Pregled svih liga

ŽKK Zaprešić

Liga: 2. HKLJ-Ž
Klub: Ženski kuglački klub Zaprešić
Adresa: Zelengaj 2, 10 290 Zaprešić
Email: mario.majhen@gmail.com; tomislav.karlo@gmail.com; andreya.alpeza@gmail.com

Kuglana: Zaprešić   Staze: 1-6
Redovni termin: subota, 18:00
Rezervni termin: srijeda, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Andreya Alpeza 097 693 00 55 andreya.alpeza@gmail.com
Tomislav Karlo 091 251 51 14 tomislav.karlo@gmail.com
Mario Majhen 099 233 50 34 mario.majhen@gmail.com

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Dijana Smoljo
110686
110686
3.0
3.0
2.0
2.0
7.0
7.0
32.0
28.0
362.33
373.0
168.67
156.0
531.0
529.0
2. Andreya Alpeza
110680
110680
3.0
4.0
1.0
3.0
7.0
11.0
20.0
8.0
355.67
375.0
173.67
196.75
529.33
571.75
3. Nina Kušan
110813
110813
3.0
4.0
2.0
1.0
7.0
5.5
26.0
30.0
366.33
360.75
161.67
161.5
528.0
522.25
4. Željka Gašpert
110682
110682
3.0
3.0
2.0
2.0
7.0
9.0
31.0
22.0
347.33
377.33
155.0
170.67
502.33
548.0
5. Micika Trstenjački Lukić
110691
110691
3.0
3.75
1.0
1.0
7.0
4.0
30.0
38.0
350.67
344.8
150.33
172.27
501.0
517.07
6. Agata Šutina
110214
110214
1.0
2.0
0.0
1.0
0.0
3.0
16.0
22.0
342.0
368.5
153.0
153.5
495.0
522.0
7. Ivana Reiner Pavlinec
110819
110819
2.0
3.25
0.0
0.5
0.0
4.0
30.0
54.0
344.0
356.31
140.5
123.38
484.5
479.69
8. Vesna Rogina
110683
110683
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
26.0

251.0

126.0

377.0
BEZ NASTUPA
1. Snježana Bičanić
110697
110697
2. Tamara Bubnić
110684
110684
3. Velinka First
110116
110116
4. Barbara Javornik
130004
130004
5. Tatjana Kink
130005
130005
6. Željka Mlinarić Galler
110210
110210
7. Josipa Petković
110357
110357
8. Monika Pupavac
110212
110212
9. Ira Šutina
110215
110215
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 5 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
6.5 : 1.5 (3045 : 3044) 24.09.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
2 7 ŽKK Plitvice ŽKK Zaprešić Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3286 : 3128) 01.10.2022 13:00 Milan Neralić, B
Dražen Draženović, C
| | |
3 14 ŽKK Zaprešić Šubićevac Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3132 : 3145) 15.10.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ivan Jurišić, A
| | |
4 18 ŽKK Gacka ŽKK Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2845 : 2980) 23.10.2022 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
5 23 ŽKK Zaprešić Donat Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3204 : 3199) 29.10.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
6 29 ŽKK Kupa ŽKK Zaprešić Azelija
1-4
6.0 : 2.0 (3340 : 3131) 06.11.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
7 32 ŽKK Zaprešić Karlovac Zaprešić
1-6
1.0 : 7.0 (3145 : 3220) 12.11.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Petar Filipčić, A
| | |
8 40 ŽKK Goranin ŽKK Zaprešić GSC Delnice
1-4
26.11.2022 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
9 41 ŽKK Zaprešić Endi-Tekstilac Zaprešić
1-6
10.12.2022 18:00 Nikola Filipović, A
Matija Pavlinić, C
| | |
10 50 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
14.01.2023 15:00 | | |
11 52 ŽKK Zaprešić ŽKK Plitvice Zaprešić
1-6
21.01.2023 18:00 | | |
12 59 Šubićevac ŽKK Zaprešić Šubićevac
1-6
28.01.2023 12:00 | | |
13 63 ŽKK Zaprešić ŽKK Gacka Zaprešić
1-6
04.02.2023 18:00 | | |
14 68 Donat ŽKK Zaprešić Mocire
1-4
11.02.2023 11:00 | | |
15 74 ŽKK Zaprešić ŽKK Kupa Zaprešić
1-6
18.02.2023 18:00 | | |
16 77 Karlovac ŽKK Zaprešić Dom HV Zrinski
1-4
24.02.2023 18:00 | | |
17 85 ŽKK Zaprešić ŽKK Goranin Zaprešić
1-6
04.03.2023 18:00 | | |
18 86 Endi-Tekstilac ŽKK Zaprešić Pongračevo
1-6
11.03.2023 16:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više