Pregled svih liga

Županijske ceste

Liga: 3. HKLJ
Klub: Kuglački klub Županijske ceste
Adresa: Ruđera Boškovića 22, 21 000 Split
Email: ivica.samanovic@ceste-split.hr

Kuglana: Poljud   Staze: 1-6
Redovni termin: srijeda, 20:00
Rezervni termin: petak, 20:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ivica Šamanović 098 487 343 ivica.samanovic@ceste-split.hr

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Ivan Lozo
121458
121458
4.0
5.0
4.0
3.0
12.0
12.0
17.0
30.0
367.25
366.2
183.0
175.2
550.25
541.4
2. Branko Biloš
121452
121452
4.0
5.0
3.0
4.0
13.0
12.5
19.0
18.0
363.0
370.2
177.25
178.0
540.25
548.2
3. Mario Gudelj
121455
121455
4.0
5.0
3.0
5.0
9.5
19.0
27.0
11.0
363.0
370.4
169.0
193.0
532.0
563.4
4. Vjeko Budimir
121453
121453
4.0
5.0
1.5
3.0
5.0
12.0
22.0
23.0
357.0
360.4
170.0
183.0
527.0
543.4
5. Jurica Katušić
121457
121457
4.0
5.0
2.0
4.0
10.0
12.5
38.0
29.0
354.25
366.2
154.25
171.2
508.5
537.4
6. Ivan Miletić
121429
121429
4.0
5.0
0.0
4.0
2.0
13.0
28.0
37.0
344.5
354.4
158.5
174.0
503.0
528.4
BEZ NASTUPA
1. Marija Božić
110922
110922
2. Nikolina Dorotić
110920
110920
3. Ante Gudelj
121454
121454
4. Sveto Gudelj
121456
121456
5. Jadranko Mustapić
121459
121459
6. Marko Piplica
122780
122780
7. Ante Strinić
121460
121460
8. Ivica Šamanović
121461
121461
9. Ana Šimić
110921
110921
10. Antonio Šitum
121462
121462
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
1.5 : 6.5 (3040 : 3280) 21.09.2022 17:00 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
2 4 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3296 : 3263) 28.09.2022 17:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
3 9 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3330 : 3086) 12.10.2022 20:00 Stanko Čota, A
Višnja Dragičević, B
| | |
4 11 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3129 : 3040) 19.10.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
5 14 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3258 : 3174) 26.10.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
6 18 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3291 : 2835) 02.11.2022 20:00 Stanko Čota, A
Valentina Prpić, B
| | |
7 19 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3201 : 3242) 09.11.2022 20:00 Ivanka Kragić, A
Elda Sinovčić, B
| | |
8 24 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
2.0 : 6.0 (2992 : 3061) 26.11.2022 17:00 Dražen Babić, A
| | |
9 26 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3231 : 2980) 30.11.2022 18:00 Stanko Čota, A
Dražen Babić, A
| | |
10 29 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
10.12.2022 18:00 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
11 33 KKGO Marjan Županijske ceste Poljud
1-6
20.01.2023 20:00 | | |
12 34 Hrvatski vitezovi Županijske ceste Poljud
1-6
25.01.2023 17:00 | | |
13 39 Županijske ceste Imotska krajina Poljud
1-6
01.02.2023 20:00 | | |
14 41 Brodosplit Županijske ceste Poljud
1-6
08.02.2023 20:00 | | |
15 44 Županijske ceste Poštar II Poljud
1-6
15.02.2023 20:00 | | |
16 48 Županijske ceste KKGO Marjan Poljud
1-6
22.02.2023 20:00 | | |
17 49 Županijske ceste Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
01.03.2023 20:00 | | |
18 54 Imotska krajina Županijske ceste GSC Makarska
1-4
11.03.2023 17:00 | | |
19 56 Županijske ceste Brodosplit Poljud
1-6
15.03.2023 20:00 | | |
20 59 Poštar II Županijske ceste Poljud
1-6
25.03.2023 19:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više