Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ban Jelačić
Zaprešić
6 5 0 1 10 33.0 15.0
2. Sidra Zagreb
Zagreb
6 5 0 1 10 29.0 19.0
3. Radnik
Velika Gorica
6 3 1 2 7 23.0 25.0
4. Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad
7 3 1 3 7 30.0 26.0
5. Obrtnik Torbar II
Zagreb
8 3 1 4 7 28.0 36.0
6. Zagrebačka pivovara
Zagreb
7 3 0 4 6 29.0 27.0
7. Ponikve
Zagreb
7 2 2 3 6 27.0 29.0
8. Zaprešić II
Zaprešić
5 2 1 2 5 20.0 20.0
9. Hrabri
Zagreb
7 2 1 4 5 28.0 28.0
10. Dugo Selo 1934
Dugo Selo
5 2 0 3 4 15.0 25.0
11. Medvedgrad
Zagreb
6 1 1 4 3 18.0 30.0
12. Sesvete
Sesvete
0 0 0 0 0 0.0 0.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Medvedgrad Zaprešić II Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3079 : 3138) 03.10.2020 11:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
1 3 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
8.0 : 0.0 (3378 : 3168) 29.09.2020 18:00 Nikola Filipović, A
Matija Pavlinić, C
Svjetlana Kokotović, D
| | |
1 4 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3208 : 3195) 28.09.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Petar Filipčić, B
| | |
1 5 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
8.0 : 0.0 (3333 : 3183) 30.09.2020 18:00 Gordana Senta, A
Filip Boc, C
| | |
1 6 Zanatlija Ivanić Ponikve Zelenjak
1-4
4.0 : 4.0 (3310 : 3310) 03.10.2020 16:00 Miroslav Semenski, A
Gordana Senta, A
| | |
2 7 Zaprešić II Ponikve Zaprešić
1-6
4.0 : 4.0 (3514 : 3456) 10.10.2020 17:00 Nikola Filipović, A
Miroslav Semenski, A
| | |
2 8 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3205 : 3192) 08.10.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Goran Marko, A
| | |
2 9 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3368 : 3178) 07.10.2020 18:00 Damir Cerle, A
Kristijan Kerhin, C
| | |
2 10 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
4.0 : 4.0 (3222 : 3222) 07.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
2 11 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3558 : 3529) 07.10.2020 19:00 Vedran Štajdohar, A
Matija Pavlinić, C
| | |
3 14 Hrabri Medvedgrad Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (3335 : 3305) 13.10.2020 18:00 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
Ivica Andrijanić, D
| | |
3 15 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3228 : 3334) 12.10.2020 18:00 Vedran Štajdohar, A
Mirela Đeri, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
3 16 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3244 : 3315) 14.10.2020 18:00 Gordana Senta, A
Dejan Fišer, C
| | |
3 17 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
3.0 : 5.0 (3302 : 3344) 15.10.2020 18:00 Goran Marko, A
Miroslav Noršić, A
| | |
3 18 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3378 : 3229) 16.10.2020 18:00 Miroslav Noršić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
4 19 Dugo Selo 1934 Zaprešić II Radnik
1-4
03.12.2020 18:00 Vedran Štajdohar, A
Petar Filipčić, B
| | |
4 20 Sidra Zagreb Ponikve Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3407 : 3330) 21.10.2020 18:00 Vedran Štajdohar, A
Dejan Fišer, C
| | |
4 21 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3179 : 3129) 21.10.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
4 22 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3484 : 3391) 21.10.2020 19:00 Nikola Filipović, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
4 23 Medvedgrad Radnik Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3240 : 3095) 24.10.2020 11:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 25 Zaprešić II Hrabri Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3231 : 3403) 07.11.2020 11:00 Vedran Štajdohar, A
Kristijan Kerhin, C
| | |
5 27 Zagrebačka pivovara Medvedgrad Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3188 : 3118) 04.11.2020 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Petar Filipčić, B
| | |
5 28 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
7.0 : 1.0 (3371 : 3221) 07.11.2020 10:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
5 29 Ponikve Obrtnik Torbar II Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3318 : 3405) 06.11.2020 18:00 Goran Marko, A
Dejan Fišer, C
| | |
5 30 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
10.12.2020 18:00 Goran Marko, A
Ivica Andrijanić, D
| | |
6 31 Zaprešić II Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
3.0 : 5.0 (3366 : 3437) 14.11.2020 17:00 Miroslav Noršić, A
Vedran Štajdohar, A
| | |
6 32 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3044 : 3077) 11.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
| | |
6 33 Ban Jelačić Ponikve Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3480 : 3374) 11.11.2020 19:00 Lucija Marta Jelavić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
6 34 Medvedgrad Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3054 : 3151) 14.11.2020 11:00 Nikola Filipović, A
Ivan Jurišić, A
| | |
6 36 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3256 : 3373) 10.11.2020 18:00 Elizabeta Štajdohar, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
7 37 Radnik Zaprešić II Radnik
1-4
ODGOĐENO 16.11.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Alen Kujundžić, C
| | |
7 38 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
6.0 : 2.0 (3332 : 3299) 20.11.2020 18:00 Miroslav Noršić, A
Petar Filipčić, B
| | |
7 40 Ponikve Medvedgrad Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3430 : 3180) 20.11.2020 18:00 Gordana Senta, A
Lucija Marta Jelavić, A
| | |
7 41 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
1.0 : 7.0 (3135 : 3320) 19.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
Petra Fiamengo, B
| | |
7 42 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3080 : 3204) 20.11.2020 18:00 Miroslav Semenski, A
| | |
8 43 Zaprešić II Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
5.0 : 3.0 (3307 : 3199) 26.11.2020 19:30 Miroslav Noršić, A
Petar Filipčić, B
| | |
8 44 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
ODGOĐENO 25.11.2020 19:00 Nikola Filipović, A
Matija Pavlinić, C
| | |
8 45 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
28.11.2020 11:00 Miroslav Semenski, A
Mirela Đeri, B
| | |
8 47 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3246 : 3251) 24.11.2020 18:00 Gordana Senta, A
Matija Pavlinić, C
| | |
8 48 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3198 : 3117) 23.11.2020 18:00 Ivan Jurišić, A
Dejan Fišer, C
| | |
9 49 Zagrebačka pivovara Zaprešić II Grmoščica
1-4
02.12.2020 18:00 | | |
9 50 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
05.12.2020 16:00 | | |
9 51 Ponikve Hrabri Grmoščica
5-8
04.12.2020 18:00 | | |
9 53 Sidra Zagreb Medvedgrad Vinko Bek
1-4
02.12.2020 18:00 | | |
9 54 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
02.12.2020 18:00 | | |
10 55 Zaprešić II Ban Jelačić Zaprešić
1-6
12.12.2020 17:00 | | |
10 56 Medvedgrad Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
09.12.2020 18:00 | | |
10 58 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
08.12.2020 18:00 | | |
10 59 Radnik Ponikve Radnik
1-4
07.12.2020 18:00 | | |
10 60 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
09.12.2020 18:00 | | |
11 61 Zanatlija Ivanić Zaprešić II Zelenjak
1-4
19.12.2020 16:00 | | |
11 62 Ponikve Zagrebačka pivovara Grmoščica
5-8
18.12.2020 18:00 | | |
11 63 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
17.12.2020 18:00 | | |
11 64 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
16.12.2020 18:00 | | |
11 66 Ban Jelačić Medvedgrad Zaprešić
1-6
16.12.2020 19:00 | | |
12 67 Zaprešić II Medvedgrad Zaprešić
1-6
16.01.2021 17:00 | | |
12 69 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
13.01.2021 18:00 | | |
12 70 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
13.01.2021 18:00 | | |
12 71 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
14.01.2021 18:00 | | |
12 72 Ponikve Zanatlija Ivanić Grmoščica
5-8
15.01.2021 18:00 | | |
13 73 Ponikve Zaprešić II Grmoščica
5-8
22.01.2021 18:00 | | |
13 74 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
23.01.2021 16:00 | | |
13 75 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
20.01.2021 18:00 | | |
13 76 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
18.01.2021 18:00 | | |
13 77 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
19.01.2021 18:00 | | |
14 80 Medvedgrad Hrabri Zagreb
1-4
30.01.2021 11:00 | | |
14 81 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
27.01.2021 19:00 | | |
14 82 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
27.01.2021 18:00 | | |
14 83 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
27.01.2021 18:00 | | |
14 84 Dugo Selo 1934 Ponikve Radnik
1-4
28.01.2021 18:00 | | |
15 85 Zaprešić II Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
06.02.2021 17:00 | | |
15 86 Ponikve Sidra Zagreb Grmoščica
5-8
05.02.2021 18:00 | | |
15 87 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
06.02.2021 16:00 | | |
15 88 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
03.02.2021 18:00 | | |
15 89 Radnik Medvedgrad Radnik
1-4
01.02.2021 18:00 | | |
16 91 Hrabri Zaprešić II Vinko Bek
1-4
09.02.2021 18:00 | | |
16 93 Medvedgrad Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
13.02.2021 11:00 | | |
16 94 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
10.02.2021 19:00 | | |
16 95 Obrtnik Torbar II Ponikve Zagreb
1-4
10.02.2021 18:00 | | |
16 96 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
10.02.2021 18:00 | | |
17 97 Sidra Zagreb Zaprešić II Vinko Bek
1-4
17.02.2021 18:00 | | |
17 98 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
18.02.2021 18:00 | | |
17 99 Ponikve Ban Jelačić Grmoščica
5-8
19.02.2021 18:00 | | |
17 100 Zanatlija Ivanić Medvedgrad Zelenjak
1-4
20.02.2021 16:00 | | |
17 102 Radnik Hrabri Radnik
1-4
15.02.2021 18:00 | | |
18 103 Zaprešić II Radnik Zaprešić
1-6
27.02.2021 17:00 | | |
18 104 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
23.02.2021 18:00 | | |
18 106 Medvedgrad Ponikve Zagreb
1-4
27.02.2021 11:00 | | |
18 107 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
24.02.2021 19:00 | | |
18 108 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
24.02.2021 18:00 | | |
19 109 Obrtnik Torbar II Zaprešić II Zagreb
1-4
03.03.2021 18:00 | | |
19 110 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
03.03.2021 18:00 | | |
19 111 Dugo Selo 1934 Medvedgrad Radnik
1-4
04.03.2021 18:00 | | |
19 113 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
06.03.2021 16:00 | | |
19 114 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
03.03.2021 18:00 | | |
20 115 Zaprešić II Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
13.03.2021 19:00 | | |
20 116 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
08.03.2021 18:00 | | |
20 117 Hrabri Ponikve Vinko Bek
1-4
09.03.2021 18:00 | | |
20 119 Medvedgrad Sidra Zagreb Zagreb
1-4
13.03.2021 11:00 | | |
20 120 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
10.03.2021 19:00 | | |
21 121 Ban Jelačić Zaprešić II Zaprešić
1-6
17.03.2021 19:00 | | |
21 122 Obrtnik Torbar II Medvedgrad Zagreb
1-4
17.03.2021 18:00 | | |
21 124 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
18.03.2021 18:00 | | |
21 125 Ponikve Radnik Grmoščica
5-8
19.03.2021 18:00 | | |
21 126 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
20.03.2021 16:00 | | |
22 127 Zaprešić II Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
27.03.2021 19:00 | | |
22 128 Zagrebačka pivovara Ponikve Grmoščica
1-4
24.03.2021 18:00 | | |
22 129 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
22.03.2021 18:00 | | |
22 130 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
23.03.2021 18:00 | | |
22 132 Medvedgrad Ban Jelačić Zagreb
1-4
27.03.2021 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Tomislav Kerhin
Ponikve
4.00
2386
609.00
2995.00
599.00
2. Filip Boc
Ban Jelačić
2.00
1152
610.40
1762.40
587.47
3. Petar Maričić
Radnik
3.00
1781
565.00
2346.00
586.50
4. Dragutin Črljenec
Hrabri
2.00
1171
586.33
1757.33
585.78
5. Nenad Kolundžija
Hrabri
3.00
1794
547.67
2341.67
585.42
6. Ivan Kovačević
Radnik
2.00
1185
569.00
1754.00
584.67
7. Goran Marko
Ban Jelačić
3.00
1721
594.33
2315.33
578.83
8. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
2.00
1187
547.75
1734.75
578.25
9. Božo Munjas
Ban Jelačić
3.00
1702
603.33
2305.33
576.33
10. Fran Hećimović
Ponikve
4.00
2307
572.67
2879.67
575.93
11. Đino Pezo
Sidra Zagreb
4.00
2298
580.00
2878.00
575.60
12. Marijan Škof
Hrabri
3.00
1733
558.33
2291.33
572.83
13. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
4.00
2268
595.00
2863.00
572.60
14. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
1.00
595
544.00
1139.00
569.50
15. Karlo Zekić
Zaprešić II
1.00
547
591.67
1138.67
569.33
16. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
4.00
2262
580.00
2842.00
568.40
17. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
3.00
1681
579.67
2260.67
565.17
18. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
2.00
1131
561.00
1692.00
564.00
19. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
3.00
1667
587.50
2254.50
563.63
20. Tomislav Pavičić
Zaprešić II
1.00
555
568.00
1123.00
561.50
21. Ivan Kordiš
Hrabri
2.00
1115
564.00
1679.00
559.67
22. Dario Kafol
Obrtnik Torbar II
2.00
1119
558.50
1677.50
559.17
23. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
3.00
1676
560.50
2236.50
559.13
24. Mladen Krvavica
Zaprešić II
1.00
543
573.00
1116.00
558.00
25. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
2.00
1102
565.33
1667.33
555.78
26. Aleksandar Drljača
Radnik
3.00
1662
557.50
2219.50
554.88
27. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
2.00
1089
569.25
1658.25
552.75
28. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
3.00
1665
540.00
2205.00
551.25
29. Matija Šorša
Ban Jelačić
2.00
1067
585.00
1652.00
550.67
30. Marin Zekić
Zaprešić II
1.00
523
578.00
1101.00
550.50
31. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
2.00
1123
521.50
1644.50
548.17
32. Ivo Slišković
Hrabri
2.00
1106
538.00
1644.00
548.00
33. Damir Jordan
Obrtnik Torbar II
3.00
1657
531.00
2188.00
547.00
34. Brane Milešević
Hrabri
3.00
1632
555.00
2187.00
546.75
35. Tomislav Karlo
Ban Jelačić
3.00
1616
568.00
2184.00
546.00
36. Franjo Gojak
Hrabri
2.00
1099
538.00
1637.00
545.67
37. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
3.00
1598
582.67
2180.67
545.17
38. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
3.00
1647
529.00
2176.00
544.00
39. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
3.00
1645
530.00
2175.00
543.75
40. Davor Matić
Medvedgrad
3.00
1629
539.67
2168.67
542.17
41. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
2.02
1102
532.67
1634.67
541.28
42. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
2.50
1335
550.00
1885.00
538.57
43. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
3.00
1593
558.67
2151.67
537.92
44. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
3.00
1613
528.50
2141.50
535.38
45. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
2.00
1054
551.67
1605.67
535.22
46. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
3.00
1630
510.00
2140.00
535.00
47. Ivica Krapljan
Ponikve
3.50
1858
536.00
2394.00
532.00
48. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
2.00
1052
541.00
1593.00
531.00
49. Igor Džeko
Medvedgrad
3.00
1591
520.33
2111.33
527.83
50. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
2.25
1131
581.50
1712.50
526.92
51. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
3.00
1573
524.50
2097.50
524.38
52. Tomo Zekić
Zaprešić II
1.00
506
541.67
1047.67
523.83
53. Zoran Prlina
Medvedgrad
3.00
1575
516.00
2091.00
522.75
54. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
3.00
1555
533.50
2088.50
522.13
55. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
3.00
1563
517.00
2080.00
520.00
56. Goran Vukres
Medvedgrad
3.00
1569
506.33
2075.33
518.83
57. Marin Rosandić
Radnik
3.00
1552
520.50
2072.50
518.13
58. Vlada Marinčić
Radnik
3.00
1552
517.00
2069.00
517.25
59. Goran Petković
Ban Jelačić
2.00
1019
530.67
1549.67
516.56
60. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
3.00
1571
492.00
2063.00
515.75
61. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
2.00
997
506.00
1503.00
501.00
62. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
1.00
486
510.00
996.00
498.00
63. Vladimir Rušnov
Zagrebačka pivovara
2.00
1029
423.33
1452.33
484.11
64. Lovro Benčević
Zaprešić II
1.00
464
476.50
940.50
470.25

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Nenad Kolundžija
Hrabri
3.00
1794.00
598.00
3.00
1643.00
547.67
6.00
3437.00
572.83
2. Tomislav Kerhin
Ponikve
4.00
2386.00
596.50
3.00
1827.00
609.00
7.00
4213.00
601.86
3. Krešimir Keča
Zagrebačka pivovara
1.00
595.00
595.00
2.00
1088.00
544.00
3.00
1683.00
561.00
4. Petar Maričić
Radnik
3.00
1781.00
593.67
2.00
1130.00
565.00
5.00
2911.00
582.20
5. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
2.00
1187.00
593.50
4.00
2191.00
547.75
6.00
3378.00
563.00
6. Ivan Kovačević
Radnik
2.00
1185.00
592.50
2.00
1138.00
569.00
4.00
2323.00
580.75
7. Dragutin Črljenec
Hrabri
2.00
1171.00
585.50
3.00
1759.00
586.33
5.00
2930.00
586.00
8. Bojan Štetić
Ponikve
2.00
1161.00
580.50
2.00
1071.00
535.50
4.00
2232.00
558.00
9. Dominik Gregorina
Ponikve
2.00
1161.00
580.50
2.00
1135.00
567.50
4.00
2296.00
574.00
10. Marijan Škof
Hrabri
3.00
1733.00
577.67
3.00
1675.00
558.33
6.00
3408.00
568.00
11. Fran Hećimović
Ponikve
4.00
2307.00
576.75
3.00
1718.00
572.67
7.00
4025.00
575.00
12. Filip Boc
Ban Jelačić
2.00
1152.00
576.00
2.50
1526.00
610.40
4.50
2678.00
595.11
13. Đino Pezo
Sidra Zagreb
4.00
2298.00
574.50
2.00
1160.00
580.00
6.00
3458.00
576.33
14. Goran Marko
Ban Jelačić
3.00
1721.00
573.67
3.00
1783.00
594.33
6.00
3504.00
584.00
15. Božo Munjas
Ban Jelačić
3.00
1702.00
567.33
3.00
1810.00
603.33
6.00
3512.00
585.33
16. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
4.00
2268.00
567.00
2.00
1190.00
595.00
6.00
3458.00
576.33
17. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
2.00
1131.00
565.50
4.00
2244.00
561.00
6.00
3375.00
562.50
18. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
4.00
2262.00
565.50
2.00
1160.00
580.00
6.00
3422.00
570.33
19. Vladimir Gašpert
Obrtnik Torbar II
2.00
1123.00
561.50
4.00
2086.00
521.50
6.00
3209.00
534.83
20. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
3.00
1681.00
560.33
3.00
1739.00
579.67
6.00
3420.00
570.00
21. Dario Kafol
Obrtnik Torbar II
2.00
1119.00
559.50
2.00
1117.00
558.50
4.00
2236.00
559.00
22. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
3.00
1676.00
558.67
2.00
1121.00
560.50
5.00
2797.00
559.40
23. Ivan Kordiš
Hrabri
2.00
1115.00
557.50
3.00
1692.00
564.00
5.00
2807.00
561.40
24. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
3.00
1667.00
555.67
2.00
1175.00
587.50
5.00
2842.00
568.40
25. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
3.00
1665.00
555.00
1.00
540.00
540.00
4.00
2205.00
551.25
26. Tomislav Pavičić
Zaprešić II
1.00
555.00
555.00
1.00
568.00
568.00
2.00
1123.00
561.50
27. Aleksandar Drljača
Radnik
3.00
1662.00
554.00
2.00
1115.00
557.50
5.00
2777.00
555.40
28. Ivo Slišković
Hrabri
2.00
1106.00
553.00
2.00
1076.00
538.00
4.00
2182.00
545.50
29. Damir Jordan
Obrtnik Torbar II
3.00
1657.00
552.33
3.00
1593.00
531.00
6.00
3250.00
541.67
30. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
2.00
1102.00
551.00
3.00
1696.00
565.33
5.00
2798.00
559.60
31. Franjo Gojak
Hrabri
2.00
1099.00
549.50
1.00
538.00
538.00
3.00
1637.00
545.67
32. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
3.00
1647.00
549.00
4.00
2116.00
529.00
7.00
3763.00
537.57
33. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
3.00
1645.00
548.33
3.00
1590.00
530.00
6.00
3235.00
539.17
34. Karlo Zekić
Zaprešić II
1.00
547.00
547.00
3.00
1775.00
591.67
4.00
2322.00
580.50
35. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
2.02
1102.00
545.54
3.00
1598.00
532.67
5.02
2700.00
537.85
36. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
2.00
1089.00
544.50
4.00
2277.00
569.25
6.00
3366.00
561.00
37. Brane Milešević
Hrabri
3.00
1632.00
544.00
1.00
555.00
555.00
4.00
2187.00
546.75
38. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
3.00
1630.00
543.33
4.00
2040.00
510.00
7.00
3670.00
524.29
39. Mladen Krvavica
Zaprešić II
1.00
543.00
543.00
3.00
1719.00
573.00
4.00
2262.00
565.50
40. Davor Matić
Medvedgrad
3.00
1629.00
543.00
3.00
1619.00
539.67
6.00
3248.00
541.33
41. Predrag Nemet
Sidra Zagreb
2.00
1083.00
541.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1083.00
541.50
42. Dorian Mezak
Ponikve
2.00
1081.00
540.50
2.00
1091.00
545.50
4.00
2172.00
543.00
43. Tomislav Karlo
Ban Jelačić
3.00
1616.00
538.67
1.00
568.00
568.00
4.00
2184.00
546.00
44. Luka Karadža
Ponikve
2.00
1077.00
538.50
1.82
960.00
527.47
3.82
2037.00
533.25
45. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
3.00
1613.00
537.67
2.00
1057.00
528.50
5.00
2670.00
534.00
46. Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
2.50
1335.00
534.00
2.00
1100.00
550.00
4.50
2435.00
541.11
47. Matija Šorša
Ban Jelačić
2.00
1067.00
533.50
2.00
1170.00
585.00
4.00
2237.00
559.25
48. Karlo Boroš
Sidra Zagreb
2.00
1067.00
533.50
2.00
1095.00
547.50
4.00
2162.00
540.50
49. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
3.00
1598.00
532.67
3.00
1748.00
582.67
6.00
3346.00
557.67
50. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
3.00
1593.00
531.00
2.25
1257.00
558.67
5.25
2850.00
542.86
51. Ivica Krapljan
Ponikve
3.50
1858.00
530.86
1.00
536.00
536.00
4.50
2394.00
532.00
52. Igor Džeko
Medvedgrad
3.00
1591.00
530.33
3.00
1561.00
520.33
6.00
3152.00
525.33
53. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
2.00
1054.00
527.00
3.00
1655.00
551.67
5.00
2709.00
541.80
54. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
2.00
1052.00
526.00
4.00
2164.00
541.00
6.00
3216.00
536.00
55. Zoran Prlina
Medvedgrad
3.00
1575.00
525.00
1.00
516.00
516.00
4.00
2091.00
522.75
56. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
3.00
1573.00
524.33
2.00
1049.00
524.50
5.00
2622.00
524.40
57. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
3.00
1571.00
523.67
1.00
492.00
492.00
4.00
2063.00
515.75
58. Marin Zekić
Zaprešić II
1.00
523.00
523.00
3.00
1734.00
578.00
4.00
2257.00
564.25
59. Goran Vukres
Medvedgrad
3.00
1569.00
523.00
3.00
1519.00
506.33
6.00
3088.00
514.67
60. Dalibor Kerhin
Ponikve
2.00
1042.00
521.00
1.00
541.00
541.00
3.00
1583.00
527.67
61. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
3.00
1563.00
521.00
2.00
1034.00
517.00
5.00
2597.00
519.40
62. Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
3.00
1555.00
518.33
2.00
1067.00
533.50
5.00
2622.00
524.40
63. Marin Rosandić
Radnik
3.00
1552.00
517.33
2.00
1041.00
520.50
5.00
2593.00
518.60
64. Vlada Marinčić
Radnik
3.00
1552.00
517.33
1.00
517.00
517.00
4.00
2069.00
517.25
65. Vladimir Rušnov
Zagrebačka pivovara
2.00
1029.00
514.50
0.30
127.00
423.33
2.30
1156.00
502.61
66. Goran Petković
Ban Jelačić
2.00
1019.00
509.50
1.50
796.00
530.67
3.50
1815.00
518.57
67. Tomo Zekić
Zaprešić II
1.00
506.00
506.00
3.00
1625.00
541.67
4.00
2131.00
532.75
68. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
2.25
1131.00
502.67
2.00
1163.00
581.50
4.25
2294.00
539.76
69. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
2.00
997.00
498.50
2.00
1012.00
506.00
4.00
2009.00
502.25
70. Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
1.00
486.00
486.00
1.70
867.00
510.00
2.70
1353.00
501.11
71. Lovro Benčević
Zaprešić II
1.00
464.00
464.00
2.00
953.00
476.50
3.00
1417.00
472.33

Dejan Fišer
Hrabri
1.00
581.00
581.00
2.00
1031.00
515.50
3.00
1612.00
537.33
Tin Buconjić
Ponikve
1.00
577.00
577.00
2.18
1247.00
572.02
3.18
1824.00
573.58
Ante Jurić
Obrtnik Torbar
1.00
558.00
558.00
1.00
504.00
504.00
2.00
1062.00
531.00
Tomislav Vuković
Korana
1.50
820.00
546.67
0.00
0.00
NaN
1.50
820.00
546.67
Robert Stepanić
Radnik
0.75
385.00
513.33
0.50
238.00
476.00
1.25
623.00
498.40
Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
1.00
513.00
513.00
1.00
503.00
503.00
2.00
1016.00
508.00
Dražen Koščec
Dugo Selo 1934
1.00
512.00
512.00
0.00
0.00
NaN
1.00
512.00
512.00
Marko Blažević
Medvedgrad
0.98
492.00
502.04
1.00
529.00
529.00
1.98
1021.00
515.66
Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
1.00
500.00
500.00
1.00
509.00
509.00
2.00
1009.00
504.50
Josip Ivezić
Radnik
0.64
318.00
496.88
0.00
0.00
NaN
0.64
318.00
496.88
Ratko Medan
Radnik
1.00
495.00
495.00
0.00
0.00
NaN
1.00
495.00
495.00
Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar
1.00
489.00
489.00
3.00
1544.00
514.67
4.00
2033.00
508.25
Josip Banić
Zanatlija Ivanić
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Vladimir Cepetić
Zanatlija Ivanić
0.50
244.00
488.00
0.00
0.00
NaN
0.50
244.00
488.00
Milan Sudarević
Radnik
1.00
487.00
487.00
0.75
378.00
504.00
1.75
865.00
494.29
Marko Jezeran
Zanatlija Ivanić
0.25
120.00
480.00
1.75
864.00
493.71
2.00
984.00
492.00
Pavao Banić
Zanatlija Ivanić
1.00
468.00
468.00
0.00
0.00
NaN
1.00
468.00
468.00
Niko Širić
Radnik
0.25
115.00
460.00
0.00
0.00
NaN
0.25
115.00
460.00
Branko Rečić
Sidra Zagreb
1.00
451.00
451.00
0.00
0.00
NaN
1.00
451.00
451.00
Borna Barišić
Radnik
0.36
158.00
438.89
1.25
635.00
508.00
1.61
793.00
492.55

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Sesvete
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
0.0
0
0
0
0
2. Hrabri
3.0
6736
3495
10231
568.39
82
3.0
6694
3275
9969
553.83
69
6.0
13430
6770
20200
561.11
151
3. Ponikve
4.0
8932
4538
13470
561.25
97
3.0
6702
3424
10126
562.56
71
7.0
15634
7962
23596
561.81
168
4. Obrtnik Torbar II
3.0
6530
3358
9888
549.33
82
4.0
8575
3950
12525
521.88
135
7.0
15105
7308
22413
533.64
217
5. Sidra Zagreb
4.0
8797
4383
13180
549.17
104
2.0
4536
2239
6775
564.58
59
6.0
13333
6622
19955
554.31
163
6. Ban Jelačić
3.0
6529
3346
9875
548.61
78
3.0
6962
3560
10522
584.56
66
6.0
13491
6906
20397
566.58
144
7. Zagrebačka pivovara
2.0
4434
2135
6569
547.42
76
4.0
8721
4376
13097
545.71
114
6.0
13155
6511
19666
546.28
190
8. Radnik
3.0
6479
3211
9690
538.33
111
2.0
4365
2071
6436
536.33
68
5.0
10844
5282
16126
537.53
179
9. Medvedgrad
3.0
6511
3092
9603
533.50
105
3.0
6399
2974
9373
520.72
119
6.0
12910
6066
18976
527.11
224
10. Dugo Selo 1934
3.0
6490
2999
9489
527.17
125
2.0
4335
2005
6340
528.33
78
5.0
10825
5004
15829
527.63
203
11. Zanatlija Ivanić
3.0
6401
3071
9472
526.22
102
3.0
6690
3293
9983
554.61
62
6.0
13091
6364
19455
540.42
164
12. Zaprešić II
1.0
2093
1045
3138
523.00
41
3.0
6774
3337
10111
561.72
116
4.0
8867
4382
13249
552.04
157
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više