Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mertojak
Split
9 9 0 0 18 56.0 16.0
2. Zaprešić
Zaprešić
9 7 0 2 14 49.0 23.0
3. Medveščak-1958
Zagreb
9 5 1 3 11 43.0 29.0
4. Zadar
Zadar
8 4 0 4 8 27.0 37.0
5. Grmoščica
Zagreb
9 3 2 4 8 36.0 36.0
6. Željezničar Čk
Čakovec
9 3 1 5 7 32.0 40.0
7. Bjelovar
Bjelovar
7 3 0 4 6 21.0 35.0
8. Poštar
Split
9 2 2 5 6 29.0 43.0
9. Velebit
Otočac
8 2 0 6 4 22.5 41.5
10. Novska
Novska
9 2 0 7 4 28.5 43.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Grmoščica Zaprešić Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3610 : 3586) 12.09.2020 15:00 Nikola Filipović, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 2 Mertojak Zadar Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3718 : 3613) 12.09.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
1 3 Novska Bjelovar Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3532 : 3348) 12.09.2020 14:00 Smiljana Duda, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
1 4 Željezničar Čk Poštar SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3284 : 3317) 12.09.2020 15:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, B
| | |
1 5 Velebit Medveščak-1958 Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3443 : 3515) 12.09.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
2 6 Zaprešić Medveščak-1958 Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3831 : 3653) 19.09.2020 14:00 Miroslav Noršić, A
Petar Filipčić, B
| | |
2 7 Poštar Velebit Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3546 : 3405) 19.09.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
2 8 Bjelovar Željezničar Čk Gradska kuglana Bj
1-4
6.0 : 2.0 (3490 : 3458) 19.09.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
2 9 Zadar Novska Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3703 : 3563) 19.09.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
2 10 Grmoščica Mertojak Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3677 : 3746) 19.09.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 11 Mertojak Zaprešić Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3710 : 3495) 26.09.2020 16:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
3 12 Novska Grmoščica Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3459 : 3383) 26.09.2020 14:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
3 13 Željezničar Čk Zadar SRC Mladost
1-4
8.0 : 0.0 (3440 : 3302) 26.09.2020 15:00 Mladen Kacun, A
Stjepan Blažek, B
| | |
3 14 Velebit Bjelovar Gradska kuglana Ot
1-6
28.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
3 15 Medveščak-1958 Poštar Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3539 : 3198) 26.09.2020 15:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 16 Zaprešić Poštar Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3758 : 3711) 10.10.2020 14:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Semenski, A
| | |
4 17 Bjelovar Medveščak-1958 Gradska kuglana Bj
1-4
5.0 : 3.0 (3565 : 3534) 10.10.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
4 18 Zadar Velebit Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3622 : 3206) 10.10.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
4 19 Grmoščica Željezničar Čk Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3719 : 3599) 10.10.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
4 20 Mertojak Novska Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3777 : 3572) 10.10.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ana Vidan, A
| | |
5 21 Novska Zaprešić Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (3445 : 3520) 17.10.2020 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
5 22 Željezničar Čk Mertojak SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3435 : 3516) 17.10.2020 15:00 Žarko Martić, A
Mladen Kacun, A
| | |
5 23 Velebit Grmoščica Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3433 : 3373) 17.10.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
5 24 Medveščak-1958 Zadar Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3514 : 3317) 17.10.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
5 25 Poštar Bjelovar Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3461 : 3537) 17.10.2020 15:00 Ante Rađa, A
Dražen Babić, B
| | |
6 26 Zaprešić Bjelovar Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3771 : 3471) 17.11.2020 18:30 Vedran Štajdohar, A
Petar Filipčić, B
| | |
6 27 Zadar Poštar Mocire
1-4
5.0 : 3.0 (3551 : 3531) 24.10.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
6 28 Grmoščica Medveščak-1958 Grmoščica
5-8
4.0 : 4.0 (3679 : 3581) 24.10.2020 15:00 Goran Marko, A
Petar Filipčić, B
| | |
6 29 Mertojak Velebit Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3637 : 2883) 24.10.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ivanka Kragić, A
| | |
6 30 Novska Željezničar Čk Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3443 : 3478) 24.10.2020 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
7 31 Željezničar Čk Zaprešić SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3463 : 3465) 07.11.2020 15:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, B
| | |
7 32 Velebit Novska Gradska kuglana Ot
1-6
5.5 : 2.5 (3430 : 3323) 07.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
7 33 Medveščak-1958 Mertojak Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3496 : 3543) 07.11.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
7 34 Poštar Grmoščica Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3637 : 3575) 07.11.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
7 35 Bjelovar Zadar Gradska kuglana Bj
1-4
29.11.2020 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, A
| | |
8 36 Zaprešić Zadar Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3788 : 3568) 14.11.2020 14:00 Miroslav Noršić, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
8 37 Grmoščica Bjelovar Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3677 : 3437) 14.11.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 38 Mertojak Poštar Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3620 : 3558) 14.11.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
8 39 Novska Medveščak-1958 Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3470 : 3476) 14.11.2020 14:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
8 40 Željezničar Čk Velebit SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3360 : 3331) 14.11.2020 15:00 Nikola Turk, A
Mladen Kacun, A
| | |
9 41 Velebit Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3381 : 3485) 21.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
9 42 Medveščak-1958 Željezničar Čk Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3518 : 3346) 21.11.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Petar Filipčić, B
| | |
9 43 Poštar Novska Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3646 : 3541) 21.11.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
9 44 Bjelovar Mertojak Gradska kuglana Bj
1-4
2.0 : 6.0 (3493 : 3535) 21.11.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
9 45 Zadar Grmoščica Mocire
1-4
5.0 : 3.0 (3693 : 3638) 21.11.2020 15:00 Denis Paleka, A
Davor Zekić, B
| | |
10 46 Zaprešić Grmoščica Zaprešić
1-6
05.12.2020 14:00 | | |
10 47 Zadar Mertojak Mocire
1-4
05.12.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
10 48 Bjelovar Novska Gradska kuglana Bj
1-4
05.12.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
10 49 Poštar Željezničar Čk Poljud
1-6
05.12.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
10 50 Medveščak-1958 Velebit Zagreb
1-4
05.12.2020 15:00 | | |
11 51 Medveščak-1958 Zaprešić Zagreb
1-4
10.12.2020 18:00 | | |
11 52 Velebit Poštar Gradska kuglana Ot
1-6
12.12.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
11 53 Željezničar Čk Bjelovar SRC Mladost
1-4
12.12.2020 15:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, B
| | |
11 54 Novska Zadar Gradska kuglana No
1-4
12.12.2020 14:00 | | |
11 55 Mertojak Grmoščica Poljud
1-6
12.12.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ivanka Kragić, A
| | |
12 56 Zaprešić Mertojak Zaprešić
1-6
16.01.2021 14:00 | | |
12 57 Grmoščica Novska Grmoščica
5-8
16.01.2021 15:00 | | |
12 58 Zadar Željezničar Čk Mocire
1-4
16.01.2021 15:00 | | |
12 59 Bjelovar Velebit Gradska kuglana Bj
1-4
16.01.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
12 60 Poštar Medveščak-1958 Poljud
1-6
16.01.2021 15:00 | | |
13 61 Poštar Zaprešić Poljud
1-6
23.01.2021 15:00 | | |
13 62 Medveščak-1958 Bjelovar Zagreb
1-4
23.01.2021 15:00 | | |
13 63 Velebit Zadar Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2021 16:00 | | |
13 64 Željezničar Čk Grmoščica SRC Mladost
1-4
23.01.2021 15:00 | | |
13 65 Novska Mertojak Gradska kuglana No
1-4
23.01.2021 14:00 | | |
14 66 Zaprešić Novska Zaprešić
1-6
30.01.2021 14:00 | | |
14 67 Mertojak Željezničar Čk Poljud
1-6
30.01.2021 16:00 | | |
14 68 Grmoščica Velebit Grmoščica
5-8
30.01.2021 15:00 | | |
14 69 Zadar Medveščak-1958 Mocire
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
14 70 Bjelovar Poštar Gradska kuglana Bj
1-4
30.01.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
15 71 Bjelovar Zaprešić Gradska kuglana Bj
1-4
06.02.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
15 72 Poštar Zadar Poljud
1-6
06.02.2021 15:00 | | |
15 73 Medveščak-1958 Grmoščica Zagreb
1-4
06.02.2021 15:00 | | |
15 74 Velebit Mertojak Gradska kuglana Ot
1-6
06.02.2021 16:00 | | |
15 75 Željezničar Čk Novska SRC Mladost
1-4
06.02.2021 15:00 | | |
16 76 Zaprešić Željezničar Čk Zaprešić
1-6
27.02.2021 14:00 | | |
16 77 Novska Velebit Gradska kuglana No
1-4
27.02.2021 14:00 | | |
16 78 Mertojak Medveščak-1958 Poljud
1-6
27.02.2021 16:00 | | |
16 79 Grmoščica Poštar Grmoščica
5-8
27.02.2021 15:00 | | |
16 80 Zadar Bjelovar Mocire
1-4
27.02.2021 15:00 | | |
17 81 Zadar Zaprešić Mocire
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
17 82 Bjelovar Grmoščica Gradska kuglana Bj
1-4
06.03.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
17 83 Poštar Mertojak Poljud
1-6
06.03.2021 16:00 | | |
17 84 Medveščak-1958 Novska Zagreb
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
17 85 Velebit Željezničar Čk Gradska kuglana Ot
1-6
06.03.2021 16:00 | | |
18 86 Zaprešić Velebit Zaprešić
1-6
13.03.2021 16:00 | | |
18 87 Željezničar Čk Medveščak-1958 SRC Mladost
1-4
13.03.2021 15:00 | | |
18 88 Novska Poštar Gradska kuglana No
1-4
13.03.2021 15:00 | | |
18 89 Mertojak Bjelovar Poljud
1-6
13.03.2021 16:00 | | |
18 90 Grmoščica Zadar Grmoščica
5-8
13.03.2021 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nikola Muše
Mertojak
3.00
1894
603.00
2497.00
624.25
2. Branko Manev
Zaprešić
5.00
3086
642.75
3728.75
621.46
3. Damir Fučkar
Grmoščica
4.00
2433
661.20
3094.20
618.84
4. Hrvoje Marinović
Mertojak
4.00
2464
629.40
3093.40
618.68
5. Andrej Kovač
Mertojak
4.00
2438
649.80
3087.80
617.56
6. Ivan Totić
Mertojak
4.00
2436
627.80
3063.80
612.76
7. Alen Kujundžić
Medveščak-1958
5.00
3071
603.67
3674.67
612.44
8. Matija Mance
Zaprešić
5.00
3002
660.00
3662.00
610.33
9. Stanko Čota
Zadar
4.00
2431
607.25
3038.25
607.65
10. Dario Duda
Novska
4.00
2425
609.40
3034.40
606.88
11. Vladimir Galjanić
Grmoščica
4.00
2398
623.20
3021.20
604.24
12. Zdravko Tonković
Medveščak-1958
5.00
3049
574.50
3623.50
603.92
13. Uroš Ramić
Novska
4.00
2410
602.40
3012.40
602.48
14. Ljubo Žuljević
Poštar
5.00
3010
603.75
3613.75
602.29
15. Luka Bolanča
Zaprešić
5.00
2943
661.54
3604.54
600.76
16. Denis Špiljar
Grmoščica
4.00
2361
636.60
2997.60
599.52
17. Milan Kolić
Poštar
4.00
2386
602.13
2988.13
597.63
18. Karlo Milinković
Grmoščica
3.00
1820
569.33
2389.33
597.33
19. Milan Uzelac
Medveščak-1958
5.00
2991
582.00
3573.00
595.50
20. Branko Šebalj
Velebit
4.00
2404
572.00
2976.00
595.20
21. Zoran Jagić
Željezničar Čk
3.00
1827
542.57
2369.57
592.39
22. Željko Košutić
Bjelovar
4.00
2341
620.67
2961.67
592.33
23. Andrija Božičević
Zadar
3.00
1763
585.33
2348.33
587.08
24. Marinko Matić
Medveščak-1958
5.00
2926
596.25
3522.25
587.04
25. Darko Kasumović
Bjelovar
3.00
1751
596.50
2347.50
586.88
26. Luka Požega
Željezničar Čk
4.00
2348
582.67
2930.67
586.13
27. Predrag Turk
Željezničar Čk
4.00
2355
574.00
2929.00
585.80
28. Dimitar Dimitrovski
Mertojak
3.00
1747
593.00
2340.00
585.00
29. Mihael Grivičić
Mertojak
3.50
2019
611.60
2630.60
584.58
30. Marijan Vokšan
Bjelovar
4.00
2334
585.67
2919.67
583.93
31. Marko Hećimović
Novska
3.00
1769
565.00
2334.00
583.50
32. Branko Crnogorac
Novska
4.00
2338
568.89
2906.89
581.38
33. Luka Ukalović
Zadar
4.00
2281
622.50
2903.50
580.70
34. Krsto Lulić
Velebit
4.00
2332
569.75
2901.75
580.35
35. Mario Fridl
Zaprešić
4.50
2561
626.25
3187.25
579.50
36. Filip Boc
Zaprešić
4.00
2284
606.00
2890.00
578.00
37. Ivica Perić
Zadar
3.50
1977
618.50
2595.50
576.78
38. Siniša Šantek
Bjelovar
4.00
2310
573.67
2883.67
576.73
39. Zvonimir Horžitzky
Bjelovar
4.00
2304
577.67
2881.67
576.33
40. Borna Gašpert
Zaprešić
5.00
2856
596.73
3452.73
575.45
41. Marijo Baljak
Zadar
4.00
2246
622.57
2868.57
573.71
42. Ivan Kovačević
Grmoščica
4.00
2241
605.20
2846.20
569.24
43. Petar Zubčić
Velebit
3.00
1700
576.50
2276.50
569.13
44. Ante Ratković
Poštar
4.00
2259
567.64
2826.64
565.33
45. Ivan Tomić
Poštar
4.00
2266
560.00
2826.00
565.20
46. Ivica Brozović
Novska
4.00
2257
567.50
2824.50
564.90
47. Franjo Gosarić
Željezničar Čk
3.00
1686
572.40
2258.40
564.60
48. Josip Filajdić
Željezničar Čk
3.50
1971
548.50
2519.50
559.89
49. Dubravko Mesić
Velebit
3.00
1658
552.50
2210.50
552.63
50. Karlo Boroš
Grmoščica
3.00
1624
568.57
2192.57
548.14

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nikola Muše
Mertojak
3.00
1894.00
631.33
3.00
1809.00
603.00
6.00
3703.00
617.17
2. Branko Manev
Zaprešić
5.00
3086.00
617.20
4.00
2571.00
642.75
9.00
5657.00
628.56
3. Hrvoje Marinović
Mertojak
4.00
2464.00
616.00
5.00
3147.00
629.40
9.00
5611.00
623.44
4. Alen Kujundžić
Medveščak-1958
5.00
3071.00
614.20
3.00
1811.00
603.67
8.00
4882.00
610.25
5. Zdravko Tonković
Medveščak-1958
5.00
3049.00
609.80
4.00
2298.00
574.50
9.00
5347.00
594.11
6. Andrej Kovač
Mertojak
4.00
2438.00
609.50
5.00
3249.00
649.80
9.00
5687.00
631.89
7. Ivan Totić
Mertojak
4.00
2436.00
609.00
5.00
3139.00
627.80
9.00
5575.00
619.44
8. Zoran Jagić
Željezničar Čk
3.00
1827.00
609.00
3.50
1899.00
542.57
6.50
3726.00
573.23
9. Damir Fučkar
Grmoščica
4.00
2433.00
608.25
5.00
3306.00
661.20
9.00
5739.00
637.67
10. Stanko Čota
Zadar
4.00
2431.00
607.75
4.00
2429.00
607.25
8.00
4860.00
607.50
11. Karlo Milinković
Grmoščica
3.00
1820.00
606.67
4.50
2562.00
569.33
7.50
4382.00
584.27
12. Dario Duda
Novska
4.00
2425.00
606.25
5.00
3047.00
609.40
9.00
5472.00
608.00
13. Uroš Ramić
Novska
4.00
2410.00
602.50
5.00
3012.00
602.40
9.00
5422.00
602.44
14. Ljubo Žuljević
Poštar
5.00
3010.00
602.00
4.00
2415.00
603.75
9.00
5425.00
602.78
15. Branko Šebalj
Velebit
4.00
2404.00
601.00
4.00
2288.00
572.00
8.00
4692.00
586.50
16. Matija Mance
Zaprešić
5.00
3002.00
600.40
4.00
2640.00
660.00
9.00
5642.00
626.89
17. Vladimir Galjanić
Grmoščica
4.00
2398.00
599.50
5.00
3116.00
623.20
9.00
5514.00
612.67
18. Tomislav Tvarog
Željezničar Čk
2.00
1199.00
599.50
4.00
2345.00
586.25
6.00
3544.00
590.67
19. Goran Pofuk
Poštar
3.50
2098.00
599.43
4.00
2301.00
575.25
7.50
4399.00
586.53
20. Milan Uzelac
Medveščak-1958
5.00
2991.00
598.20
4.00
2328.00
582.00
9.00
5319.00
591.00
21. Milan Kolić
Poštar
4.00
2386.00
596.50
3.75
2258.00
602.13
7.75
4644.00
599.23
22. Jasmin Ramić
Novska
2.00
1187.00
593.50
4.00
2232.00
558.00
6.00
3419.00
569.83
23. Denis Špiljar
Grmoščica
4.00
2361.00
590.25
5.00
3183.00
636.60
9.00
5544.00
616.00
24. Marko Hećimović
Novska
3.00
1769.00
589.67
5.00
2825.00
565.00
8.00
4594.00
574.25
25. Ante Burnać
Poštar
3.50
2061.00
588.86
2.50
1431.00
572.40
6.00
3492.00
582.00
26. Predrag Turk
Željezničar Čk
4.00
2355.00
588.75
5.00
2870.00
574.00
9.00
5225.00
580.56
27. Luka Bolanča
Zaprešić
5.00
2943.00
588.60
3.25
2150.00
661.54
8.25
5093.00
617.33
28. Andrija Božičević
Zadar
3.00
1763.00
587.67
3.00
1756.00
585.33
6.00
3519.00
586.50
29. Luka Požega
Željezničar Čk
4.00
2348.00
587.00
4.50
2622.00
582.67
8.50
4970.00
584.71
30. Željko Košutić
Bjelovar
4.00
2341.00
585.25
3.00
1862.00
620.67
7.00
4203.00
600.43
31. Marinko Matić
Medveščak-1958
5.00
2926.00
585.20
4.00
2385.00
596.25
9.00
5311.00
590.11
32. Branko Crnogorac
Novska
4.00
2338.00
584.50
4.50
2560.00
568.89
8.50
4898.00
576.24
33. Darko Kasumović
Bjelovar
3.00
1751.00
583.67
2.00
1193.00
596.50
5.00
2944.00
588.80
34. Marijan Vokšan
Bjelovar
4.00
2334.00
583.50
3.00
1757.00
585.67
7.00
4091.00
584.43
35. Krsto Lulić
Velebit
4.00
2332.00
583.00
4.00
2279.00
569.75
8.00
4611.00
576.38
36. Dimitar Dimitrovski
Mertojak
3.00
1747.00
582.33
3.00
1779.00
593.00
6.00
3526.00
587.67
37. Velimir Mrkonjić
Medveščak-1958
3.00
1745.00
581.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1745.00
581.67
38. Darko Mađar
Medveščak-1958
2.50
1453.00
581.20
2.00
1123.00
561.50
4.50
2576.00
572.44
39. Marko Teskera
Bjelovar
2.00
1160.00
580.00
2.00
1181.00
590.50
4.00
2341.00
585.25
40. Siniša Šantek
Bjelovar
4.00
2310.00
577.50
3.00
1721.00
573.67
7.00
4031.00
575.86
41. Mihael Grivičić
Mertojak
3.50
2019.00
576.86
5.00
3058.00
611.60
8.50
5077.00
597.29
42. Zvonimir Horžitzky
Bjelovar
4.00
2304.00
576.00
3.00
1733.00
577.67
7.00
4037.00
576.71
43. Dario Prađeno
Velebit
2.00
1150.00
575.00
4.00
2366.00
591.50
6.00
3516.00
586.00
44. Borna Gašpert
Zaprešić
5.00
2856.00
571.20
2.75
1641.00
596.73
7.75
4497.00
580.26
45. Filip Boc
Zaprešić
4.00
2284.00
571.00
3.00
1818.00
606.00
7.00
4102.00
586.00
46. Luka Ukalović
Zadar
4.00
2281.00
570.25
4.00
2490.00
622.50
8.00
4771.00
596.38
47. Mario Fridl
Zaprešić
4.50
2561.00
569.11
4.00
2505.00
626.25
8.50
5066.00
596.00
48. Marko Jakljević
Zadar
2.50
1421.00
568.40
3.50
2065.00
590.00
6.00
3486.00
581.00
49. Petar Zubčić
Velebit
3.00
1700.00
566.67
4.00
2306.00
576.50
7.00
4006.00
572.29
50. Ivan Tomić
Poštar
4.00
2266.00
566.50
1.00
560.00
560.00
5.00
2826.00
565.20
51. Ivica Perić
Zadar
3.50
1977.00
564.86
4.00
2474.00
618.50
7.50
4451.00
593.47
52. Ante Ratković
Poštar
4.00
2259.00
564.75
2.75
1561.00
567.64
6.75
3820.00
565.93
53. Ivica Brozović
Novska
4.00
2257.00
564.25
4.00
2270.00
567.50
8.00
4527.00
565.88
54. Matija Cindrić
Zadar
2.00
1127.00
563.50
1.00
618.00
618.00
3.00
1745.00
581.67
55. Josip Filajdić
Željezničar Čk
3.50
1971.00
563.14
2.00
1097.00
548.50
5.50
3068.00
557.82
56. Franjo Gosarić
Željezničar Čk
3.00
1686.00
562.00
5.00
2862.00
572.40
8.00
4548.00
568.50
57. Marijo Baljak
Zadar
4.00
2246.00
561.50
3.50
2179.00
622.57
7.50
4425.00
590.00
58. Ivan Kovačević
Grmoščica
4.00
2241.00
560.25
5.00
3026.00
605.20
9.00
5267.00
585.22
59. Tomislav Odrljin
Poštar
3.50
1936.00
553.14
4.00
2504.00
626.00
7.50
4440.00
592.00
60. Dubravko Mesić
Velebit
3.00
1658.00
552.67
4.00
2210.00
552.50
7.00
3868.00
552.57
61. Dalibor Hršak
Grmoščica
2.00
1092.00
546.00
3.75
2174.00
579.73
5.75
3266.00
568.00
62. Hrvoje Devčić
Velebit
2.48
1347.00
543.15
2.50
1409.00
563.60
4.98
2756.00
553.41
63. Karlo Boroš
Grmoščica
3.00
1624.00
541.33
1.75
995.00
568.57
4.75
2619.00
551.37
64. Luka Mijić
Bjelovar
2.75
1473.00
535.64
1.00
569.00
569.00
3.75
2042.00
544.53
65. Mato Stjepanović
Novska
2.00
1051.00
525.50
0.50
284.00
568.00
2.50
1335.00
534.00

Zlatko Filipančić
Medveščak-1958
1.00
614.00
614.00
2.00
1169.00
584.50
3.00
1783.00
594.33
Tonči Bauk
Poštar
1.00
602.00
602.00
2.00
1260.00
630.00
3.00
1862.00
620.67
Igor Ružić
Željezničar
0.50
293.00
586.00
2.21
1207.00
546.15
2.71
1500.00
553.51
Anđelko Grubar
Poštar
0.50
290.00
580.00
0.00
0.00
NaN
0.50
290.00
580.00
Bojan Košak
Željezničar
1.50
845.00
563.33
3.50
1937.00
553.43
5.00
2782.00
556.40
Filip Turkalj
Novska
1.00
562.00
562.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1120.00
560.00
Dinko Džepina-Bajić
Medveščak-1958
1.50
840.00
560.00
2.00
1166.00
583.00
3.50
2006.00
573.14
Paško Dragičević
Mertojak
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
Ante Matak
Zadar
0.50
277.00
554.00
0.50
267.00
534.00
1.00
544.00
544.00
Borna Bakran
Zabok
0.50
277.00
554.00
0.50
291.00
582.00
1.00
568.00
568.00
Tomislav Atalić
Velebit
0.75
414.00
552.00
1.50
829.00
552.67
2.25
1243.00
552.44
Ninoslav Mikac
Željezničar
1.00
547.00
547.00
0.00
0.00
NaN
1.00
547.00
547.00
Nemanja Galić
Zaprešić
1.50
819.00
546.00
3.00
1823.00
607.67
4.50
2642.00
587.11
Denis Košak
Željezničar
1.50
810.00
540.00
0.29
143.00
493.10
1.79
953.00
532.40
Perica Pavić
Medveščak-1958
2.00
1070.00
535.00
3.00
1787.00
595.67
5.00
2857.00
571.40
Denis Delić
Mertojak
1.00
535.00
535.00
2.00
1154.00
577.00
3.00
1689.00
563.00
Vedran Bukovac
Velebit
1.00
532.00
532.00
0.00
0.00
NaN
1.00
532.00
532.00
Ivica Bunjevčević
Velebit
0.77
405.00
525.97
0.00
0.00
NaN
0.77
405.00
525.97
Goran Žubrinić
Mertojak
0.50
248.00
496.00
1.00
552.00
552.00
1.50
800.00
533.33
Matej Somljačan
Bjelovar
0.25
120.00
480.00
0.20
101.00
505.00
0.45
221.00
491.11
Josip Orešković
Velebit
1.00
479.00
479.00
0.00
0.00
NaN
1.00
479.00
479.00
Jure Biloš
Poštar
1.00
407.00
407.00
0.00
0.00
NaN
1.00
407.00
407.00
Mario Degoricija
Velebit
1.00
404.00
404.00
0.00
0.00
NaN
1.00
404.00
404.00
Marko Zrile
Velebit
1.00
0.00
0.00
0.00
0.00
NaN
1.00
0.00
0.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mertojak
4.0
9187
5153
14340
597.50
32
5.0
11792
6670
18462
615.40
15
9.0
20979
11823
32802
607.44
47
2. Medveščak-1958
5.0
11465
6294
17759
591.97
43
4.0
9117
4950
14067
586.13
29
9.0
20582
11244
31826
589.37
72
3. Zaprešić
5.0
11402
6149
17551
585.03
35
4.0
9640
5508
15148
631.17
36
9.0
21042
11657
32699
605.54
71
4. Novska
4.0
9116
4883
13999
583.29
51
5.0
11206
6143
17349
578.30
49
9.0
20322
11026
31348
580.52
100
5. Grmoščica
4.0
9114
4855
13969
582.04
44
5.0
11735
6627
18362
612.07
28
9.0
20849
11482
32331
598.72
72
6. Željezničar Čk
4.0
9060
4821
13881
578.38
44
5.0
11188
5794
16982
566.07
53
9.0
20248
10615
30863
571.54
97
7. Poštar
5.0
11252
6063
17315
577.17
55
4.0
9281
5009
14290
595.42
30
9.0
20533
11072
31605
585.28
85
8. Zadar
4.0
9027
4773
13800
575.00
44
4.0
9358
5211
14569
607.04
20
8.0
18385
9984
28369
591.02
64
9. Bjelovar
4.0
9056
4737
13793
574.71
57
3.0
6893
3655
10548
586.00
20
7.0
15949
8392
24341
579.55
77
10. Velebit
4.0
8532
4293
12825
534.38
83
4.0
8986
4701
13687
570.29
46
8.0
17518
8994
26512
552.33
129
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više