NATJECANJA / REZULTATI

ARHIVA

Raspored ligaških utakmica 02. - 08. 11. 2020.

03.11.2020

Utakmice se mogu pratiti preko rezultata uživo. Izvješća lige te zapisnike svih utakmica možete preuzeti na stranici ekipnog prvenstva RH.


Raspored ligaških utakmica 19. - 25. 10. 2020.

19.10.2020

Utakmice se mogu pratiti preko rezultata uživo. Izvješća lige te zapisnike svih utakmica možete preuzeti na stranici ekipnog prvenstva RH.


Rezultati prvenstva RH u sprintu za kadetkinje i kadete U14


Raspored ligaških utakmica 12. - 18. 10. 2020.

12.10.2020

Utakmice se mogu pratiti preko rezultata uživo. Izvješća lige te zapisnike svih utakmica možete preuzeti na stranici ekipnog prvenstva RH.
Sukladno odlukama stožera civilne zaštite napravljene su izmjene uputa za kuglačka natjecanja.


Rezultati 1. termina bowling lige


Raspored ligaških utakmica 05. - 11. 10. 2020.

05.10.2020


Rezultati prvenstva RH za mix parove - bowling


Raspored ligaških utakmica 28. 09. - 04. 10. 2020.


Rezultati prvenstva RH za podmladak

27.09.2020


Rezultati prvenstva RH u parovima - bowling

27.09.2020


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za veterane i podmladak (1. nastup)


Ekipni kup RH - bowling

20.09.2020


Raspored ligaških utakmica 19. 09. 2020.


Započinje ekipno prvenstvo RH za seniore

08.09.2020

U subotu 12. rujna 2020. godine započinju ligaška natjecanja za 1. HKL žene i muškarce te 1. B HKLS. Utakmice uživo možete pratiti na web stranici HKS-a.


Ekipno prvenstvo RH za sezonu 2020./2021.

28.07.2020

Izvršni odbor HKS-a na sjednici održanoj 28. srpnja 2020. godine donio je Propozicije ekipnog prvenstva RH za sezonu 2020./2021.. Na stranici Ekipnog prvenstva RH za sezonu 2020./2021. (Natjecanja-> Ekipno prvenstvo RH -> odabrati sezonu 2020./2021) objavljeni su svi potrebni obrasci i svi službeni rasporedi po ligama.


Rasporedi utakmica ekipnog prvenstva RH

20.07.2020

Neslužbeni raspored Ekipnog prvenstva RH za sezonu 2020./2021. možete preuzeti na stranicama Ekipnog prvenstva RH (Natjecanja-> Ekipno prvenstvo RH). Raspored će biti službeni nakon donošenja Propozicija od strane IO HKS-a. Ukoliko imate primjedbe na raspored iste možete poslati na e-mail: lige@kuglanje.hr najkasnije do 27. srpnja 2020. godine, nakon čega sve odgode i pomaci utakmica određuju se sukladno Propozicijama.


Rezultati prvenstva RH u trojkama - bowling

12.07.2020


Pojedinačni KUP RH za žene i muškarce


Rezultati prvenstva parova RH za žene i muškarce


Rezultati završnice 1. HBL


Završilo ekipno prvenstvo RH za sezonu 2019./2020.

27.06.2020

Kompletna izvješća po ligama možete preuzeti na stranici Ekipnog prvenstva RH (Natjecanja -> Ekipno prvenstvo RH  -> te je potrebno odabrati sezonu 2019./2020.)


Rezultati pojedinačnog prvenstva za kadete U14 - bowling

27.06.2020


ŽKK Ogulin i KK Siscia izborili ulazak u 1. HKL - žene


Mlaka i Zaprešić obranili naslove prvaka!

20.06.2020

Nakon 18 odigranih kola u 1. Hrvatskoj kuglačkoj ligi za sezonu 2019./2020. kuglačice Mlake i kuglači Zaprešića potvrdili su se kao najbolji i treću godinu za redom obranili naslove prvaka.

1. HKL - žene 1. HKL - muškarci


Kvalifikacije za ulazak u 1. HKL - žene

19.06.2020

Rezultati kvalifikacija za ulazak u 1. HKL za žene mogu se pratiti uživo preko Aplikacije.


Rezultati parovnog prvenstva RH za veterane - bowling

13.06.2020


Raspored ligaških utakmica do kraja sezone

08.06.2020

Rezultate utakmica i izvješća kola mogu se preuzeti po završenom kolu na stranici lige (Natjecanja -> Ekipno prevnestvo RH -> te odaberete regiju i ligu).
U prilogu se nalaze preporuke od HZJZ-a za održavanje sportskih natjecanja sukladno kojem su domaćini utakmice dužni voditi evidenciju prisutnih osoba te istu čuvati zajedno s preostalom dokumentacijom s utakmice.


Nastavak kuglačkih natjecanja od 13. lipnja 2020. godine

27.05.2020

Stožer civilne zaštite danas je objavio odluku da će se sportska natjecanja moći održavati bez prisustva gledatelja, od 30. svibnja na otvorenom i od 13. lipnja u zatvorenim objektima. Ovom odlukom aktivira se odluka IO HKS-a o nastavku natjecanja s 13. lipnjem 2020. godine prema rasporedu napravljenom od strane VL.
Zbog brojnih upita klubova obavještavamo vas da svi igrači koji nastupaju moraju imati važeće liječničke preglede sukladno Zakonu o sportu.


Rezultati prvenstva parova RH za juniorke i juniore U23


Rezultati prvenstva parova RH za kadetkinje i kadete U14


Rezultati prvenstva parova RH za ml. juniorke i ml. juniore U18


Rezultati ekipnog prvenstva RH za kadetkinje i kadete U14


Rezultati prvenstva parova RH U18 - bowling

16.02.2020


Rezultati ekipnog prvenstva RH za ml. juniorke i ml. juniore U18


Rezultati pojedinanog prvenstva RH za ml. juniorke i ml. juniore U18


Rezultati 1. nastupa pojedinačnog prvenstva RH U18


Rezultati prvenstva RH u petorkama - bowling

29.01.2020


Rezultati ekipnog prvenstva RH za juniorke i juniore U23


Valentina Gal i Željko Košutić pobjednici pojedinačnog prvenstva RH


Pojedinačno prvenstvo RH za žene i muškarce


Rezultat 1. nastupa kvalifikacija pojedinačnog prvenstva RH


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za kadetkinje i kadete U14


Rezultati 1. nastupa pojedinačnog prvenstva RH U14


Uzvratni susreti 1. kola Lige prvaka


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za juniorke i juniore U23


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za žene i muškarce - bowling


Rezultati 1. nastupa pojedinačnog prvenstva RH U23

30.11.2019

Rezultati juniorke       Raspored 2. nastupa     
Rezultati juniori          Raspored 2. nastupa

Rezultati se mogu pratiti preko rezultata uživo.


Rezultati prvenstva RH u tandemu za kadetkinje i kadete U14


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za veterane - bowling


Rezultati prvenstva RH u tandemu za mlađe juniorke i juniore U18


Rezultati prvenstva RH u tandemu za juniorke i juniore U23


Rezultati prvenstva RH u sprintu za juniorke i juniore U23


Rezultati prvenstva RH za mix parove - bowling


Rezultati prvenstva RH za juniore - bowling

28.10.2019


Rezultati prvenstva RH u sprintu za mlađe juniorke i juniore U18


Raspored i rezultati ligaških utakmica 21. - 27. 10. 2019.


Rezultati prvenstva RH u parovima - bowling

21.10.2019


Rezultati prvenstva RH u sprintu za kadetkinje i kadete U14


Rezultati ekipnog kupa i PH u trojkama - BOWLING


Rezultati Europskih kupova

30.09.2019

SVJETSKI KUP
KK MLAKA POBJEDNIK SVJETSKOG KUPA
Finale - SKC Victoria 1947 Bamberg (GER) - KK Mlaka 2:6
Polufinale - KK Mlaka - TK Zalaegerszeg (HUN) 7:1
KK Zaprešić 5. u kvalifikacijama.

EUROPSKI KUP
KK MERTOJAK POBJEDNIK EUROPSKOG KUPA
Finale - SKC Staffelstein (GER) - KK Mertojak 2:6
Polufinale - KK Mertojak  - KK Beograd (SRB) 6:2
KK Admiral 5. u kvalifikacijama.

NBC KUP
ŽKK SPLIT OSVOJIO 3. MJESTO
Utakmica za 3. mjesto - KK Kamnik (SLO) - ŽKK Split 2:6
Polufinale - ŽKK Split  - KV Liedolsheim (GER) 2:6
KK Grmoščica i ŠKK Podravka osvojili 5. mjesto, a KK Osijek 12. mjesto u kvalifikacijama


Raspored i rezultati ligaških utakmica 19. - 21. 09. 2019

18.09.2019


Raspis za Hrvatsku bowling ligu


Raspored i rezultati ligaških utakmica 14.09.2019


Ekipno prvenstvo RH za 2019./2020. godinu

15.07.2019

Kompletna dokumentacija (Propozicije, kalendari po regijama, obrasci ...) potrebna za ekipno prvenstvo RH nalazi se na Aplikaciji. 

Odabirom regije, pa lige otvara se stranica za odabranu ligu te se može preuzeti konačni raspored lige (rasporedi su usklađeni su s prvenstvima RH), a odabirom na neku od ekipa mogu se vidjeti podaci o ekipi, kontakt osobe i popis licenciranih igrača za ligu. Molimo klubove da provjere podatke za svoje ekipe i u slučaju neke greške da istu jave na e-mail: prijave.hks@gmail.com kako bi istu mogli ispraviti.


KK Podravka i KK Mertojak pobjednici kupa RH

08.06.2019


Četvrtfinale kupa RH

02.06.2019

Sukladno propozicijama kupa izvlačenje parova polufinala biti će u ponedjeljak 03. lipnja 2019. godine s početkom u 12:00 sati u kancelariji HKS-a.


Svjetsko prvenstvo ekipno - seniori

19.05.2019

 

Hrvatska ženska reprezentacija osvojila zlato na SP-U!!!
Ines Maričić postavila novi svjetski rekord 687!!!
Hrvatska muška reprezentacija osvojila 4. mjesto na SP-u!!!


16. - 26. 05. 2019. Rokycany - Češka
Finale 
Hrvatska - Mađarska 5:3

Utakmica za 3. mjesto - muški
Hrvatska - Mađarska 2:6

Polufinale - 25. 05. u 10:00

Hrvatska - Njemačka 6:2
Hrvatska - Srbija 1:7

Četvrtfinale - 24. 05.
Hrvatska - Srbija 6:2
Slovenija - Hrvatska 3:5

Žene - skupina A
Hrvatska - Danska 8:0
Rumunjska - Hrvatska 1:7
Hrvatska - Slovačka 7:1
Tablica

Muškarci - skupina C
Hrvatska - Rokycany - prijateljski susret 8:0
Italija - Hrvatska 2:6
Mađarska - Hrvatska 6:2
Tablica

NBC - rezultati i raspored
Rezultati uživo
Službena stranica prvenstva


Svjetsko prvenstvo za mlađe juniorke i juniore U18

13.05.2019

 

Anamarija Grdić 2. mjesto pojedinačno!!!
Lovro Buzov 3. mjesto pojedinačno !!!
Toni Ljubić prvak svijeta u sprintu!!!
Anamarija Grdić viceprvakinja svijeta u sprintu!!!


10. - 15. 05. 2019., Rokycany - Češka
Subota, 11. 05. - Ekipno Ž - 5. mjesto
Rezultati
Nedjelja, 12. 05. - Ekipno M - 5. mjesto
Rezultati
Ponedjeljak, 13. 05. - Tandem Ž i M
Rezultati ž    Rezultati m
Utorak, 14. 05. - Tandem mix i Sprint Ž i M
Rezultat tandem mix 
Rezultati sprint:   žene   muški
Srijeda, 15. 05. - Pojedinačno Ž i M
Rezultati: pojedinačno juniori i juniorke
                 kombinacija ž   kombinacija m 

Poredak nacija
NBC


Rezultati prvenstva RH u sprintu i tandemu za žene i muškarce

11.05.2019

Rezultati sprint:      žene    muškarci
Rezultati tandem:   žene    muškarci


Svjetski pojedinačni kup U14

10.05.2019

 

08. - 10. 05. 2019., Rokycany - Češka
Sara Pejak 568 - 2. mjesto pojedinačno i 3. mjesto u kombinaciji
Karlo Petranović 548 - 3. mjesto pojedinačno


Rezultati pojedinačno
Rezultati kombinacija
Rezultati mix parovi
Rezultati tandem mix
Rezultati kvalifikacije
Poredak nacija

NBC
Službena stranica prvenstva


Prijateljska utakmica Hrvatska - Makedonija

05.05.2019


Prijateljska utakmica Hrvatska - Austrija


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za podmladak


ŽKK Osijek 97 i KK Karlovac novi prvoligaši


Prijateljska utakmica Hrvatska - Slovenija

27.04.2019

Rezultati žene:   Otočac  Zaprešić
Rezultati muški: Otočac  Zaprešić
Rezultati U18: Ozalj   Brežice

  


Osmina finala kupa RH

12.04.2019

Propozicije kupa - korigirane
Kup žene - rezultati
Kup muški - rezultati
Izvlačenje parova četvrtfinala biti će sukladno Propozicijama kupa u ponedjeljak, 15. 04. 2019. s početkom u 12:00 sati u prostorijama HKS-a.
Play off za ulazak u 1. HKL-Ž
 


Mediteransko prvenstvo u bowlingu - Malta 2019

02.04.2019

U utorak 02. travnja 2019. godine počinje Mediteransko prvenstvo u bowlingu gdje nastupa i naša bowling reprezentacija. 
Raspored
Službena stranica prvenstva
Video prijenos

Prošlog tjedna završilo je školovanje trenera bowlinga za ETBF 1 level.


KK Zaprešić pobjednik Lige prvaka

31.03.2019

KK Zaprešić osvojio Ligu prvaka u kuglanju
KK Mlaka osvojila 2. mjesto.
Čestitamo našim najboljim klubovima na velikom uspjehu!

Finale, 31. 03. 2019.
KK Mlaka - SKC Victoria 1947 Bamberg 2:6
KK Zaprešić - SVK SK Zeleziane Podbrezova 5:3

Polufinale, 30. 03. 2019.
KK Mlaka - BBSV Wien 6:2 
KK Zaprešić - SKV Rot-Weib Zerbst 1999 7:1

NBC
 

  


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za veteranke i veterane 60+


Kvalifikacijski turnir za 1. Europsko prvenstvo veterana

18.03.2019

Poziv
Raspored i rezultate možete vidjeti na stranicama KSVŽ-a


Rezultati prvenstva parova RH za žene i muškarce


Rezultati ekipnog prvenstva RH za juniorke i juniore U23


Rezultati parovnog prvenstva RH za veterane - bowling

25.02.2019


Rezultati ekipnog prvenstva RH za mlađe juniorke i juniore U18


Rezultati ekipnog prvenstva RH za kadetkinje i kadete U14


Raspored i rezultati ligaških utakmica 11. - 17. 02. 2019.


Uzvratni susreti 2. kola lige prvaka

15.02.2019

SKK 98 Poing - KK Mlaka 6:2 (0:8)  
KK Beograd - KK Zaprešić 3:5 (3:5)
KK Mertojak - SKV Rot Weiss Zerbst 1999 6:2 (0:8)         
Zapisnik
Zapisnik
Zapisnik      
Zapisnik 1. utakmice
Zapisnik 1. utakmice
Zapisnik 1. utakmice


Rezultati prvenstva RH za petorke - bowling

12.02.2019


Svjetski pojedinačni kup za seniore i juniore U23 - Preorv 2019

10.02.2019

Ana Jambrović osvojila 3. mjesto na svjetskom kupu za seniorke
Mirna Bosak pobjednica svjetskog kupa za juniorke U23


Rezultati:  Ž    M       U23 Ž     U23 M

   


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za mlađe juniorke i mlađe juniore U18


Rezultati prvenstva parova RH za mlađe juniorke i mlađe juniore U18


Rezultati parovnog prvenstva RH za kadetkinje i kadete U14

27.01.2019


Rezultati parovnog prvenstva RH za juniorke i juniore


Raspored i rezultati ligaških utakmica 14. - 20. 01. 2019.


Raspored i rezultati ligaških utakmica 07. - 13. 01. 2019.


Utakmice 12. kola 1. HKL


Raspored i rezultati ligaških utakmica 17. - 23. 12. 2018.


Tihana Čavlović i Mario Mušanić pobjednici pojedinačnog prvenstva RH


Raspored i rezultati ligaških utakmica 10. - 16. 12. 2018.


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za juniorke i juniore U23


Rezultati prvenstva RH u parovima i pojedinačno - bowling


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za žene - bowling

27.11.2018


Rezultati pojedinačnog prvenstva RH za kadetkinje i kadete U14


Rezultati prvenstva RH u tandemu za kadetkinje i kadete U14


Rezultati prvenstva RH za juniore - bowling

12.11.2018


Rezultati prvenstva RH u tandemu za mlađe juniorke i juniore U18


Rezultati prvenstva RH u tandemu za juniorke i juniore U23


Raspored i rezultati ligaških utakmica 29. 10. - 04. 11. 2018.

29.10.2018

Raspored ligaških utakmica
ŽDRIJEB SKUPINA ZA EKIPNO SP 2019.

Preko aplikacije možete pratiti utakmice za svaku ligu zasebno. Odaberete ligu te nakon toga odaberete kolo, na stranici kola možete ući u svaku utakmicu zasebno, a nakon završetka svih utakmica lige na stranici kola biti će omogućeno preuzimanje kompletnog izvještaja kola. 

Kompletni izvještaji utakmica ovog tjedna:

IV. Stupanj  Regija centar Regija istok Regija jug Regija sjever Regija zapad
1. HKL-m - 7. kolo 2. HKLC - 5. kolo 2. HKLI - 5. kolo 2. HKLJ - 5. kolo 2. HKLS - 5. kolo 2. HKLZ - 5. kolo
1. HKL-ž - 7. kolo 3. HKLC - 5. kolo 2. HKLI-Ž - 6. kolo   2. HKLS-ž - 3. kolo 2. HKLZ-Ž - 5. kolo
1. B HKLJ - 5. kolo   3. HKLI-Os - 5. kolo   3. HKLS-Bj - 6. kolo 3. HKLZ-Ka-Gk - 5. kolo
1. B HKLS - 7. kolo   3. HKLI-Pž - 5. kolo   3. HKLS-Vž - 5. kolo 3. HKLZ-Og-Li - 5. kolo
    4. HKLI-Pž - 5. kolo     3. HKLZ-Ri-Is - 5. kolo


Rezultati prvenstva RH za veterane - bowling

29.10.2018


Rezultati prvenstva RH u sprintu za juniorke i juniore U23


Raspored i rezultati ligaških utakmica 22. - 28. 10. 2018.

22.10.2018

Raspored ligaških utakmica
Preko aplikacije možete pratiti utakmice za svaku ligu zasebno. Odaberete ligu te nakon toga odaberete kolo, na stranici kola možete ući u svaku utakmicu zasebno, a nakon završetka svih utakmica lige na stranici kola biti će omogućeno preuzimanje kompletnog izvještaja kola. Na stranici lige mogu se preuzeti raspored i statistika (statistika će biti dostupna najkasnije u ponedjeljak nakon odigrana najmanje 3 kola lige)

Kompletni izvještaji utakmica ovog tjedna:

IV. Stupanj  Regija centar Regija istok Regija jug Regija sjever Regija zapad
1. HKL-m - 6. kolo 2. HKLC - 4. kolo 2. HKLI - 4. kolo 2. HKLJ - 4. kolo 2. HKLS - 4. kolo 2. HKLZ - 4. kolo
1. HKL-ž - 6. kolo 3. HKLC - 4. kolo 2. HKLI-Ž - 5. kolo   2. HKLS-Ž - 2. kolo 2. HKLZ-Ž - 4. kolo
1. B HKLJ - 4. kolo   3. HKLI - Os - 4. kolo   3. HKLS-Bj - 5. kolo 3. HKLZ-Ka-Gk - 4. kolo
1. B HKLS - 6. kolo   3. HKLI-Pž - 4. kolo   3. HKLS-Vž - 4. kolo 3. HKLZ-Og-Li - 4. kolo
    4. HKLI-Pž - 4. kolo     3. HKLZ-Ri-Is - 4. kolo


Rezultati prvenstva RH u sprintu za mlađe juniorke i mlađe juniore U18


Rezultati prvenstva RH u mix parovima - bowling

16.10.2018


Raspored i rezultati ligaških utakmica 15. - 21. 10. 2018.

15.10.2018

Raspored ligaških utakmica
Preko aplikacije možete pratiti utakmice za svaku ligu zasebno. Odaberete ligu te nakon toga odaberete kolo, na stranici kola možete ući u svaku utakmicu zasebno, a nakon završetka svih utakmica lige na stranici kola biti će omogućeno preuzimanje kompletnog izvještaja kola. Na stranici lige mogu se preuzeti raspored i statistika (statistika će biti dostupna najkasnije u ponedjeljak nakon odigrana najmanje 3 kola lige)

Kompletni izvještaji utakmica ovog tjedna:

IV. Stupanj  Regija centar Regija istok Regija jug Regija sjever Regija zapad
1. HKL-m - 5. kolo 2. HKLC - 3. kolo 2. HKLI - 3. kolo 2. HKLJ - 3. kolo 2. HKLS - 3. kolo 2. HKLZ - 3. kolo
1. HKL-ž - 5. kolo 3. HKLC - 3. kolo 2. HKLI-Ž - 4. kolo   2. HKLS-Ž - 1. kolo 2. HKLZ-Ž - 3. kolo
1. B HKLJ - 3. kolo   3. HKLI - Os - 3. kolo   3. HKLS-Bj - 4. kolo 3. HKLZ-Ka-Gk - 3. kolo
1. B HKLS - 5. kolo   3. HKLI-Pž - 3. kolo   3. HKLS-Vž - 3. kolo 3. HKLZ-Og-Li- 3. kolo
    4. HKLI-Pž - 3. kolo     3. HKLZ-Ri-Is - 3. kolo


Rezultati prvenstva RH u sprintu za kadetkinje i kadete U14


Raspored i rezultati ligaških utakmica 08. - 14. 10. 2018.

08.10.2018

Raspored ligaških utakmica
Preko aplikacije možete pratiti utakmice za svaku ligu zasebno. Odaberete ligu te nakon toga odaberete kolo, na stranici kola možete ući u svaku utakmicu zasebno, a nakon završetka svih utakmica lige na stranici kola biti će omogućeno preuzimanje kompletnog izvještaja kola. Na stranici lige mogu se preuzeti raspored i statistika (statistika će biti dostupna najkasnije u ponedjeljak nakon odigrana najmanje 3 kola lige)

Kompletni izvještaji utakmica ovog tjedna:

IV. Stupanj  Regija centar Regija istok Regija jug Regija sjever Regija zapad
1. HKL-m - 4. kolo 2. HKLC - 2. kolo 2. HKLI - 2. kolo 2. HKLJ - 2. kolo 2. HKLS - 2. kolo 2. HKLZ - 2. kolo
1. HKL-ž - 4. kolo 3. HKLC - 2. kolo 2. HKLI-Ž - 3. kolo   3. HKLS-Bj - 3. kolo 2. HKLZ-Ž - 2. kolo
1. B HKLJ - 2. kolo   3. HKLI - Os - 2. kolo   3. HKLS-Vž - 2. kolo 3. HKLZ-Ka-Gk - 2. kolo
1. B HKLS - 4. kolo   3. HKLI-Pž - 2. kolo     3. HKLZ-Og-Li- 2. kolo
    4. HKLI-Pž - 2. kolo     3. HKLZ-Ri-Is - 2. kolo


Tjedan europskih kupova

07.10.2018

Svjetski kup - Zaprešić
KK Zaprešić pobjednik Svjetskog kupa!!!
KK Mlaka 2. na Svjetskom kupu!

Finale, 06.10.2018.
KK Mlaka - SKC Victoria 1947 Bamberg  2,5:5,5 
KK Zaprešić - SKV Rot-Weiß Zerbst 1999  6:2
Polufinale
KK Zaprešić - SK Zeleziarne Podbrezova  7:1
KK Mlaka - TK Zalaegerszeg   7:1
Rezultati kvalifikacija: Ž    M

Europski kup - Sarajevo (BIH)
KK Mertojak pobjednik Europskog kupa!!!
Finale
KK Mertojak - KC Victoria 1947 Bamberg 5:3
Utakmica za 3. mjesto
ŽKK Istra - KC Schrezheim  1:7
Polufinale
KK Mertojak - KK Partizan   5:3
Triglav Kralj - ŽKK Istra 5:3
Rezultati kvalifikacija: Ž    M

NBC kup - Apatin (SRB)
KK Zagreb osvojio 3. mjesto na NBC kupu!
Utakmica za 3. mjesto
KK Zagreb - KK Admiral 6,5:1,5
Polufinale, petak 05.10.
KK Zagreb - KV  Liedolsheim  1:7
SKK 98 Poing - KK Admiral 5:3 
Rezultati kvalifikacija: Ž    M

Službeni rezultati - NBC


Raspored i rezultati ligaških utakmica 01. - 07. 10. 2018.

01.10.2018

Raspored ligaških utakmica
Preko aplikacije možete pratiti utakmice za svaku ligu zasebno. Nakon odigrana 3 kola na stranici lige u aplikaciji biti će objavljena statistika te će ista biti ažurirana najkasnije ponedjeljkom.

Kompletni izvještaji utakmica ovog tjedna:

 Regija centar Regija istok Regija jug Regija sjever Regija zapad
2. HKLC - 2. kolo 2. HKLI - 1. kolo 2. HKLJ - 1. kolo 2. HKLS - 2. kolo 2. HKLZ - 1. kolo
3. HKLC - 2. kolo 2. HKLI-Ž - 2. kolo   3. HKLS-Bj - 2. kolo 3. HKLZ-Og-Li - 2. kolo
  3. HKLI-Os - 1. kolo   3. HKLS-Vž - 1. kolo 3. HKLZ-Ri-Is - 1. kolo
  3. HKLI-Os - 2. kolo
3. HKLI-Pž - 1. kolo
     


Svjetski ekipni kup Zaprešić 2018.


Raspored i rezultati ligaških utakmica 24. - 30. 09. 2018.

24.09.2018

Raspored ligaških utakmica
Preko aplikacije možete pratiti utakmice za svaku ligu zasebno. Odaberete ligu te nakon toga odaberete kolo gdje na stranici kola možete ući u svaku utakmicu zasebno, a nakon završetka svih utakmica lige na stranici kola biti će omogućeno preuzimanje kompletnog izvještaja kola.

Kompletni izvještaji utakmica ovog tjedna:

IV. Stupanj  Regija centar Regija istok Regija sjever Regija zapad
1. HKL-m - 3. kolo 2. HKLC - 1. kolo 2. HKLI - 1. kolo 2. HKLS - 1. kolo 2. HKLZ - 1. kolo
1. HKL-ž - 3. kolo 3. HKLC - 1. kolo 2. HKLI-Ž - 1. kolo 3. HKLS-Bj - 1. kolo 2. HKLZ-Ž - 1. kolo
1. B HKLJ - 1. kolo   3. HKLI-Os - 1. kolo 3. HKLS-Vž - 1. kolo 3. HKLZ-Ka-Gk - 1. kolo
1. B HKLS - 3. kolo   3. HKLI-Pž - 1. kolo   3. HKLZ-Og-Li - 1. kolo
    4. HKLI-Pž - 1. kolo   3. HKLZ-Ri-Is - 1. kolo


Rezultati 8. ekipnog kupa RH u bowlingu

24.09.2018


Rezultati liga IV. stupnja natjecanja


Ekipno prvenstvo RH za 2018./2019. godinu

16.07.2018

Dokumenti
Propozicije
Popis klubova po ligama

 
Obrasci
Ekipni zapisnik
Izvješće GS
Prijava delegacije ekipe
Dopuna popisa igrača: .xls   .pdf

Raspored, popisi igrača, adresar po klubovima, izvješća kola dostupna su na stranici pojedine lige u aplikaciji. Na stranici aplikacija.kuglanje.hr odaberete u izborniku "Lige" te klinete "Pregled" za ligu koji želite vidjeti i na stranici lige možete preuzeti raspored, izvještaje kola, zapisnike završenih utakmica te možete pregledati popis licenciranih igrača i adresar za svaku ekipu.

Direktni linkovi na stranice lige:

IV. Stupanj
Kalendar
Regija Centar
Kalendar
Regija Istok
Kalendar
Regija Jug
Kalendar
Regija Sjever
Kalendar
Regija Zapad
Kalendar
1. HKL muški 2. HKLC 2. HKLI 2. HKLJ 2. HKLS 2. HKLZ
1. HKL žene 3. HKLC 2. HKLI-Ž   2. HKLS-Ž 2. HKLZ-ž
1. B HKLJ   3. HKLI-Os   3. HKLS-Bj 3. HKLZ-Ka-GK
1.B HKLS   3. HKLI-Pž   3. HKLS-Vž 3. HKLZ-Og-Li
    4. HKLI-Pž     3. HKLZ-Ri-Is


Prvenstvo RH za trojke - bowling

13.06.2018


Mlaka i Zaprešić pobjednici kupa RH za 2017./2018. godinu


Četvrtfinale kupa RH

02.06.2018

Rezultati kup žene
Rezultati kup muški
Propozicije KUP-a RH
Izvlačenje parova polufinala KUP-a RH biti će u ponedjeljak 04. lipnja 2018. godine s početkom u 12:00 sati u kancelraiji HKS-a, Ilica 37/I, Zagreb.


Svjetsko pojedinačno prvenstvo seniora - Cluj 2018

21.05.2018

22. 05. 2018.
Kvalifikacije pojedinačno (21. i 22. 05.)
Rezultati žene     Shema završnice
Rezultati muški   Shema završnice

Tandem Mix
Rezultati - shema

23. 05. 2018.
Tandem mix
Ana Jambrović i Hrvoje Marinović osvojili 2. mjesto u tandem mixu!!!
Rezultati tandem mix

Sprint žene i muški
Ines Maričić prvakinja svijeta u sprintu!!!
Mirna Bosak osvojila 2. mjesto u sprintu!!!

Rezultati sprint: žene   muški

24. 05. 2018.
Pojedinačno 1/16
Hrvoje Marinović (636)  - Radovan Vlajkov (606) 4:0 
Milana Pavlic (577) -  Mirna Bosak (665) 0,5:3,5
Zorica Barač  - Tihana Čavlović  2:2
Ana Jambrović (620) - Corinna Kastner (606) 3:1
Ines Maričić (584) - Iren Nemes (543) 3:1

25. 05. 2018.
Ana Jambrović srušila svjetski rekord mlađih seniorki U23 (677)!
Pojedinačno osmina finala
Strelec Brigita - Mirna Bosak 3:1  652:622 (149:145 ; 173:180 ; 170:158 ; 160:139)
Zorica Barač - Ana Jambrović 1:3  559:677 (141:175 ; 140:192 ; 135:174 ; 143:136)
Anja Forstnaric - Ines Maričić  0:4 574:660 (133:158 ; 147:159 ; 145:178 ; 149:175)
Levente Kakuk - Hrvoje Marinović  1:3  661:698 (193:175 ; 156:166 ; 171:198 ; 141:159)

Pojedinačno četvrtfinale
Ana Jambrović - Anita Mehesz  2:2 (625:647) 177:180 ; 156:146 ; 155:150 ; 137:171)
Ines Maričić - Lucia Vaverkova 3:1 631:633  (155:152 ; 159:156 ; 151:166 ; 166:159)
Hrvoje Marinović - Jan Bina 0:4 531:650 (157:171 ; 138:146 ; 164:166 ; 72:167)

26. 05. 2018.
Ines Maričić osvojila 2. mjesto u kombinaciji i 3. mjesto pojedinačno!
Mirna Bosak osvojila 3. mjesto u kombinaciji!
Hrvoje Marinović osvojio 3. mjesto u kombinaciji!


Pojedinačno polufinale
Ines Maričić - Anita Mehesz 2:2  645:647 (177:172 ; 172:154 ; 148:156 ; 147:165)

Rezultati pojedinačno: žene    muški
Rezultati kombinacija: žene    muški
Poredak nacija

Službeni rezultati: NBC

 


Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više