Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga jug


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Liburnija
Zadar
7 6 1 0 13 41.0 15.0
2. Mertojak II
Split
6 5 0 1 10 34.0 14.0
3. Poličnik
Poličnik
7 3 2 2 8 33.0 23.0
4. Marjan 1934
Split
7 4 0 3 8 28.0 28.0
5. Biokovo
Makarska
5 3 0 2 6 20.0 20.0
6. Vrlika
Split
6 3 0 3 6 23.0 25.0
7. Šubićevac
Šibenik
6 2 0 4 4 19.0 29.0
8. Promet
Split
7 2 0 5 4 22.0 34.0
9. Hrvatski vitezovi
Split
6 1 1 4 3 18.0 30.0
10. OTP BANKA
Split
7 1 0 6 2 18.0 38.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Šubićevac Mertojak II Šubićevac
1-6
2.0 : 6.0 (3162 : 3169) 02.10.2020 17:00 Ante Rađa, A
Denis Paleka, A
| | |
1 2 Hrvatski vitezovi Promet Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3334 : 3304) 02.10.2020 17:00 Stanko Čota, A
Antonija Bosanac, C
| | |
1 3 Poličnik Liburnija Mocire
1-4
4.0 : 4.0 (3446 : 3363) 30.09.2020 16:00 Denis Paleka, A
Davor Zekić, B
| | |
1 4 Vrlika OTP BANKA Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3288 : 3188) 02.10.2020 20:00 Ivanka Kragić, A
Milica Josipović, B
| | |
1 5 Marjan 1934 Biokovo Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3273 : 3311) 30.09.2020 17:00 Tomislav Odrljin, A
Stanko Čota, A
| | |
2 6 Mertojak II Biokovo Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3424 : 3231) 05.10.2020 19:30 Elda Sinovčić, B
Ante Rađa, A
| | |
2 7 OTP BANKA Marjan 1934 Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3233 : 3371) 09.10.2020 17:00 Stanko Čota, A
Marija Lončar, C
| | |
2 8 Liburnija Vrlika Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3263 : 3174) 09.10.2020 17:00 Krsto Lulić, B
Žaklina Jelača, C
| | |
2 9 Promet Poličnik Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3170 : 3299) 09.10.2020 20:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
2 10 Šubićevac Hrvatski vitezovi Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (3215 : 3191) 09.10.2020 17:00 Ante Rađa, A
Elda Sinovčić, B
| | |
3 11 Hrvatski vitezovi Mertojak II Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3304 : 3357) 16.10.2020 17:00 Tomislav Odrljin, A
Marija Lončar, C
| | |
3 12 Poličnik Šubićevac Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3350 : 3275) 16.10.2020 17:00 Denis Paleka, A
Krsto Lulić, B
| | |
3 13 Vrlika Promet Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3203 : 3241) 16.10.2020 20:00 Stanko Čota, A
Ante Šarić, D
| | |
3 14 Marjan 1934 Liburnija Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3200 : 3370) 14.10.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Mihael Grivičić, B
| | |
3 15 Biokovo OTP BANKA GSC Makarska
1-4
5.0 : 3.0 (3160 : 3132) 16.10.2020 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
4 16 Mertojak II OTP BANKA Poljud
1-6
8.0 : 0.0 (3385 : 3206) 19.10.2020 19:30 Ivanka Kragić, A
Antonija Bosanac, C
| | |
4 17 Liburnija Biokovo Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3369 : 3205) 23.10.2020 17:00 Denis Paleka, A
Krsto Lulić, B
| | |
4 18 Promet Marjan 1934 Poljud
1-6
7.0 : 1.0 (3316 : 2796) 23.10.2020 20:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
4 19 Šubićevac Vrlika Šubićevac
1-6
2.0 : 6.0 (3232 : 3283) 23.10.2020 17:00 Ante Rađa, A
Ante Skorić, B
| | |
4 20 Hrvatski vitezovi Poličnik Poljud
1-6
4.0 : 4.0 (3245 : 3229) 23.10.2020 17:00 Tomislav Odrljin, A
Marija Lončar, C
| | |
5 21 Poličnik Mertojak II Mocire
1-4
3.0 : 5.0 (3300 : 3331) 06.11.2020 17:00 Krsto Lulić, B
Davor Zekić, B
| | |
5 22 Vrlika Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
6.0 : 2.0 (3293 : 3248) 06.11.2020 20:00 Stanko Čota, A
Milica Josipović, B
| | |
5 23 Marjan 1934 Šubićevac Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3293 : 3264) 04.11.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Elda Sinovčić, B
| | |
5 24 Biokovo Promet GSC Makarska
1-4
7.0 : 1.0 (3181 : 3159) 06.11.2020 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
5 25 OTP BANKA Liburnija Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3290 : 3310) 06.11.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
6 26 Mertojak II Liburnija Poljud
1-6
2.0 : 6.0 (3254 : 3307) 09.11.2020 19:30 Ana Vidan, A
Antonija Bosanac, C
| | |
6 27 Promet OTP BANKA Poljud
1-6
1.0 : 7.0 (3273 : 3404) 13.11.2020 20:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
6 28 Šubićevac Biokovo Šubićevac
1-6
ODGOĐENO 13.11.2020 17:00 Ante Rađa, A
Ante Skorić, B
| | |
6 29 Hrvatski vitezovi Marjan 1934 Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3245 : 3350) 13.11.2020 17:00 Tomislav Odrljin, A
Marija Lončar, C
| | |
6 30 Poličnik Vrlika Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3532 : 3456) 13.11.2020 17:00 Denis Paleka, A
Krsto Lulić, B
| | |
7 31 Vrlika Mertojak II Poljud
1-6
ODGOĐENO 20.11.2020 20:00 Tomislav Odrljin, A
Ante Šarić, D
| | |
7 32 Marjan 1934 Poličnik Poljud
1-6
5.0 : 3.0 (3318 : 3282) 21.11.2020 11:00 Elda Sinovčić, B
Ivanka Kragić, A
| | |
7 33 Biokovo Hrvatski vitezovi GSC Makarska
1-4
ODGOĐENO 20.11.2020 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
7 34 OTP BANKA Šubićevac Poljud
1-6
3.0 : 5.0 (3184 : 3285) 20.11.2020 17:00 Stanko Čota, A
Marija Lončar, C
| | |
7 35 Liburnija Promet Mocire
1-4
6.0 : 2.0 (3469 : 3325) 20.11.2020 17:00 Marin Colić, A
Krsto Lulić, B
| | |
8 36 Mertojak II Promet Poljud
1-6
ODGOĐENO 23.11.2020 19:30 Ana Vidan, A
Antonija Bosanac, C
| | |
8 37 Šubićevac Liburnija Šubićevac
1-6
27.11.2020 17:00 | | |
8 38 Hrvatski vitezovi OTP BANKA Poljud
1-6
27.11.2020 17:00 Jasmina Marinović, B
Ante Šarić, D
| | |
8 39 Poličnik Biokovo Mocire
1-4
27.11.2020 17:00 Denis Paleka, A
Davor Zekić, B
| | |
8 40 Vrlika Marjan 1934 Poljud
1-6
27.11.2020 20:00 Ana Vidan, A
Milica Josipović, B
| | |
9 41 Marjan 1934 Mertojak II Poljud
1-6
02.12.2020 17:00 Ana Vidan, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
9 42 Biokovo Vrlika GSC Makarska
1-4
04.12.2020 17:00 Elda Sinovčić, B
| | |
9 43 OTP BANKA Poličnik Poljud
1-6
04.12.2020 17:00 Stanko Čota, A
Hrvoje Marinović, B
| | |
9 44 Liburnija Hrvatski vitezovi Mocire
1-4
04.12.2020 17:00 | | |
9 45 Promet Šubićevac Poljud
1-6
04.12.2020 20:00 Tomislav Odrljin, A
Mihael Grivičić, B
| | |
10 46 Mertojak II Šubićevac Poljud
1-6
11.01.2021 19:30 | | |
10 47 Promet Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
15.01.2021 20:00 | | |
10 48 Liburnija Poličnik Mocire
1-4
15.01.2021 17:00 | | |
10 49 OTP BANKA Vrlika Poljud
1-6
15.01.2021 17:00 | | |
10 50 Biokovo Marjan 1934 GSC Makarska
1-4
15.01.2021 17:00 | | |
11 51 Biokovo Mertojak II GSC Makarska
1-4
22.01.2021 17:00 | | |
11 52 Marjan 1934 OTP BANKA Poljud
1-6
20.01.2021 17:00 | | |
11 53 Vrlika Liburnija Poljud
1-6
22.01.2021 20:00 | | |
11 54 Poličnik Promet Mocire
1-4
22.01.2021 17:00 | | |
11 55 Hrvatski vitezovi Šubićevac Poljud
1-6
22.01.2021 17:00 | | |
12 56 Mertojak II Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
25.01.2021 19:30 | | |
12 57 Šubićevac Poličnik Šubićevac
1-6
29.01.2021 17:00 | | |
12 58 Promet Vrlika Poljud
1-6
29.01.2021 20:00 | | |
12 59 Liburnija Marjan 1934 Mocire
1-4
29.01.2021 17:00 | | |
12 60 OTP BANKA Biokovo Poljud
1-6
29.01.2021 17:00 | | |
13 61 OTP BANKA Mertojak II Poljud
1-6
05.02.2021 17:00 | | |
13 62 Biokovo Liburnija GSC Makarska
1-4
05.02.2021 17:00 | | |
13 63 Marjan 1934 Promet Poljud
1-6
03.02.2021 17:00 | | |
13 64 Vrlika Šubićevac Poljud
1-6
05.02.2021 20:00 | | |
13 65 Poličnik Hrvatski vitezovi Mocire
1-4
05.02.2021 17:00 | | |
14 66 Mertojak II Poličnik Poljud
1-6
08.02.2021 19:30 | | |
14 67 Hrvatski vitezovi Vrlika Poljud
1-6
12.02.2021 17:00 | | |
14 68 Šubićevac Marjan 1934 Šubićevac
1-6
12.02.2021 17:00 | | |
14 69 Promet Biokovo Poljud
1-6
12.02.2021 20:00 | | |
14 70 Liburnija OTP BANKA Mocire
1-4
12.02.2021 17:00 | | |
15 71 Liburnija Mertojak II Mocire
1-4
19.02.2021 17:00 | | |
15 72 OTP BANKA Promet Poljud
1-6
19.02.2021 17:00 | | |
15 73 Biokovo Šubićevac GSC Makarska
1-4
19.02.2021 17:00 | | |
15 74 Marjan 1934 Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
17.02.2021 17:00 | | |
15 75 Vrlika Poličnik Poljud
1-6
19.02.2021 20:00 | | |
16 76 Mertojak II Vrlika Poljud
1-6
22.02.2021 19:30 | | |
16 77 Poličnik Marjan 1934 Mocire
1-4
26.02.2021 17:00 | | |
16 78 Hrvatski vitezovi Biokovo Poljud
1-6
26.02.2021 17:00 | | |
16 79 Šubićevac OTP BANKA Šubićevac
1-6
26.02.2021 17:00 | | |
16 80 Promet Liburnija Poljud
1-6
26.02.2021 20:00 | | |
17 81 Promet Mertojak II Poljud
1-6
05.03.2021 20:00 | | |
17 82 Liburnija Šubićevac Mocire
1-4
05.03.2021 17:00 | | |
17 83 OTP BANKA Hrvatski vitezovi Poljud
1-6
05.03.2021 17:00 | | |
17 84 Biokovo Poličnik GSC Makarska
1-4
05.03.2021 17:00 | | |
17 85 Marjan 1934 Vrlika Poljud
1-6
03.03.2021 17:00 | | |
18 86 Mertojak II Marjan 1934 Poljud
1-6
08.03.2021 19:30 | | |
18 87 Vrlika Biokovo Poljud
1-6
12.03.2021 20:00 | | |
18 88 Poličnik OTP BANKA Mocire
1-4
12.03.2021 17:00 | | |
18 89 Hrvatski vitezovi Liburnija Poljud
1-6
12.03.2021 17:00 | | |
18 90 Šubićevac Promet Šubićevac
1-6
12.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ivica Skorić
Šubićevac
3.00
1778
570.00
2348.00
587.00
2. Josip Arbanas
Liburnija
3.70
2146
578.00
2724.00
579.57
3. Mario Beara
Marjan 1934
3.00
1734
559.00
2293.00
573.25
4. Ivica Ikić
Liburnija
4.00
2292
554.00
2846.00
569.20
5. Danijel Bjekić
Hrvatski vitezovi
2.00
1133
573.50
1706.50
568.83
6. Slobodan Erslan
Liburnija
4.00
2251
584.00
2835.00
567.00
7. Marijan Vučemilović-Grgić
Hrvatski vitezovi
2.00
1138
562.50
1700.50
566.83
8. Ante Ćapin
OTP BANKA
4.00
2262
572.00
2834.00
566.80
9. Marin Colić
Poličnik
3.00
1677
583.25
2260.25
565.06
10. Božidar Šarić
Marjan 1934
2.17
1217
570.25
1787.25
563.80
11. Goran Žubrinić
Mertojak II
3.00
1700
550.33
2250.33
562.58
12. Joško Burnać
Vrlika
3.00
1701
547.67
2248.67
562.17
13. Danijel Čuljak
Mertojak II
3.00
1691
551.67
2242.67
560.67
14. Duško Milanović
Mertojak II
3.00
1655
584.00
2239.00
559.75
15. Nediljko Baljak
Poličnik
3.00
1679
556.00
2235.00
558.75
16. Josip Lulić
Poličnik
2.45
1335
588.75
1923.75
557.61
17. Robert Ratković
Biokovo
2.00
1139
531.50
1670.50
556.83
18. Davor Vidak
Poličnik
2.00
1088
582.00
1670.00
556.67
19. Paško Dragičević
Mertojak II
2.00
1087
581.33
1668.33
556.11
20. Tomislav Matetić
Vrlika
3.00
1670
554.00
2224.00
556.00
21. Dražen Babić
Promet
3.00
1647
573.00
2220.00
555.00
22. Ante Šarić
Marjan 1934
3.00
1660
557.75
2217.75
554.44
23. Boris Bočina
Promet
4.00
2222
547.33
2769.33
553.87
24. Marin Šarić
Biokovo
2.50
1388
548.50
1936.50
553.29
25. Ivica Crnjak
Liburnija
4.00
2208
558.00
2766.00
553.20
26. Alen Gojak
Biokovo
3.00
1669
542.00
2211.00
552.75
27. Ivan Skorić
Šubićevac
3.00
1657
552.00
2209.00
552.25
28. Zvonimir Vučemilović
Vrlika
3.00
1651
557.33
2208.33
552.08
29. Leonardo Cindrić
Marjan 1934
3.00
1672
525.33
2197.33
549.33
30. Petar Elez
Vrlika
3.00
1651
540.00
2191.00
547.75
31. Nikola Bradarić
Promet
4.00
2177
559.33
2736.33
547.27
32. Zdravko Jukić
Poličnik
3.00
1652
533.00
2185.00
546.25
33. Siniša Režan
Liburnija
3.00
1640
543.11
2183.11
545.78
34. Ivan Buljan
Marjan 1934
3.00
1632
544.00
2176.00
544.00
35. Ozren Kos
OTP BANKA
3.00
1647
528.67
2175.67
543.92
36. Petar Maroš
Biokovo
3.00
1656
514.00
2170.00
542.50
37. Branko Matetić
Vrlika
2.50
1390
508.00
1898.00
542.29
38. Ivica Crnjak
Liburnija
4.00
2161
547.33
2708.33
541.67
39. Žarko Mladin
Promet
4.00
2150
551.50
2701.50
540.30
40. Nedjeljko Jurišić
OTP BANKA
3.50
1890
541.20
2431.20
540.27
41. Nedjeljko Ečim
Promet
3.00
1627
527.00
2154.00
538.50
42. Josip Rudež
Biokovo
3.00
1659
494.12
2153.12
538.28
43. Ivan Bulić
Hrvatski vitezovi
2.00
1073
539.50
1612.50
537.50
44. Ljubomir Budić
Mertojak II
3.00
1597
548.00
2145.00
536.25
45. Dario Lečić
Šubićevac
3.00
1609
532.67
2141.67
535.42
46. Nediljko Jurlin
Promet
3.00
1589
551.00
2140.00
535.00
47. Denis Erceg
Vrlika
2.00
1027
572.00
1599.00
533.00
48. Ivan Kos
OTP BANKA
3.50
1865
530.00
2395.00
532.22
49. Duje Grčić
Hrvatski vitezovi
2.00
1036
556.00
1592.00
530.67
50. Čedo Jelovčić
Šubićevac
2.00
1055
534.50
1589.50
529.83
51. Jozo Mandić
Hrvatski vitezovi
1.00
533
518.50
1051.50
525.75
52. Velimir Kurtin
Poličnik
2.00
1017
558.33
1575.33
525.11
53. Igor Radoš
Marjan 1934
2.00
1069
505.00
1574.00
524.67
54. Milan Jujnović
Biokovo
3.00
1556
540.00
2096.00
524.00
55. Ante Garmaz
Hrvatski vitezovi
1.00
518
525.00
1043.00
521.50
56. Davor Zoković
Mertojak II
2.50
1290
530.00
1820.00
520.00
57. Perica Orešković
OTP BANKA
3.50
1790
541.00
2331.00
518.00
58. Borislav Juras
Šubićevac
3.00
1564
503.33
2067.33
516.83
59. Ante Burić
Hrvatski vitezovi
2.00
1008
532.50
1540.50
513.50

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ivica Skorić
Šubićevac
3.00
1778.00
592.67
3.00
1710.00
570.00
6.00
3488.00
581.33
2. Josip Arbanas
Liburnija
3.70
2146.00
580.00
3.00
1734.00
578.00
6.70
3880.00
579.10
3. Mario Beara
Marjan 1934
3.00
1734.00
578.00
4.00
2236.00
559.00
7.00
3970.00
567.14
4. Ivica Ikić
Liburnija
4.00
2292.00
573.00
2.00
1108.00
554.00
6.00
3400.00
566.67
5. Robert Ratković
Biokovo
2.00
1139.00
569.50
2.00
1063.00
531.50
4.00
2202.00
550.50
6. Marijan Vučemilović-Grgić
Hrvatski vitezovi
2.00
1138.00
569.00
4.00
2250.00
562.50
6.00
3388.00
564.67
7. Joško Burnać
Vrlika
3.00
1701.00
567.00
3.00
1643.00
547.67
6.00
3344.00
557.33
8. Goran Žubrinić
Mertojak II
3.00
1700.00
566.67
3.00
1651.00
550.33
6.00
3351.00
558.50
9. Danijel Bjekić
Hrvatski vitezovi
2.00
1133.00
566.50
4.00
2294.00
573.50
6.00
3427.00
571.17
10. Ante Ćapin
OTP BANKA
4.00
2262.00
565.50
2.00
1144.00
572.00
6.00
3406.00
567.67
11. Danijel Čuljak
Mertojak II
3.00
1691.00
563.67
3.00
1655.00
551.67
6.00
3346.00
557.67
12. Slobodan Erslan
Liburnija
4.00
2251.00
562.75
3.00
1752.00
584.00
7.00
4003.00
571.86
13. Božidar Šarić
Marjan 1934
2.17
1217.00
560.83
4.00
2281.00
570.25
6.17
3498.00
566.94
14. Nediljko Baljak
Poličnik
3.00
1679.00
559.67
4.00
2224.00
556.00
7.00
3903.00
557.57
15. Marin Colić
Poličnik
3.00
1677.00
559.00
4.00
2333.00
583.25
7.00
4010.00
572.86
16. Leonardo Cindrić
Marjan 1934
3.00
1672.00
557.33
3.00
1576.00
525.33
6.00
3248.00
541.33
17. Tomislav Matetić
Vrlika
3.00
1670.00
556.67
1.50
831.00
554.00
4.50
2501.00
555.78
18. Alen Gojak
Biokovo
3.00
1669.00
556.33
2.00
1084.00
542.00
5.00
2753.00
550.60
19. Branko Matetić
Vrlika
2.50
1390.00
556.00
1.75
889.00
508.00
4.25
2279.00
536.24
20. Boris Bočina
Promet
4.00
2222.00
555.50
3.00
1642.00
547.33
7.00
3864.00
552.00
21. Marin Šarić
Biokovo
2.50
1388.00
555.20
2.00
1097.00
548.50
4.50
2485.00
552.22
22. Ante Šarić
Marjan 1934
3.00
1660.00
553.33
4.00
2231.00
557.75
7.00
3891.00
555.86
23. Josip Rudež
Biokovo
3.00
1659.00
553.00
1.53
756.00
494.12
4.53
2415.00
533.11
24. Ivan Skorić
Šubićevac
3.00
1657.00
552.33
3.00
1656.00
552.00
6.00
3313.00
552.17
25. Petar Maroš
Biokovo
3.00
1656.00
552.00
2.00
1028.00
514.00
5.00
2684.00
536.80
26. Ivica Crnjak
Liburnija
4.00
2208.00
552.00
3.00
1674.00
558.00
7.00
3882.00
554.57
27. Duško Milanović
Mertojak II
3.00
1655.00
551.67
3.00
1752.00
584.00
6.00
3407.00
567.83
28. Zdravko Jukić
Poličnik
3.00
1652.00
550.67
3.00
1599.00
533.00
6.00
3251.00
541.83
29. Petar Elez
Vrlika
3.00
1651.00
550.33
3.00
1620.00
540.00
6.00
3271.00
545.17
30. Zvonimir Vučemilović
Vrlika
3.00
1651.00
550.33
3.00
1672.00
557.33
6.00
3323.00
553.83
31. Petar Odrljin
OTP BANKA
2.50
1375.00
550.00
3.00
1569.00
523.00
5.50
2944.00
535.27
32. Dražen Babić
Promet
3.00
1647.00
549.00
2.00
1146.00
573.00
5.00
2793.00
558.60
33. Ozren Kos
OTP BANKA
3.00
1647.00
549.00
1.50
793.00
528.67
4.50
2440.00
542.22
34. Siniša Režan
Liburnija
3.00
1640.00
546.67
2.25
1222.00
543.11
5.25
2862.00
545.14
35. Josip Lulić
Poličnik
2.45
1335.00
544.90
4.00
2355.00
588.75
6.45
3690.00
572.09
36. Nikola Bradarić
Promet
4.00
2177.00
544.25
3.00
1678.00
559.33
7.00
3855.00
550.71
37. Ivan Buljan
Marjan 1934
3.00
1632.00
544.00
3.00
1632.00
544.00
6.00
3264.00
544.00
38. Davor Vidak
Poličnik
2.00
1088.00
544.00
3.00
1746.00
582.00
5.00
2834.00
566.80
39. Paško Dragičević
Mertojak II
2.00
1087.00
543.50
3.00
1744.00
581.33
5.00
2831.00
566.20
40. Nedjeljko Ečim
Promet
3.00
1627.00
542.33
3.00
1581.00
527.00
6.00
3208.00
534.67
41. Ivica Crnjak
Liburnija
4.00
2161.00
540.25
3.00
1642.00
547.33
7.00
3803.00
543.29
42. Nedjeljko Jurišić
OTP BANKA
3.50
1890.00
540.00
2.50
1353.00
541.20
6.00
3243.00
540.50
43. Žarko Mladin
Promet
4.00
2150.00
537.50
2.00
1103.00
551.50
6.00
3253.00
542.17
44. Ivan Bulić
Hrvatski vitezovi
2.00
1073.00
536.50
4.00
2158.00
539.50
6.00
3231.00
538.50
45. Dario Lečić
Šubićevac
3.00
1609.00
536.33
3.00
1598.00
532.67
6.00
3207.00
534.50
46. Igor Radoš
Marjan 1934
2.00
1069.00
534.50
3.00
1515.00
505.00
5.00
2584.00
516.80
47. Jozo Mandić
Hrvatski vitezovi
1.00
533.00
533.00
2.00
1037.00
518.50
3.00
1570.00
523.33
48. Ivan Kos
OTP BANKA
3.50
1865.00
532.86
2.00
1060.00
530.00
5.50
2925.00
531.82
49. Ljubomir Budić
Mertojak II
3.00
1597.00
532.33
3.00
1644.00
548.00
6.00
3241.00
540.17
50. Nediljko Jurlin
Promet
3.00
1589.00
529.67
2.00
1102.00
551.00
5.00
2691.00
538.20
51. Martin Čović
OTP BANKA
2.00
1057.00
528.50
3.00
1644.00
548.00
5.00
2701.00
540.20
52. Tonko Laus
Promet
2.00
1057.00
528.50
1.75
891.00
509.14
3.75
1948.00
519.47
53. Čedo Jelovčić
Šubićevac
2.00
1055.00
527.50
2.00
1069.00
534.50
4.00
2124.00
531.00
54. Jerko Čulić
OTP BANKA
2.00
1044.00
522.00
1.00
521.00
521.00
3.00
1565.00
521.67
55. Borislav Juras
Šubićevac
3.00
1564.00
521.33
3.00
1510.00
503.33
6.00
3074.00
512.33
56. Milan Jujnović
Biokovo
3.00
1556.00
518.67
2.00
1080.00
540.00
5.00
2636.00
527.20
57. Duje Grčić
Hrvatski vitezovi
2.00
1036.00
518.00
4.00
2224.00
556.00
6.00
3260.00
543.33
58. Ante Garmaz
Hrvatski vitezovi
1.00
518.00
518.00
4.00
2100.00
525.00
5.00
2618.00
523.60
59. Davor Zoković
Mertojak II
2.50
1290.00
516.00
1.00
530.00
530.00
3.50
1820.00
520.00
60. Denis Erceg
Vrlika
2.00
1027.00
513.50
3.00
1716.00
572.00
5.00
2743.00
548.60
61. Perica Orešković
OTP BANKA
3.50
1790.00
511.43
3.00
1623.00
541.00
6.50
3413.00
525.08
62. Marin Alić
Poličnik
1.55
790.00
509.68
1.00
565.00
565.00
2.55
1355.00
531.37
63. Velimir Kurtin
Poličnik
2.00
1017.00
508.50
3.00
1675.00
558.33
5.00
2692.00
538.40
64. Ante Burić
Hrvatski vitezovi
2.00
1008.00
504.00
2.00
1065.00
532.50
4.00
2073.00
518.25

Mihael Grivičić
Mertojak
0.93
557.00
598.92
1.50
884.00
589.33
2.43
1441.00
593.00
Ivica Batović
Poličnik
1.00
572.00
572.00
2.00
1131.00
565.50
3.00
1703.00
567.67
Ante Skorić
Šubićevac
1.00
568.00
568.00
0.00
0.00
NaN
1.00
568.00
568.00
Tomislav Salinović
Promet
1.00
560.00
560.00
1.00
512.00
512.00
2.00
1072.00
536.00
Tomislav Mandarić
Vrlika
1.00
560.00
560.00
1.50
783.00
522.00
2.50
1343.00
537.20
Josip Blažević
Šubićevac
1.00
535.00
535.00
0.00
0.00
NaN
1.00
535.00
535.00
Ante Božić
Marjan 1934
1.00
533.00
533.00
2.00
1110.00
555.00
3.00
1643.00
547.67
Dmitar Šare
Šubićevac
1.00
533.00
533.00
0.00
0.00
NaN
1.00
533.00
533.00
Anđelo Rebić
Vrlika
0.50
263.00
526.00
1.00
516.00
516.00
1.50
779.00
519.33
Ante Sarajlić
Šubićevac
1.00
525.00
525.00
3.00
1540.00
513.33
4.00
2065.00
516.25
Milan Škara
Liburnija
1.05
549.00
522.86
0.00
0.00
NaN
1.05
549.00
522.86
Siniša Papak
Mertojak
0.57
280.00
491.23
0.50
203.00
406.00
1.07
483.00
451.40
Slavko Jukić
Biokovo
1.00
455.00
455.00
0.00
0.00
NaN
1.00
455.00
455.00
Marijo Gojak
Biokovo
0.50
225.00
450.00
0.47
233.00
495.74
0.97
458.00
472.16
Elvis Lulić
Liburnija
0.25
103.00
412.00
1.75
969.00
553.71
2.00
1072.00
536.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Liburnija
4.0
8776
4574
13350
556.25
102
3.0
6764
3337
10101
561.17
73
7.0
15540
7911
23451
558.36
175
2. Vrlika
3.0
6682
3231
9913
550.72
99
3.0
6630
3154
9784
543.56
87
6.0
13312
6385
19697
547.14
186
3. Mertojak II
3.0
6633
3224
9857
547.61
73
3.0
6703
3360
10063
559.06
74
6.0
13336
6584
19920
553.33
147
4. Šubićevac
3.0
6598
3226
9824
545.78
107
3.0
6432
3177
9609
533.83
121
6.0
13030
6403
19433
539.81
228
5. Poličnik
3.0
6523
3287
9810
545.00
76
4.0
8927
4701
13628
567.83
76
7.0
15450
7988
23438
558.05
152
6. Promet
4.0
8770
4259
13029
542.88
116
3.0
6618
3141
9759
542.17
76
7.0
15388
7400
22788
542.57
192
7. Biokovo
3.0
6521
3226
9747
541.50
94
2.0
4177
2164
6341
528.42
61
5.0
10698
5390
16088
536.27
155
8. OTP BANKA
4.0
8693
4237
12930
538.75
121
3.0
6477
3230
9707
539.28
57
7.0
15170
7467
22637
538.98
178
9. Hrvatski vitezovi
2.0
4365
2074
6439
536.58
63
4.0
8779
4349
13128
547.00
117
6.0
13144
6423
19567
543.53
180
10. Marjan 1934
3.0
6288
3229
9517
528.72
58
4.0
8712
4372
13084
545.17
83
7.0
15000
7601
22601
538.12
141
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više