Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene


Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
Elektra
Zagreb
Endi-Tekstilac
Zagreb
Moslavina
Kutina
ŽKK Novska
Novska
ŽKK Varaždin
Varaždin
ŽKK Zaprešić
Zaprešić
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Preuzimanja

Raspored utakmica
Izvješća kola:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Elektra ŽKK Sidra Grmoščica
1-4
03.10.2020 15:00 | | |
1 2 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
04.10.2020 15:00 | | |
1 3 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
03.10.2020 14:00 | | |
1 4 ŽKK Zaprešić Endi-Tekstilac Zaprešić
1-6
03.10.2020 15:30 | | |
2 5 ŽKK Sidra Endi-Tekstilac Vinko Bek
1-4
10.10.2020 15:00 | | |
2 6 ŽKK Novska ŽKK Zaprešić Gradska kuglana No
1-4
11.10.2020 15:00 | | |
2 7 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
11.10.2020 16:00 | | |
2 8 Elektra Jedinstvo Grmoščica
1-4
10.10.2020 15:00 | | |
3 9 Jedinstvo ŽKK Sidra SRC Sisak
1-4
18.10.2020 15:00 Dražena Smuđ, A
Valentino Smuđ, C
| | |
3 10 Koprivnica Elektra Kuglana 2
1-6
18.10.2020 15:00 | | |
3 11 ŽKK Zaprešić Moslavina Zaprešić
1-6
17.10.2020 15:30 | | |
3 12 Endi-Tekstilac ŽKK Novska Pongračevo
1-6
17.10.2020 16:00 | | |
4 13 ŽKK Sidra ŽKK Novska Vinko Bek
1-4
24.10.2020 15:00 | | |
4 14 Moslavina Endi-Tekstilac SRC Kutina
1-6
25.10.2020 16:00 | | |
4 15 Elektra ŽKK Varaždin Grmoščica
1-4
24.10.2020 15:00 | | |
4 16 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
25.10.2020 15:00 Valerija Smuđ, A
Mirna Matić, B
| | |
5 17 Koprivnica ŽKK Sidra Kuglana 2
1-6
08.11.2020 15:00 | | |
5 18 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
07.11.2020 14:00 | | |
5 19 ŽKK Zaprešić Elektra Zaprešić
1-6
07.11.2020 15:30 | | |
5 20 ŽKK Novska Moslavina Gradska kuglana No
1-4
08.11.2020 15:00 | | |
6 21 ŽKK Sidra Moslavina Vinko Bek
1-4
14.11.2020 15:00 | | |
6 22 Elektra Endi-Tekstilac Grmoščica
1-4
14.11.2020 15:00 | | |
6 23 Jedinstvo ŽKK Zaprešić SRC Sisak
1-4
15.11.2020 15:00 | | |
6 24 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
15.11.2020 15:00 | | |
7 25 ŽKK Varaždin ŽKK Sidra Drava
1-6
21.11.2020 14:00 | | |
7 26 ŽKK Zaprešić Koprivnica Zaprešić
1-6
21.11.2020 15:30 | | |
7 27 Endi-Tekstilac Jedinstvo Pongračevo
1-6
21.11.2020 16:00 | | |
7 28 ŽKK Novska Elektra Gradska kuglana No
1-4
22.11.2020 15:00 | | |
8 29 Elektra Moslavina Grmoščica
1-4
28.11.2020 15:00 | | |
8 30 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
29.11.2020 15:00 | | |
8 31 Koprivnica Endi-Tekstilac Kuglana 2
1-6
29.11.2020 15:00 | | |
8 32 ŽKK Varaždin ŽKK Zaprešić Drava
1-6
28.11.2020 14:00 | | |
9 33 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
05.12.2020 17:30 | | |
9 34 Endi-Tekstilac ŽKK Varaždin Pongračevo
1-6
05.12.2020 16:00 | | |
9 35 ŽKK Novska Koprivnica Gradska kuglana No
1-4
06.12.2020 15:00 | | |
9 36 Moslavina Jedinstvo SRC Kutina
1-6
06.12.2020 16:00 | | |
10 37 ŽKK Sidra Elektra Vinko Bek
1-4
16.01.2021 15:00 | | |
10 38 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
17.01.2021 16:00 | | |
10 39 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
17.01.2021 15:00 | | |
10 40 Endi-Tekstilac ŽKK Zaprešić Pongračevo
1-6
16.01.2021 16:00 | | |
11 41 Endi-Tekstilac ŽKK Sidra Pongračevo
1-6
23.01.2021 16:00 | | |
11 42 ŽKK Zaprešić ŽKK Novska Zaprešić
1-6
23.01.2021 15:30 | | |
11 43 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
23.01.2021 14:00 | | |
11 44 Jedinstvo Elektra SRC Sisak
1-4
24.01.2021 15:00 | | |
12 45 ŽKK Sidra Jedinstvo Vinko Bek
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
12 46 Elektra Koprivnica Grmoščica
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
12 47 Moslavina ŽKK Zaprešić SRC Kutina
1-6
31.01.2021 16:00 | | |
12 48 ŽKK Novska Endi-Tekstilac Gradska kuglana No
1-4
31.01.2021 15:00 | | |
13 49 ŽKK Novska ŽKK Sidra Gradska kuglana No
1-4
07.02.2021 15:00 | | |
13 50 Endi-Tekstilac Moslavina Pongračevo
1-6
06.02.2021 16:00 | | |
13 51 ŽKK Varaždin Elektra Drava
1-6
06.02.2021 14:00 | | |
13 52 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
07.02.2021 15:00 | | |
14 53 ŽKK Sidra Koprivnica Vinko Bek
1-4
13.02.2021 15:00 | | |
14 54 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
14.02.2021 15:00 | | |
14 55 Elektra ŽKK Zaprešić Grmoščica
1-4
13.02.2021 15:00 | | |
14 56 Moslavina ŽKK Novska SRC Kutina
1-6
14.02.2021 16:00 | | |
15 57 Moslavina ŽKK Sidra SRC Kutina
1-6
21.02.2021 16:00 | | |
15 58 Endi-Tekstilac Elektra Pongračevo
1-6
20.02.2021 16:00 | | |
15 59 ŽKK Zaprešić Jedinstvo Zaprešić
1-6
20.02.2021 15:30 | | |
15 60 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
20.02.2021 14:00 | | |
16 61 ŽKK Sidra ŽKK Varaždin Vinko Bek
1-4
27.02.2021 15:00 | | |
16 62 Koprivnica ŽKK Zaprešić Kuglana 2
1-6
28.02.2021 15:00 | | |
16 63 Jedinstvo Endi-Tekstilac SRC Sisak
1-4
28.02.2021 15:00 | | |
16 64 Elektra ŽKK Novska Grmoščica
1-4
27.02.2021 15:00 | | |
17 65 Moslavina Elektra SRC Kutina
1-6
07.03.2021 16:00 | | |
17 66 ŽKK Novska Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
07.03.2021 15:00 | | |
17 67 Endi-Tekstilac Koprivnica Pongračevo
1-6
06.03.2021 16:00 | | |
17 68 ŽKK Zaprešić ŽKK Varaždin Zaprešić
1-6
06.03.2021 15:30 | | |
18 69 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
13.03.2021 15:00 | | |
18 70 ŽKK Varaždin Endi-Tekstilac Drava
1-6
13.03.2021 14:00 | | |
18 71 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
14.03.2021 15:00 | | |
18 72 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
14.03.2021 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek


PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više