Pregled svih liga

1. Hrvatska kuglačka liga - žene


Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Mlaka
Rijeka
2 2 0 0 4 13.0 3.0
2. Admiral
Zagreb
2 2 0 0 4 12.0 4.0
3. Podravka
Koprivnica
2 1 0 1 2 9.0 7.0
4. ŽKK Istra
Poreč
2 1 0 1 2 9.0 7.0
5. ŽKK Split
Split
2 1 0 1 2 8.5 7.5
6. Siscia
Sisak
2 1 0 1 2 7.0 9.0
7. Rijeka
Rijeka
2 1 0 1 2 7.0 9.0
8. Zagreb
Zagreb
2 0 1 1 1 6.0 10.0
9. ŽKK Osijek '97
Osijek
2 0 1 1 1 4.0 12.0
10. ŽKK Ogulin
Ogulin
2 0 0 2 0 4.5 11.5
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:
1. 2.

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Admiral Siscia Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3377 : 3285) 12.09.2020 11:00 Nikola Filipović, A
Kristina Juras Kovač, A
| | |
1 2 ŽKK Split ŽKK Ogulin Poljud
1-6
5.5 : 2.5 (3345 : 3270) 12.09.2020 13:00 Stanko Čota, A
Paško Dragičević, A
| | |
1 3 Mlaka Rijeka SRC Mlaka
1-4
7.0 : 1.0 (3423 : 3246) 12.09.2020 13:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 4 ŽKK Istra Podravka Dom obrtnika
1-4
7.0 : 1.0 (3407 : 3257) 12.09.2020 12:00 Patrick Demarki, A
Damir Miloš, B
| | |
1 5 ŽKK Osijek '97 Zagreb Pampas
1-6
4.0 : 4.0 (3138 : 3124) 12.09.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
2 6 Siscia Zagreb SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3215 : 3210) 19.09.2020 15:00 Davorka Novak, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
2 7 Podravka ŽKK Osijek '97 Kuglana 2
1-6
8.0 : 0.0 (3247 : 3050) 19.09.2020 13:00 Mladen Orehovec, A
Zdravko Vučić, B
| | |
2 8 Rijeka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
6.0 : 2.0 (3323 : 3296) 19.09.2020 12:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
2 9 ŽKK Ogulin Mlaka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3240 : 3451) 19.09.2020 11:00 Tomislav Grdić, A
Božo Pavlaković, A
| | |
2 10 Admiral ŽKK Split Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3431 : 3424) 19.09.2020 11:00 Miroslav Semenski, A
Ivan Jurišić, A
| | |
3 11 ŽKK Split Siscia Poljud
1-6
26.09.2020 13:00 Denis Brajdić, A
Paško Dragičević, A
| | |
3 12 Mlaka Admiral SRC Mlaka
1-4
26.09.2020 13:00 | | |
3 13 ŽKK Istra ŽKK Ogulin Dom obrtnika
1-4
26.09.2020 12:00 | | |
3 14 ŽKK Osijek '97 Rijeka Pampas
1-6
26.09.2020 12:00 Mario Liović, A
Matija Tutnjević, B
| | |
3 15 Zagreb Podravka Pongračevo
1-6
26.09.2020 13:00 | | |
4 16 Siscia Podravka SRC Sisak
1-4
10.10.2020 15:00 Dragan Glajh, A
Vladimir Vukmanović, A
| | |
4 17 Rijeka Zagreb SRC Mlaka
1-4
10.10.2020 12:00 | | |
4 18 ŽKK Ogulin ŽKK Osijek '97 Klek
1-4
10.10.2020 11:00 | | |
4 19 Admiral ŽKK Istra Grmoščica
5-8
10.10.2020 11:00 | | |
4 20 ŽKK Split Mlaka Poljud
1-6
10.10.2020 13:00 Denis Brajdić, A
Paško Dragičević, A
| | |
5 21 Mlaka Siscia SRC Mlaka
1-4
17.10.2020 13:00 | | |
5 22 ŽKK Istra ŽKK Split Dom obrtnika
1-4
17.10.2020 12:00 | | |
5 23 ŽKK Osijek '97 Admiral Pampas
1-6
17.10.2020 12:00 | | |
5 24 Zagreb ŽKK Ogulin Pongračevo
1-6
17.10.2020 13:00 | | |
5 25 Podravka Rijeka Kuglana 2
1-6
17.10.2020 13:00 | | |
6 26 Siscia Rijeka SRC Sisak
1-4
24.10.2020 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Davorka Novak, A
| | |
6 27 ŽKK Ogulin Podravka Klek
1-4
24.10.2020 11:00 | | |
6 28 Admiral Zagreb Grmoščica
5-8
24.10.2020 11:00 | | |
6 29 ŽKK Split ŽKK Osijek '97 Poljud
1-6
24.10.2020 13:00 | | |
6 30 Mlaka ŽKK Istra SRC Mlaka
1-4
24.10.2020 13:00 | | |
7 31 ŽKK Istra Siscia Dom obrtnika
1-4
07.11.2020 12:00 | | |
7 32 ŽKK Osijek '97 Mlaka Pampas
1-6
07.11.2020 12:00 | | |
7 33 Zagreb ŽKK Split Pongračevo
1-6
07.11.2020 13:00 | | |
7 34 Podravka Admiral Kuglana 2
1-6
07.11.2020 13:00 | | |
7 35 Rijeka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
07.11.2020 12:00 | | |
8 36 Siscia ŽKK Ogulin SRC Sisak
1-4
14.11.2020 15:00 | | |
8 37 Admiral Rijeka Grmoščica
5-8
14.11.2020 11:00 | | |
8 38 ŽKK Split Podravka Poljud
1-6
14.11.2020 13:00 | | |
8 39 Mlaka Zagreb SRC Mlaka
1-4
14.11.2020 13:00 | | |
8 40 ŽKK Istra ŽKK Osijek '97 Dom obrtnika
1-4
14.11.2020 12:00 | | |
9 41 ŽKK Osijek '97 Siscia Pampas
1-6
21.11.2020 12:00 | | |
9 42 Zagreb ŽKK Istra Pongračevo
1-6
21.11.2020 13:00 | | |
9 43 Podravka Mlaka Kuglana 2
1-6
21.11.2020 13:00 | | |
9 44 Rijeka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
21.11.2020 12:00 | | |
9 45 ŽKK Ogulin Admiral Klek
1-4
21.11.2020 11:00 | | |
10 46 Siscia Admiral SRC Sisak
1-4
05.12.2020 15:00 | | |
10 47 ŽKK Ogulin ŽKK Split Klek
1-4
05.12.2020 11:00 | | |
10 48 Rijeka Mlaka SRC Mlaka
1-4
05.12.2020 12:00 | | |
10 49 Podravka ŽKK Istra Kuglana 2
1-6
05.12.2020 13:00 | | |
10 50 Zagreb ŽKK Osijek '97 Pongračevo
1-6
05.12.2020 13:00 | | |
11 51 Zagreb Siscia Pongračevo
1-6
12.12.2020 13:00 | | |
11 52 ŽKK Osijek '97 Podravka Pampas
1-6
12.12.2020 12:00 | | |
11 53 ŽKK Istra Rijeka Dom obrtnika
1-4
12.12.2020 12:00 | | |
11 54 Mlaka ŽKK Ogulin SRC Mlaka
1-4
12.12.2020 13:00 | | |
11 55 ŽKK Split Admiral Poljud
1-6
12.12.2020 13:00 | | |
12 56 Siscia ŽKK Split SRC Sisak
1-4
16.01.2021 15:00 | | |
12 57 Admiral Mlaka Grmoščica
5-8
16.01.2021 11:00 | | |
12 58 ŽKK Ogulin ŽKK Istra Klek
1-4
16.01.2021 11:00 | | |
12 59 Rijeka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
16.01.2021 12:00 | | |
12 60 Podravka Zagreb Kuglana 2
1-6
16.01.2021 13:00 | | |
13 61 Podravka Siscia Kuglana 2
1-6
23.01.2021 13:00 | | |
13 62 Zagreb Rijeka Pongračevo
1-6
23.01.2021 13:00 | | |
13 63 ŽKK Osijek '97 ŽKK Ogulin Pampas
1-6
23.01.2021 12:00 | | |
13 64 ŽKK Istra Admiral Dom obrtnika
1-4
23.01.2021 12:00 | | |
13 65 Mlaka ŽKK Split SRC Mlaka
1-4
23.01.2021 13:00 | | |
14 66 Siscia Mlaka SRC Sisak
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
14 67 ŽKK Split ŽKK Istra Poljud
1-6
30.01.2021 13:00 | | |
14 68 Admiral ŽKK Osijek '97 Grmoščica
5-8
30.01.2021 11:00 | | |
14 69 ŽKK Ogulin Zagreb Klek
1-4
30.01.2021 11:00 | | |
14 70 Rijeka Podravka SRC Mlaka
1-4
30.01.2021 12:00 | | |
15 71 Rijeka Siscia SRC Mlaka
1-4
06.02.2021 12:00 | | |
15 72 Podravka ŽKK Ogulin Kuglana 2
1-6
06.02.2021 13:00 | | |
15 73 Zagreb Admiral Pongračevo
1-6
06.02.2021 13:00 | | |
15 74 ŽKK Osijek '97 ŽKK Split Pampas
1-6
06.02.2021 12:00 | | |
15 75 ŽKK Istra Mlaka Dom obrtnika
1-4
06.02.2021 12:00 | | |
16 76 Siscia ŽKK Istra SRC Sisak
1-4
27.02.2021 15:00 | | |
16 77 Mlaka ŽKK Osijek '97 SRC Mlaka
1-4
27.02.2021 13:00 | | |
16 78 ŽKK Split Zagreb Poljud
1-6
27.02.2021 13:00 | | |
16 79 Admiral Podravka Grmoščica
5-8
27.02.2021 11:00 | | |
16 80 ŽKK Ogulin Rijeka Klek
1-4
27.02.2021 11:00 | | |
17 81 ŽKK Ogulin Siscia Klek
1-4
06.03.2021 11:00 | | |
17 82 Rijeka Admiral SRC Mlaka
1-4
06.03.2021 11:00 | | |
17 83 Podravka ŽKK Split Kuglana 2
1-6
06.03.2021 12:00 | | |
17 84 Zagreb Mlaka Pongračevo
1-6
06.03.2021 12:00 | | |
17 85 ŽKK Osijek '97 ŽKK Istra Pampas
1-6
06.03.2021 12:00 | | |
18 86 Siscia ŽKK Osijek '97 SRC Sisak
1-4
13.03.2021 11:00 | | |
18 87 ŽKK Istra Zagreb Dom obrtnika
1-4
13.03.2021 11:00 | | |
18 88 Mlaka Podravka SRC Mlaka
1-4
13.03.2021 11:00 | | |
18 89 ŽKK Split Rijeka Poljud
1-6
13.03.2021 12:00 | | |
18 90 Admiral ŽKK Ogulin Grmoščica
5-8
13.03.2021 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Milana Pavlic
Mlaka
1.0
612
593.00
1205.00
602.50
2. Matea Juričić
Rijeka
1.0
590
611.00
1201.00
600.50
3. Valentina Gal
Mlaka
1.0
608
587.00
1195.00
597.50
4. Matea Gašparović
ŽKK Split
1.0
604
582.00
1186.00
593.00
5. Marijana Liović
ŽKK Istra
1.0
586
597.00
1183.00
591.50
6. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
1.0
592
587.00
1179.00
589.50
7. Ivana Neralić
Mlaka
1.0
582
0.00
582.00
582.00
8. Danica Torović
ŽKK Split
1.0
580
0.00
580.00
580.00
9. Ines Manev
Zagreb
1.0
574
0.00
574.00
574.00
10. Željka Orehovec
Podravka
1.0
573
574.00
1147.00
573.50
11. Ana Vidan
ŽKK Split
1.0
552
592.00
1144.00
572.00
12. Ana Jambrović
Mlaka
1.0
564
0.00
564.00
564.00
13. Aleksandra Lukčin
Podravka
1.0
564
0.00
564.00
564.00
14. Sara Pejak
Siscia
1.0
559
566.00
1125.00
562.50
15. Venesa Bogdanović
Mlaka
1.0
543
581.00
1124.00
562.00
16. Đurđica Strinić
ŽKK Split
1.0
559
0.00
559.00
559.00
17. Ivanka Kragić
ŽKK Split
1.0
574
538.00
1112.00
556.00
18. Antonija Bosanac
ŽKK Split
1.0
555
0.00
555.00
555.00
19. Ivanka Rebrović
ŽKK Ogulin
1.0
534
576.00
1110.00
555.00
20. Valerija Smuđ
Siscia
1.0
577
531.00
1108.00
554.00
21. Sanja Gizdulić
Rijeka
1.0
556
550.00
1106.00
553.00
22. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
1.0
602
504.00
1106.00
553.00
23. Ana Grčić
Rijeka
1.0
536
569.00
1105.00
552.50
24. Nikolina Pavlaković
ŽKK Istra
1.0
539
564.00
1103.00
551.50
25. Dražena Smuđ
Siscia
1.0
535
567.00
1102.00
551.00
26. Vedrana Šimunić
Podravka
1.0
544
554.00
1098.00
549.00
27. Tihana Čavlović
Mlaka
1.0
542
556.00
1098.00
549.00
28. Marija Zver
Podravka
1.0
556
539.00
1095.00
547.50
29. Ivana Juričić
Rijeka
1.0
534
560.00
1094.00
547.00
30. Dorotea Osrečki
Zagreb
2.0
1090
0.00
1090.00
545.00
31. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
1.0
531
558.00
1089.00
544.50
32. Mirjana Orelj
ŽKK Ogulin
1.0
559
528.00
1087.00
543.50
33. Lejla Štrbac
Siscia
1.0
554
532.00
1086.00
543.00
34. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
1.0
542
0.00
542.00
542.00
35. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
1.0
532
546.00
1078.00
539.00
36. Martina Legović Matošević
ŽKK Istra
1.0
500
573.00
1073.00
536.50
37. Maja Nanić
ŽKK Istra
1.0
537
528.00
1065.00
532.50
38. Lucija Sever
Siscia
1.0
560
496.00
1056.00
528.00
39. Jelena Kolarić
Podravka
1.0
515
534.00
1049.00
524.50
40. Tea Miljković
Zagreb
2.0
1047
0.00
1047.00
523.50
41. Valeria Špiljar
Zagreb
1.1
574
0.00
574.00
521.82
42. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
1.0
512
528.00
1040.00
520.00
43. Dunja Mikulić
Rijeka
1.0
528
512.00
1040.00
520.00
44. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
1.0
518
521.00
1039.00
519.50
45. Kristina Lončarević
Zagreb
2.0
1038
0.00
1038.00
519.00
46. Paula Polanšćak
Zagreb
2.0
1035
0.00
1035.00
517.50
47. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
1.0
516
0.00
516.00
516.00
48. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
1.0
535
497.00
1032.00
516.00
49. Gordana Balent
Rijeka
1.0
502
521.00
1023.00
511.50
50. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
1.0
516
502.00
1018.00
509.00
51. Ljiljana Bolić
Podravka
1.0
505
508.00
1013.00
506.50
52. Narda Štulić
Zagreb
1.0
505
0.00
505.00
505.00
53. Renata Žuža
ŽKK Osijek '97
1.0
504
0.00
504.00
504.00
54. Manuela Gajdek-Rostaš
Siscia
1.0
500
0.00
500.00
500.00
55. Marina Matković
ŽKK Osijek '97
1.0
461
528.00
989.00
494.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Milana Pavlic
Mlaka
1.00
612.00
612.00
1.00
593.00
593.00
2.00
1205.00
602.50
2. Valentina Gal
Mlaka
1.00
608.00
608.00
1.00
587.00
587.00
2.00
1195.00
597.50
3. Matea Gašparović
ŽKK Split
1.00
604.00
604.00
1.00
582.00
582.00
2.00
1186.00
593.00
4. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
1.00
602.00
602.00
1.00
504.00
504.00
2.00
1106.00
553.00
5. Nataša Ravnić
ŽKK Istra
1.00
592.00
592.00
1.00
587.00
587.00
2.00
1179.00
589.50
6. Matea Juričić
Rijeka
1.00
590.00
590.00
1.00
611.00
611.00
2.00
1201.00
600.50
7. Marijana Liović
ŽKK Istra
1.00
586.00
586.00
1.00
597.00
597.00
2.00
1183.00
591.50
8. Ivana Neralić
Mlaka
1.00
582.00
582.00
0.00
0.00
NaN
1.00
582.00
582.00
9. Danica Torović
ŽKK Split
1.00
580.00
580.00
0.00
0.00
NaN
1.00
580.00
580.00
10. Valerija Smuđ
Siscia
1.00
577.00
577.00
1.00
531.00
531.00
2.00
1108.00
554.00
11. Ines Manev
Zagreb
1.00
574.00
574.00
0.00
0.00
NaN
1.00
574.00
574.00
12. Ivanka Kragić
ŽKK Split
1.00
574.00
574.00
1.00
538.00
538.00
2.00
1112.00
556.00
13. Željka Orehovec
Podravka
1.00
573.00
573.00
1.00
574.00
574.00
2.00
1147.00
573.50
14. Aleksandra Lukčin
Podravka
1.00
564.00
564.00
0.00
0.00
NaN
1.00
564.00
564.00
15. Ana Jambrović
Mlaka
1.00
564.00
564.00
0.00
0.00
NaN
1.00
564.00
564.00
16. Lucija Sever
Siscia
1.00
560.00
560.00
1.00
496.00
496.00
2.00
1056.00
528.00
17. Mirjana Orelj
ŽKK Ogulin
1.00
559.00
559.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1087.00
543.50
18. Sara Pejak
Siscia
1.00
559.00
559.00
1.00
566.00
566.00
2.00
1125.00
562.50
19. Đurđica Strinić
ŽKK Split
1.00
559.00
559.00
0.00
0.00
NaN
1.00
559.00
559.00
20. Marija Zver
Podravka
1.00
556.00
556.00
1.00
539.00
539.00
2.00
1095.00
547.50
21. Sanja Gizdulić
Rijeka
1.00
556.00
556.00
1.00
550.00
550.00
2.00
1106.00
553.00
22. Antonija Bosanac
ŽKK Split
1.00
555.00
555.00
0.00
0.00
NaN
1.00
555.00
555.00
23. Lejla Štrbac
Siscia
1.00
554.00
554.00
1.00
532.00
532.00
2.00
1086.00
543.00
24. Ana Vidan
ŽKK Split
1.00
552.00
552.00
1.00
592.00
592.00
2.00
1144.00
572.00
25. Dorotea Osrečki
Zagreb
2.00
1090.00
545.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1090.00
545.00
26. Vedrana Šimunić
Podravka
1.00
544.00
544.00
1.00
554.00
554.00
2.00
1098.00
549.00
27. Venesa Bogdanović
Mlaka
1.00
543.00
543.00
1.00
581.00
581.00
2.00
1124.00
562.00
28. Valentina Pavlaković
ŽKK Istra
1.00
542.00
542.00
0.00
0.00
NaN
1.00
542.00
542.00
29. Tihana Čavlović
Mlaka
1.00
542.00
542.00
0.50
278.00
556.00
1.50
820.00
546.67
30. Nikolina Pavlaković
ŽKK Istra
1.00
539.00
539.00
1.00
564.00
564.00
2.00
1103.00
551.50
31. Maja Nanić
ŽKK Istra
1.00
537.00
537.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1065.00
532.50
32. Ana Grčić
Rijeka
1.00
536.00
536.00
1.00
569.00
569.00
2.00
1105.00
552.50
33. Dražena Smuđ
Siscia
1.00
535.00
535.00
1.00
567.00
567.00
2.00
1102.00
551.00
34. Štefica Pofuk
ŽKK Osijek '97
1.00
535.00
535.00
1.00
497.00
497.00
2.00
1032.00
516.00
35. Ivana Juričić
Rijeka
1.00
534.00
534.00
1.00
560.00
560.00
2.00
1094.00
547.00
36. Ivanka Rebrović
ŽKK Ogulin
1.00
534.00
534.00
1.00
576.00
576.00
2.00
1110.00
555.00
37. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
1.00
532.00
532.00
1.00
546.00
546.00
2.00
1078.00
539.00
38. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
1.00
531.00
531.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1089.00
544.50
39. Dunja Mikulić
Rijeka
1.00
528.00
528.00
1.00
512.00
512.00
2.00
1040.00
520.00
40. Tea Miljković
Zagreb
2.00
1047.00
523.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1047.00
523.50
41. Valeria Špiljar
Zagreb
1.10
574.00
521.82
0.00
0.00
NaN
1.10
574.00
521.82
42. Kristina Lončarević
Zagreb
2.00
1038.00
519.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1038.00
519.00
43. Mirjana Gorup
ŽKK Osijek '97
1.00
518.00
518.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1039.00
519.50
44. Paula Polanšćak
Zagreb
2.00
1035.00
517.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1035.00
517.50
45. Andrijana Marković-Đurin
ŽKK Osijek '97
1.00
516.00
516.00
0.00
0.00
NaN
1.00
516.00
516.00
46. Margita Vuka
ŽKK Osijek '97
1.00
516.00
516.00
1.00
502.00
502.00
2.00
1018.00
509.00
47. Jelena Kolarić
Podravka
1.00
515.00
515.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1049.00
524.50
48. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
1.00
512.00
512.00
1.00
528.00
528.00
2.00
1040.00
520.00
49. Ljiljana Bolić
Podravka
1.00
505.00
505.00
1.00
508.00
508.00
2.00
1013.00
506.50
50. Narda Štulić
Zagreb
1.00
505.00
505.00
0.00
0.00
NaN
1.00
505.00
505.00
51. Renata Žuža
ŽKK Osijek '97
1.00
504.00
504.00
0.00
0.00
NaN
1.00
504.00
504.00
52. Gordana Balent
Rijeka
1.00
502.00
502.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1023.00
511.50
53. Manuela Gajdek-Rostaš
Siscia
1.00
500.00
500.00
0.00
0.00
NaN
1.00
500.00
500.00
54. Martina Legović Matošević
ŽKK Istra
1.00
500.00
500.00
1.00
573.00
573.00
2.00
1073.00
536.50
55. Marina Matković
ŽKK Osijek '97
1.00
461.00
461.00
1.00
528.00
528.00
2.00
989.00
494.50

Anja Vicković
Zagreb
0.90
471.00
523.33
0.00
0.00
NaN
0.90
471.00
523.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Admiral
0.0
0
0
0
0
2.0
4525
2283
6808
567.33
40
2.0
4525
2283
6808
567.33
40
2. Mlaka
1.0
2241
1210
3451
575.17
12
1.0
2254
1169
3423
570.50
11
2.0
4495
2379
6874
572.83
23
3. ŽKK Split
1.0
2264
1160
3424
570.67
22
1.0
2224
1121
3345
557.50
18
2.0
4488
2281
6769
564.08
40
4. ŽKK Istra
1.0
2213
1083
3296
549.33
19
1.0
2240
1167
3407
567.83
20
2.0
4453
2250
6703
558.58
39
5. Siscia
1.0
2187
1098
3285
547.50
34
1.0
2148
1067
3215
535.83
16
2.0
4335
2165
6500
541.67
50
6. ŽKK Ogulin
1.0
2231
1039
3270
545.00
42
1.0
2152
1088
3240
540.00
27
2.0
4383
2127
6510
542.50
69
7. Podravka
1.0
2193
1064
3257
542.83
28
1.0
2168
1079
3247
541.17
19
2.0
4361
2143
6504
542.00
47
8. Rijeka
1.0
2138
1108
3246
541.00
17
1.0
2188
1135
3323
553.83
21
2.0
4326
2243
6569
547.42
38
9. Zagreb
2.0
4295
2039
6334
527.83
42
0.0
0
0
0
0
2.0
4295
2039
6334
527.83
42
10. ŽKK Osijek '97
1.0
2108
942
3050
508.33
41
1.0
2120
1018
3138
523.00
45
2.0
4228
1960
6188
515.67
86
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više