Pregled svih liga

Pakrac-Papuk II

Liga: 4. HKLI-Pž
Klub: Kuglački klub Pakrac-Papuk
Adresa: Ul. hrvatske policije iz Domovinskog rata b.b., 34 550 Pakrac
Email: vjekoslav.anusic@adriatic-osiguranje.hr

Kuglana: Gradska kuglana Pa   Staze: 1-4
Redovni termin: nedjelja, 10:00
Rezervni termin: četvrtak, 18:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Vjekoslav Anušić 098 733 811 vjekoslav.anusic@adriatic-osiguranje.hr
Alan Belobrajdić 091 421 10 42

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Niko Kalvi
122183
122183
3.0
1.0
2.0
1.0
10.0
3.0
15.0
3.0
363.67
352.0
203.0
185.0
566.67
537.0
2. Matko Škondro
122189
122189
2.0
2.0
1.0
2.0
5.0
8.0
13.0
14.0
360.5
368.0
180.0
185.5
540.5
553.5
3. Alan Belobrajdić
123200
123200
3.0
2.5
2.0
1.0
7.0
4.0
30.0
20.0
353.67
362.0
173.67
158.8
527.33
520.8
4. Lidija Jirasek
110678
110678
2.0
3.0
1.0
1.0
3.0
5.0
13.0
22.0
340.5
345.33
168.5
155.0
509.0
500.33
5. Filip Hodak
123424
123424
2.0
2.5
1.0
1.0
5.0
4.0
29.0
31.0
357.5
350.0
137.0
145.2
494.5
495.2
6. Igor Major
121810
121810
1.0
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
8.0
0.0
346.0
143.0
489.0
7. Barbara Ramić
110804
110804
2.0
3.0
1.0
0.0
4.0
1.0
28.0
46.0
346.5
335.0
141.0
133.0
487.5
468.0
8. Gordan Špelić
121716
121716
1.0
1.0
1.0
1.0
2.0
2.0
8.0
1.0
333.0
385.0
146.0
204.0
479.0
589.0
9. Mateo Pierobon
123425
123425
2.0
2.5
0.0
0.0
2.5
2.5
27.0
23.0
339.5
340.4
138.5
163.2
478.0
503.6
10. Hrvoje Čelec
123457
123457
0.0
0.5
0.0
0.0
0.0
0.0
0.0
8.0

296.0

130.0

426.0
BEZ NASTUPA
1. Vjekoslav Anušić
121712
121712
2. Darko Major
120815
120815
3. Željko Popović
121711
121711
4. Jure Rosić
122857
122857
5. Davor Špelić
121816
121816
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Pakrac-Papuk II Zlatni Lug Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3038 : 3064) 25.09.2022 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
2 5 Elektra Pž Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2982 : 3185) 02.10.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, C
| | |
3 8 Pakrac-Papuk II HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3060 : 3174) 16.10.2022 10:00 Zvonko Gnezda, B
| | |
4 12 Slavonija NG Pakrac-Papuk II Exit
1-4
5.0 : 3.0 (2956 : 2897) 21.10.2022 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
5 13 Pakrac-Papuk II Zanatlija SB II Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3052 : 3210) 30.10.2022 10:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
7 19 Sloga Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3292 : 3187) 11.11.2022 18:00 Tomislav Luksetić, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 24 Zlatni Lug Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
27.11.2022 10:00 Mario Trnokop, C
Ivan Burivoda, D
| | |
9 26 Pakrac-Papuk II Elektra Pž Gradska kuglana Pa
1-4
11.12.2022 10:00 Božidar Petrovečki, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 29 HVIDR-a Pakrac-Papuk II Gradska kuglana Pž
1-4
14.01.2023 13:00 Mario Trnokop, C
Nenad Vasić, C
| | |
11 33 Pakrac-Papuk II Slavonija NG Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2023 10:00 Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
12 34 Zanatlija SB II Pakrac-Papuk II SRC Vijuš
1-4
27.01.2023 18:00 | | |
14 40 Pakrac-Papuk II Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2023 10:00 Tomislav Luksetić, B
Damir Rendić, C
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više