Pregled svih liga

1. B Hrvatska kuglačka liga sjever


Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Osijek
Osijek
2 2 0 0 4 14.0 2.0
2. Đurđenovac
Đurđenovac
2 2 0 0 4 13.0 3.0
3. Kandit
Osijek
2 2 0 0 4 12.0 4.0
4. Fortuna
Đakovo
2 2 0 0 4 11.0 5.0
5. Belišće
Belišće
2 1 0 1 2 9.0 7.0
6. Obrtnik Torbar
Zagreb
2 1 0 1 2 9.0 7.0
7. Slavonac
Bukovlje
2 1 0 1 2 8.0 8.0
8. Podravka
Koprivnica
2 1 0 1 2 8.0 8.0
9. Lepoglava
Lepoglava
2 0 0 2 0 4.0 12.0
10. Pakrac-Papuk
Pakrac
2 0 0 2 0 3.0 13.0
11. Zabok
Zabok
2 0 0 2 0 3.0 13.0
12. Zrinski-Pivovara
Osijek
2 0 0 2 0 2.0 14.0
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:
1. 2.

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Obrtnik Torbar Kandit Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3360 : 3363) 12.09.2020 15:00 Goran Marko, A
Miroslav Semenski, A
| | |
1 2 Podravka Lepoglava Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3067 : 3048) 12.09.2020 17:00 Mladen Orehovec, A
Helena Bolić, B
| | |
1 3 Đurđenovac Zabok Sportski centar
1-4
7.0 : 1.0 (3541 : 3363) 12.09.2020 16:00 Hrvoje Bakić, A
Robert Bakić, B
| | |
1 4 Fortuna Belišće Fortuna
1-4
5.0 : 3.0 (3393 : 3242) 12.09.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
1 5 Slavonac Pakrac-Papuk SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3283 : 3240) 12.09.2020 14:30 Ivan Montibeler, A
Ivan Ćosić, A
| | |
1 6 Osijek Zrinski-Pivovara Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3434 : 3142) 12.09.2020 15:00 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
2 7 Kandit Zrinski-Pivovara Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3306 : 3158) 19.09.2020 16:00 Željko Hidek, A
Miroslav Liović, A
| | |
2 8 Pakrac-Papuk Osijek Gradska kuglana Pa
1-4
1.0 : 7.0 (3240 : 3318) 19.09.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
2 9 Belišće Slavonac Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3394 : 3292) 19.09.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Zorica Todić, B
| | |
2 10 Zabok Fortuna ZIVT
1-4
2.0 : 6.0 (3239 : 3291) 19.09.2020 17:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
2 11 Lepoglava Đurđenovac Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3293 : 3428) 19.09.2020 17:00 Nenad Perši, A
Tomislav Peršić, A
| | |
2 12 Obrtnik Torbar Podravka Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3333 : 2911) 19.09.2020 15:00 Goran Marko, A
Gordana Senta, A
| | |
3 13 Podravka Kandit Kuglana 2
1-6
26.09.2020 17:00 | | |
3 14 Đurđenovac Obrtnik Torbar Sportski centar
1-4
26.09.2020 16:00 Miroslav Liović, A
| | |
3 15 Fortuna Lepoglava Fortuna
1-4
26.09.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
3 16 Slavonac Zabok SRC Vijuš
5-8
24.09.2020 16:30 Igor Krajnović, A
Božidar Krajačić, A
| | |
3 17 Osijek Belišće Pampas
1-6
26.09.2020 15:00 Željko Hidek, A
Marina Matković, B
| | |
3 18 Zrinski-Pivovara Pakrac-Papuk Pampas
1-6
26.09.2020 18:00 Mario Mušanić, A
Tomislav Vidaković, B
| | |
4 19 Kandit Pakrac-Papuk Pampas
1-6
10.10.2020 16:00 | | |
4 20 Belišće Zrinski-Pivovara Belišće
1-4
10.10.2020 17:00 | | |
4 21 Zabok Osijek ZIVT
1-4
03.10.2020 17:00 Robert Sekušak, A
Lucija Sedlar, B
| | |
4 22 Lepoglava Slavonac Drava
1-6
10.10.2020 17:00 | | |
4 23 Obrtnik Torbar Fortuna Zagreb
1-4
10.10.2020 15:00 | | |
4 24 Podravka Đurđenovac Kuglana 2
1-6
10.10.2020 17:00 | | |
5 25 Đurđenovac Kandit Sportski centar
1-4
17.10.2020 16:00 | | |
5 26 Fortuna Podravka Fortuna
1-4
17.10.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
5 27 Slavonac Obrtnik Torbar SRC Vijuš
5-8
17.10.2020 14:30 | | |
5 28 Osijek Lepoglava Pampas
1-6
17.10.2020 15:00 | | |
5 29 Zrinski-Pivovara Zabok Pampas
1-6
17.10.2020 18:00 | | |
5 30 Pakrac-Papuk Belišće Gradska kuglana Pa
1-4
17.10.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
6 31 Kandit Belišće Pampas
1-6
24.10.2020 16:00 | | |
6 32 Zabok Pakrac-Papuk ZIVT
1-4
24.10.2020 17:00 | | |
6 33 Lepoglava Zrinski-Pivovara Drava
1-6
24.10.2020 17:00 | | |
6 34 Obrtnik Torbar Osijek Zagreb
1-4
24.10.2020 15:00 | | |
6 35 Podravka Slavonac Kuglana 2
1-6
24.10.2020 17:00 | | |
6 36 Đurđenovac Fortuna Sportski centar
1-4
24.10.2020 16:00 | | |
7 37 Fortuna Kandit Fortuna
1-4
07.11.2020 14:00 Ante Lovričić, A
Ivan Perković, B
| | |
7 38 Slavonac Đurđenovac SRC Vijuš
5-8
07.11.2020 14:30 | | |
7 39 Osijek Podravka Pampas
1-6
07.11.2020 15:00 | | |
7 40 Zrinski-Pivovara Obrtnik Torbar Pampas
1-6
07.11.2020 18:00 | | |
7 41 Pakrac-Papuk Lepoglava Gradska kuglana Pa
1-4
07.11.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
7 42 Belišće Zabok Belišće
1-4
07.11.2020 17:00 | | |
8 43 Kandit Zabok Pampas
1-6
14.11.2020 16:00 | | |
8 44 Lepoglava Belišće Drava
1-6
14.11.2020 17:00 | | |
8 45 Obrtnik Torbar Pakrac-Papuk Zagreb
1-4
14.11.2020 15:00 | | |
8 46 Podravka Zrinski-Pivovara Kuglana 2
1-6
14.11.2020 17:00 | | |
8 47 Đurđenovac Osijek Sportski centar
1-4
14.11.2020 16:00 | | |
8 48 Fortuna Slavonac Fortuna
1-4
14.11.2020 13:00 | | |
9 49 Slavonac Kandit SRC Vijuš
5-8
21.11.2020 14:30 | | |
9 50 Osijek Fortuna Pampas
1-6
21.11.2020 15:00 | | |
9 51 Zrinski-Pivovara Đurđenovac Pampas
1-6
21.11.2020 18:00 | | |
9 52 Pakrac-Papuk Podravka Gradska kuglana Pa
1-4
21.11.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
9 53 Belišće Obrtnik Torbar Belišće
1-4
21.11.2020 17:00 | | |
9 54 Zabok Lepoglava ZIVT
1-4
21.11.2020 17:00 | | |
10 55 Kandit Lepoglava Pampas
1-6
28.11.2020 16:00 | | |
10 56 Obrtnik Torbar Zabok Zagreb
1-4
28.11.2020 15:00 | | |
10 57 Podravka Belišće Kuglana 2
1-6
28.11.2020 17:00 | | |
10 58 Đurđenovac Pakrac-Papuk Sportski centar
1-4
28.11.2020 16:00 | | |
10 59 Fortuna Zrinski-Pivovara Fortuna
1-4
28.11.2020 14:00 | | |
10 60 Slavonac Osijek SRC Vijuš
5-8
28.11.2020 14:30 | | |
11 61 Osijek Kandit Pampas
1-6
05.12.2020 15:00 | | |
11 62 Zrinski-Pivovara Slavonac Pampas
1-6
05.12.2020 18:00 | | |
11 63 Pakrac-Papuk Fortuna Gradska kuglana Pa
1-4
05.12.2020 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
11 64 Belišće Đurđenovac Belišće
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
11 65 Zabok Podravka ZIVT
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
11 66 Lepoglava Obrtnik Torbar Drava
1-6
05.12.2020 17:00 | | |
12 67 Kandit Obrtnik Torbar Pampas
1-6
16.01.2021 16:00 | | |
12 68 Lepoglava Podravka Drava
1-6
16.01.2021 17:00 | | |
12 69 Zabok Đurđenovac ZIVT
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 70 Belišće Fortuna Belišće
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 71 Pakrac-Papuk Slavonac Gradska kuglana Pa
1-4
16.01.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
12 72 Zrinski-Pivovara Osijek Pampas
1-6
16.01.2021 13:00 | | |
13 73 Zrinski-Pivovara Kandit Pampas
1-6
23.01.2021 18:00 | | |
13 74 Osijek Pakrac-Papuk Pampas
1-6
23.01.2021 15:00 | | |
13 75 Slavonac Belišće SRC Vijuš
5-8
23.01.2021 14:30 | | |
13 76 Fortuna Zabok Fortuna
1-4
23.01.2021 14:00 | | |
13 77 Đurđenovac Lepoglava Sportski centar
1-4
23.01.2021 16:00 | | |
13 78 Podravka Obrtnik Torbar Kuglana 2
1-6
23.01.2021 17:00 | | |
14 79 Kandit Podravka Pampas
1-6
30.01.2021 16:00 | | |
14 80 Obrtnik Torbar Đurđenovac Zagreb
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
14 81 Lepoglava Fortuna Drava
1-6
30.01.2021 17:00 | | |
14 82 Zabok Slavonac ZIVT
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 83 Belišće Osijek Belišće
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 84 Pakrac-Papuk Zrinski-Pivovara Gradska kuglana Pa
1-4
30.01.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
15 85 Pakrac-Papuk Kandit Gradska kuglana Pa
1-4
06.02.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
15 86 Zrinski-Pivovara Belišće Pampas
1-6
06.02.2021 18:00 | | |
15 87 Osijek Zabok Pampas
1-6
06.02.2021 15:00 | | |
15 88 Slavonac Lepoglava SRC Vijuš
5-8
06.02.2021 14:30 | | |
15 89 Fortuna Obrtnik Torbar Fortuna
1-4
06.02.2021 14:00 | | |
15 90 Đurđenovac Podravka Sportski centar
1-4
06.02.2021 16:00 | | |
16 91 Kandit Đurđenovac Pampas
1-6
13.02.2021 16:00 | | |
16 92 Podravka Fortuna Kuglana 2
1-6
13.02.2021 17:00 | | |
16 93 Obrtnik Torbar Slavonac Zagreb
1-4
13.02.2021 15:00 | | |
16 94 Lepoglava Osijek Drava
1-6
13.02.2021 17:00 | | |
16 95 Zabok Zrinski-Pivovara ZIVT
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 96 Belišće Pakrac-Papuk Belišće
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
17 97 Belišće Kandit Belišće
1-4
20.02.2021 17:00 | | |
17 98 Pakrac-Papuk Zabok Gradska kuglana Pa
1-4
20.02.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
17 99 Zrinski-Pivovara Lepoglava Pampas
1-6
20.02.2021 18:00 | | |
17 100 Osijek Obrtnik Torbar Pampas
1-6
20.02.2021 15:00 | | |
17 101 Slavonac Podravka SRC Vijuš
5-8
20.02.2021 14:30 | | |
17 102 Fortuna Đurđenovac Fortuna
1-4
20.02.2021 14:00 | | |
18 103 Kandit Fortuna Pampas
1-6
27.02.2021 16:00 | | |
18 104 Đurđenovac Slavonac Sportski centar
1-4
27.02.2021 16:00 | | |
18 105 Podravka Osijek Kuglana 2
1-6
27.02.2021 17:00 | | |
18 106 Obrtnik Torbar Zrinski-Pivovara Zagreb
1-4
27.02.2021 15:00 | | |
18 107 Lepoglava Pakrac-Papuk Drava
1-6
27.02.2021 17:00 | | |
18 108 Zabok Belišće ZIVT
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
19 109 Zabok Kandit ZIVT
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 110 Belišće Lepoglava Belišće
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 111 Pakrac-Papuk Obrtnik Torbar Gradska kuglana Pa
1-4
06.03.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
19 112 Zrinski-Pivovara Podravka Pampas
1-6
06.03.2021 18:00 | | |
19 113 Osijek Đurđenovac Pampas
1-6
06.03.2021 15:00 | | |
19 114 Slavonac Fortuna SRC Vijuš
5-8
06.03.2021 14:30 | | |
20 115 Kandit Slavonac Pampas
1-6
13.03.2021 16:00 | | |
20 116 Fortuna Osijek Fortuna
1-4
13.03.2021 14:00 | | |
20 117 Đurđenovac Zrinski-Pivovara Sportski centar
1-4
13.03.2021 16:00 | | |
20 118 Podravka Pakrac-Papuk Kuglana 2
1-6
13.03.2021 17:00 | | |
20 119 Obrtnik Torbar Belišće Zagreb
1-4
13.03.2021 15:00 | | |
20 120 Lepoglava Zabok Drava
1-6
13.03.2021 17:00 | | |
21 121 Lepoglava Kandit Drava
1-6
20.03.2021 17:00 | | |
21 122 Zabok Obrtnik Torbar ZIVT
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 123 Belišće Podravka Belišće
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 124 Pakrac-Papuk Đurđenovac Gradska kuglana Pa
1-4
20.03.2021 17:00 Sadmir Delihodžić, B
Lidija Jirasek, B
| | |
21 125 Zrinski-Pivovara Fortuna Pampas
1-6
20.03.2021 18:00 | | |
21 126 Osijek Slavonac Pampas
1-6
20.03.2021 15:00 | | |
22 127 Kandit Osijek Pampas
1-6
27.03.2021 16:00 | | |
22 128 Slavonac Zrinski-Pivovara SRC Vijuš
5-8
27.03.2021 14:30 | | |
22 129 Fortuna Pakrac-Papuk Fortuna
1-4
27.03.2021 14:00 | | |
22 130 Đurđenovac Belišće Sportski centar
1-4
27.03.2021 16:00 | | |
22 131 Podravka Zabok Kuglana 2
1-6
27.03.2021 17:00 | | |
22 132 Obrtnik Torbar Lepoglava Zagreb
1-4
27.03.2021 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Duško Medić
Zabok
0.6
405
0.00
405.00
663.93
2. Božidar Mihelić
Zabok
0.3
158
0.00
158.00
632.00
3. Vlado Knežević
Kandit
1.0
577
601.00
1178.00
589.00
4. Borna Bakran
Zabok
1.0
587
0.00
587.00
587.00
5. Igor Koričić
Belišće
1.0
584
0.00
584.00
584.00
6. Darko Mikolin
Belišće
1.0
580
0.00
580.00
580.00
7. Nedeljko Jeličić
Kandit
1.0
569
582.00
1151.00
575.50
8. Igor Matić
Belišće
1.0
568
0.00
568.00
568.00
9. Martin Huis
Zabok
1.0
567
0.00
567.00
567.00
10. Domagoj Tušim
Pakrac-Papuk
1.0
565
0.00
565.00
565.00
11. Željko Rupčić
Kandit
1.0
565
562.00
1127.00
563.50
12. Filip Sedlar
Zabok
1.0
561
0.00
561.00
561.00
13. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
2.0
1106
0.00
1106.00
553.00
14. Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.0
553
0.00
553.00
553.00
15. Ivan Bartulović
Belišće
1.0
546
0.00
546.00
546.00
16. Ivica Uremović
Podravka
1.0
555
534.00
1089.00
544.50
17. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
0.6
332
0.00
332.00
544.26
18. Srećko Vuka
Kandit
1.0
530
555.00
1085.00
542.50
19. Dario Šipalo
Kandit
1.0
573
509.00
1082.00
541.00
20. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
1.0
541
0.00
541.00
541.00
21. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
2.0
1076
0.00
1076.00
538.00
22. Željko Major
Pakrac-Papuk
1.0
534
0.00
534.00
534.00
23. Toni Ljubić
Zabok
1.0
533
0.00
533.00
533.00
24. Nikola Dubovečak
Lepoglava
1.0
531
0.00
531.00
531.00
25. Kristijan Dvornik
Podravka
1.0
546
513.00
1059.00
529.50
26. Dražen Nekić
Kandit
0.5
297
497.00
794.00
529.33
27. Zlatko Betlehem
Podravka
1.0
546
509.00
1055.00
527.50
28. Siniša Karačić
Pakrac-Papuk
1.0
517
0.00
517.00
517.00
29. Miroslav Šaško
Podravka
1.0
513
521.00
1034.00
517.00
30. Sven Finger
Zabok
1.0
512
0.00
512.00
512.00
31. Bojan Barač
Lepoglava
1.0
510
0.00
510.00
510.00
32. Darko Major
Pakrac-Papuk
0.4
198
0.00
198.00
507.69
33. Dražen Posavec
Lepoglava
1.0
507
0.00
507.00
507.00
34. Davor Dasović
Podravka
1.0
524
490.00
1014.00
507.00
35. Bernardo Kalauz
Lepoglava
1.0
506
0.00
506.00
506.00
36. Igor Gal
Lepoglava
1.0
506
0.00
506.00
506.00
37. Josip Vuković
Kandit
0.5
252
0.00
252.00
504.00
38. Marinko Andrić
Belišće
0.5
250
0.00
250.00
500.00
39. Ljubomir Takalić
Belišće
1.0
488
0.00
488.00
488.00
40. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
1.0
488
0.00
488.00
488.00
41. Mladen Zovak
Belišće
0.5
226
0.00
226.00
452.00
42. Goran Šegerec
Podravka
1.0
227
500.00
727.00
363.50
43. Bruno Pavrlišak
Zabok
0.1
40
0.00
40.00
285.71

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Duško Medić
Zabok
0.61
405.00
663.93
0.00
0.00
NaN
0.61
405.00
663.93
2. Dražen Nekić
Kandit
0.50
297.00
594.00
1.00
497.00
497.00
1.50
794.00
529.33
3. Borna Bakran
Zabok
1.00
587.00
587.00
0.00
0.00
NaN
1.00
587.00
587.00
4. Igor Koričić
Belišće
1.00
584.00
584.00
0.00
0.00
NaN
1.00
584.00
584.00
5. Darko Mikolin
Belišće
1.00
580.00
580.00
0.00
0.00
NaN
1.00
580.00
580.00
6. Vlado Knežević
Kandit
1.00
577.00
577.00
1.00
601.00
601.00
2.00
1178.00
589.00
7. Dario Šipalo
Kandit
1.00
573.00
573.00
1.00
509.00
509.00
2.00
1082.00
541.00
8. Nedeljko Jeličić
Kandit
1.00
569.00
569.00
1.00
582.00
582.00
2.00
1151.00
575.50
9. Igor Matić
Belišće
1.00
568.00
568.00
0.00
0.00
NaN
1.00
568.00
568.00
10. Martin Huis
Zabok
1.00
567.00
567.00
0.00
0.00
NaN
1.00
567.00
567.00
11. Domagoj Tušim
Pakrac-Papuk
1.00
565.00
565.00
0.00
0.00
NaN
1.00
565.00
565.00
12. Željko Rupčić
Kandit
1.00
565.00
565.00
1.00
562.00
562.00
2.00
1127.00
563.50
13. Filip Sedlar
Zabok
1.00
561.00
561.00
0.00
0.00
NaN
1.00
561.00
561.00
14. Ivica Uremović
Podravka
1.00
555.00
555.00
1.00
534.00
534.00
2.00
1089.00
544.50
15. Davor Štor
Pakrac-Papuk
1.00
553.00
553.00
0.00
0.00
NaN
1.00
553.00
553.00
16. Vlado Fotak
Zrinski-Pivovara
2.00
1106.00
553.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1106.00
553.00
17. Ivan Bartulović
Belišće
1.00
546.00
546.00
0.00
0.00
NaN
1.00
546.00
546.00
18. Kristijan Dvornik
Podravka
1.00
546.00
546.00
1.00
513.00
513.00
2.00
1059.00
529.50
19. Zlatko Betlehem
Podravka
1.00
546.00
546.00
1.00
509.00
509.00
2.00
1055.00
527.50
20. Gordan Špelić
Pakrac-Papuk
0.61
332.00
544.26
0.00
0.00
NaN
0.61
332.00
544.26
21. Ilija Ml Turković
Pakrac-Papuk
1.00
541.00
541.00
0.00
0.00
NaN
1.00
541.00
541.00
22. Damir Bimbi
Zrinski-Pivovara
1.50
809.00
539.33
0.00
0.00
NaN
1.50
809.00
539.33
23. Milenko Nikolić
Zrinski-Pivovara
2.00
1076.00
538.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1076.00
538.00
24. Željko Major
Pakrac-Papuk
1.00
534.00
534.00
0.00
0.00
NaN
1.00
534.00
534.00
25. Toni Ljubić
Zabok
1.00
533.00
533.00
0.00
0.00
NaN
1.00
533.00
533.00
26. Nikola Dubovečak
Lepoglava
1.00
531.00
531.00
0.00
0.00
NaN
1.00
531.00
531.00
27. Srećko Vuka
Kandit
1.00
530.00
530.00
1.00
555.00
555.00
2.00
1085.00
542.50
28. Davor Dasović
Podravka
1.00
524.00
524.00
1.00
490.00
490.00
2.00
1014.00
507.00
29. Siniša Karačić
Pakrac-Papuk
1.00
517.00
517.00
0.00
0.00
NaN
1.00
517.00
517.00
30. Miroslav Šaško
Podravka
1.00
513.00
513.00
1.00
521.00
521.00
2.00
1034.00
517.00
31. Sven Finger
Zabok
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
32. Bojan Barač
Lepoglava
1.00
510.00
510.00
0.00
0.00
NaN
1.00
510.00
510.00
33. Dražen Posavec
Lepoglava
1.00
507.00
507.00
0.00
0.00
NaN
1.00
507.00
507.00
34. Igor Gal
Lepoglava
1.00
506.00
506.00
0.00
0.00
NaN
1.00
506.00
506.00
35. Bernardo Kalauz
Lepoglava
1.00
506.00
506.00
0.00
0.00
NaN
1.00
506.00
506.00
36. Željko Selak
Zrinski-Pivovara
1.50
759.00
506.00
0.00
0.00
NaN
1.50
759.00
506.00
37. Josip Vuković
Kandit
0.50
252.00
504.00
0.00
0.00
NaN
0.50
252.00
504.00
38. Marinko Andrić
Belišće
0.50
250.00
500.00
0.00
0.00
NaN
0.50
250.00
500.00
39. Ljubomir Takalić
Belišće
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
40. Vjekoslav Mostečak
Lepoglava
1.00
488.00
488.00
0.00
0.00
NaN
1.00
488.00
488.00
41. Mladen Zovak
Belišće
0.50
226.00
452.00
0.00
0.00
NaN
0.50
226.00
452.00
42. Goran Šegerec
Podravka
1.00
227.00
227.00
1.00
500.00
500.00
2.00
727.00
363.50

Božidar Mihelić
Zabok
0.25
158.00
632.00
0.00
0.00
NaN
0.25
158.00
632.00
Berislav Milojević
Zrinski-Pivovara
1.00
544.00
544.00
0.00
0.00
NaN
1.00
544.00
544.00
Predrag Lovrić
Zrinski-Pivovara
1.00
524.00
524.00
0.00
0.00
NaN
1.00
524.00
524.00
Darko Major
Pakrac-Papuk
0.39
198.00
507.69
0.00
0.00
NaN
0.39
198.00
507.69
Bernard Škaro
Zrinski-Pivovara
1.00
498.00
498.00
0.00
0.00
NaN
1.00
498.00
498.00
Vlado Tomas
Zrinski-Pivovara
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
Aleksandar Tompa
Zrinski-Pivovara
1.00
492.00
492.00
0.00
0.00
NaN
1.00
492.00
492.00
Bruno Pavrlišak
Zabok
0.14
40.00
285.71
0.00
0.00
NaN
0.14
40.00
285.71

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Obrtnik Torbar
0.0
0
0
0
0
2.0
4405
2288
6693
557.75
20
2.0
4405
2288
6693
557.75
20
2. Zabok
1.0
2244
1119
3363
560.50
29
1.0
1072
544
1616
269.33
13
2.0
3316
1663
4979
414.92
42
3. Kandit
1.0
2225
1138
3363
560.50
15
2.0
4380
2232
6612
551.00
18
3.0
6605
3370
9975
554.17
33
4. Belišće
1.0
2156
1086
3242
540.33
27
1.0
930
450
1380
230.00
9
2.0
3086
1536
4622
385.17
36
5. Pakrac-Papuk
1.0
2139
1101
3240
540.00
25
1.0
890
495
1385
230.83
3
2.0
3029
1596
4625
385.42
28
6. Zrinski-Pivovara
3.0
6367
3091
9458
525.44
86
0.0
0
0
0
0
3.0
6367
3091
9458
525.44
86
7. Lepoglava
1.0
2054
994
3048
508.00
23
1.0
1366
691
2057
342.83
9
2.0
3420
1685
5105
425.42
32
8. Podravka
1.0
1984
931
2911
485.17
39
1.0
2057
1010
3067
511.17
17
2.0
4041
1941
5978
498.17
56
9. Đurđenovac
1.0
1418
718
2136
356.00
4
1.0
2340
1201
3541
590.17
12
2.0
3758
1919
5677
473.08
16
10. Fortuna
1.0
1102
527
1629
271.50
11
1.0
2231
1162
3393
565.50
21
2.0
3333
1689
5022
418.50
32
11. Slavonac
1.0
935
497
1432
238.67
2
1.0
2182
1101
3283
547.17
27
2.0
3117
1598
4715
392.92
29
12. Osijek
1.0
937
475
1412
235.33
5
1.0
2237
1197
3434
572.33
11
2.0
3174
1672
4846
403.83
16
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više