Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga jug


Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Bojovnik Trilj
Trilj
Crikvenica
Crikvenica
Goranka
Ravna Gora
Istra
Poreč
Klek
Ogulin
Korana
Slunj
Kupa
Ozalj
MKK Mlaka
Rijeka
MKK Rijeka
Rijeka
Plitvice
Plitvička jezera
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Kupa Plitvice Azelija
1-4
26.09.2020 17:00 | | |
1 2 Crikvenica Klek Dom Matija Mažića
1-4
26.09.2020 17:00 | | |
1 3 MKK Mlaka MKK Rijeka SRC Mlaka
1-6
26.09.2020 17:00 | | |
1 4 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
26.09.2020 16:30 | | |
1 5 Korana Bojovnik Trilj Šanac
1-4
26.09.2020 17:00 | | |
2 6 Plitvice Bojovnik Trilj Hotel Jezero
1-4
10.10.2020 17:00 | | |
2 7 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
10.10.2020 17:00 | | |
2 8 MKK Rijeka Istra SRC Mlaka
1-6
10.10.2020 16:00 | | |
2 9 Klek MKK Mlaka Klek
1-4
10.10.2020 17:00 | | |
2 10 Kupa Crikvenica Azelija
1-4
10.10.2020 17:00 | | |
3 11 Crikvenica Plitvice Dom Matija Mažića
1-4
17.10.2020 17:00 | | |
3 12 MKK Mlaka Kupa SRC Mlaka
1-6
17.10.2020 17:00 | | |
3 13 Istra Klek Dom obrtnika
1-4
17.10.2020 16:30 | | |
3 14 Korana MKK Rijeka Šanac
1-4
17.10.2020 17:00 | | |
3 15 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
17.10.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
4 16 Plitvice Goranka Hotel Jezero
1-4
24.10.2020 17:00 | | |
4 17 MKK Rijeka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
24.10.2020 17:00 | | |
4 18 Klek Korana Klek
1-4
24.10.2020 17:00 | | |
4 19 Kupa Istra Azelija
1-4
24.10.2020 17:00 | | |
4 20 Crikvenica MKK Mlaka Dom Matija Mažića
1-4
24.10.2020 17:00 | | |
5 21 MKK Mlaka Plitvice SRC Mlaka
1-6
07.11.2020 17:00 | | |
5 22 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
07.11.2020 16:30 | | |
5 23 Korana Kupa Šanac
1-4
07.11.2020 17:00 | | |
5 24 Bojovnik Trilj Klek Marija
1-4
07.11.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
5 25 Goranka MKK Rijeka SPC Goranka
1-4
07.11.2020 17:00 | | |
6 26 Plitvice MKK Rijeka Hotel Jezero
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 27 Klek Goranka Klek
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 28 Kupa Bojovnik Trilj Azelija
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 29 Crikvenica Korana Dom Matija Mažića
1-4
14.11.2020 17:00 | | |
6 30 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
14.11.2020 17:00 | | |
7 31 Istra Plitvice Dom obrtnika
1-4
21.11.2020 16:30 | | |
7 32 Korana MKK Mlaka Šanac
1-4
21.11.2020 17:00 | | |
7 33 Bojovnik Trilj Crikvenica Marija
1-4
21.11.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
7 34 Goranka Kupa SPC Goranka
1-4
21.11.2020 17:00 | | |
7 35 MKK Rijeka Klek SRC Mlaka
1-6
21.11.2020 16:00 | | |
8 36 Plitvice Klek Hotel Jezero
1-4
28.11.2020 17:00 | | |
8 37 Kupa MKK Rijeka Azelija
1-4
28.11.2020 17:00 | | |
8 38 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
28.11.2020 17:00 | | |
8 39 MKK Mlaka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
28.11.2020 17:00 | | |
8 40 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
28.11.2020 16:30 | | |
9 41 Korana Plitvice Šanac
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 42 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
05.12.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
9 43 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 44 MKK Rijeka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
05.12.2020 16:00 | | |
9 45 Klek Kupa Klek
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
10 46 Plitvice Kupa Hotel Jezero
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
10 47 Klek Crikvenica Klek
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
10 48 MKK Rijeka MKK Mlaka SRC Mlaka
1-6
16.01.2021 16:00 | | |
10 49 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
10 50 Bojovnik Trilj Korana Marija
1-4
16.01.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
11 51 Bojovnik Trilj Plitvice Marija
1-4
23.01.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
11 52 Korana Goranka Šanac
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
11 53 Istra MKK Rijeka Dom obrtnika
1-4
23.01.2021 16:30 | | |
11 54 MKK Mlaka Klek SRC Mlaka
1-6
23.01.2021 17:00 | | |
11 55 Crikvenica Kupa Dom Matija Mažića
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
12 56 Plitvice Crikvenica Hotel Jezero
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 57 Kupa MKK Mlaka Azelija
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 58 Klek Istra Klek
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 59 MKK Rijeka Korana SRC Mlaka
1-6
30.01.2021 16:00 | | |
12 60 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
13 61 Goranka Plitvice SPC Goranka
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
13 62 Bojovnik Trilj MKK Rijeka Marija
1-4
06.02.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
13 63 Korana Klek Šanac
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
13 64 Istra Kupa Dom obrtnika
1-4
06.02.2021 16:30 | | |
13 65 MKK Mlaka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
06.02.2021 17:00 | | |
14 66 Plitvice MKK Mlaka Hotel Jezero
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 67 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 68 Kupa Korana Azelija
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 69 Klek Bojovnik Trilj Klek
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 70 MKK Rijeka Goranka SRC Mlaka
1-6
27.02.2021 17:00 | | |
15 71 MKK Rijeka Plitvice SRC Mlaka
1-6
06.03.2021 16:00 | | |
15 72 Goranka Klek SPC Goranka
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
15 73 Bojovnik Trilj Kupa Marija
1-4
06.03.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
15 74 Korana Crikvenica Šanac
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
15 75 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
06.03.2021 16:30 | | |
16 76 Plitvice Istra Hotel Jezero
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
16 77 MKK Mlaka Korana SRC Mlaka
1-6
13.03.2021 17:00 | | |
16 78 Crikvenica Bojovnik Trilj Dom Matija Mažića
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
16 79 Kupa Goranka Azelija
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
16 80 Klek MKK Rijeka Klek
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
17 81 Klek Plitvice Klek
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
17 82 MKK Rijeka Kupa SRC Mlaka
1-6
20.03.2021 16:00 | | |
17 83 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
17 84 Bojovnik Trilj MKK Mlaka Marija
1-4
20.03.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
17 85 Korana Istra Šanac
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
18 86 Plitvice Korana Hotel Jezero
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
18 87 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
27.03.2021 16:30 | | |
18 88 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
27.03.2021 17:00 | | |
18 89 Crikvenica MKK Rijeka Dom Matija Mažića
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
18 90 Kupa Klek Azelija
1-4
27.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više