Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga istok


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Nove nade
Požega
6 6 0 0 12 42.0 6.0
2. Željezničar Os
Osijek
7 4 0 3 8 32.0 24.0
3. Silos
Đakovo
7 4 0 3 8 30.0 26.0
4. Zanatlija SB
Slavonski Brod
5 3 1 1 7 24.0 16.0
5. Slavonski Banovac
Pakrac
7 3 1 3 7 27.5 28.5
6. Željezničar Bel
Belišće
5 3 0 2 6 20.0 20.0
7. Osijek II
Osijek
5 3 0 2 6 19.0 21.0
8. Nova Gradiška
Nova Gradiška
6 3 0 3 6 22.5 25.5
9. Šećerana Viro
Virovitica
7 2 0 5 4 24.0 32.0
10. Obrtnik Pž
Požega
7 2 0 5 4 22.0 34.0
11. Slatina
Slatina
7 2 0 5 4 21.0 35.0
12. Brod
Slavonski Brod
7 2 0 5 4 20.0 36.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Željezničar Os Osijek II Željezničar
1-4
7.0 : 1.0 (3314 : 3224) 03.10.2020 17:00 Željko Hidek, A
Jasmin Tatar, C
| | |
1 2 Nove nade Brod Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (3297 : 3019) 03.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Ivan Burivoda, D
| | |
1 3 Željezničar Bel Silos Belišće
1-4
5.0 : 3.0 (3380 : 3373) 03.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
1 4 Nova Gradiška Slavonski Banovac Exit
1-4
6.5 : 1.5 (3218 : 3190) 03.10.2020 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
1 5 Zanatlija SB Obrtnik Pž SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3361 : 3183) 03.10.2020 18:00 Krešimir Grčević, A
Dalija Šljivarić, D
| | |
1 6 Slatina Šećerana Viro ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (3096 : 3098) 03.10.2020 16:00 Ivan Lukačić, B
Mirjana Žagar, B
| | |
2 7 Osijek II Šećerana Viro Pampas
1-6
7.0 : 1.0 (3318 : 3130) 10.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
2 8 Obrtnik Pž Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3118 : 3001) 10.10.2020 17:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
2 9 Slavonski Banovac Zanatlija SB Gradska kuglana Pa
1-4
4.0 : 4.0 (3276 : 3297) 10.10.2020 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
2 10 Silos Nova Gradiška Fortuna
1-4
6.0 : 2.0 (3241 : 3183) 10.10.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
2 11 Brod Željezničar Bel SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3108 : 3238) 07.10.2020 18:30 Igor Krajnović, A
Marko Liović, D
| | |
2 12 Željezničar Os Nove nade Željezničar
1-4
2.0 : 6.0 (3298 : 3354) 10.10.2020 16:00 Matija Tutnjević, B
Jasmin Tatar, C
| | |
3 13 Nove nade Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3300 : 3156) 22.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
3 14 Željezničar Bel Željezničar Os Belišće
1-4
6.0 : 2.0 (3271 : 3214) 17.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
3 15 Nova Gradiška Brod Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3271 : 3249) 17.10.2020 17:00 Maja Biželj, B
Josip Bošnjak, C
| | |
3 16 Zanatlija SB Silos SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3295 : 3149) 17.10.2020 18:00 Igor Krajnović, A
Dalija Šljivarić, D
| | |
3 17 Slatina Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (3014 : 3106) 17.10.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
3 18 Šećerana Viro Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
8.0 : 0.0 (3143 : 2963) 17.10.2020 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
4 19 Osijek II Obrtnik Pž Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3178 : 3048) 24.10.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
4 20 Slavonski Banovac Šećerana Viro Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3241 : 3101) 24.10.2020 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
4 21 Silos Slatina Fortuna
1-4
0.0 : 8.0 (3226 : 3314) 24.10.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
4 22 Brod Zanatlija SB SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3259 : 3147) 24.10.2020 17:30 Ivan Montibeler, A
Helena Marić, B
| | |
4 23 Željezničar Os Nova Gradiška Željezničar
1-4
6.0 : 2.0 (3408 : 3277) 24.10.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
Jasmin Tatar, C
| | |
4 24 Nove nade Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3058) 24.10.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Stipo Andrijević, B
| | |
5 25 Željezničar Bel Osijek II Belišće
1-4
ODGOĐENO 26.11.2020 17:00 Željko Hidek, A
| | |
5 26 Nova Gradiška Nove nade Exit
1-4
0.0 : 8.0 (3190 : 3319) 07.11.2020 18:00 Maja Biželj, B
Zrinko Kapetanić, D
| | |
5 27 Zanatlija SB Željezničar Os SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3415 : 3251) 07.11.2020 18:00 Ivan Montibeler, A
Ivan Katalinić, D
| | |
5 28 Slatina Brod ŠD TVIN
1-4
6.0 : 2.0 (3104 : 3028) 07.11.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
5 29 Šećerana Viro Silos ŠD TVIN
1-4
2.0 : 6.0 (3031 : 3067) 07.11.2020 18:00 Željko Kermend, B
Mirjana Žagar, B
| | |
5 30 Obrtnik Pž Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
3.0 : 5.0 (3140 : 3165) 07.11.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Milan Burivoda, D
| | |
6 31 Osijek II Slavonski Banovac Pampas
1-6
5.0 : 3.0 (3200 : 3149) 14.11.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
6 32 Silos Obrtnik Pž Fortuna
1-4
7.0 : 1.0 (3309 : 3145) 14.11.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
6 33 Brod Šećerana Viro SRC Vijuš
5-8
5.0 : 3.0 (3107 : 3078) 14.11.2020 17:30 Igor Krajnović, A
Ivan Keser, D
| | |
6 34 Željezničar Os Slatina Željezničar
1-4
8.0 : 0.0 (3332 : 3082) 14.11.2020 17:00 Jasmin Tatar, C
Zoran Lovrenčić, D
| | |
6 35 Nove nade Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
ODGOĐENO 14.11.2020 17:00 Stipo Andrijević, B
Ivan Burivoda, D
| | |
6 36 Željezničar Bel Nova Gradiška Belišće
1-4
1.0 : 7.0 (3181 : 3228) 14.11.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
7 37 Nova Gradiška Osijek II Exit
1-4
ODGOĐENO 21.11.2020 18:00 Matej Zboril, A
Zrinko Kapetanić, D
| | |
7 38 Zanatlija SB Željezničar Bel SRC Vijuš
1-4
ODGOĐENO 21.11.2020 18:00 | | |
7 39 Slatina Nove nade ŠD TVIN
1-4
1.0 : 7.0 (3001 : 3140) 21.11.2020 14:00 Robert Kereta, A
Valentino Grivić, B
| | |
7 40 Šećerana Viro Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
3.0 : 5.0 (3060 : 3067) 21.11.2020 18:00 Željko Medved, A
Željko Kermend, B
| | |
7 41 Obrtnik Pž Brod Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3179 : 3055) 21.11.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Franjo Soldo, A
| | |
7 42 Slavonski Banovac Silos Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3196 : 3224) 21.11.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Sadmir Delihodžić, B
Ivan Hofman, D
| | |
8 43 Osijek II Silos Pampas
1-6
28.11.2020 19:00 Srećko Vuka, A
Ivan Kovačević, B
| | |
8 44 Brod Slavonski Banovac SRC Vijuš
5-8
28.11.2020 18:30 Božidar Krajačić, A
Ivan Keser, D
| | |
8 45 Željezničar Os Obrtnik Pž Željezničar
1-4
28.11.2020 17:00 Jasmin Tatar, C
Zoran Lovrenčić, D
| | |
8 46 Nove nade Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
28.11.2020 17:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 47 Željezničar Bel Slatina Belišće
1-4
ODGOĐENO 28.11.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
8 48 Nova Gradiška Zanatlija SB Exit
1-4
ODGOĐENO 28.11.2020 18:00 Matej Zboril, A
Maja Biželj, B
| | |
9 49 Zanatlija SB Osijek II SRC Vijuš
1-4
05.12.2020 18:00 | | |
9 50 Slatina Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
05.12.2020 14:00 | | |
9 51 Šećerana Viro Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
05.12.2020 18:00 | | |
9 52 Obrtnik Pž Nove nade Gradska kuglana Pž
1-4
05.12.2020 17:00 | | |
9 53 Slavonski Banovac Željezničar Os Gradska kuglana Pa
1-4
05.12.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
9 54 Silos Brod Fortuna
1-4
05.12.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
10 55 Osijek II Brod Pampas
1-6
12.12.2020 19:00 Miroslav Liović, A
Marina Matković, B
| | |
10 56 Željezničar Os Silos Željezničar
1-4
12.12.2020 17:00 Zorica Todić, B
Jasmin Tatar, C
| | |
10 57 Nove nade Slavonski Banovac Gradska kuglana Pž
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
10 58 Željezničar Bel Obrtnik Pž Belišće
1-4
12.12.2020 17:00 Goran Mlinarec, A
| | |
10 59 Nova Gradiška Šećerana Viro Exit
1-4
12.12.2020 18:00 | | |
10 60 Zanatlija SB Slatina SRC Vijuš
1-4
12.12.2020 18:00 | | |
11 61 Slatina Osijek II ŠD TVIN
1-4
19.12.2020 14:00 | | |
11 62 Šećerana Viro Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
19.12.2020 18:00 | | |
11 63 Obrtnik Pž Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
19.12.2020 17:00 | | |
11 64 Slavonski Banovac Željezničar Bel Gradska kuglana Pa
1-4
19.12.2020 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
11 65 Silos Nove nade Fortuna
1-4
19.12.2020 17:00 Dalija Perković, B
Nikolina Kuić, D
| | |
11 66 Brod Željezničar Os SRC Vijuš
5-8
19.12.2020 17:30 | | |
12 67 Osijek II Željezničar Os Pampas
1-6
16.01.2021 19:00 | | |
12 68 Brod Nove nade SRC Vijuš
5-8
16.01.2021 17:30 | | |
12 69 Silos Željezničar Bel Fortuna
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 70 Slavonski Banovac Nova Gradiška Gradska kuglana Pa
1-4
16.01.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
12 71 Obrtnik Pž Zanatlija SB Gradska kuglana Pž
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 72 Šećerana Viro Slatina ŠD TVIN
1-4
16.01.2021 18:00 | | |
13 73 Šećerana Viro Osijek II ŠD TVIN
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 74 Slatina Obrtnik Pž ŠD TVIN
1-4
23.01.2021 14:00 | | |
13 75 Zanatlija SB Slavonski Banovac SRC Vijuš
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 76 Nova Gradiška Silos Exit
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 77 Željezničar Bel Brod Belišće
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
13 78 Nove nade Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
14 79 Osijek II Nove nade Pampas
1-6
30.01.2021 19:00 | | |
14 80 Željezničar Os Željezničar Bel Željezničar
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 81 Brod Nova Gradiška SRC Vijuš
5-8
30.01.2021 17:30 | | |
14 82 Silos Zanatlija SB Fortuna
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 83 Slavonski Banovac Slatina Gradska kuglana Pa
1-4
30.01.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
14 84 Obrtnik Pž Šećerana Viro Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
15 85 Obrtnik Pž Osijek II Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
15 86 Šećerana Viro Slavonski Banovac ŠD TVIN
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 87 Slatina Silos ŠD TVIN
1-4
06.02.2021 14:00 | | |
15 88 Zanatlija SB Brod SRC Vijuš
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 89 Nova Gradiška Željezničar Os Exit
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 90 Željezničar Bel Nove nade Belišće
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
16 91 Osijek II Željezničar Bel Pampas
1-6
13.02.2021 19:00 | | |
16 92 Nove nade Nova Gradiška Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 93 Željezničar Os Zanatlija SB Željezničar
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 94 Brod Slatina SRC Vijuš
5-8
13.02.2021 17:30 | | |
16 95 Silos Šećerana Viro Fortuna
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 96 Slavonski Banovac Obrtnik Pž Gradska kuglana Pa
1-4
13.02.2021 17:00 Tomislav Luksetić, A
Lidija Jirasek, B
| | |
17 97 Slavonski Banovac Osijek II Gradska kuglana Pa
1-4
20.02.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
17 98 Obrtnik Pž Silos Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2021 17:00 | | |
17 99 Šećerana Viro Brod ŠD TVIN
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
17 100 Slatina Željezničar Os ŠD TVIN
1-4
20.02.2021 14:00 | | |
17 101 Zanatlija SB Nove nade SRC Vijuš
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
17 102 Nova Gradiška Željezničar Bel Exit
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
18 103 Osijek II Nova Gradiška Pampas
1-6
27.02.2021 19:00 | | |
18 104 Željezničar Bel Zanatlija SB Belišće
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 105 Nove nade Slatina Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 106 Željezničar Os Šećerana Viro Željezničar
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 107 Brod Obrtnik Pž SRC Vijuš
5-8
27.02.2021 17:30 | | |
18 108 Silos Slavonski Banovac Fortuna
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
19 109 Silos Osijek II Fortuna
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 110 Slavonski Banovac Brod Gradska kuglana Pa
1-4
06.03.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
19 111 Obrtnik Pž Željezničar Os Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
19 112 Šećerana Viro Nove nade ŠD TVIN
1-4
06.03.2021 18:00 | | |
19 113 Slatina Željezničar Bel ŠD TVIN
1-4
06.03.2021 14:00 | | |
19 114 Zanatlija SB Nova Gradiška SRC Vijuš
1-4
06.03.2021 18:00 | | |
20 115 Osijek II Zanatlija SB Pampas
1-6
13.03.2021 19:00 | | |
20 116 Nova Gradiška Slatina Exit
1-4
13.03.2021 18:00 | | |
20 117 Željezničar Bel Šećerana Viro Belišće
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 118 Nove nade Obrtnik Pž Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 119 Željezničar Os Slavonski Banovac Željezničar
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 120 Brod Silos SRC Vijuš
5-8
13.03.2021 17:30 | | |
21 121 Brod Osijek II SRC Vijuš
5-8
20.03.2021 17:30 | | |
21 122 Silos Željezničar Os Fortuna
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 123 Slavonski Banovac Nove nade Gradska kuglana Pa
1-4
20.03.2021 13:00 Tomislav Luksetić, A
Ivan Hofman, D
| | |
21 124 Obrtnik Pž Željezničar Bel Gradska kuglana Pž
1-4
20.03.2021 17:00 | | |
21 125 Šećerana Viro Nova Gradiška ŠD TVIN
1-4
20.03.2021 18:00 | | |
21 126 Slatina Zanatlija SB ŠD TVIN
1-4
20.03.2021 14:00 | | |
22 127 Osijek II Slatina Pampas
1-6
27.03.2021 19:00 | | |
22 128 Zanatlija SB Šećerana Viro SRC Vijuš
1-4
27.03.2021 18:00 | | |
22 129 Nova Gradiška Obrtnik Pž Exit
1-4
27.03.2021 18:00 | | |
22 130 Željezničar Bel Slavonski Banovac Belišće
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
22 131 Nove nade Silos Gradska kuglana Pž
1-4
27.03.2021 17:00 | | |
22 132 Željezničar Os Brod Željezničar
1-4
27.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
3.00
1733
599.67
2332.67
583.17
2. Milan Tutnjević
Osijek II
2.00
1139
598.33
1737.33
579.11
3. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
2.00
1117
612.33
1729.33
576.44
4. Damir Šimunović
Željezničar Os
3.00
1704
581.50
2285.50
571.38
5. Ivo Klasan
Željezničar Os
3.00
1685
571.25
2256.25
564.06
6. Željko Lončar
Nove nade
3.00
1679
569.00
2248.00
562.00
7. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
3.00
1663
571.00
2234.00
558.50
8. Lovro Buzov
Zanatlija SB
2.00
1120
550.50
1670.50
556.83
9. Željko Poljak
Nova Gradiška
3.00
1669
554.33
2223.33
555.83
10. Pavle Filipović
Nova Gradiška
3.00
1689
521.67
2210.67
552.67
11. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.00
560
542.40
1102.40
551.20
12. Zlatko Fajdetić
Silos
4.00
2223
524.00
2747.00
549.40
13. Goran Parač
Silos
4.00
2177
564.00
2741.00
548.20
14. Slavko Ivić
Željezničar Bel
2.00
1086
557.67
1643.67
547.89
15. Josip Glavaš
Nova Gradiška
3.00
1639
549.67
2188.67
547.17
16. Davor Špelić
Slavonski Banovac
4.00
2192
529.00
2721.00
544.20
17. Zdenko Poleto
Nove nade
2.50
1351
553.33
1904.33
544.10
18. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
2.00
1068
561.67
1629.67
543.22
19. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.00
553
533.33
1086.33
543.17
20. Milan Lončar
Željezničar Bel
2.00
1053
575.67
1628.67
542.89
21. Ivan Živković
Silos
4.00
2163
548.67
2711.67
542.33
22. Stipan Teskera
Šećerana Viro
4.00
2183
524.00
2707.00
541.40
23. Dubravko Glavaš
Silos
4.00
2160
540.67
2700.67
540.13
24. Marijan Matijević
Nove nade
2.00
1089
529.00
1618.00
539.33
25. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
3.00
1603
552.00
2155.00
538.75
26. Sven Marić
Zanatlija SB
1.00
508
568.00
1076.00
538.00
27. Dario Andrejev
Željezničar Bel
2.00
1068
544.67
1612.67
537.56
28. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
4.00
2125
556.80
2681.80
536.36
29. Damir Ferenčević
Slatina
3.00
1607
527.25
2134.25
533.56
30. Zoran Rudnički
Osijek II
1.00
526
540.50
1066.50
533.25
31. Tomislav Čakalić
Nove nade
3.00
1584
543.00
2127.00
531.75
32. Željko Kermend
Slatina
3.00
1632
493.75
2125.75
531.44
33. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
2.00
1034
559.33
1593.33
531.11
34. Nikola Martinović
Zanatlija SB
2.00
1029
562.50
1591.50
530.50
35. Josip Buzgo
Zanatlija SB
2.00
1042
546.50
1588.50
529.50
36. Tomislav Vidaković
Osijek II
2.00
1075
513.20
1588.20
529.40
37. Petar Ribarić
Nova Gradiška
2.00
1053
532.33
1585.33
528.44
38. Gabrijel Skok
Brod
4.00
2105
535.33
2640.33
528.07
39. Željko Teskera
Šećerana Viro
3.00
1587
524.33
2111.33
527.83
40. Davor Lepka
Slavonski Banovac
4.00
2102
533.67
2635.67
527.13
41. Božo Madunić
Željezničar Os
3.00
1553
554.86
2107.86
526.96
42. Dražen Zelenka
Slatina
2.00
1078
502.50
1580.50
526.83
43. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
4.00
2110
520.67
2630.67
526.13
44. Marko Ferić
Brod
4.00
2110
513.20
2623.20
524.64
45. Damir Franjković
Nova Gradiška
3.00
1544
553.00
2097.00
524.25
46. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
3.00
1570
525.20
2095.20
523.80
47. Damir Hvizdak
Željezničar Bel
2.00
1028
543.33
1571.33
523.78
48. Josip Soudek
Obrtnik Pž
4.00
2079
538.00
2617.00
523.40
49. Davor Klarić
Brod
3.00
1553
534.50
2087.50
521.88
50. Igor Pofuk
Osijek II
1.00
528
515.33
1043.33
521.67
51. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
4.00
2088
519.33
2607.33
521.47
52. Tomislav Liović
Silos
3.28
1679
551.33
2230.33
521.11
53. Siniša Ljubomiroski
Slatina
2.00
1047
508.00
1555.00
518.33
54. Hrvoje Horžitzky
Osijek II
2.00
1037
516.00
1553.00
517.67
55. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
4.00
2055
533.00
2588.00
517.60
56. Robert Kereta
Šećerana Viro
4.00
2067
516.00
2583.00
516.60
57. Zlatko Pofuk
Osijek II
2.00
1031
0.00
1031.00
515.50
58. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
3.50
1786
532.67
2318.67
515.26
59. Pero Lovrić
Nove nade
2.00
1039
506.00
1545.00
515.00
60. Željko Rakitić
Brod
4.00
2035
534.33
2569.33
513.87
61. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
2.00
1018
522.67
1540.67
513.56
62. Željko Vidaković
Osijek II
2.00
1044
491.67
1535.67
511.89
63. Željko Vaška
Slatina
3.00
1576
470.37
2046.37
511.59
64. Željko Španić
Slatina
3.00
1527
515.25
2042.25
510.56
65. Robert Lančić
Šećerana Viro
4.00
2067
485.00
2552.00
510.40
66. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
3.00
1521
509.00
2030.00
507.50
67. Boris Ivančić
Željezničar Os
2.50
1210
552.00
1762.00
503.43
68. Ivan Babić
Brod
3.00
1487
523.67
2010.67
502.67
69. Stjepan Popadić
Željezničar Bel
1.00
490
0.00
490.00
490.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Darko Zovko
Nove nade
3.00
1733.00
577.67
3.00
1799.00
599.67
6.00
3532.00
588.67
2. Milan Tutnjević
Osijek II
2.00
1139.00
569.50
3.00
1795.00
598.33
5.00
2934.00
586.80
3. Damir Šimunović
Željezničar Os
3.00
1704.00
568.00
4.00
2326.00
581.50
7.00
4030.00
575.71
4. Pavle Filipović
Nova Gradiška
3.00
1689.00
563.00
3.00
1565.00
521.67
6.00
3254.00
542.33
5. Ivo Klasan
Željezničar Os
3.00
1685.00
561.67
4.00
2285.00
571.25
7.00
3970.00
567.14
6. Igor Strugačevac
Zanatlija SB
1.00
560.00
560.00
2.50
1356.00
542.40
3.50
1916.00
547.43
7. Lovro Buzov
Zanatlija SB
2.00
1120.00
560.00
2.00
1101.00
550.50
4.00
2221.00
555.25
8. Željko Lončar
Nove nade
3.00
1679.00
559.67
3.00
1707.00
569.00
6.00
3386.00
564.33
9. Božidar Krajačić
Zanatlija SB
2.00
1117.00
558.50
3.00
1837.00
612.33
5.00
2954.00
590.80
10. Željko Poljak
Nova Gradiška
3.00
1669.00
556.33
3.00
1663.00
554.33
6.00
3332.00
555.33
11. Zlatko Fajdetić
Silos
4.00
2223.00
555.75
2.00
1048.00
524.00
6.00
3271.00
545.17
12. Zvonko Gnezda
Slavonski Banovac
3.00
1663.00
554.33
3.00
1713.00
571.00
6.00
3376.00
562.67
13. Vlado Ljutak
Željezničar Bel
1.00
553.00
553.00
3.00
1600.00
533.33
4.00
2153.00
538.25
14. Davor Špelić
Slavonski Banovac
4.00
2192.00
548.00
1.00
529.00
529.00
5.00
2721.00
544.20
15. Josip Glavaš
Nova Gradiška
3.00
1639.00
546.33
3.00
1649.00
549.67
6.00
3288.00
548.00
16. Stipan Teskera
Šećerana Viro
4.00
2183.00
545.75
3.00
1572.00
524.00
7.00
3755.00
536.43
17. Marijan Matijević
Nove nade
2.00
1089.00
544.50
2.00
1058.00
529.00
4.00
2147.00
536.75
18. Goran Parač
Silos
4.00
2177.00
544.25
3.00
1692.00
564.00
7.00
3869.00
552.71
19. Željko Kermend
Slatina
3.00
1632.00
544.00
4.00
1975.00
493.75
7.00
3607.00
515.29
20. Slavko Ivić
Željezničar Bel
2.00
1086.00
543.00
3.00
1673.00
557.67
5.00
2759.00
551.80
21. Dario Đapić
Nova Gradiška
1.50
812.00
541.33
0.50
233.00
466.00
2.00
1045.00
522.50
22. Ivan Živković
Silos
4.00
2163.00
540.75
3.00
1646.00
548.67
7.00
3809.00
544.14
23. Zdenko Poleto
Nove nade
2.50
1351.00
540.40
3.00
1660.00
553.33
5.50
3011.00
547.45
24. Robert Bakić
Nove nade
1.50
810.00
540.00
3.00
1592.00
530.67
4.50
2402.00
533.78
25. Dubravko Glavaš
Silos
4.00
2160.00
540.00
3.00
1622.00
540.67
7.00
3782.00
540.29
26. Dražen Zelenka
Slatina
2.00
1078.00
539.00
4.00
2010.00
502.50
6.00
3088.00
514.67
27. Tomislav Vidaković
Osijek II
2.00
1075.00
537.50
2.50
1283.00
513.20
4.50
2358.00
524.00
28. Damir Ferenčević
Slatina
3.00
1607.00
535.67
4.00
2109.00
527.25
7.00
3716.00
530.86
29. Branimir Mutnjaković
Željezničar Os
3.00
1603.00
534.33
3.50
1932.00
552.00
6.50
3535.00
543.85
30. Dario Andrejev
Željezničar Bel
2.00
1068.00
534.00
3.00
1634.00
544.67
5.00
2702.00
540.40
31. Arijan Rukavina
Zanatlija SB
2.00
1068.00
534.00
3.00
1685.00
561.67
5.00
2753.00
550.60
32. Darko Jozipović
Slavonski Banovac
4.00
2125.00
531.25
2.50
1392.00
556.80
6.50
3517.00
541.08
33. Željko Teskera
Šećerana Viro
3.00
1587.00
529.00
3.00
1573.00
524.33
6.00
3160.00
526.67
34. Igor Pofuk
Osijek II
1.00
528.00
528.00
1.50
773.00
515.33
2.50
1301.00
520.40
35. Tomislav Čakalić
Nove nade
3.00
1584.00
528.00
1.00
543.00
543.00
4.00
2127.00
531.75
36. Marko Ferić
Brod
4.00
2110.00
527.50
2.50
1283.00
513.20
6.50
3393.00
522.00
37. Zoran Bošnjak
Obrtnik Pž
4.00
2110.00
527.50
3.00
1562.00
520.67
7.00
3672.00
524.57
38. Petar Ribarić
Nova Gradiška
2.00
1053.00
526.50
3.00
1597.00
532.33
5.00
2650.00
530.00
39. Milan Lončar
Željezničar Bel
2.00
1053.00
526.50
3.00
1727.00
575.67
5.00
2780.00
556.00
40. Gabrijel Skok
Brod
4.00
2105.00
526.25
3.00
1606.00
535.33
7.00
3711.00
530.14
41. Zoran Rudnički
Osijek II
1.00
526.00
526.00
2.00
1081.00
540.50
3.00
1607.00
535.67
42. Davor Lepka
Slavonski Banovac
4.00
2102.00
525.50
3.00
1601.00
533.67
7.00
3703.00
529.00
43. Željko Vaška
Slatina
3.00
1576.00
525.33
1.08
508.00
470.37
4.08
2084.00
510.78
44. Siniša Ljubomiroski
Slatina
2.00
1047.00
523.50
4.00
2032.00
508.00
6.00
3079.00
513.17
45. Gojko Bašić
Obrtnik Pž
3.00
1570.00
523.33
2.50
1313.00
525.20
5.50
2883.00
524.18
46. Željko Vidaković
Osijek II
2.00
1044.00
522.00
3.00
1475.00
491.67
5.00
2519.00
503.80
47. Renato Poldrugač
Šećerana Viro
4.00
2088.00
522.00
3.00
1558.00
519.33
7.00
3646.00
520.86
48. Josip Buzgo
Zanatlija SB
2.00
1042.00
521.00
2.00
1093.00
546.50
4.00
2135.00
533.75
49. Josip Soudek
Obrtnik Pž
4.00
2079.00
519.75
2.00
1076.00
538.00
6.00
3155.00
525.83
50. Pero Lovrić
Nove nade
2.00
1039.00
519.50
3.00
1518.00
506.00
5.00
2557.00
511.40
51. Hrvoje Horžitzky
Osijek II
2.00
1037.00
518.50
2.00
1032.00
516.00
4.00
2069.00
517.25
52. Božo Madunić
Željezničar Os
3.00
1553.00
517.67
3.50
1942.00
554.86
6.50
3495.00
537.69
53. Davor Klarić
Brod
3.00
1553.00
517.67
2.00
1069.00
534.50
5.00
2622.00
524.40
54. Tomislav Ranogajec
Željezničar Os
2.00
1034.00
517.00
3.00
1678.00
559.33
5.00
2712.00
542.40
55. Robert Lančić
Šećerana Viro
4.00
2067.00
516.75
3.00
1455.00
485.00
7.00
3522.00
503.14
56. Robert Kereta
Šećerana Viro
4.00
2067.00
516.75
3.00
1548.00
516.00
7.00
3615.00
516.43
57. Zlatko Pofuk
Osijek II
2.00
1031.00
515.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1031.00
515.50
58. Damir Franjković
Nova Gradiška
3.00
1544.00
514.67
3.00
1659.00
553.00
6.00
3203.00
533.83
59. Nikola Martinović
Zanatlija SB
2.00
1029.00
514.50
2.72
1530.00
562.50
4.72
2559.00
542.16
60. Damir Hvizdak
Željezničar Bel
2.00
1028.00
514.00
3.00
1630.00
543.33
5.00
2658.00
531.60
61. Đuro Soldić
Obrtnik Pž
4.00
2055.00
513.75
3.00
1599.00
533.00
7.00
3654.00
522.00
62. Tomislav Liović
Silos
3.28
1679.00
511.89
3.00
1654.00
551.33
6.28
3333.00
530.73
63. Marko Oršulić
Obrtnik Pž
3.50
1786.00
510.29
3.00
1598.00
532.67
6.50
3384.00
520.62
64. Željko Španić
Slatina
3.00
1527.00
509.00
4.00
2061.00
515.25
7.00
3588.00
512.57
65. Zdenko Strugačevac
Željezničar Bel
2.00
1018.00
509.00
3.00
1568.00
522.67
5.00
2586.00
517.20
66. Željko Rakitić
Brod
4.00
2035.00
508.75
3.00
1603.00
534.33
7.00
3638.00
519.71
67. Sven Marić
Zanatlija SB
1.00
508.00
508.00
0.50
284.00
568.00
1.50
792.00
528.00
68. Božidar Petrovečki
Slavonski Banovac
3.00
1521.00
507.00
1.00
509.00
509.00
4.00
2030.00
507.50
69. Ivica Hormot
Slavonski Banovac
2.00
1007.00
503.50
3.00
1634.00
544.67
5.00
2641.00
528.20
70. Žarko Štampf
Slavonski Banovac
2.00
995.00
497.50
1.09
571.00
523.85
3.09
1566.00
506.80
71. Ivan Teskera
Šećerana Viro
2.00
993.00
496.50
2.00
1022.00
511.00
4.00
2015.00
503.75
72. Ivan Babić
Brod
3.00
1487.00
495.67
3.00
1571.00
523.67
6.00
3058.00
509.67
73. Matko Masle
Željezničar Os
1.50
743.00
495.33
2.00
1045.00
522.50
3.50
1788.00
510.86
74. Stjepan Popadić
Željezničar Bel
1.00
490.00
490.00
0.00
0.00
NaN
1.00
490.00
490.00
75. Boris Ivančić
Željezničar Os
2.50
1210.00
484.00
3.50
1932.00
552.00
6.00
3142.00
523.67
76. Darko Janjiš
Obrtnik Pž
2.00
956.00
478.00
1.50
712.00
474.67
3.50
1668.00
476.57
77. Valentino-Luka Grivić
Šećerana Viro
2.00
935.00
467.50
0.00
0.00
NaN
2.00
935.00
467.50

Stjepan Buzov
Brod
1.00
556.00
556.00
0.00
0.00
NaN
1.00
556.00
556.00
Ivan Dujmović
Obrtnik
1.00
551.00
551.00
2.00
1082.00
541.00
3.00
1633.00
544.33
Mario Brađašević
Nova Gradiška
1.00
548.00
548.00
0.00
0.00
NaN
1.00
548.00
548.00
Ivan Funarić
Silos
1.25
673.00
538.40
0.25
159.00
636.00
1.50
832.00
554.67
Vlado Turkalj
Nove nade
1.00
528.00
528.00
0.00
0.00
NaN
1.00
528.00
528.00
Dražen Dujmović
Obrtnik
1.50
783.00
522.00
1.00
495.00
495.00
2.50
1278.00
511.20
Kristijan Puškarić
Brod
1.00
521.00
521.00
1.00
578.00
578.00
2.00
1099.00
549.50
Zvonko Mihaljević
Silos
0.75
385.00
513.33
0.00
0.00
NaN
0.75
385.00
513.33
Fran Ivošević
Slavonski Banovac
1.00
506.00
506.00
0.50
256.00
512.00
1.50
762.00
508.00
Miroslav Mitrović
Brod
1.00
505.00
505.00
1.00
498.00
498.00
2.00
1003.00
501.50
Srećko Belac
Slavonski Banovac
0.50
252.00
504.00
0.00
0.00
NaN
0.50
252.00
504.00
Tomislav Kovačević
Silos
1.72
865.00
502.91
1.00
548.00
548.00
2.72
1413.00
519.49
Josip Pavlović
Brod
1.50
754.00
502.67
2.00
1000.00
500.00
3.50
1754.00
501.14
Zvonko Strinavić
Nova Gradiška
1.00
502.00
502.00
2.00
1029.00
514.50
3.00
1531.00
510.33
Andrej Marin
Slavonski Banovac
0.50
247.00
494.00
1.41
745.00
528.37
1.91
992.00
519.37
Tomislav Šišak
Silos
1.00
488.00
488.00
1.25
641.00
512.80
2.25
1129.00
501.78
Patrik Poldrugač
Šećerana Viro
1.00
487.00
487.00
0.00
0.00
NaN
1.00
487.00
487.00
Zlatko Javor
Brod
1.50
725.00
483.33
0.50
266.00
532.00
2.00
991.00
495.50
Dragan Tomić
Slatina
0.50
241.00
482.00
0.92
475.00
516.30
1.42
716.00
504.23
Vid Banić
Slatina
1.00
474.00
474.00
0.00
0.00
NaN
1.00
474.00
474.00
Bane Tomašić
Nova Gradiška
0.50
232.00
464.00
0.50
284.00
568.00
1.00
516.00
516.00
Željko Domazet
Obrtnik
1.00
449.00
449.00
0.00
0.00
NaN
1.00
449.00
449.00
Marko Španić
Slatina
0.50
215.00
430.00
0.00
0.00
NaN
0.50
215.00
430.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Nove nade
3.0
6488
3325
9813
545.17
45
3.0
6520
3357
9877
548.72
39
6.0
13008
6682
19690
546.94
84
2. Nova Gradiška
3.0
6509
3179
9688
538.22
77
3.0
6471
3208
9679
537.72
56
6.0
12980
6387
19367
537.97
133
3. Zanatlija SB
2.0
4329
2115
6444
537.00
60
3.0
6616
3455
10071
559.50
74
5.0
10945
5570
16515
550.50
134
4. Silos
4.0
8507
4306
12813
533.88
94
3.0
6555
3221
9776
543.11
85
7.0
15062
7527
22589
537.83
179
5. Osijek II
2.0
4348
2032
6380
531.67
63
3.0
6371
3325
9696
538.67
57
5.0
10719
5357
16076
535.87
120
6. Željezničar Os
3.0
6388
3144
9532
529.56
90
4.0
8771
4581
13352
556.33
67
7.0
15159
7725
22884
544.86
157
7. Slavonski Banovac
4.0
8325
4285
12610
525.42
88
3.0
6464
3249
9713
539.61
74
7.0
14789
7534
22323
531.50
162
8. Željezničar Bel
2.0
4275
2021
6296
524.67
70
3.0
6531
3301
9832
546.22
66
5.0
10806
5322
16128
537.60
136
9. Slatina
3.0
6387
3010
9397
522.06
97
4.0
8365
3850
12215
508.96
127
7.0
14752
6860
21612
514.57
224
10. Šećerana Viro
4.0
8408
3999
12407
516.96
137
3.0
6201
3033
9234
513.00
71
7.0
14609
7032
21641
515.26
208
11. Brod
4.0
8373
3978
12351
514.63
116
3.0
6522
2952
9474
526.33
103
7.0
14895
6930
21825
519.64
219
12. Obrtnik Pž
4.0
8450
3889
12339
514.13
142
3.0
6352
3085
9437
524.28
66
7.0
14802
6974
21776
518.48
208
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više