Pregled svih liga

Lokomotiva 1967

Liga: 4. HKLI-Pž
Klub: Kuglački klub Lokomotiva 1967
Adresa: Eugena Kumičića 2, 35 000 Slavonski Brod
Email: zp.laze1@gmail.com

Kuglana: SRC Vijuš   Staze: 5-8
Redovni termin: Subota, 18:30
Rezervni termin: Nedjelja, 14:00

Svi registrirani igrači imaju pravo nastupa za ekipu.


Kontakti

Odgovorna osoba i voditelj ekipe Duško Šetka 091 882 43 74
Odgovorna osoba Zdravko Pavlić 099 260 26 94

Igrači

Učinak igrača ekipe .PDF
Ime i prezime
Nastup Poen Set Pr. Pune Čišć. Ukupno
1. Darko Božić
122723
122723
6.0
6.0
5.0
4.0
16.0
14.0
28.0
30.0
355.17
353.83
169.83
167.5
525.0
521.33
2. Zdravko Pavlić
122388
122388
6.0
6.0
3.0
5.0
13.0
17.5
27.0
23.0
348.5
357.67
162.83
170.83
511.33
528.5
3. Želimir Puškarić
122370
122370
6.0
6.0
4.0
5.0
13.5
17.0
40.0
30.0
347.67
361.17
159.17
165.67
506.83
526.83
4. Niko Matanović
121956
121956
6.0
1.38
2.0
1.0
12.0
4.0
54.0
16.0
346.17
328.99
153.67
152.17
499.83
481.16
5. Luka Ulić
122966
122966
2.0
2.62
2.0
1.0
6.0
5.0
16.0
25.0
346.5
359.54
144.5
140.84
491.0
500.38
6. Tomislav Vidaković
122965
122965
5.0
6.0
2.0
4.0
9.0
10.0
45.0
42.0
342.0
351.67
146.8
162.33
488.8
514.0
7. Tihomir Jakovina
122893
122893
2.0
3.0
0.0
3.0
3.5
10.0
14.0
25.0
342.0
352.67
146.0
152.67
488.0
505.33
8. Ivica Mišić
120443
120443
1.0
5.0
0.0
1.0
1.0
8.5
6.0
40.0
312.0
350.8
162.0
136.8
474.0
487.6
9. Hrvoje Ćosić
122387
122387
2.0
0.0
1.0
0.0
5.0
0.0
9.0
0.0
316.5
148.5
465.0
BEZ NASTUPA
1. Miroslav Blažević
122892
122892
2. Ivan Gavran
120504
120504
3. Josip Katalinić
123111
123111
4. Danijel Keser
122724
122724
5. Duško Šetka
120448
120448
6. Miroslav Vukoje
122725
122725
Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 3 Elpidio Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
0.0 : 8.0 (2785 : 3066) 29.09.2019 18:00 Stipo Andrijević, B
Antun Gruić, C
| | |
3 9 Elektra Pž Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1.0 : 7.0 (2927 : 3061) 20.10.2019 10:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
4 10 Hrast Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
4.0 : 4.0 (2959 : 2969) 25.10.2019 18:00 Željko Lončar, A
Tomo Hodak, B
| | |
5 15 Lokomotiva 1967 Zlatni Lug SRC Vijuš
6.0 : 2.0 (3075 : 3049) 02.11.2019 18:30 Ivan Ćosić, A
| | |
6 17 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
5.0 : 3.0 (3024 : 3010) 10.11.2019 14:30 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
7 20 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
3.0 : 5.0 (3135 : 3172) 16.11.2019 18:30 Ivan Ćosić, A
| | |
8 24 Lokomotiva 1967 Elpidio SRC Vijuš
7.0 : 1.0 (3099 : 2269) 30.11.2019 18:30 Josip Filajdić, A
| | |
10 30 Lokomotiva 1967 Elektra Pž SRC Vijuš
7.0 : 1.0 (3086 : 2740) 25.01.2020 18:30 Josip Filajdić, A
| | |
11 31 Lokomotiva 1967 Hrast SRC Vijuš
6.0 : 2.0 (2957 : 2927) 01.02.2020 18:30 Josip Filajdić, A
| | |
12 36 Zlatni Lug Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
6.0 : 2.0 (2995 : 2958) 09.02.2020 18:00 Stipo Andrijević, B
Marijan Matijević, D
| | |
13 38 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5.0 : 3.0 (3121 : 3035) 15.02.2020 18:30 Ivan Ćosić, A
| | |
14 41 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
7.0 : 1.0 (3203 : 3000) 22.02.2020 18:30 Ivan Ćosić, A
| | |
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više