Pregled svih liga

Šubićevac

Liga: 2. HKLJ-Ž
Klub: Kuglački klub Šubičevac
Adresa: Bana Josipa Jelačića 2, 22 000 Šibenik
Email: anteskoric23@gmail.com; ivica.skoric@hep.hr

Kuglana: Šubićevac   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 12:00
Rezervni termin: nedjelja, 12:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Ivica Skorić 099 312 87 48 ivica.skoric@hep.hr
Ante Skorić 099 818 15 88 anteskoric23@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Meri Jurković
110241
110241
4.0
3.0
4.0
1.0
11.5
7.0
30.0
29.0
376.25
358.0
181.75
145.33
558.0
503.33
2. Vilma Miškić
110244
110244
3.0
1.0
3.0
1.0
8.0
4.0
29.0
9.0
378.33
340.0
162.0
138.0
540.33
478.0
3. Danira Beer-Krnić
110239
110239
1.0
3.0
0.0
3.0
1.0
9.0
5.0
31.0
369.0
365.67
158.0
155.33
527.0
521.0
4. Edita Petrina
110596
110596
4.0
2.0
2.0
2.0
4.0
6.0
40.0
24.0
347.25
361.0
162.25
147.0
509.5
508.0
5. Ana-Marija Pavić
110246
110246
4.0
2.0
1.0
1.0
5.0
4.0
46.0
27.0
346.25
345.0
157.0
149.5
503.25
494.5
6. Alenka Šimunović
110250
110250
2.0
2.0
0.0
2.0
1.0
6.0
15.0
13.0
349.5
363.0
152.0
167.5
501.5
530.5
7. Katica Banić
110237
110237
3.0
3.0
1.0
2.0
4.0
7.5
39.0
29.0
345.0
320.67
152.0
154.0
497.0
474.67
8. Zorka Barišić
110790
110790
3.0
1.5
1.0
0.0
3.0
0.0
62.0
39.0
300.67
324.0
121.0
118.67
421.67
442.67
9. Željka Žurić
110251
110251
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
8.0

322.0

136.0

458.0
BEZ NASTUPA
1. Sara Grubišić
110960
110960
2. Željka Gulin
110423
110423
3. Iva Knežević
110961
110961
4. Branka Samardžić
110248
110248
5. Milena Smolić
110249
110249
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3005 : 2961) 24.09.2022 14:00 Davorin Krmpotić, A
Darko Kafol, A
| | |
2 8 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
4.0 : 4.0 (2911 : 2920) 01.10.2022 12:00 Elda Sinovčić, B
Ante Skorić, B
| | |
3 14 ŽKK Zaprešić Šubićevac Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3132 : 3145) 15.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ivan Jurišić, A
| | |
4 17 Šubićevac ŽKK Sidra Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (2960 : 2747) 22.10.2022 12:00 Ante Skorić, B
| | |
5 25 ŽKK Plitvice Šubićevac Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3208 : 3132) 29.10.2022 13:00 Krešimir Mesić, A
Dražen Draženović, C
| | |
6 26 Endi-Tekstilac Šubićevac Pongračevo
1-6
6.0 : 2.0 (3235 : 2952) 05.11.2022 16:00 Lucija Marta Jelavić, A
Damir Cerle, A
| | |
7 35 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3063 : 2978) 12.11.2022 12:00 Ante Skorić, B
| | |
8 37 Donat Šubićevac Mocire
1-4
26.11.2022 17:30 | | |
9 44 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
10.12.2022 12:00 | | |
10 48 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
14.01.2023 12:00 | | |
11 53 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
21.01.2023 13:00 | | |
12 59 Šubićevac ŽKK Zaprešić Šubićevac
1-6
28.01.2023 12:00 | | |
13 62 ŽKK Sidra Šubićevac Vinko Bek
1-4
04.02.2023 15:00 | | |
14 70 Šubićevac ŽKK Plitvice Šubićevac
1-6
11.02.2023 12:00 | | |
15 71 Šubićevac Endi-Tekstilac Šubićevac
1-6
18.02.2023 12:00 | | |
16 80 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
26.02.2023 13:00 | | |
17 82 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
04.03.2023 12:00 | | |
18 89 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
12.03.2023 16:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više