0 : 6.0 (2992 : 3061) 26.11.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
9 25 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
2.0 : 6.0 (3044 : 3072) 03.12.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
10 30 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3167 : 3023) 07.12.2022 20:00 Paško Dragičević, A
Elda Sinovčić, B
| | |
11 32 Poštar II Imotska krajina Poljud
1-6
21.01.2023 18:00 | | |
12 35 Imotska krajina KKGO Marjan GSC Makarska
1-4
28.01.2023 17:00 | | |
13 39 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
01.02.2023 20:00 | | |
14 40 Hrvatski vitezovi Imotska krajina Poljud
1-6
08.02.2023 17:00 | | |
15 45 Imotska krajina Brodosplit GSC Makarska
1-4
18.02.2023 17:00 | | |
16 47 Imotska krajina Poštar II GSC Makarska
1-4
25.02.2023 17:00 | | |
17 50 KKGO Marjan Imotska krajina Poljud
1-6
03.03.2023 20:00 | | |
18 54 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
19 55 Imotska krajina Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
18.03.2023 17:00 | | |
20 60 Brodosplit Imotska krajina Poljud
1-6
22.03.2023 20:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više