Pregled svih liga

Kupa II

Liga: 3. HKLZ-Ka-Li
Klub: Kuglački klub Kupa
Adresa: Podbrežje bb, 47 280 Ozalj
Email: kuglacki.klub.kupa@hi.t-com.hr ; damir.pavle@gmail.com

Kuglana: Azelija   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 13:00
Rezervni termin: subota, 17:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Damir Pavlaković 098 523 057 damir.pavle@gmail.com
Miroslav Šegina 099 832 86 12

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Zvonko Buk
120509
120509
4.0
3.0
3.0
0.0
8.0
2.0
21.0
21.0
370.75
369.0
179.0
163.67
549.75
532.67
2. Željko Janjić
121308
121308
6.0
4.0
3.0
2.0
13.5
7.5
38.0
18.0
369.5
377.5
169.5
192.0
539.0
569.5
3. Dino Senfner
120868
120868
1.0
0.0
1.0
0.0
4.0
0.0
1.0
0.0
342.0
185.0
527.0
4. Nikola Ninković
120624
120624
5.0
2.5
2.0
1.0
6.0
4.0
49.0
28.0
352.6
374.8
168.6
159.2
521.2
534.0
5. Milan Turkalj
120554
120554
5.0
3.5
1.0
1.0
7.0
4.0
52.0
25.0
347.8
384.0
165.0
170.0
512.8
554.0
6. Stjepan Mihalić
122832
122832
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
5.0
0.0
376.0
132.0
508.0
7. Mihael Turkalj
122831
122831
5.0
4.0
1.0
1.0
6.5
7.0
58.0
34.0
352.6
380.75
151.4
158.5
504.0
539.25
8. Leonardo Gnjilac
122920
122920
5.5
3.0
2.0
1.0
8.0
4.0
61.0
42.0
351.45
372.33
146.91
133.67
498.36
506.0
9. Radoje Bakarić
120544
120544
4.0
3.75
1.0
0.5
4.0
6.0
63.0
53.0
347.5
367.73
138.75
153.87
486.25
521.6
10. Roko Željeznjak
122830
122830
0.0
0.25
0.0
1.0
0.0
0.0
0.0
6.0

260.0

136.0

396.0
BEZ NASTUPA
1. Lukas Lukunić
123135
123135
2. Damir Pavlaković
120547
120547
3. Ivan Požega
120550
120550
4. Zvonimir Štrucelj
122678
122678
5. Kristijan Žganjer
122833
122833
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 4 Željezničar-Branitelj Kupa II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3073 : 3125) 11.09.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Barbara Žilić, B
| | |
2 9 Kupa II Mantinela I Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3244 : 3183) 18.09.2022 13:00 Davorin Krmpotić, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
3 17 Vatrogasac Kupa II Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3282 : 2931) 25.09.2022 15:00 Željko Odorčić, B
Drago Pleša, B
| | |
4 20 Kupa II Korana II Azelija
1-4
0.0 : 8.0 (3196 : 3368) 02.10.2022 13:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
5 30 Visočica Kupa II Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3264 : 3173) 16.10.2022 12:00 Monika Milanović, C
| | |
6 31 Gacka Kupa II Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3193 : 3171) 22.10.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
7 42 Kupa II Poštar Og Azelija
1-4
1.5 : 6.5 (3285 : 3368) 30.10.2022 13:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 44 Mantinela II Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3143 : 3094) 05.11.2022 10:00 Davor Celinšćak, A
Dario Kafol, D
| | |
9 53 Kupa II Korana III Azelija
1-4
1.0 : 7.0 (3155 : 3318) 13.11.2022 13:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
10 57 Euphoria Kupa II Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3256 : 3096) 27.11.2022 17:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, B
| | |
11 64 Kupa II Stara Hiža Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3195 : 3264) 04.12.2022 14:00 Valentina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
12 70 Kupa II Željezničar-Branitelj Azelija
1-4
15.01.2023 13:00 | | |
13 75 Mantinela I Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
21.01.2023 10:00 | | |
14 83 Kupa II Vatrogasac Azelija
1-4
29.01.2023 13:00 | | |
15 86 Korana II Kupa II Šanac
1-4
05.02.2023 16:00 | | |
16 96 Kupa II Visočica Azelija
1-4
12.02.2023 13:00 | | |
17 97 Kupa II Gacka Azelija
1-4
19.02.2023 13:00 | | |
18 108 Poštar Og Kupa II Klek
1-4
26.02.2023 10:00 | | |
19 110 Kupa II Mantinela II Azelija
1-4
05.03.2023 13:00 | | |
20 119 Korana III Kupa II Šanac
1-4
12.03.2023 16:00 | | |
21 123 Kupa II Euphoria Azelija
1-4
19.03.2023 13:00 | | |
22 130 Stara Hiža Kupa II Dom HV Zrinski
1-4
26.03.2023 17:00 | | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više