Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Crikvenica
Crikvenica
6 6 0 0 12 36.5 11.5
2. MKK Rijeka
Rijeka
7 6 0 1 12 41.0 15.0
3. Goranka
Ravna Gora
7 5 1 1 11 38.0 18.0
4. Bojovnik Trilj
Trilj
6 3 1 2 7 22.0 26.0
5. Plitvice
Plitvička jezera
6 2 2 2 6 24.5 23.5
6. Korana
Slunj
7 3 0 4 6 29.0 27.0
7. MKK Mlaka
Rijeka
6 2 0 4 4 19.0 29.0
8. Klek
Ogulin
7 2 0 5 4 22.0 34.0
9. Istra
Poreč
6 1 0 5 2 15.0 33.0
10. Kupa
Ozalj
6 0 0 6 0 9.0 39.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Kupa Plitvice Azelija
1-4
3.0 : 5.0 (3310 : 3346) 26.09.2020 17:00 Zdravko Cegur, A
Ivona Škalamera, A
| | |
1 2 Crikvenica Klek Dom Matija Mažića
1-4
7.0 : 1.0 (3376 : 3103) 26.09.2020 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
1 3 MKK Mlaka MKK Rijeka SRC Mlaka
1-6
0.0 : 8.0 (3297 : 3494) 26.09.2020 17:00 Boris Sanković, A
| | |
1 4 Istra Goranka Dom obrtnika
1-4
3.0 : 5.0 (3294 : 3300) 26.09.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
1 5 Korana Bojovnik Trilj Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3364 : 3170) 26.09.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
2 6 Plitvice Bojovnik Trilj Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3245 : 3313) 10.10.2020 17:00 Gordana Gračan, B
Vladimir Rapaić, A
| | |
2 7 Korana Goranka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3270 : 3347) 10.10.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
2 8 MKK Rijeka Istra SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3354 : 3157) 10.10.2020 16:00 Matea Juričić, A
Ivana Juričić, A
| | |
2 9 Klek MKK Mlaka Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3348 : 3323) 10.10.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Marija Neralić, B
| | |
2 10 Kupa Crikvenica Azelija
1-4
1.0 : 7.0 (3317 : 3486) 10.10.2020 17:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
3 11 Crikvenica Plitvice Dom Matija Mažića
1-4
5.5 : 2.5 (3332 : 3218) 17.10.2020 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
3 12 MKK Mlaka Kupa SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3298 : 3191) 17.10.2020 17:00 Boris Sanković, A
Marko Kozlov, D
| | |
3 13 Istra Klek Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3255 : 3264) 17.10.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
3 14 Korana MKK Rijeka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3242 : 3322) 17.10.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
3 15 Bojovnik Trilj Goranka Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3325 : 3141) 17.10.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
4 16 Plitvice Goranka Hotel Jezero
1-4
4.0 : 4.0 (3254 : 3228) 24.10.2020 17:00 Dijana Mlinarić, B
Vladimir Rapaić, A
| | |
4 17 MKK Rijeka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
8.0 : 0.0 (3509 : 3172) 24.10.2020 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
4 18 Klek Korana Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3285 : 3436) 24.10.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Josip Sušanj, A
| | |
4 19 Kupa Istra Azelija
1-4
12.12.2020 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 20 Crikvenica MKK Mlaka Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3313 : 3251) 24.10.2020 17:00 Milan Đujić, A
Marko Kozlov, D
| | |
5 21 MKK Mlaka Plitvice SRC Mlaka
1-6
12.12.2020 17:00 Boris Sanković, A
Draženko Bistrović, B
| | |
5 22 Istra Crikvenica Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (2782 : 3295) 07.11.2020 16:30 Marijana Liović, A
Nikolina Liović, B
| | |
5 23 Korana Kupa Šanac
1-4
8.0 : 0.0 (3433 : 3200) 07.11.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
5 24 Bojovnik Trilj Klek Marija
1-4
5.0 : 3.0 (3244 : 3238) 07.11.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
5 25 Goranka MKK Rijeka SPC Goranka
1-4
7.0 : 1.0 (3421 : 3237) 07.11.2020 17:00 Marko Jakljević, A
Dubravko Mance, B
| | |
6 26 Plitvice MKK Rijeka Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3310 : 3349) 14.11.2020 17:00 Dijana Mlinarić, B
Vladimir Rapaić, A
| | |
6 27 Klek Goranka Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3303 : 3486) 14.11.2020 17:00 Antonio Sušanj, A
Dražen Poljak, B
| | |
6 28 Kupa Bojovnik Trilj Azelija
1-4
2.0 : 6.0 (3228 : 3340) 14.11.2020 17:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
6 29 Crikvenica Korana Dom Matija Mažića
1-4
5.0 : 3.0 (3343 : 3292) 14.11.2020 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
6 30 MKK Mlaka Istra SRC Mlaka
1-6
3.0 : 5.0 (3179 : 3193) 14.11.2020 17:00 Boris Sanković, A
Valentina Gal, B
| | |
7 31 Istra Plitvice Dom obrtnika
1-4
2.0 : 6.0 (3193 : 3270) 21.11.2020 16:30 Damir Miloš, B
Nikolina Liović, B
| | |
7 32 Korana MKK Mlaka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3207 : 3221) 21.11.2020 17:00 Željko Požega, B
Ivan Obajdin, C
| | |
7 33 Bojovnik Trilj Crikvenica Marija
1-4
12.12.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
7 34 Goranka Kupa SPC Goranka
1-4
6.0 : 2.0 (3359 : 3177) 21.11.2020 17:00 Štefanija Pezerović, A
Marin Skender, C
| | |
7 35 MKK Rijeka Klek SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3331 : 3249) 21.11.2020 16:00 Ivana Juričić, A
Matea Juričić, A
| | |
8 36 Plitvice Klek Hotel Jezero
1-4
28.11.2020 17:00 Gordana Gračan, B
Dijana Mlinarić, B
| | |
8 37 Kupa MKK Rijeka Azelija
1-4
28.11.2020 17:00 Zdravko Cegur, A
Darko Kafol, A
| | |
8 38 Crikvenica Goranka Dom Matija Mažića
1-4
ODGOĐENO 28.11.2020 17:00 Milan Đujić, A
Draženko Bistrović, B
| | |
8 39 MKK Mlaka Bojovnik Trilj SRC Mlaka
1-6
28.11.2020 17:00 Boris Sanković, A
Valentina Gal, B
| | |
8 40 Istra Korana Dom obrtnika
1-4
28.11.2020 16:30 Damir Miloš, B
Nikolina Liović, B
| | |
9 41 Korana Plitvice Šanac
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 42 Bojovnik Trilj Istra Marija
1-4
05.12.2020 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
9 43 Goranka MKK Mlaka SPC Goranka
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 44 MKK Rijeka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
05.12.2020 16:00 Ivana Juričić, A
Matea Juričić, A
| | |
9 45 Klek Kupa Klek
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
10 46 Plitvice Kupa Hotel Jezero
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
10 47 Klek Crikvenica Klek
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
10 48 MKK Rijeka MKK Mlaka SRC Mlaka
1-6
16.01.2021 16:00 | | |
10 49 Goranka Istra SPC Goranka
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
10 50 Bojovnik Trilj Korana Marija
1-4
16.01.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
11 51 Bojovnik Trilj Plitvice Marija
1-4
23.01.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
11 52 Goranka Korana SPC Goranka
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
11 53 Istra MKK Rijeka Dom obrtnika
1-4
23.01.2021 16:30 | | |
11 54 MKK Mlaka Klek SRC Mlaka
1-6
23.01.2021 17:00 | | |
11 55 Crikvenica Kupa Dom Matija Mažića
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
12 56 Plitvice Crikvenica Hotel Jezero
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 57 Kupa MKK Mlaka Azelija
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 58 Klek Istra Klek
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 59 MKK Rijeka Korana SRC Mlaka
1-6
30.01.2021 16:00 | | |
12 60 Goranka Bojovnik Trilj SPC Goranka
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
13 61 Goranka Plitvice SPC Goranka
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
13 62 Bojovnik Trilj MKK Rijeka Marija
1-4
06.02.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
13 63 Korana Klek Šanac
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
13 64 Istra Kupa Dom obrtnika
1-4
06.02.2021 16:30 | | |
13 65 MKK Mlaka Crikvenica SRC Mlaka
1-6
06.02.2021 17:00 | | |
14 66 Plitvice MKK Mlaka Hotel Jezero
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 67 Crikvenica Istra Dom Matija Mažića
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 68 Kupa Korana Azelija
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 69 Klek Bojovnik Trilj Klek
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
14 70 MKK Rijeka Goranka SRC Mlaka
1-6
27.02.2021 17:00 | | |
15 71 MKK Rijeka Plitvice SRC Mlaka
1-6
06.03.2021 16:00 | | |
15 72 Goranka Klek SPC Goranka
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
15 73 Bojovnik Trilj Kupa Marija
1-4
06.03.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
15 74 Korana Crikvenica Šanac
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
15 75 Istra MKK Mlaka Dom obrtnika
1-4
06.03.2021 16:30 | | |
16 76 Plitvice Istra Hotel Jezero
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
16 77 MKK Mlaka Korana SRC Mlaka
1-6
13.03.2021 17:00 | | |
16 78 Crikvenica Bojovnik Trilj Dom Matija Mažića
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
16 79 Kupa Goranka Azelija
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
16 80 Klek MKK Rijeka Klek
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
17 81 Klek Plitvice Klek
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
17 82 MKK Rijeka Kupa SRC Mlaka
1-6
20.03.2021 16:00 | | |
17 83 Goranka Crikvenica SPC Goranka
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
17 84 Bojovnik Trilj MKK Mlaka Marija
1-4
20.03.2021 16:00 Boško Lišnić, A
Željko Krstić, B
| | |
17 85 Korana Istra Šanac
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
18 86 Plitvice Korana Hotel Jezero
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
18 87 Istra Bojovnik Trilj Dom obrtnika
1-4
27.03.2021 16:30 | | |
18 88 MKK Mlaka Goranka SRC Mlaka
1-6
27.03.2021 17:00 | | |
18 89 Crikvenica MKK Rijeka Dom Matija Mažića
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
18 90 Kupa Klek Azelija
1-4
27.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Slavko Frelih
MKK Rijeka
4.00
2415
593.33
3008.33
601.67
2. Kristijan Jelovac
Crikvenica
2.00
1191
577.00
1768.00
589.33
3. Jurica Bogović
Korana
2.00
1176
559.80
1735.80
578.60
4. Matej Barić
Plitvice
3.00
1724
572.67
2296.67
574.17
5. Bore Juričević
Crikvenica
2.00
1136
585.25
1721.25
573.75
6. Zlatko Burić
Goranka
5.00
2857
579.00
3436.00
572.67
7. Nikola Uzelac
Plitvice
2.00
1120
598.00
1718.00
572.67
8. Ivica Lišnić
Bojovnik Trilj
3.50
1981
581.00
2562.00
569.33
9. Miroslav Šegina
Kupa
3.00
1713
558.00
2271.00
567.75
10. Ante Holjevac
Korana
2.00
1131
566.00
1697.00
565.67
11. Nikica Kučan
Crikvenica
2.00
1128
568.75
1696.75
565.58
12. Šerif Begić
MKK Mlaka
3.00
1684
573.00
2257.00
564.25
13. Robert Skok
Goranka
4.00
2197
619.50
2816.50
563.30
14. Dino Kos
MKK Rijeka
4.00
2239
575.33
2814.33
562.87
15. Daniel Kolar
Plitvice
3.00
1688
557.50
2245.50
561.38
16. Dino Senfner
Klek
4.00
2240
556.33
2796.33
559.27
17. Đorđe Čupurdija
Kupa
2.00
1110
567.67
1677.67
559.22
18. Josip Obajdin
Korana
1.00
568
549.75
1117.75
558.88
19. Ivan Bogović
Korana
2.00
1123
553.25
1676.25
558.75
20. Sanjin Jelovac
Crikvenica
2.00
1150
524.00
1674.00
558.00
21. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
4.00
2216
570.50
2786.50
557.30
22. Borna Crnković
MKK Mlaka
4.00
2211
572.80
2783.80
556.76
23. Dalibor Podobnik
Goranka
4.00
2219
556.00
2775.00
555.00
24. Sanjin Ruppe
Goranka
5.00
2769
539.00
3308.00
551.33
25. Zlatko Marasović
Korana
2.00
1107
544.17
1651.17
550.39
26. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
4.00
2184
567.33
2751.33
550.27
27. Ivan Petrović
Korana
1.00
548
545.40
1093.40
546.70
28. Dobroslav Perušić
MKK Mlaka
3.00
1651
532.00
2183.00
545.75
29. Rolando Graovac
Klek
4.00
2173
554.00
2727.00
545.40
30. Dragan Stipeč
Crikvenica
2.00
1087
548.50
1635.50
545.17
31. Silvio Mesarić
Istra
2.00
1072
558.25
1630.25
543.42
32. Goran Anzur
Istra
1.00
559
527.50
1086.50
543.25
33. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
4.00
2174
538.00
2712.00
542.40
34. Željko Matošević
Istra
2.00
1064
562.25
1626.25
542.08
35. Dragan Krizmanić
Plitvice
3.00
1625
540.67
2165.67
541.42
36. Stjepan Butorac
Crikvenica
1.00
538
544.33
1082.33
541.17
37. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
4.00
2159
542.00
2701.00
540.20
38. Stanko Klarić
MKK Mlaka
2.00
1063
556.00
1619.00
539.67
39. Nadir Ravnić
Istra
1.00
558
521.00
1079.00
539.50
40. Ivica Bertović
Klek
4.00
2129
564.00
2693.00
538.60
41. Željko Bučar
Goranka
5.00
2654
573.50
3227.50
537.92
42. Patrick Demarki
Istra
1.00
492
583.00
1075.00
537.50
43. Goran Živčić
Korana
1.00
563
512.00
1075.00
537.50
44. Dalibor Špoljarić
2.00
1058
553.50
1611.50
537.17
45. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
3.00
1596
544.50
2140.50
535.13
46. Ivan Pavlić
Kupa
3.00
1585
555.11
2140.11
535.03
47. Zoran Lovrić
Istra
1.00
523
547.00
1070.00
535.00
48. Predrag Katnić
Crikvenica
1.00
551
517.00
1068.00
534.00
49. Mateo Benović
Klek
4.00
2103
564.67
2667.67
533.53
50. Bojan Švob
MKK Mlaka
2.50
1344
523.00
1867.00
533.43
51. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
3.00
1600
533.45
2133.45
533.36
52. Bruno Flego
Istra
2.00
1062
538.00
1600.00
533.33
53. Marko Sekulić
Plitvice
2.00
1060
527.00
1587.00
529.00
54. Ante Vrcan
Bojovnik Trilj
3.00
1581
0.00
1581.00
527.00
55. Davor Gračan
Plitvice
2.00
1038
529.00
1567.00
522.33
56. Tomislav Kovač
Istra
2.00
1020
520.80
1540.80
513.60
57. Drago Malkoč
Korana
1.00
512
0.00
512.00
512.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Slavko Frelih
MKK Rijeka
4.00
2415.00
603.75
3.00
1780.00
593.33
7.00
4195.00
599.29
2. Kristijan Jelovac
Crikvenica
2.00
1191.00
595.50
4.00
2308.00
577.00
6.00
3499.00
583.17
3. Jurica Bogović
Korana
2.00
1176.00
588.00
5.00
2799.00
559.80
7.00
3975.00
567.86
4. Zoran Kos
MKK Rijeka
2.72
1571.00
577.57
2.00
1185.00
592.50
4.72
2756.00
583.90
5. Sanjin Jelovac
Crikvenica
2.00
1150.00
575.00
3.00
1572.00
524.00
5.00
2722.00
544.40
6. Matej Barić
Plitvice
3.00
1724.00
574.67
3.00
1718.00
572.67
6.00
3442.00
573.67
7. Zlatko Burić
Goranka
5.00
2857.00
571.40
2.00
1158.00
579.00
7.00
4015.00
573.57
8. Miroslav Šegina
Kupa
3.00
1713.00
571.00
3.00
1674.00
558.00
6.00
3387.00
564.50
9. Josip Obajdin
Korana
1.00
568.00
568.00
4.00
2199.00
549.75
5.00
2767.00
553.40
10. Bore Juričević
Crikvenica
2.00
1136.00
568.00
4.00
2341.00
585.25
6.00
3477.00
579.50
11. Nebojša Šušnjar
MKK Rijeka
2.50
1417.00
566.80
1.00
531.00
531.00
3.50
1948.00
556.57
12. Ivica Lišnić
Bojovnik Trilj
3.50
1981.00
566.00
2.00
1162.00
581.00
5.50
3143.00
571.45
13. Ante Holjevac
Korana
2.00
1131.00
565.50
5.00
2830.00
566.00
7.00
3961.00
565.86
14. Nikica Kučan
Crikvenica
2.00
1128.00
564.00
4.00
2275.00
568.75
6.00
3403.00
567.17
15. Goran Živčić
Korana
1.00
563.00
563.00
1.00
512.00
512.00
2.00
1075.00
537.50
16. Daniel Kolar
Plitvice
3.00
1688.00
562.67
2.00
1115.00
557.50
5.00
2803.00
560.60
17. Ivan Bogović
Korana
2.00
1123.00
561.50
4.00
2213.00
553.25
6.00
3336.00
556.00
18. Šerif Begić
MKK Mlaka
3.00
1684.00
561.33
3.00
1719.00
573.00
6.00
3403.00
567.17
19. Nikola Uzelac
Plitvice
2.00
1120.00
560.00
1.00
598.00
598.00
3.00
1718.00
572.67
20. Dino Senfner
Klek
4.00
2240.00
560.00
3.00
1669.00
556.33
7.00
3909.00
558.43
21. Dino Kos
MKK Rijeka
4.00
2239.00
559.75
3.00
1726.00
575.33
7.00
3965.00
566.43
22. Goran Anzur
Istra
1.00
559.00
559.00
2.00
1055.00
527.50
3.00
1614.00
538.00
23. Nadir Ravnić
Istra
1.00
558.00
558.00
2.00
1042.00
521.00
3.00
1600.00
533.33
24. Đorđe Čupurdija
Kupa
2.00
1110.00
555.00
3.00
1703.00
567.67
5.00
2813.00
562.60
25. Dalibor Podobnik
Goranka
4.00
2219.00
554.75
1.00
556.00
556.00
5.00
2775.00
555.00
26. Damir Pezelj
Bojovnik Trilj
4.00
2216.00
554.00
2.00
1141.00
570.50
6.00
3357.00
559.50
27. Sanjin Ruppe
Goranka
5.00
2769.00
553.80
1.00
539.00
539.00
6.00
3308.00
551.33
28. Zlatko Marasović
Korana
2.00
1107.00
553.50
6.00
3265.00
544.17
8.00
4372.00
546.50
29. Borna Crnković
MKK Mlaka
4.00
2211.00
552.75
2.50
1432.00
572.80
6.50
3643.00
560.46
30. Predrag Katnić
Crikvenica
1.00
551.00
551.00
1.00
517.00
517.00
2.00
1068.00
534.00
31. Dobroslav Perušić
MKK Mlaka
3.00
1651.00
550.33
3.00
1596.00
532.00
6.00
3247.00
541.17
32. Robert Skok
Goranka
4.00
2197.00
549.25
2.00
1239.00
619.50
6.00
3436.00
572.67
33. Ivan Petrović
Korana
1.00
548.00
548.00
5.00
2727.00
545.40
6.00
3275.00
545.83
34. Dragomir Perušić
MKK Rijeka
4.00
2184.00
546.00
3.00
1702.00
567.33
7.00
3886.00
555.14
35. Dejan Pezerović
Goranka
3.50
1904.00
544.00
2.00
1068.00
534.00
5.50
2972.00
540.36
36. Marko Božičević
Klek
2.50
1360.00
544.00
1.00
532.00
532.00
3.50
1892.00
540.57
37. Dragan Stipeč
Crikvenica
2.00
1087.00
543.50
4.00
2194.00
548.50
6.00
3281.00
546.83
38. Davor Vukasović-Lončar
Bojovnik Trilj
4.00
2174.00
543.50
2.00
1076.00
538.00
6.00
3250.00
541.67
39. Željko Kufner
Goranka
3.50
1902.00
543.43
1.00
521.00
521.00
4.50
2423.00
538.44
40. Rolando Graovac
Klek
4.00
2173.00
543.25
2.50
1385.00
554.00
6.50
3558.00
547.38
41. Dragan Krizmanić
Plitvice
3.00
1625.00
541.67
3.00
1622.00
540.67
6.00
3247.00
541.17
42. Stevo Mesarić
MKK Rijeka
2.50
1352.00
540.80
3.00
1667.00
555.67
5.50
3019.00
548.91
43. Dario Krstić
Bojovnik Trilj
4.00
2159.00
539.75
2.00
1084.00
542.00
6.00
3243.00
540.50
44. Stjepan Butorac
Crikvenica
1.00
538.00
538.00
3.00
1633.00
544.33
4.00
2171.00
542.75
45. Bojan Švob
MKK Mlaka
2.50
1344.00
537.60
3.00
1569.00
523.00
5.50
2913.00
529.64
46. Igor Načinović
MKK Rijeka
2.00
1072.00
536.00
1.00
538.00
538.00
3.00
1610.00
536.67
47. Silvio Mesarić
Istra
2.00
1072.00
536.00
4.00
2233.00
558.25
6.00
3305.00
550.83
48. Hazim Majstorović
MKK Mlaka
3.00
1600.00
533.33
2.75
1467.00
533.45
5.75
3067.00
533.39
49. Ivica Bertović
Klek
4.00
2129.00
532.25
3.00
1692.00
564.00
7.00
3821.00
545.86
50. Željko Matošević
Istra
2.00
1064.00
532.00
4.00
2249.00
562.25
6.00
3313.00
552.17
51. Ivanko Bošnjak
Bojovnik Trilj
3.00
1596.00
532.00
2.00
1089.00
544.50
5.00
2685.00
537.00
52. Stanko Klarić
MKK Mlaka
2.00
1063.00
531.50
1.25
695.00
556.00
3.25
1758.00
540.92
53. Bruno Flego
Istra
2.00
1062.00
531.00
3.50
1883.00
538.00
5.50
2945.00
535.45
54. Željko Bučar
Goranka
5.00
2654.00
530.80
2.00
1147.00
573.50
7.00
3801.00
543.00
55. Marko Sekulić
Plitvice
2.00
1060.00
530.00
2.00
1054.00
527.00
4.00
2114.00
528.50
56. Dalibor Špoljarić
2.00
1058.00
529.00
2.00
1107.00
553.50
4.00
2165.00
541.25
57. Ivan Pavlić
Kupa
3.00
1585.00
528.33
2.25
1249.00
555.11
5.25
2834.00
539.81
58. Ante Vrcan
Bojovnik Trilj
3.00
1581.00
527.00
0.00
0.00
NaN
3.00
1581.00
527.00
59. Mateo Benović
Klek
4.00
2103.00
525.75
3.00
1694.00
564.67
7.00
3797.00
542.43
60. Ivan Gilić
Bojovnik Trilj
2.00
1051.00
525.50
0.50
255.00
510.00
2.50
1306.00
522.40
61. Zoran Lovrić
Istra
1.00
523.00
523.00
1.00
547.00
547.00
2.00
1070.00
535.00
62. Nikica Radenčić-Ivičić
Kupa
1.50
780.00
520.00
3.00
1660.00
553.33
4.50
2440.00
542.22
63. Davor Gračan
Plitvice
2.00
1038.00
519.00
3.00
1587.00
529.00
5.00
2625.00
525.00
64. Milan Turkalj
Kupa
1.75
896.00
512.00
1.00
559.00
559.00
2.75
1455.00
529.09
65. Drago Malkoč
Korana
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
66. Tomislav Kovač
Istra
2.00
1020.00
510.00
2.50
1302.00
520.80
4.50
2322.00
516.00
67. Branko Stipetić
Klek
2.60
1316.00
506.15
2.00
1099.00
549.50
4.60
2415.00
525.00
68. Patrick Demarki
Istra
1.00
492.00
492.00
2.00
1166.00
583.00
3.00
1658.00
552.67

Marko Kozlov
MKK Mlaka
1.00
562.00
562.00
0.00
0.00
NaN
1.00
562.00
562.00
Ivica Puškarić
Klek
1.00
551.00
551.00
0.50
293.00
586.00
1.50
844.00
562.67
Nenad Mihajlović
MKK Rijeka
1.00
545.00
545.00
1.00
507.00
507.00
2.00
1052.00
526.00
Dražen Stupić
Kupa
1.00
537.00
537.00
0.00
0.00
NaN
1.00
537.00
537.00
Zvonko Buk
Kupa
1.00
527.00
527.00
1.25
684.00
547.20
2.25
1211.00
538.22
Radoje Bakarić
Kupa
0.75
393.00
524.00
1.00
542.00
542.00
1.75
935.00
534.29
Leo Crnković
MKK Mlaka
1.00
523.00
523.00
2.00
1054.00
527.00
3.00
1577.00
525.67
Milan Žafran
Plitvice
1.00
521.00
521.00
2.00
1008.00
504.00
3.00
1529.00
509.67
Tomislav Grdić
Klek
1.00
521.00
521.00
2.23
1165.00
522.42
3.23
1686.00
521.98
Stjepan Mihalić
Kupa
1.00
519.00
519.00
0.00
0.00
NaN
1.00
519.00
519.00
Dario Novosel
Kupa
1.00
518.00
518.00
1.00
541.00
541.00
2.00
1059.00
529.50
Tomislav Stipetić
Klek
0.90
461.00
512.22
0.00
0.00
NaN
0.90
461.00
512.22
Zvonko Kovačić
Kupa
1.25
637.00
509.60
0.75
365.00
486.67
2.00
1002.00
501.00
Miroslav Krnić
MKK Rijeka
0.28
135.00
482.14
0.00
0.00
NaN
0.28
135.00
482.14
Robert Ratković
Bojovnik Trilj
0.50
237.00
474.00
1.50
762.00
508.00
2.00
999.00
499.50
Mladen Grbac
MKK Rijeka
1.00
472.00
472.00
1.00
558.00
558.00
2.00
1030.00
515.00
Mihael Turkalj
Kupa
0.75
353.00
470.67
0.50
226.00
452.00
1.25
579.00
463.20

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Crikvenica
2.0
4466
2315
6781
565.08
38
4.0
8757
4607
13364
556.83
51
6.0
13223
6922
20145
559.58
89
2. Korana
2.0
4482
2246
6728
560.67
35
5.0
11005
5511
16516
550.53
78
7.0
15487
7757
23244
553.43
113
3. MKK Rijeka
4.0
8896
4506
13402
558.42
75
3.0
6639
3555
10194
566.33
55
7.0
15535
8061
23596
561.81
130
4. Goranka
5.0
11081
5421
16502
550.07
119
2.0
4458
2322
6780
565.00
27
7.0
15539
7743
23282
554.33
146
5. Plitvice
3.0
6575
3259
9834
546.33
81
3.0
6554
3255
9809
544.94
64
6.0
13129
6514
19643
545.64
145
6. MKK Mlaka
3.0
6558
3237
9795
544.17
87
3.0
6532
3242
9774
543.00
62
6.0
13090
6479
19569
543.58
149
7. Bojovnik Trilj
4.0
8582
4413
12995
541.46
90
2.0
4352
2217
6569
547.42
39
6.0
12934
6630
19564
543.44
129
8. Klek
4.0
8655
4199
12854
535.58
140
3.0
6658
3278
9936
552.00
77
7.0
15313
7477
22790
542.62
217
9. Kupa
3.0
6390
3178
9568
531.56
89
3.0
6659
3196
9855
547.50
75
6.0
13049
6374
19423
539.53
164
10. Istra
2.0
4344
2006
6350
529.17
69
4.0
8336
4328
12524
521.83
112
6.0
12680
6334
18874
524.28
181
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više