Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
HVIDR-a
Požega
INA - Požega
Požega
Lipik 1974
Lipik
Lokomotiva 1967
Slavonski Brod
Obrtnik-BAM
Nova Gradiška
PKK Halo 192
Slavonski Brod
Požega
Požega
PPK Kutjevo
Požega
Regoč
Slavonski Brod
Sloga
Prekopakra
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 HVIDR-a PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
03.10.2020 13:00 Franjo Soldo, A
Stipo Andrijević, B
| | |
1 2 INA - Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
04.10.2020 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
1 3 Regoč Požega SRC Vijuš
1-4
02.10.2020 18:00 | | |
1 4 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
02.10.2020 18:00 | | |
1 5 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
02.10.2020 18:00 | | |
2 6 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
09.10.2020 18:00 | | |
2 7 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
11.10.2020 10:00 Darko Zovko, C
Mirjana Horvat, D
| | |
2 8 Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
09.10.2020 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
2 9 Sloga Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
09.10.2020 18:00 | | |
2 10 HVIDR-a INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
10.10.2020 13:00 Stipo Andrijević, B
Mirjana Horvat, D
| | |
3 11 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
18.10.2020 18:00 Franjo Soldo, A
Darko Zovko, C
| | |
3 12 Regoč HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
16.10.2020 18:00 | | |
3 13 Lipik 1974 Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
16.10.2020 18:00 | | |
3 14 Lokomotiva 1967 Požega SRC Vijuš
5-8
16.10.2020 18:00 | | |
3 15 Obrtnik-BAM PPK Kutjevo Exit
1-4
18.10.2020 18:00 | | |
4 16 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
23.10.2020 18:00 | | |
4 17 Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
23.10.2020 18:00 Željko Lončar, A
Stipo Andrijević, B
| | |
4 18 Sloga Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
23.10.2020 18:00 | | |
4 19 HVIDR-a Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
24.10.2020 13:00 Franjo Soldo, A
Mirjana Horvat, D
| | |
4 20 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
25.10.2020 18:00 Franjo Soldo, A
Danijel Mičević, D
| | |
5 21 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
06.11.2020 18:00 | | |
5 22 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
06.11.2020 18:00 | | |
5 23 Lokomotiva 1967 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
06.11.2020 18:00 | | |
5 24 Obrtnik-BAM Sloga Exit
1-4
08.11.2020 18:00 | | |
5 25 PPK Kutjevo Požega Gradska kuglana Pž
1-4
08.11.2020 10:00 | | |
6 26 PKK Halo 192 Požega SRC Vijuš
5-8
13.11.2020 18:00 | | |
6 27 Sloga PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
13.11.2020 18:00 | | |
6 28 HVIDR-a Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
14.11.2020 13:00 | | |
6 29 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
15.11.2020 18:00 | | |
6 30 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
13.11.2020 18:00 | | |
7 31 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
20.11.2020 18:00 | | |
7 32 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
20.11.2020 18:00 | | |
7 33 Obrtnik-BAM INA - Požega Exit
1-4
22.11.2020 18:00 | | |
7 34 PPK Kutjevo HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
22.11.2020 10:00 | | |
7 35 Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
20.11.2020 18:00 | | |
8 36 PKK Halo 192 Sloga SRC Vijuš
5-8
27.11.2020 18:00 | | |
8 37 HVIDR-a Požega Gradska kuglana Pž
1-4
28.11.2020 13:00 | | |
8 38 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
29.11.2020 18:00 | | |
8 39 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
27.11.2020 18:00 | | |
8 40 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
27.11.2020 18:00 | | |
9 41 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
04.12.2020 18:00 | | |
9 42 Obrtnik-BAM Lipik 1974 Exit
1-4
06.12.2020 18:00 | | |
9 43 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
06.12.2020 10:00 | | |
9 44 Požega INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
04.12.2020 18:00 | | |
9 45 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
04.12.2020 18:00 | | |
10 46 PKK Halo 192 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
15.01.2021 18:00 | | |
10 47 Sloga INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
15.01.2021 18:00 | | |
10 48 Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
15.01.2021 18:00 | | |
10 49 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
17.01.2021 10:00 | | |
10 50 Obrtnik-BAM Lokomotiva 1967 Exit
1-4
17.01.2021 18:00 | | |
11 51 Obrtnik-BAM PKK Halo 192 Exit
1-4
24.01.2021 18:00 | | |
11 52 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
22.01.2021 18:00 | | |
11 53 Lipik 1974 Požega Gradska kuglana Pa
1-4
22.01.2021 18:00 | | |
11 54 Regoč Sloga SRC Vijuš
1-4
22.01.2021 18:00 | | |
11 55 INA - Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
24.01.2021 18:00 | | |
12 56 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
29.01.2021 18:00 | | |
12 57 HVIDR-a Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2021 13:00 | | |
12 58 Sloga Lipik 1974 Gradska kuglana Pa
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
12 59 Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
12 60 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
31.01.2021 10:00 | | |
13 61 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
07.02.2021 10:00 | | |
13 62 Obrtnik-BAM Požega Exit
1-4
07.02.2021 18:00 | | |
13 63 Lokomotiva 1967 Sloga SRC Vijuš
5-8
05.02.2021 18:00 | | |
13 64 Lipik 1974 HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
13 65 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
14 66 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
12.02.2021 18:00 | | |
14 67 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
14.02.2021 18:00 | | |
14 68 HVIDR-a Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2021 13:00 | | |
14 69 Sloga Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
12.02.2021 18:00 | | |
14 70 Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2021 18:00 | | |
15 71 Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
15 72 PPK Kutjevo Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
21.02.2021 10:00 | | |
15 73 Obrtnik-BAM HVIDR-a Exit
1-4
21.02.2021 18:00 | | |
15 74 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
19.02.2021 18:00 | | |
15 75 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
16 76 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
26.02.2021 18:00 | | |
16 77 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
26.02.2021 18:00 | | |
16 78 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
28.02.2021 18:00 | | |
16 79 HVIDR-a PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2021 13:00 | | |
16 80 Sloga Požega Gradska kuglana Pa
1-4
26.02.2021 18:00 | | |
17 81 Sloga PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
17 82 Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
17 83 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
07.03.2021 10:00 | | |
17 84 Obrtnik-BAM Regoč Exit
1-4
07.03.2021 18:00 | | |
17 85 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
05.03.2021 18:00 | | |
18 86 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
12.03.2021 18:00 | | |
18 87 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
12.03.2021 18:00 | | |
18 88 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
12.03.2021 18:00 | | |
18 89 INA - Požega Požega Gradska kuglana Pž
1-4
14.03.2021 18:00 | | |
18 90 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2021 13:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više