Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug


Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Biokovo
Makarska
Hrvatski vitezovi
Split
Liburnija
Zadar
Marjan 1934
Split
Mertojak II
Split
OTP BANKA
Split
Poličnik
Poličnik
Promet
Split
Šubićevac
Šibenik
Vrlika
Split
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Šubićevac Mertojak II Šubićevac
1-6
02.10.2020 17:00 | | |
1 2 Hrvatski vitezovi Promet Poljud
1-6
02.10.2020 17:00 Stanko Čota, A
Antonija Bosanac, C
| | |
1 3 Poličnik Liburnija Mocire
1-4
02.10.2020 17:00 Denis Paleka, A
Krsto Lulić, B
| | |
1 4 Vrlika OTP BANKA Poljud
1-6
02.10.2020 20:00 Ivanka Kragić, A
Milica Josipović, B
| | |
1 5 Marjan 1934 Biokovo Poljud
1-6
30.09.2020 17:00 Tomislav Odrljin, A
Marija Lončar, C
| | |
2 6 Mertojak II Biokovo Poljud
1-6
05.10.2020 19:30 Valentina Prpić, B
Elda Sinovčić, B
| | |
2 7 OTP BANKA Marjan 1934 Poljud
1-6
09.10.2020 17:00 Stanko Čota, A
Marija Lončar, C
| | |
2 8 Liburnija Vrlika Mocire
1-4
09.10.2020 17:00 Krsto Lulić, B
Žaklina Jelača, C
| | |
2 9 Promet Poličnik Poljud
1-6
09.10.2020 20:00 Tomislav Odrljin, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
2 10 Šubićevac Hrvatski vitezovi Šubićevac
1-6
09.10.2020 17:00 | | |
3 11 Hrvatski vitezovi Mertojak II Poljud
1-6
16.10.2020 17:00 | | |
3 12 Poličnik Šubićevac Mocire
1-4
16.10.2020 17:00 Denis Paleka, A
Davor Zekić, C
| | |
3 13 Vrlika Promet Poljud
1-6
16.10.2020 20:00 | | |
3 14 Marjan 1934 Liburnija Poljud
1-6
14.10.2020 17:00 | | |
3 15 Biokovo OTP BANKA GSC Makarska
1-4
16.10.2020 17:00 | | |
4 16 Mertojak II OTP BANKA Poljud
1-6
19.10.2020 19:30 | | |
4 17 Liburnija Biokovo Mocire
1-4
23.10.2020 17:00 Denis Paleka, A
Žaklina Jelača, C
| | |
4 18 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
23.10.2020 20:00 | | |
4 19 Šubićevac Vrlika Šubićevac
1-6
23.10.2020 17:00 | | |
4 20 Hrvatski vitezovi Poličnik Poljud
1-6
23.10.2020 17:00 | | |
5 21 Poličnik Mertojak II Mocire
1-4
06.11.2020 17:00 Krsto Lulić, B
Davor Zekić, C
| | |
5 22 Vrlika Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
06.11.2020 20:00 | | |
5 23 Marjan 1934 Šubićevac Poljud
1-6
04.11.2020 17:00 | | |
5 24 Biokovo Promet GSC Makarska
1-4
06.11.2020 17:00 | | |
5 25 OTP BANKA Liburnija Poljud
1-6
06.11.2020 17:00 | | |
6 26 Mertojak II Liburnija Poljud
1-6
09.11.2020 19:30 | | |
6 27 Promet OTP BANKA Poljud
1-6
13.11.2020 20:00 | | |
6 28 Šubićevac Biokovo Šubićevac
1-6
13.11.2020 17:00 | | |
6 29 Hrvatski vitezovi Marjan 1934 Poljud
1-6
13.11.2020 17:00 | | |
6 30 Poličnik Vrlika Mocire
1-4
13.11.2020 17:00 Denis Paleka, A
Krsto Lulić, B
| | |
7 31 Vrlika Mertojak II Poljud
1-6
20.11.2020 20:00 | | |
7 32 Marjan 1934 Poličnik Poljud
1-6
21.11.2020 11:00 | | |
7 33 Biokovo Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
20.11.2020 17:00 | | |
7 34 OTP BANKA Šubićevac Poljud
1-6
20.11.2020 17:00 | | |
7 35 Liburnija Promet Mocire
1-4
20.11.2020 17:00 | | |
8 36 Mertojak II Promet Poljud
1-6
23.11.2020 19:30 | | |
8 37 Šubićevac Liburnija Šubićevac
1-6
27.11.2020 17:00 | | |
8 38 Hrvatski vitezovi OTP BANKA Poljud
1-6
27.11.2020 17:00 | | |
8 39 Poličnik Biokovo Mocire
1-4
27.11.2020 17:00 | | |
8 40 Vrlika Marjan 1934 Poljud
1-6
27.11.2020 20:00 | | |
9 41 Marjan 1934 Mertojak II Poljud
1-6
02.12.2020 17:00 | | |
9 42 Biokovo Vrlika GSC Makarska
1-4
04.12.2020 17:00 | | |
9 43 OTP BANKA Poličnik Poljud
1-6
04.12.2020 17:00 | | |
9 44 Liburnija Hrvatski vitezovi Mocire
1-4
04.12.2020 17:00 | | |
9 45 Promet Šubićevac Poljud
1-6
04.12.2020 20:00 | | |
10 46 Mertojak II Šubićevac Poljud
1-6
11.01.2021 19:30 | | |
10 47 Promet Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
15.01.2021 20:00 | | |
10 48 Liburnija Poličnik Mocire
1-4
15.01.2021 17:00 | | |
10 49 OTP BANKA Vrlika Poljud
1-6
15.01.2021 17:00 | | |
10 50 Biokovo Marjan 1934 GSC Makarska
1-4
15.01.2021 17:00 | | |
11 51 Biokovo Mertojak II GSC Makarska
1-4
22.01.2021 17:00 | | |
11 52 Marjan 1934 OTP BANKA Poljud
1-6
20.01.2021 17:00 | | |
11 53 Vrlika Liburnija Poljud
1-6
22.01.2021 20:00 | | |
11 54 Poličnik Promet Mocire
1-4
22.01.2021 17:00 | | |
11 55 Hrvatski vitezovi Šubićevac Poljud
1-6
22.01.2021 17:00 | | |
12 56 Mertojak II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
25.01.2021 19:30 | | |
12 57 Šubićevac Poličnik Šubićevac
1-6
29.01.2021 17:00 | | |
12 58 Promet Vrlika Poljud
1-6
29.01.2021 20:00 | | |
12 59 Liburnija Marjan 1934 Mocire
1-4
29.01.2021 17:00 | | |
12 60 OTP BANKA Biokovo Poljud
1-6
29.01.2021 17:00 | | |
13 61 OTP BANKA Mertojak II Poljud
1-6
05.02.2021 17:00 | | |
13 62 Biokovo Liburnija GSC Makarska
1-4
05.02.2021 17:00 | | |
13 63 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
03.02.2021 17:00 | | |
13 64 Vrlika Šubićevac Poljud
1-6
05.02.2021 20:00 | | |
13 65 Poličnik Hrvatski vitezovi Mocire
1-4
05.02.2021 17:00 | | |
14 66 Mertojak II Poličnik Poljud
1-6
08.02.2021 19:30 | | |
14 67 Hrvatski vitezovi Vrlika Poljud
1-6
12.02.2021 17:00 | | |
14 68 Šubićevac Marjan 1934 Šubićevac
1-6
12.02.2021 17:00 | | |
14 69 Promet Biokovo Poljud
1-6
12.02.2021 20:00 | | |
14 70 Liburnija OTP BANKA Mocire
1-4
12.02.2021 17:00 | | |
15 71 Liburnija Mertojak II Mocire
1-4
19.02.2021 17:00 | | |
15 72 OTP BANKA Promet Poljud
1-6
19.02.2021 17:00 | | |
15 73 Biokovo Šubićevac GSC Makarska
1-4
19.02.2021 17:00 | | |
15 74 Marjan 1934 Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
17.02.2021 17:00 | | |
15 75 Vrlika Poličnik Poljud
1-6
19.02.2021 20:00 | | |
16 76 Mertojak II Vrlika Poljud
1-6
22.02.2021 19:30 | | |
16 77 Poličnik Marjan 1934 Mocire
1-4
26.02.2021 17:00 | | |
16 78 Hrvatski vitezovi Biokovo Poljud
1-6
26.02.2021 17:00 | | |
16 79 Šubićevac OTP BANKA Šubićevac
1-6
26.02.2021 17:00 | | |
16 80 Promet Liburnija Poljud
1-6
26.02.2021 20:00 | | |
17 81 Promet Mertojak II Poljud
1-6
05.03.2021 20:00 | | |
17 82 Liburnija Šubićevac Mocire
1-4
05.03.2021 17:00 | | |
17 83 OTP BANKA Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
05.03.2021 17:00 | | |
17 84 Biokovo Poličnik GSC Makarska
1-4
05.03.2021 17:00 | | |
17 85 Marjan 1934 Vrlika Poljud
1-6
03.03.2021 17:00 | | |
18 86 Mertojak II Marjan 1934 Poljud
1-6
08.03.2021 19:30 | | |
18 87 Vrlika Biokovo Poljud
1-6
12.03.2021 20:00 | | |
18 88 Poličnik OTP BANKA Mocire
1-4
12.03.2021 17:00 | | |
18 89 Hrvatski vitezovi Liburnija Poljud
1-6
12.03.2021 17:00 | | |
18 90 Šubićevac Promet Šubićevac
1-6
12.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više