Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - muškarci


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mertojak
Split
13 13 0 0 26 82.0 22.0
2. Zaprešić
Zaprešić
13 8 1 4 17 65.0 39.0
3. Medveščak-1958
Zagreb
13 8 1 4 17 62.0 42.0
4. Poštar
Split
13 5 3 5 13 53.0 51.0
5. Bjelovar
Bjelovar
13 6 1 6 13 50.0 54.0
6. Željezničar Čk
Čakovec
13 5 1 7 11 45.0 59.0
7. Zadar
Zadar
13 5 1 7 11 43.0 61.0
8. Novska
Novska
13 4 0 9 8 44.5 59.5
9. Grmoščica
Zagreb
13 3 2 8 8 42.0 62.0
10. Velebit
Otočac
13 3 0 10 6 33.5 70.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Grmoščica Zaprešić Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3610 : 3586) 12.09.2020 15:00 Nikola Filipović, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 2 Mertojak Zadar Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3718 : 3613) 12.09.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
1 3 Novska Bjelovar Gradska kuglana No
1-4
7.0 : 1.0 (3532 : 3348) 12.09.2020 14:00 Smiljana Duda, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
1 4 Željezničar Čk Poštar SRC Mladost
1-4
4.0 : 4.0 (3284 : 3317) 12.09.2020 15:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, B
| | |
1 5 Velebit Medveščak-1958 Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3443 : 3515) 12.09.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
2 6 Zaprešić Medveščak-1958 Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3831 : 3653) 19.09.2020 14:00 Miroslav Noršić, A
Petar Filipčić, B
| | |
2 7 Poštar Velebit Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3546 : 3405) 19.09.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
2 8 Bjelovar Željezničar Čk Gradska kuglana Bj
1-4
6.0 : 2.0 (3490 : 3458) 19.09.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
2 9 Zadar Novska Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3703 : 3563) 19.09.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
2 10 Grmoščica Mertojak Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3677 : 3746) 19.09.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 11 Mertojak Zaprešić Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3710 : 3495) 26.09.2020 16:00 Ivanka Kragić, A
Valentina Prpić, B
| | |
3 12 Novska Grmoščica Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3459 : 3383) 26.09.2020 14:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
3 13 Željezničar Čk Zadar SRC Mladost
1-4
8.0 : 0.0 (3440 : 3302) 26.09.2020 15:00 Mladen Kacun, A
Stjepan Blažek, B
| | |
3 14 Velebit Bjelovar Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3388 : 3512) 28.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
3 15 Medveščak-1958 Poštar Zagreb
1-4
8.0 : 0.0 (3539 : 3198) 26.09.2020 15:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
| | |
4 16 Zaprešić Poštar Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3758 : 3711) 10.10.2020 14:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Semenski, A
| | |
4 17 Bjelovar Medveščak-1958 Gradska kuglana Bj
1-4
5.0 : 3.0 (3565 : 3534) 10.10.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
4 18 Zadar Velebit Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3622 : 3206) 10.10.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
4 19 Grmoščica Željezničar Čk Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3719 : 3599) 10.10.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
4 20 Mertojak Novska Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3777 : 3572) 10.10.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ana Vidan, A
| | |
5 21 Novska Zaprešić Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (3445 : 3520) 17.10.2020 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
5 22 Željezničar Čk Mertojak SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3435 : 3516) 17.10.2020 15:00 Žarko Martić, A
Mladen Kacun, A
| | |
5 23 Velebit Grmoščica Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3433 : 3373) 17.10.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
5 24 Medveščak-1958 Zadar Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3514 : 3317) 17.10.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
5 25 Poštar Bjelovar Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3461 : 3537) 17.10.2020 15:00 Ante Rađa, A
Dražen Babić, B
| | |
6 26 Zaprešić Bjelovar Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3771 : 3471) 17.11.2020 18:30 Vedran Štajdohar, A
Petar Filipčić, B
| | |
6 27 Zadar Poštar Mocire
1-4
5.0 : 3.0 (3551 : 3531) 24.10.2020 15:00 Marin Colić, A
Velimir Kurtin, A
| | |
6 28 Grmoščica Medveščak-1958 Grmoščica
5-8
4.0 : 4.0 (3679 : 3581) 24.10.2020 15:00 Goran Marko, A
Petar Filipčić, B
| | |
6 29 Mertojak Velebit Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3637 : 2883) 24.10.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Ivanka Kragić, A
| | |
6 30 Novska Željezničar Čk Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3443 : 3478) 24.10.2020 14:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
7 31 Željezničar Čk Zaprešić SRC Mladost
1-4
3.0 : 5.0 (3463 : 3465) 07.11.2020 15:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, B
| | |
7 32 Velebit Novska Gradska kuglana Ot
1-6
5.5 : 2.5 (3430 : 3323) 07.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
7 33 Medveščak-1958 Mertojak Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3496 : 3543) 07.11.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
7 34 Poštar Grmoščica Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3637 : 3575) 07.11.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
7 35 Bjelovar Zadar Gradska kuglana Bj
1-4
4.0 : 4.0 (3417 : 3404) 29.11.2020 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, A
| | |
8 36 Zaprešić Zadar Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3788 : 3568) 14.11.2020 14:00 Miroslav Noršić, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
8 37 Grmoščica Bjelovar Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3677 : 3437) 14.11.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 38 Mertojak Poštar Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3620 : 3558) 14.11.2020 16:00 Denis Brajdić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
8 39 Novska Medveščak-1958 Gradska kuglana No
1-4
3.0 : 5.0 (3470 : 3476) 14.11.2020 14:00 Ljiljana Gulić, A
Željka Babić, B
| | |
8 40 Željezničar Čk Velebit SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3360 : 3331) 14.11.2020 15:00 Nikola Turk, A
Mladen Kacun, A
| | |
9 41 Velebit Zaprešić Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3381 : 3485) 21.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
9 42 Medveščak-1958 Željezničar Čk Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3518 : 3346) 21.11.2020 15:00 Miroslav Semenski, A
Petar Filipčić, B
| | |
9 43 Poštar Novska Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3646 : 3541) 21.11.2020 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
9 44 Bjelovar Mertojak Gradska kuglana Bj
1-4
2.0 : 6.0 (3493 : 3535) 21.11.2020 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
9 45 Zadar Grmoščica Mocire
1-4
5.0 : 3.0 (3693 : 3638) 21.11.2020 15:00 Denis Paleka, A
Davor Zekić, B
| | |
10 46 Zaprešić Grmoščica Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3772 : 3488) 06.02.2021 14:00 Miroslav Noršić, A
Nikola Filipović, A
| | |
10 47 Zadar Mertojak Mocire
1-4
1.0 : 7.0 (3649 : 3812) 06.02.2021 15:00 Anamaria Predović, A
Velimir Kurtin, A
| | |
10 48 Bjelovar Novska Gradska kuglana Bj
1-4
5.0 : 3.0 (3441 : 3360) 06.02.2021 15:00 Nikola Košutić, A
Goran Grof, A
| | |
10 49 Poštar Željezničar Čk Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3594 : 3311) 06.02.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
10 50 Medveščak-1958 Velebit Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3439 : 3341) 06.02.2021 15:00 Miroslav Semenski, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
11 51 Medveščak-1958 Zaprešić Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3529 : 3434) 13.02.2021 15:00 Vedran Štajdohar, A
Petar Filipčić, B
| | |
11 52 Velebit Poštar Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3417 : 3472) 13.02.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
11 53 Željezničar Čk Bjelovar SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3507 : 3421) 13.02.2021 15:00 Nikola Turk, A
Igor Maček, B
| | |
11 54 Novska Zadar Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3404 : 3349) 13.02.2021 14:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
11 55 Mertojak Grmoščica Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3695 : 3452) 13.02.2021 16:00 Denis Brajdić, A
Ivanka Kragić, A
| | |
12 56 Zaprešić Mertojak Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3845 : 3872) 20.02.2021 14:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Noršić, A
| | |
12 57 Grmoščica Novska Grmoščica
5-8
2.0 : 6.0 (3480 : 3553) 20.02.2021 15:00 Elizabeta Štajdohar, A
Ivan Jurišić, A
| | |
12 58 Zadar Željezničar Čk Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3787 : 3544) 20.02.2021 14:30 Anamaria Predović, A
Denis Paleka, A
| | |
12 59 Bjelovar Velebit Gradska kuglana Bj
1-4
7.0 : 1.0 (3628 : 3361) 20.02.2021 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, A
| | |
12 60 Poštar Medveščak-1958 Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3505 : 3432) 20.02.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Dražen Babić, B
| | |
13 61 Poštar Zaprešić Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3602 : 3579) 27.02.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Valentina Prpić, B
| | |
13 62 Medveščak-1958 Bjelovar Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3402 : 3321) 27.02.2021 15:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
13 63 Velebit Zadar Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3501 : 3348) 27.02.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
13 64 Željezničar Čk Grmoščica SRC Mladost
1-4
6.0 : 2.0 (3527 : 3353) 27.02.2021 15:00 Nikola Turk, A
Stjepan Blažek, B
| | |
13 65 Novska Mertojak Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (3396 : 3461) 27.02.2021 14:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
14 66 Zaprešić Novska Zaprešić
1-6
13.03.2021 14:00 | | |
14 67 Mertojak Željezničar Čk Poljud
1-6
13.03.2021 16:00 Ana Vidan, A
Milica Josipović, B
| | |
14 68 Grmoščica Velebit Grmoščica
5-8
13.03.2021 15:00 | | |
14 69 Zadar Medveščak-1958 Mocire
1-4
13.03.2021 15:00 | | |
14 70 Bjelovar Poštar Gradska kuglana Bj
1-4
13.03.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
15 71 Bjelovar Zaprešić Gradska kuglana Bj
1-4
20.03.2021 15:00 Dario Blaško, A
Nikola Košutić, A
| | |
15 72 Poštar Zadar Poljud
1-6
20.03.2021 15:00 Denis Brajdić, A
Valentina Prpić, B
| | |
15 73 Medveščak-1958 Grmoščica Zagreb
1-4
20.03.2021 15:00 | | |
15 74 Velebit Mertojak Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
15 75 Željezničar Čk Novska SRC Mladost
1-4
20.03.2021 15:00 | | |
16 76 Zaprešić Željezničar Čk Zaprešić
1-6
27.03.2021 14:00 | | |
16 77 Novska Velebit Gradska kuglana No
1-4
27.03.2021 14:00 | | |
16 78 Mertojak Medveščak-1958 Poljud
1-6
27.03.2021 16:00 Ivanka Kragić, A
Višnja Dragičević, B
| | |
16 79 Grmoščica Poštar Grmoščica
5-8
27.03.2021 15:00 | | |
16 80 Zadar Bjelovar Mocire
1-4
27.03.2021 15:00 | | |
17 81 Zadar Zaprešić Mocire
1-4
10.04.2021 15:00 | | |
17 82 Bjelovar Grmoščica Gradska kuglana Bj
1-4
10.04.2021 15:00 Dario Blaško, A
Goran Grof, A
| | |
17 83 Poštar Mertojak Poljud
1-6
10.04.2021 16:00 | | |
17 84 Medveščak-1958 Novska Zagreb
1-4
10.04.2021 15:00 | | |
17 85 Velebit Željezničar Čk Gradska kuglana Ot
1-6
10.04.2021 16:00 Krešimir Mesić, A
Željko Odorčić, A
| | |
18 86 Zaprešić Velebit Zaprešić
1-6
17.04.2021 16:00 | | |
18 87 Željezničar Čk Medveščak-1958 SRC Mladost
1-4
17.04.2021 15:00 | | |
18 88 Novska Poštar Gradska kuglana No
1-4
17.04.2021 15:00 | | |
18 89 Mertojak Bjelovar Poljud
1-6
17.04.2021 16:00 | | |
18 90 Grmoščica Zadar Grmoščica
5-8
17.04.2021 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nikola Muše
Mertojak
6.00
3784
612.75
4396.75
628.11
2. Ivan Totić
Mertojak
7.00
4373
627.33
5000.33
625.04
3. Hrvoje Marinović
Mertojak
7.00
4361
634.50
4995.50
624.44
4. Damir Fučkar
Grmoščica
7.00
4301
660.50
4961.50
620.19
5. Branko Manev
Zaprešić
7.00
4284
646.50
4930.50
616.31
6. Andrej Kovač
Mertojak
7.00
4268
644.83
4912.83
614.10
7. Alen Kujundžić
Medveščak-1958
5.00
3071
603.67
3674.67
612.44
8. Dario Duda
Novska
6.00
3650
601.86
4251.86
607.41
9. Luka Bolanča
Zaprešić
7.00
4185
656.76
4841.76
605.22
10. Matija Mance
Zaprešić
7.00
4178
659.83
4837.83
604.73
11. Milan Kolić
Poštar
5.00
3003
608.30
3611.30
601.88
12. Zdravko Tonković
Medveščak-1958
6.00
3628
569.28
4197.28
599.61
13. Ljubo Žuljević
Poštar
6.00
3575
608.00
4183.00
597.57
14. Milan Uzelac
Medveščak-1958
6.00
3586
583.57
4169.57
595.65
15. Uroš Ramić
Novska
6.00
3572
596.43
4168.43
595.49
16. Darko Kasumović
Bjelovar
6.00
3562
598.40
4160.40
594.34
17. Karlo Milinković
Grmoščica
6.00
3587
569.27
4156.27
593.75
18. Dimitar Dimitrovski
Mertojak
6.00
3563
593.00
4156.00
593.71
19. Željko Košutić
Bjelovar
7.00
4133
613.73
4746.73
593.34
20. Branko Šebalj
Velebit
6.00
3569
582.29
4151.29
593.04
21. Vladimir Galjanić
Grmoščica
7.00
4112
616.33
4728.33
591.04
22. Marko Hećimović
Novska
5.00
2961
560.71
3521.71
586.95
23. Stanko Čota
Zadar
7.00
4078
612.50
4690.50
586.31
24. Marinko Matić
Medveščak-1958
6.00
3501
584.18
4085.18
583.60
25. Predrag Turk
Željezničar Čk
5.00
2925
575.50
3500.50
583.42
26. Marijan Vokšan
Bjelovar
6.00
3477
586.80
4063.80
580.54
27. Luka Ukalović
Zadar
7.00
4009
634.67
4643.67
580.46
28. Luka Požega
Željezničar Čk
6.00
3484
576.92
4060.92
580.13
29. Branko Crnogorac
Novska
6.00
3488
568.31
4056.31
579.47
30. Petar Zubčić
Velebit
5.00
2866
575.00
3441.00
573.50
31. Zvonimir Horžitzky
Bjelovar
7.00
4002
579.33
4581.33
572.67
32. Ivica Perić
Zadar
6.50
3664
623.40
4287.40
571.65
33. Siniša Šantek
Bjelovar
6.50
3708
577.33
4285.33
571.38
34. Marijo Baljak
Zadar
7.00
3941
625.45
4566.45
570.81
35. Borna Gašpert
Zaprešić
7.00
3963
602.53
4565.53
570.69
36. Mario Fridl
Zaprešić
6.50
3654
623.50
4277.50
570.33
37. Krsto Lulić
Velebit
5.50
3126
565.71
3691.71
567.96
38. Josip Filajdić
Željezničar Čk
5.50
3116
556.57
3672.57
565.01
39. Ivan Kovačević
Grmoščica
7.00
3899
591.50
4490.50
561.31
40. Ivica Brozović
Novska
6.00
3322
569.98
3891.98
556.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nikola Muše
Mertojak
6.00
3784.00
630.67
4.00
2451.00
612.75
10.00
6235.00
623.50
2. Ivan Totić
Mertojak
7.00
4373.00
624.71
6.00
3764.00
627.33
13.00
8137.00
625.92
3. Hrvoje Marinović
Mertojak
7.00
4361.00
623.00
6.00
3807.00
634.50
13.00
8168.00
628.31
4. Damir Fučkar
Grmoščica
7.00
4301.00
614.43
6.00
3963.00
660.50
13.00
8264.00
635.69
5. Alen Kujundžić
Medveščak-1958
5.00
3071.00
614.20
3.00
1811.00
603.67
8.00
4882.00
610.25
6. Branko Manev
Zaprešić
7.00
4284.00
612.00
6.00
3879.00
646.50
13.00
8163.00
627.92
7. Tomislav Tvarog
Željezničar Čk
3.00
1830.00
610.00
6.00
3583.00
597.17
9.00
5413.00
601.44
8. Andrej Kovač
Mertojak
7.00
4268.00
609.71
6.00
3869.00
644.83
13.00
8137.00
625.92
9. Dario Duda
Novska
6.00
3650.00
608.33
7.00
4213.00
601.86
13.00
7863.00
604.85
10. Zdravko Tonković
Medveščak-1958
6.00
3628.00
604.67
6.25
3558.00
569.28
12.25
7186.00
586.61
11. Milan Kolić
Poštar
5.00
3003.00
600.60
6.75
4106.00
608.30
11.75
7109.00
605.02
12. Luka Bolanča
Zaprešić
7.00
4185.00
597.86
5.25
3448.00
656.76
12.25
7633.00
623.10
13. Karlo Milinković
Grmoščica
6.00
3587.00
597.83
5.50
3131.00
569.27
11.50
6718.00
584.17
14. Milan Uzelac
Medveščak-1958
6.00
3586.00
597.67
7.00
4085.00
583.57
13.00
7671.00
590.08
15. Matija Mance
Zaprešić
7.00
4178.00
596.86
6.00
3959.00
659.83
13.00
8137.00
625.92
16. Ljubo Žuljević
Poštar
6.00
3575.00
595.83
7.00
4256.00
608.00
13.00
7831.00
602.38
17. Uroš Ramić
Novska
6.00
3572.00
595.33
7.00
4175.00
596.43
13.00
7747.00
595.92
18. Branko Šebalj
Velebit
6.00
3569.00
594.83
7.00
4076.00
582.29
13.00
7645.00
588.08
19. Dimitar Dimitrovski
Mertojak
6.00
3563.00
593.83
3.00
1779.00
593.00
9.00
5342.00
593.56
20. Darko Kasumović
Bjelovar
6.00
3562.00
593.67
5.00
2992.00
598.40
11.00
6554.00
595.82
21. Goran Pofuk
Poštar
4.50
2670.00
593.33
7.00
4032.00
576.00
11.50
6702.00
582.78
22. Marko Hećimović
Novska
5.00
2961.00
592.20
7.00
3925.00
560.71
12.00
6886.00
573.83
23. Željko Košutić
Bjelovar
7.00
4133.00
590.43
5.68
3486.00
613.73
12.68
7619.00
600.87
24. Denis Špiljar
Grmoščica
5.19
3059.00
589.40
6.00
3762.00
627.00
11.19
6821.00
609.56
25. Zoran Jagić
Željezničar Čk
4.00
2354.00
588.50
3.50
1899.00
542.57
7.50
4253.00
567.07
26. Vladimir Galjanić
Grmoščica
7.00
4112.00
587.43
6.00
3698.00
616.33
13.00
7810.00
600.77
27. Predrag Turk
Željezničar Čk
5.00
2925.00
585.00
6.00
3453.00
575.50
11.00
6378.00
579.82
28. Mihael Grivičić
Mertojak
4.50
2628.00
584.00
6.00
3627.00
604.50
10.50
6255.00
595.71
29. Marinko Matić
Medveščak-1958
6.00
3501.00
583.50
5.50
3213.00
584.18
11.50
6714.00
583.83
30. Stanko Čota
Zadar
7.00
4078.00
582.57
6.00
3675.00
612.50
13.00
7753.00
596.38
31. Ante Burnać
Poštar
4.50
2620.00
582.22
4.25
2431.00
572.00
8.75
5051.00
577.26
32. Velimir Mrkonjić
Medveščak-1958
3.00
1745.00
581.67
1.25
679.00
543.20
4.25
2424.00
570.35
33. Branko Crnogorac
Novska
6.00
3488.00
581.33
6.50
3694.00
568.31
12.50
7182.00
574.56
34. Luka Požega
Željezničar Čk
6.00
3484.00
580.67
6.50
3750.00
576.92
12.50
7234.00
578.72
35. Marijan Vokšan
Bjelovar
6.00
3477.00
579.50
5.00
2934.00
586.80
11.00
6411.00
582.82
36. Dario Prađeno
Velebit
4.00
2315.00
578.75
7.00
4097.00
585.29
11.00
6412.00
582.91
37. Nemanja Galić
Zaprešić
3.50
2016.00
576.00
5.00
3058.00
611.60
8.50
5074.00
596.94
38. Petar Zubčić
Velebit
5.00
2866.00
573.20
7.00
4025.00
575.00
12.00
6891.00
574.25
39. Luka Ukalović
Zadar
7.00
4009.00
572.71
6.00
3808.00
634.67
13.00
7817.00
601.31
40. Andrija Božičević
Zadar
5.00
2863.00
572.60
3.00
1756.00
585.33
8.00
4619.00
577.38
41. Zvonimir Horžitzky
Bjelovar
7.00
4002.00
571.71
6.00
3476.00
579.33
13.00
7478.00
575.23
42. Filip Boc
Zaprešić
4.00
2284.00
571.00
3.00
1818.00
606.00
7.00
4102.00
586.00
43. Siniša Šantek
Bjelovar
6.50
3708.00
570.46
6.00
3464.00
577.33
12.50
7172.00
573.76
44. Darko Mađar
Medveščak-1958
3.50
1996.00
570.29
4.00
2294.00
573.50
7.50
4290.00
572.00
45. Krsto Lulić
Velebit
5.50
3126.00
568.36
7.00
3960.00
565.71
12.50
7086.00
566.88
46. Bojan Košak
Željezničar Čk
3.50
1985.00
567.14
5.50
3125.00
568.18
9.00
5110.00
567.78
47. Josip Filajdić
Željezničar Čk
5.50
3116.00
566.55
3.50
1948.00
556.57
9.00
5064.00
562.67
48. Ivan Tomić
Poštar
4.00
2266.00
566.50
1.50
834.00
556.00
5.50
3100.00
563.64
49. Franjo Gosarić
Željezničar Čk
4.50
2549.00
566.44
6.50
3712.00
571.08
11.00
6261.00
569.18
50. Marko Jakljević
Zadar
5.50
3115.00
566.36
5.50
3210.00
583.64
11.00
6325.00
575.00
51. Borna Gašpert
Zaprešić
7.00
3963.00
566.14
4.75
2862.00
602.53
11.75
6825.00
580.85
52. Ante Ratković
Poštar
4.00
2259.00
564.75
4.00
2255.00
563.75
8.00
4514.00
564.25
53. Ivica Perić
Zadar
6.50
3664.00
563.69
5.00
3117.00
623.40
11.50
6781.00
589.65
54. Marijo Baljak
Zadar
7.00
3941.00
563.00
5.50
3440.00
625.45
12.50
7381.00
590.48
55. Mario Fridl
Zaprešić
6.50
3654.00
562.15
6.00
3741.00
623.50
12.50
7395.00
591.60
56. Tomislav Odrljin
Poštar
4.50
2507.00
557.11
7.00
4349.00
621.29
11.50
6856.00
596.17
57. Ivan Kovačević
Grmoščica
7.00
3899.00
557.00
6.00
3549.00
591.50
13.00
7448.00
572.92
58. Ivica Brozović
Novska
6.00
3322.00
553.67
5.03
2867.00
569.98
11.03
6189.00
561.11
59. Dalibor Hršak
Grmoščica
5.00
2748.00
549.60
4.75
2744.00
577.68
9.75
5492.00
563.28
60. Dubravko Mesić
Velebit
4.50
2459.00
546.44
7.00
3922.00
560.29
11.50
6381.00
554.87
61. Luka Mijić
Bjelovar
4.25
2319.00
545.65
3.00
1720.00
573.33
7.25
4039.00
557.10
62. Mato Stjepanović
Novska
4.00
2170.00
542.50
1.47
792.00
538.78
5.47
2962.00
541.50
63. Hrvoje Devčić
Velebit
3.48
1885.00
541.67
5.00
2795.00
559.00
8.48
4680.00
551.89

Tonči Bauk
Poštar
2.00
1190.00
595.00
4.50
2728.00
606.22
6.50
3918.00
602.77
Jasmin Ramić
Novska
2.00
1187.00
593.50
6.00
3364.00
560.67
8.00
4551.00
568.88
Zlatko Filipančić
Medveščak-1958
2.00
1186.00
593.00
5.00
2943.00
588.60
7.00
4129.00
589.86
Igor Ružić
Željezničar
1.00
583.00
583.00
2.21
1207.00
546.15
3.21
1790.00
557.63
Anđelko Grubar
Poštar
0.50
290.00
580.00
0.00
0.00
NaN
0.50
290.00
580.00
Dinko Džepina-Bajić
Medveščak-1958
2.50
1408.00
563.20
4.50
2614.00
580.89
7.00
4022.00
574.57
Filip Turkalj
Jedinstvo
1.00
562.00
562.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1120.00
560.00
Denis Delić
Mertojak
2.00
1122.00
561.00
3.00
1733.00
577.67
5.00
2855.00
571.00
Matija Cindrić
Zadar
3.00
1677.00
559.00
3.00
1825.00
608.33
6.00
3502.00
583.67
Paško Dragičević
Mertojak
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
Marko Teskera
Bjelovar
2.50
1397.00
558.80
2.00
1181.00
590.50
4.50
2578.00
572.89
Borna Bakran
Zabok
0.50
277.00
554.00
1.50
907.00
604.67
2.00
1184.00
592.00
Ante Matak
Zadar
0.50
277.00
554.00
0.50
267.00
534.00
1.00
544.00
544.00
Goran Žubrinić
Mertojak
1.50
827.00
551.33
1.00
552.00
552.00
2.50
1379.00
551.60
Ninoslav Mikac
Željezničar
2.00
1100.00
550.00
2.00
1196.00
598.00
4.00
2296.00
574.00
Tomislav Atalić
Velebit
1.75
960.00
548.57
1.50
829.00
552.67
3.25
1789.00
550.46
Karlo Boroš
Grmoščica
3.00
1624.00
541.33
1.75
995.00
568.57
4.75
2619.00
551.37
Denis Košak
Željezničar
1.50
810.00
540.00
0.29
143.00
493.10
1.79
953.00
532.40
Perica Pavić
Medveščak-1958
2.00
1070.00
535.00
5.00
2975.00
595.00
7.00
4045.00
577.86
Vedran Bukovac
Velebit
1.00
532.00
532.00
0.00
0.00
NaN
1.00
532.00
532.00
Matej Somljačan
Bjelovar
2.25
1186.00
527.11
2.52
1350.00
535.71
4.77
2536.00
531.66
Miroslav Kostelac
Velebit
1.00
527.00
527.00
0.50
289.00
578.00
1.50
816.00
544.00
Darko Blaško
Bjelovar
0.50
263.00
526.00
0.80
431.00
538.75
1.30
694.00
533.85
Ivica Bunjevčević
Velebit
0.77
405.00
525.97
0.00
0.00
NaN
0.77
405.00
525.97
Antonio Lozić
Grmoščica
1.81
932.00
514.92
0.00
0.00
NaN
1.81
932.00
514.92
Josip Orešković
Velebit
1.00
479.00
479.00
0.00
0.00
NaN
1.00
479.00
479.00
Jure Biloš
Poštar
1.00
407.00
407.00
0.00
0.00
NaN
1.00
407.00
407.00
Mario Degoricija
Velebit
1.00
404.00
404.00
0.00
0.00
NaN
1.00
404.00
404.00
Marko Zrile
Velebit
1.00
0.00
0.00
0.00
0.00
NaN
1.00
0.00
0.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Mertojak
7.0
16270
9215
25485
606.79
47
6.0
14161
7996
22157
615.47
20
13.0
30431
17211
47642
610.79
67
2. Medveščak-1958
6.0
13709
7482
21191
588.64
52
7.0
15842
8595
24437
581.83
60
13.0
29551
16077
45628
584.97
112
3. Zaprešić
7.0
15978
8586
24564
584.86
46
6.0
14474
8291
22765
632.36
48
13.0
30452
16877
47329
606.78
94
4. Novska
6.0
13645
7267
20912
580.89
75
7.0
15669
8480
24149
574.98
67
13.0
29314
15747
45061
577.71
142
5. Grmoščica
7.0
15802
8460
24262
577.67
95
6.0
13997
7845
21842
606.72
37
13.0
29799
16305
46104
591.08
132
6. Poštar
6.0
13514
7273
20787
577.42
68
7.0
16149
8842
24991
595.02
55
13.0
29663
16115
45778
586.90
123
7. Željezničar Čk
6.0
13595
7141
20736
576.00
68
7.0
15704
8312
24016
571.81
64
13.0
29299
15453
44752
573.74
132
8. Bjelovar
7.0
15839
8208
24047
572.55
109
6.0
13735
7299
21034
584.28
50
13.0
29574
15507
45081
577.96
159
9. Zadar
7.0
15542
8359
23901
569.07
76
6.0
14123
7882
22005
611.25
41
13.0
29665
16241
45906
588.54
117
10. Velebit
6.0
12914
6613
19527
542.42
103
7.0
15684
8309
23993
571.26
80
13.0
28598
14922
43520
557.95
183
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više