Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Obrtnik Krt
Krapinske Toplice
7 6 0 1 12 38.0 18.0
2. Ciglenica
Ciglenica
6 5 1 0 11 39.0 9.0
3. Cesta
Varaždin
5 4 0 1 8 26.0 14.0
4. Kutina
Kutina
6 4 0 2 8 29.0 19.0
5. Belina-Novska
Novska
6 3 0 3 6 22.0 26.0
6. Željezničar Bj
Bjelovar
5 2 1 2 5 21.0 19.0
7. Sirela
Bjelovar
4 1 0 3 2 9.0 23.0
8. Obrtnik Or
Oroslavje
6 1 0 5 2 16.0 32.0
9. Graničar
Đurđevac
7 1 0 6 2 16.0 40.0
10. Elektra Kž
Križevci
4 0 0 4 0 8.0 24.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Obrtnik Krt Kutina ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3235 : 3054) 04.10.2020 10:00 Lucija Sedlar, B
Ira Šutina, B
| | |
1 2 Elektra Kž Ciglenica Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3112 : 3224) 03.10.2020 14:00 Helena Bolić, B
Antonela Vargić, C
| | |
1 3 Sirela Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
2.0 : 6.0 (3148 : 3269) 03.10.2020 15:00 Nikola Košutić, A
Josip Košutić, A
| | |
1 4 Željezničar Bj Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3164 : 3111) 03.10.2020 18:30 Nikola Košutić, A
Darko Blaško, A
| | |
1 5 Cesta Obrtnik Or Drava
1-6
5.0 : 3.0 (3259 : 3209) 01.10.2020 20:00 Nenad Perši, A
Antonija Milak, B
| | |
2 6 Kutina Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
7.0 : 1.0 (3275 : 3202) 10.10.2020 15:00 Leonardo Horvat, A
Vedran Bohatka, D
| | |
2 7 Graničar Cesta Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3090 : 3168) 10.10.2020 13:00 Zdravko Vučić, B
Zlatko Betlehem, B
| | |
2 8 Belina-Novska Željezničar Bj Gradska kuglana No
1-4
5.0 : 3.0 (3159 : 3103) 10.10.2020 15:00 Goran Filipović, A
Željka Babić, B
| | |
2 9 Ciglenica Sirela SRC Kutina
1-6
8.0 : 0.0 (3484 : 3290) 10.10.2020 18:00 Željko Vacula, A
Ivana Belši, D
| | |
2 10 Obrtnik Krt Elektra Kž ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3198 : 3041) 11.10.2020 10:00 Robert Sekušak, A
Božidar Mihelić, D
| | |
3 11 Elektra Kž Kutina Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3021 : 3068) 17.10.2020 16:00 Stjepan Bračko, A
Antonela Vargić, C
| | |
3 12 Sirela Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
2.0 : 6.0 (3090 : 3193) 17.10.2020 15:00 Nikola Košutić, A
Tomislav Grof, C
| | |
3 13 Željezničar Bj Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
4.0 : 4.0 (3178 : 3204) 17.10.2020 18:30 Nikola Košutić, A
Tomislav Grof, C
| | |
3 14 Cesta Belina-Novska Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3411 : 3197) 17.10.2020 14:30 Goran Peršić, A
Igor Maček, B
| | |
3 15 Obrtnik Or Graničar ZIVT
1-4
7.0 : 1.0 (3164 : 3075) 18.10.2020 10:00 Filip Sedlar, A
Božidar Mihelić, D
| | |
4 16 Kutina Graničar SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3476 : 3379) 24.10.2020 15:00 Željko Vacula, A
Luko Del Ponte, D
| | |
4 17 Belina-Novska Obrtnik Or Gradska kuglana No
1-4
6.0 : 2.0 (3225 : 3132) 24.10.2020 18:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
4 18 Ciglenica Cesta SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3404 : 3339) 24.10.2020 18:00 Tomislav Pleše, B
Danijel Dado, D
| | |
4 19 Obrtnik Krt Željezničar Bj ZIVT
1-4
6.0 : 2.0 (3257 : 3170) 25.10.2020 17:00 Ira Šutina, B
Robert Sekušak, A
| | |
4 20 Elektra Kž Sirela Kuglana 2
1-6
12.12.2020 14:00 | | |
5 21 Sirela Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
5.0 : 3.0 (3249 : 3235) 08.11.2020 11:00 Darko Blaško, A
Željko Košutić, A
| | |
5 22 Željezničar Bj Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
6.0 : 2.0 (3228 : 3138) 07.11.2020 19:00 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
5 23 Cesta Obrtnik Krt Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3264 : 3234) 07.11.2020 17:00 Stjepan Pintarić, A
Goran Peršić, A
| | |
5 24 Obrtnik Or Ciglenica ZIVT
1-4
0.0 : 8.0 (3084 : 3289) 08.11.2020 10:00 Robert Sekušak, A
Božidar Mihelić, D
| | |
5 25 Graničar Belina-Novska Kuglana 2
1-6
6.0 : 2.0 (3214 : 3175) 07.11.2020 17:00 Helena Bolić, B
Mladen Dobrošek, C
| | |
6 26 Kutina Belina-Novska SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3505 : 3363) 14.11.2020 15:00 Leonardo Horvat, A
Vedran Bohatka, D
| | |
6 27 Ciglenica Graničar SRC Kutina
1-6
6.0 : 2.0 (3500 : 3435) 14.11.2020 18:00 Tomislav Pleše, B
Danijel Dado, D
| | |
6 28 Obrtnik Krt Obrtnik Or ZIVT
1-4
5.0 : 3.0 (3192 : 3172) 15.11.2020 10:00 Filip Sedlar, A
Ira Šutina, B
| | |
6 29 Elektra Kž Cesta Kuglana 2
1-6
ODGOĐENO 14.11.2020 14:00 | | |
6 30 Sirela Željezničar Bj Gradska kuglana Bj
1-6
ODGOĐENO 14.11.2020 15:00 Goran Grof, A
Matej Somljačan, C
| | |
7 31 Željezničar Bj Kutina Gradska kuglana Bj
1-6
ODGOĐENO 21.11.2020 19:00 Goran Grof, A
Matej Somljačan, C
| | |
7 32 Cesta Sirela Drava
1-6
ODGOĐENO 21.11.2020 17:00 Antonija Milak, B
Igor Maček, B
| | |
7 33 Obrtnik Or Elektra Kž ZIVT
1-4
ODGOĐENO 22.11.2020 18:00 Robert Sekušak, A
Božidar Mihelić, D
| | |
7 34 Graničar Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (3133 : 3253) 21.11.2020 17:00 Stjepan Bračko, A
Antonela Vargić, C
| | |
7 35 Belina-Novska Ciglenica Gradska kuglana No
1-4
ODGOĐENO 21.11.2020 15:00 Goran Filipović, A
Ljiljana Gulić, A
| | |
8 36 Kutina Ciglenica SRC Kutina
1-6
ODGOĐENO 28.11.2020 15:00 Željko Vacula, A
| | |
8 37 Obrtnik Krt Belina-Novska ZIVT
1-4
29.11.2020 10:00 Ira Šutina, B
Lucija Sedlar, B
| | |
8 38 Elektra Kž Graničar Kuglana 2
1-6
ODGOĐENO 28.11.2020 14:00 | | |
8 39 Sirela Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
28.11.2020 15:00 Dario Blaško, A
Tomislav Grof, C
| | |
8 40 Željezničar Bj Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
ODGOĐENO 28.11.2020 18:30 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
9 41 Cesta Kutina Drava
1-6
ODGOĐENO 05.12.2020 14:00 | | |
9 42 Obrtnik Or Željezničar Bj ZIVT
1-4
06.12.2020 10:00 Filip Sedlar, A
Božidar Mihelić, D
| | |
9 43 Graničar Sirela Kuglana 2
1-6
05.12.2020 17:00 | | |
9 44 Belina-Novska Elektra Kž Gradska kuglana No
1-4
05.12.2020 15:00 | | |
9 45 Ciglenica Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
05.12.2020 18:00 Željko Vacula, A
Danijel Dado, D
| | |
10 46 Kutina Obrtnik Krt SRC Kutina
1-6
16.01.2021 15:00 | | |
10 47 Ciglenica Elektra Kž SRC Kutina
1-6
16.01.2021 18:00 | | |
10 48 Belina-Novska Sirela Gradska kuglana No
1-4
16.01.2021 15:00 | | |
10 49 Graničar Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
16.01.2021 17:00 | | |
10 50 Obrtnik Or Cesta ZIVT
1-4
17.01.2021 10:00 | | |
11 51 Obrtnik Or Kutina ZIVT
1-4
24.01.2021 10:00 | | |
11 52 Cesta Graničar Drava
1-6
23.01.2021 17:00 | | |
11 53 Željezničar Bj Belina-Novska Gradska kuglana Bj
1-6
23.01.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Andrija Filipović, C
| | |
11 54 Sirela Ciglenica Gradska kuglana Bj
1-6
23.01.2021 15:00 Goran Grof, A
Andrija Filipović, C
| | |
11 55 Elektra Kž Obrtnik Krt Kuglana 2
1-6
23.01.2021 20:00 | | |
12 56 Kutina Elektra Kž SRC Kutina
1-6
30.01.2021 15:00 | | |
12 57 Obrtnik Krt Sirela ZIVT
1-4
31.01.2021 10:00 | | |
12 58 Ciglenica Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
30.01.2021 18:00 | | |
12 59 Belina-Novska Cesta Gradska kuglana No
1-4
30.01.2021 14:00 | | |
12 60 Graničar Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
30.01.2021 17:00 | | |
13 61 Graničar Kutina Kuglana 2
1-6
06.02.2021 17:00 | | |
13 62 Obrtnik Or Belina-Novska ZIVT
1-4
07.02.2021 10:00 | | |
13 63 Cesta Ciglenica Drava
1-6
06.02.2021 17:00 | | |
13 64 Željezničar Bj Obrtnik Krt Gradska kuglana Bj
1-6
07.02.2021 11:00 Nikola Košutić, A
Josip Košutić, A
| | |
13 65 Sirela Elektra Kž Gradska kuglana Bj
1-6
06.02.2021 19:00 Nikola Košutić, A
Josip Košutić, A
| | |
14 66 Kutina Sirela SRC Kutina
1-6
13.02.2021 15:00 | | |
14 67 Elektra Kž Željezničar Bj Kuglana 2
1-6
13.02.2021 14:00 | | |
14 68 Obrtnik Krt Cesta ZIVT
1-4
14.02.2021 10:00 | | |
14 69 Ciglenica Obrtnik Or SRC Kutina
1-6
13.02.2021 18:00 | | |
14 70 Belina-Novska Graničar Gradska kuglana No
1-4
13.02.2021 14:00 | | |
15 71 Belina-Novska Kutina Gradska kuglana No
1-4
20.02.2021 15:00 | | |
15 72 Graničar Ciglenica Kuglana 2
1-6
20.02.2021 17:00 | | |
15 73 Obrtnik Or Obrtnik Krt ZIVT
1-4
21.02.2021 10:00 | | |
15 74 Cesta Elektra Kž Drava
1-6
20.02.2021 17:00 | | |
15 75 Željezničar Bj Sirela Gradska kuglana Bj
1-6
20.02.2021 18:30 Darko Blaško, A
Stevo Antolić, C
| | |
16 76 Kutina Željezničar Bj SRC Kutina
1-6
27.02.2021 15:00 | | |
16 77 Sirela Cesta Gradska kuglana Bj
1-6
27.02.2021 19:00 Goran Grof, A
Andrija Filipović, C
| | |
16 78 Elektra Kž Obrtnik Or Kuglana 2
1-6
27.02.2021 14:00 | | |
16 79 Obrtnik Krt Graničar ZIVT
1-4
28.02.2021 10:00 | | |
16 80 Ciglenica Belina-Novska SRC Kutina
1-6
27.02.2021 18:00 | | |
17 81 Ciglenica Kutina SRC Kutina
1-6
06.03.2021 18:00 | | |
17 82 Belina-Novska Obrtnik Krt Gradska kuglana No
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
17 83 Graničar Elektra Kž Kuglana 2
1-6
06.03.2021 17:00 | | |
17 84 Obrtnik Or Sirela ZIVT
1-4
07.03.2021 10:00 | | |
17 85 Cesta Željezničar Bj Drava
1-6
06.03.2021 17:00 | | |
18 86 Kutina Cesta SRC Kutina
1-6
13.03.2021 15:00 | | |
18 87 Željezničar Bj Obrtnik Or Gradska kuglana Bj
1-6
13.03.2021 18:30 Nikola Košutić, A
Matej Somljačan, C
| | |
18 88 Sirela Graničar Gradska kuglana Bj
1-6
13.03.2021 15:00 Dario Blaško, A
Stevo Antolić, C
| | |
18 89 Elektra Kž Belina-Novska Kuglana 2
1-6
13.03.2021 14:00 | | |
18 90 Obrtnik Krt Ciglenica ZIVT
1-4
14.03.2021 10:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Leonardo Horvat
Ciglenica
3.00
1676
579.00
2255.00
563.75
2. Zdravko Vokšan
Graničar
4.00
2273
538.00
2811.00
562.20
3. Valentino Smuđ
Ciglenica
2.50
1378
581.00
1959.00
559.71
4. Zoran Potočki
Belina-Novska
4.00
2260
537.50
2797.50
559.50
5. Nikola Rosandić
Sirela
1.00
553
566.00
1119.00
559.50
6. Slavko Miličić
Sirela
1.00
585
531.67
1116.67
558.33
7. Josip Puškadija
Cesta
2.00
1129
541.00
1670.00
556.67
8. Zoran Mađar
Belina-Novska
4.00
2218
558.50
2776.50
555.30
9. Tomislav Pleše
Kutina
3.00
1623
595.33
2218.33
554.58
10. Luko Del Ponte
Ciglenica
2.50
1343
587.67
1930.67
551.62
11. Josip Balažinec
Cesta
2.00
1106
544.00
1650.00
550.00
12. Zlatko Turk
Cesta
2.00
1091
556.67
1647.67
549.22
13. Stjepan Vrček
Cesta
1.00
529
565.33
1094.33
547.17
14. Vedran Bohatka
Ciglenica
3.00
1620
567.67
2187.67
546.92
15. Gabrijel Salvador
Ciglenica
3.00
1620
563.00
2183.00
545.75
16. Vladimir Podvalej
Kutina
3.00
1596
581.33
2177.33
544.33
17. Stanko Dugi
Cesta
2.00
1090
542.00
1632.00
544.00
18. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
3.00
1648
526.75
2174.75
543.69
19. Darko Binek
Željezničar Bj
2.00
1091
539.00
1630.00
543.33
20. Marko Devčić
Željezničar Bj
1.50
814
0.00
814.00
542.67
21. Dejan Kirin
Elektra Kž
2.00
1089
536.00
1625.00
541.67
22. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
4.00
2157
549.00
2706.00
541.20
23. Antun Bionda
Graničar
4.00
2161
542.67
2703.67
540.73
24. Bruno Milički
Obrtnik Krt
3.00
1619
543.00
2162.00
540.50
25. Darko Jurić
Belina-Novska
3.00
1614
547.00
2161.00
540.25
26. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
3.00
1635
526.00
2161.00
540.25
27. Darko Tuđa
Obrtnik Or
4.00
2172
526.00
2698.00
539.60
28. Mato Spahić
Sirela
1.00
529
548.00
1077.00
538.50
29. Vinko Šostarec
Graničar
4.00
2169
521.33
2690.33
538.07
30. Igor Kolarić
Cesta
2.00
1046
566.00
1612.00
537.33
31. Josip Batković
Kutina
3.00
1575
570.00
2145.00
536.25
32. Jurica Hajsek
Obrtnik Krt
3.00
1612
528.29
2140.29
535.07
33. Vlado Čustonja
Kutina
3.00
1565
573.33
2138.33
534.58
34. Ivan Smešnjak
Željezničar Bj
2.00
1077
526.00
1603.00
534.33
35. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
3.00
1610
523.50
2133.50
533.38
36. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
3.00
1603
524.00
2127.00
531.75
37. Anto Martić
Sirela
1.00
553
507.00
1060.00
530.00
38. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
4.00
2132
518.00
2650.00
530.00
39. Ivan Buković
Graničar
4.00
2130
514.67
2644.67
528.93
40. Stjepan Strnadica
Kutina
3.00
1555
554.00
2109.00
527.25
41. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
4.00
2120
506.29
2626.29
525.26
42. Mario Sudeta
Željezničar Bj
2.00
1044
531.50
1575.50
525.17
43. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
3.50
1845
517.50
2362.50
525.00
44. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
4.00
2098
525.00
2623.00
524.60
45. Dušan Grulović
Željezničar Bj
1.00
492
549.33
1041.33
520.67
46. Mato Nikolić
Sirela
1.00
526
512.33
1038.33
519.17
47. Darko Bratković
Obrtnik Or
3.00
1550
523.50
2073.50
518.38
48. Marijan Kirin
Elektra Kž
2.00
1051
503.50
1554.50
518.17
49. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
4.00
2092
490.00
2582.00
516.40
50. Mario Bunić
Cesta
1.00
516
0.00
516.00
516.00
51. Marijan Štefoić
Elektra Kž
2.00
1058
485.00
1543.00
514.33
52. Darko Jelović
Sirela
1.00
544
484.56
1028.56
514.28
53. Željko Horvat
Elektra Kž
1.00
511
517.50
1028.50
514.25
54. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
2.00
1020
517.50
1537.50
512.50
55. Zdravko Lovašen
Graničar
3.00
1530
514.00
2044.00
511.00
56. Dražen Kakša
Željezničar Bj
2.00
1000
519.43
1519.43
506.48
57. Josip Knapić
Elektra Kž
2.00
1010
507.00
1517.00
505.67
58. Dražen Tirić
Željezničar Bj
1.50
755
0.00
755.00
503.33
59. Ivan Pernjak
Elektra Kž
1.00
440
0.00
440.00
440.00

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Slavko Miličić
Sirela
1.00
585.00
585.00
3.00
1595.00
531.67
4.00
2180.00
545.00
2. Zdravko Vokšan
Graničar
4.00
2273.00
568.25
3.00
1614.00
538.00
7.00
3887.00
555.29
3. Zoran Potočki
Belina-Novska
4.00
2260.00
565.00
2.00
1075.00
537.50
6.00
3335.00
555.83
4. Josip Puškadija
Cesta
2.00
1129.00
564.50
3.00
1623.00
541.00
5.00
2752.00
550.40
5. Dražen Švarbić
Graničar
2.50
1406.00
562.40
1.00
525.00
525.00
3.50
1931.00
551.71
6. Leonardo Horvat
Ciglenica
3.00
1676.00
558.67
3.00
1737.00
579.00
6.00
3413.00
568.83
7. Zoran Mađar
Belina-Novska
4.00
2218.00
554.50
2.00
1117.00
558.50
6.00
3335.00
555.83
8. Nikola Rosandić
Sirela
1.00
553.00
553.00
2.00
1132.00
566.00
3.00
1685.00
561.67
9. Anto Martić
Sirela
1.00
553.00
553.00
1.00
507.00
507.00
2.00
1060.00
530.00
10. Josip Balažinec
Cesta
2.00
1106.00
553.00
2.50
1360.00
544.00
4.50
2466.00
548.00
11. Valentino Smuđ
Ciglenica
2.50
1378.00
551.20
3.00
1743.00
581.00
5.50
3121.00
567.45
12. Zlatko Zalukar
Obrtnik Krt
3.00
1648.00
549.33
4.00
2107.00
526.75
7.00
3755.00
536.43
13. Darko Binek
Željezničar Bj
2.00
1091.00
545.50
3.00
1617.00
539.00
5.00
2708.00
541.60
14. Zlatko Turk
Cesta
2.00
1091.00
545.50
3.00
1670.00
556.67
5.00
2761.00
552.20
15. Josip Kruljec
Obrtnik Krt
3.00
1635.00
545.00
3.00
1578.00
526.00
6.00
3213.00
535.50
16. Stanko Dugi
Cesta
2.00
1090.00
545.00
3.00
1626.00
542.00
5.00
2716.00
543.20
17. Saša Dal Ponte
Ciglenica
1.50
817.00
544.67
2.00
1131.00
565.50
3.50
1948.00
556.57
18. Dejan Kirin
Elektra Kž
2.00
1089.00
544.50
2.00
1072.00
536.00
4.00
2161.00
540.25
19. Darko Jelović
Sirela
1.00
544.00
544.00
1.49
722.00
484.56
2.49
1266.00
508.43
20. Darko Tuđa
Obrtnik Or
4.00
2172.00
543.00
2.00
1052.00
526.00
6.00
3224.00
537.33
21. Marko Devčić
Željezničar Bj
1.50
814.00
542.67
0.00
0.00
NaN
1.50
814.00
542.67
22. Vinko Šostarec
Graničar
4.00
2169.00
542.25
3.00
1564.00
521.33
7.00
3733.00
533.29
23. Ivan Grebenar
Belina-Novska
2.00
1084.00
542.00
0.25
115.00
460.00
2.25
1199.00
532.89
24. Tomislav Pleše
Kutina
3.00
1623.00
541.00
3.00
1786.00
595.33
6.00
3409.00
568.17
25. Antun Bionda
Graničar
4.00
2161.00
540.25
3.00
1628.00
542.67
7.00
3789.00
541.29
26. Gabrijel Salvador
Ciglenica
3.00
1620.00
540.00
1.00
563.00
563.00
4.00
2183.00
545.75
27. Vedran Bohatka
Ciglenica
3.00
1620.00
540.00
3.00
1703.00
567.67
6.00
3323.00
553.83
28. Bruno Milički
Obrtnik Krt
3.00
1619.00
539.67
4.00
2172.00
543.00
7.00
3791.00
541.57
29. Jadranko Kovačićek
Obrtnik Or
4.00
2157.00
539.25
2.00
1098.00
549.00
6.00
3255.00
542.50
30. Ivan Smešnjak
Željezničar Bj
2.00
1077.00
538.50
3.00
1578.00
526.00
5.00
2655.00
531.00
31. Darko Jurić
Belina-Novska
3.00
1614.00
538.00
2.00
1094.00
547.00
5.00
2708.00
541.60
32. Jurica Hajsek
Obrtnik Krt
3.00
1612.00
537.33
3.50
1849.00
528.29
6.50
3461.00
532.46
33. Luko Del Ponte
Ciglenica
2.50
1343.00
537.20
3.00
1763.00
587.67
5.50
3106.00
564.73
34. Dubravko Semenjuk
Belina-Novska
3.00
1610.00
536.67
2.00
1047.00
523.50
5.00
2657.00
531.40
35. Stjepan Latin
Obrtnik Krt
3.00
1603.00
534.33
2.00
1048.00
524.00
5.00
2651.00
530.20
36. Nikola Boromisa
Obrtnik Or
4.00
2132.00
533.00
2.00
1036.00
518.00
6.00
3168.00
528.00
37. Ivan Buković
Graničar
4.00
2130.00
532.50
3.00
1544.00
514.67
7.00
3674.00
524.86
38. Vladimir Podvalej
Kutina
3.00
1596.00
532.00
3.00
1744.00
581.33
6.00
3340.00
556.67
39. Zvonko Fijačko
Belina-Novska
4.00
2120.00
530.00
1.75
886.00
506.29
5.75
3006.00
522.78
40. Stjepan Vrček
Cesta
1.00
529.00
529.00
3.00
1696.00
565.33
4.00
2225.00
556.25
41. Mato Spahić
Sirela
1.00
529.00
529.00
3.00
1644.00
548.00
4.00
2173.00
543.25
42. Marijan Štefoić
Elektra Kž
2.00
1058.00
529.00
2.00
970.00
485.00
4.00
2028.00
507.00
43. Božidar Kuharić
Obrtnik Or
3.50
1845.00
527.14
2.00
1035.00
517.50
5.50
2880.00
523.64
44. Mato Nikolić
Sirela
1.00
526.00
526.00
3.00
1537.00
512.33
4.00
2063.00
515.75
45. Marijan Kirin
Elektra Kž
2.00
1051.00
525.50
2.00
1007.00
503.50
4.00
2058.00
514.50
46. Josip Batković
Kutina
3.00
1575.00
525.00
2.00
1140.00
570.00
5.00
2715.00
543.00
47. Vjekoslav Jurić
Belina-Novska
4.00
2098.00
524.50
2.00
1050.00
525.00
6.00
3148.00
524.67
48. Igor Kolarić
Cesta
2.00
1046.00
523.00
3.00
1698.00
566.00
5.00
2744.00
548.80
49. Žarko Šoštar
Obrtnik Or
4.00
2092.00
523.00
2.00
980.00
490.00
6.00
3072.00
512.00
50. Mario Sudeta
Željezničar Bj
2.00
1044.00
522.00
2.00
1063.00
531.50
4.00
2107.00
526.75
51. Vlado Čustonja
Kutina
3.00
1565.00
521.67
3.00
1720.00
573.33
6.00
3285.00
547.50
52. Stjepan Strnadica
Kutina
3.00
1555.00
518.33
3.00
1662.00
554.00
6.00
3217.00
536.17
53. Darko Bratković
Obrtnik Or
3.00
1550.00
516.67
2.00
1047.00
523.50
5.00
2597.00
519.40
54. Mario Bunić
Cesta
1.00
516.00
516.00
0.00
0.00
NaN
1.00
516.00
516.00
55. Željko Horvat
Elektra Kž
1.00
511.00
511.00
2.00
1035.00
517.50
3.00
1546.00
515.33
56. Adriano de Bona
Ciglenica
1.75
893.00
510.29
0.00
0.00
NaN
1.75
893.00
510.29
57. Zvonimir Posavec
Elektra Kž
2.00
1020.00
510.00
2.00
1035.00
517.50
4.00
2055.00
513.75
58. Zdravko Lovašen
Graničar
3.00
1530.00
510.00
3.00
1542.00
514.00
6.00
3072.00
512.00
59. Josip Knapić
Elektra Kž
2.00
1010.00
505.00
2.00
1014.00
507.00
4.00
2024.00
506.00
60. Dražen Tirić
Željezničar Bj
1.50
755.00
503.33
0.00
0.00
NaN
1.50
755.00
503.33
61. Dražen Kakša
Željezničar Bj
2.00
1000.00
500.00
1.75
909.00
519.43
3.75
1909.00
509.07
62. Dušan Grulović
Željezničar Bj
1.00
492.00
492.00
3.00
1648.00
549.33
4.00
2140.00
535.00
63. Ivan Pernjak
Elektra Kž
1.00
440.00
440.00
0.00
0.00
NaN
1.00
440.00
440.00

Dražen Vugrinec
Graničar
1.00
551.00
551.00
1.00
519.00
519.00
2.00
1070.00
535.00
Toni Ljubić
Zabok
1.00
549.00
549.00
4.00
2292.00
573.00
5.00
2841.00
568.20
Lovro Crnojević
Kutina
1.00
532.00
532.00
2.00
1077.00
538.50
3.00
1609.00
536.33
Mirko Banjac
Graničar
1.50
780.00
520.00
1.00
501.00
501.00
2.50
1281.00
512.40
Mislav Mihelić
Obrtnik
1.00
515.00
515.00
3.00
1584.00
528.00
4.00
2099.00
524.75
Karlo Mikulec
Zabok
1.50
767.00
511.33
0.00
0.00
NaN
1.50
767.00
511.33
Stjepan Grah
Obrtnik
1.00
499.00
499.00
0.50
252.00
504.00
1.50
751.00
500.67
Ninoslav Gorički
Ciglenica
0.75
370.00
493.33
3.00
1748.00
582.67
3.75
2118.00
564.80
Igor Vondrak
Kutina
1.00
470.00
470.00
0.00
0.00
NaN
1.00
470.00
470.00
Robert De Villa
Kutina
1.00
441.00
441.00
2.00
1127.00
563.50
3.00
1568.00
522.67

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Sirela
1.0
2238
1052
3290
548.33
26
3.0
6444
3043
9487
527.06
80
4.0
8682
4095
12777
532.38
106
2. Cesta
2.0
4349
2158
6507
542.25
46
3.0
6500
3434
9934
551.89
50
5.0
10849
5592
16441
548.03
96
3. Belina-Novska
4.0
8675
4329
13004
541.83
106
2.0
4345
2039
6384
532.00
61
6.0
13020
6368
19388
538.56
167
4. Graničar
4.0
8674
4326
13000
541.67
126
3.0
6424
3013
9437
524.28
72
7.0
15098
7339
22437
534.21
198
5. Ciglenica
3.0
6482
3235
9717
539.83
51
3.0
6840
3548
10388
577.11
54
6.0
13322
6783
20105
558.47
105
6. Obrtnik Krt
3.0
6518
3162
9680
537.78
74
4.0
8646
4236
12882
536.75
97
7.0
15164
7398
22562
537.19
171
7. Obrtnik Or
4.0
8636
4079
12715
529.79
131
2.0
4232
2016
6248
520.67
59
6.0
12868
6095
18963
526.75
190
8. Željezničar Bj
2.0
4256
2017
6273
522.75
63
3.0
6449
3121
9570
531.67
63
5.0
10705
5138
15843
528.10
126
9. Kutina
3.0
6339
3018
9357
519.83
91
3.0
6755
3501
10256
569.78
72
6.0
13094
6519
19613
544.81
163
10. Elektra Kž
2.0
4169
2010
6179
514.92
84
2.0
4214
1919
6133
511.08
94
4.0
8383
3929
12312
513.00
178
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više