Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga sjever - zona Varaždin


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Željezničar Vž
Varaždin
6 5 1 0 11 38.0 10.0
2. Prosvjetar
Čakovec
6 5 0 1 10 33.0 15.0
3. Željezničar Čk II
Čakovec
6 5 0 1 10 31.0 17.0
4. Zanatlija Čk
Čakovec
5 2 1 2 5 21.0 19.0
5. Željezničar Kc
Koprivnica
6 2 1 3 5 24.0 24.0
6. Lepoglava II
Lepoglava
5 2 0 3 4 15.0 25.0
7. Obrtnik 2011
Varaždin
5 1 1 3 3 16.0 24.0
8. Koprivnica
Koprivnica
5 0 0 5 0 9.0 31.0
9. Dubravčan (-2)
Donja Dubrava
4 0 0 4 -2 5.0 27.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zanatlija Čk Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3116 : 3239) 03.10.2020 17:00 Stjepan Blažek, B
Predrag Turk, A
| | |
1 2 Koprivnica Lepoglava II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2920 : 2991) 02.10.2020 18:00 Valentina Gal, B
Ana-Marija Grčić, C
| | |
1 3 Željezničar Vž Obrtnik 2011 Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3313 : 3031) 02.10.2020 19:00 Goran Peršić, A
Igor Maček, B
| | |
1 4 Dubravčan Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
1.0 : 7.0 (2921 : 3170) 04.10.2020 10:00 Stjepan Bračko, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
2 5 Željezničar Kc Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3148 : 3173) 09.10.2020 18:00 Helena Bolić, B
Antonela Vargić, C
| | |
2 6 Obrtnik 2011 Dubravčan Drava
1-6
8.0 : 0.0 (0 : 0) 09.10.2020 20:00 Nenad Perši, A
Robert Lesinger, B
| | |
2 7 Lepoglava II Željezničar Vž Drava
1-6
0.0 : 8.0 (2952 : 3277) 10.10.2020 14:00 Nenad Perši, A
Goran Peršić, A
| | |
2 8 Zanatlija Čk Koprivnica SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3195 : 2987) 10.10.2020 17:00 Zvonimir Turk, B
Stjepan Blažek, B
| | |
3 9 Koprivnica Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (2962 : 3048) 16.10.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
3 10 Željezničar Vž Zanatlija Čk Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3248 : 3270) 16.10.2020 19:00 Antonija Milak, B
Robert Lesinger, B
| | |
3 11 Dubravčan Lepoglava II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2955 : 2975) 18.10.2020 10:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
3 12 Prosvjetar Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
8.0 : 0.0 (3218 : 2948) 16.10.2020 18:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
4 13 Željezničar Čk II Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
7.0 : 1.0 (3282 : 3093) 23.10.2020 19:00 Igor Maček, B
Zvonimir Žinić, C
| | |
4 14 Lepoglava II Prosvjetar Drava
1-6
2.0 : 6.0 (3019 : 3126) 24.10.2020 14:00 Dubravko Jurinić, A
Stjepan Pintarić, A
| | |
4 15 Zanatlija Čk Dubravčan SRC Mladost
1-4
ODGOĐENO 24.10.2020 17:00 Žarko Martić, A
Zvonimir Turk, B
| | |
4 16 Željezničar Vž Koprivnica Drava
1-6
7.0 : 1.0 (3259 : 3054) 23.10.2020 18:00 Goran Peršić, A
Robert Lesinger, B
| | |
5 17 Željezničar Vž Željezničar Čk II Drava
1-6
6.0 : 2.0 (3284 : 3216) 06.11.2020 19:00 Nenad Perši, A
Ivona Vincek, D
| | |
5 18 Dubravčan Koprivnica Kuglana 2
1-6
ODGOĐENO 08.11.2020 10:00 | | |
5 19 Prosvjetar Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3237 : 3244) 06.11.2020 18:00 Predrag Turk, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
5 20 Željezničar Kc Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
4.0 : 4.0 (3058 : 3050) 06.11.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
6 21 Željezničar Čk II Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
5.0 : 3.0 (3139 : 3028) 13.11.2020 19:00 Igor Maček, B
Predrag Turk, A
| | |
6 22 Lepoglava II Željezničar Kc Drava
1-6
1.0 : 7.0 (3049 : 3160) 14.11.2020 14:00 Dubravko Jurinić, A
Mladen Vresk, D
| | |
6 23 Koprivnica Prosvjetar Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (2990 : 3035) 13.11.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ljiljana Bolić, B
| | |
6 24 Željezničar Vž Dubravčan Drava
1-6
ODGOĐENO 13.11.2020 19:00 Antonija Milak, B
Robert Lesinger, B
| | |
7 25 Dubravčan Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
2.0 : 6.0 (3050 : 3179) 22.11.2020 10:00 Valentina Gal, B
Helena Bolić, B
| | |
7 26 Prosvjetar Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
2.0 : 6.0 (3104 : 3162) 20.11.2020 18:00 Mladen Kacun, A
Zvonimir Turk, B
| | |
7 27 Željezničar Kc Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
3.0 : 5.0 (3135 : 3156) 20.11.2020 18:00 Jelena Kolarić, A
Ana-Marija Grčić, C
| | |
7 28 Obrtnik 2011 Lepoglava II Drava
1-6
ODGOĐENO 20.11.2020 20:00 Goran Peršić, A
Ivona Vincek, D
| | |
8 29 Željezničar Čk II Lepoglava II SRC Mladost
1-4
ODGOĐENO 27.11.2020 19:00 Josip Filajdić, A
Zvonimir Žinić, C
| | |
8 30 Zanatlija Čk Obrtnik 2011 SRC Mladost
1-4
ODGOĐENO 28.11.2020 17:00 Zvonimir Turk, B
Stjepan Blažek, B
| | |
8 31 Koprivnica Željezničar Kc Kuglana 2
1-6
ODGOĐENO 27.11.2020 18:00 | | |
8 32 Dubravčan Prosvjetar Kuglana 2
1-6
29.11.2020 10:00 | | |
9 33 Prosvjetar Željezničar Čk II SRC Mladost
1-4
04.12.2020 18:00 Igor Maček, B
Predrag Turk, A
| | |
9 34 Željezničar Kc Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
04.12.2020 18:00 | | |
9 35 Obrtnik 2011 Koprivnica Drava
1-6
ODGOĐENO 04.12.2020 20:00 | | |
9 36 Lepoglava II Zanatlija Čk Drava
1-6
05.12.2020 20:00 | | |
10 37 Željezničar Čk II Zanatlija Čk SRC Mladost
1-4
15.01.2021 19:00 | | |
10 38 Lepoglava II Koprivnica Drava
1-6
16.01.2021 14:00 | | |
10 39 Obrtnik 2011 Željezničar Vž Drava
1-6
15.01.2021 20:00 | | |
10 40 Željezničar Kc Dubravčan Kuglana 2
1-6
15.01.2021 18:00 | | |
11 41 Prosvjetar Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
22.01.2021 18:00 | | |
11 42 Dubravčan Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
24.01.2021 10:00 | | |
11 43 Željezničar Vž Lepoglava II Drava
1-6
22.01.2021 19:00 | | |
11 44 Koprivnica Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
22.01.2021 18:00 | | |
12 45 Željezničar Čk II Koprivnica SRC Mladost
1-4
29.01.2021 19:00 | | |
12 46 Zanatlija Čk Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
12 47 Lepoglava II Dubravčan Drava
1-6
30.01.2021 14:00 | | |
12 48 Obrtnik 2011 Prosvjetar Drava
1-6
29.01.2021 20:00 | | |
13 49 Željezničar Kc Željezničar Čk II Kuglana 2
1-6
05.02.2021 18:00 | | |
13 50 Prosvjetar Lepoglava II SRC Mladost
1-4
05.02.2021 18:00 | | |
13 51 Dubravčan Zanatlija Čk Kuglana 2
1-6
07.02.2021 10:00 | | |
13 52 Koprivnica Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
04.02.2021 20:00 | | |
14 53 Željezničar Čk II Željezničar Vž SRC Mladost
1-4
12.02.2021 19:00 | | |
14 54 Koprivnica Dubravčan Kuglana 2
1-6
12.02.2021 18:00 | | |
14 55 Zanatlija Čk Prosvjetar SRC Mladost
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
14 56 Obrtnik 2011 Željezničar Kc Drava
1-6
12.02.2021 20:00 | | |
15 57 Obrtnik 2011 Željezničar Čk II Drava
1-6
19.02.2021 20:00 | | |
15 58 Željezničar Kc Lepoglava II Kuglana 2
1-6
19.02.2021 18:00 | | |
15 59 Prosvjetar Koprivnica SRC Mladost
1-4
19.02.2021 18:00 | | |
15 60 Dubravčan Željezničar Vž Kuglana 2
1-6
21.02.2021 10:00 | | |
16 61 Željezničar Čk II Dubravčan SRC Mladost
1-4
26.02.2021 19:00 | | |
16 62 Željezničar Vž Prosvjetar Drava
1-6
26.02.2021 19:00 | | |
16 63 Zanatlija Čk Željezničar Kc SRC Mladost
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
16 64 Lepoglava II Obrtnik 2011 Drava
1-6
27.02.2021 14:00 | | |
17 65 Lepoglava II Željezničar Čk II Drava
1-6
06.03.2021 14:00 | | |
17 66 Obrtnik 2011 Zanatlija Čk Drava
1-6
05.03.2021 20:00 | | |
17 67 Željezničar Kc Koprivnica Kuglana 2
1-6
05.03.2021 18:00 | | |
17 68 Prosvjetar Dubravčan SRC Mladost
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
18 69 Željezničar Čk II Prosvjetar SRC Mladost
1-4
12.03.2021 19:00 | | |
18 70 Željezničar Vž Željezničar Kc Drava
1-6
12.03.2021 19:00 | | |
18 71 Koprivnica Obrtnik 2011 Kuglana 2
1-6
12.03.2021 18:00 | | |
18 72 Zanatlija Čk Lepoglava II SRC Mladost
1-4
13.03.2021 19:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Josip Kaniški
Željezničar Vž
2.00
1159
561.25
1720.25
573.42
2. Jurica Petković
Zanatlija Čk
2.00
1149
547.50
1696.50
565.50
3. Mladen Vresk
Željezničar Vž
2.00
1123
572.75
1695.75
565.25
4. Nikola Dubovečak
Lepoglava II
1.00
556
0.00
556.00
556.00
5. Rajmond Pokrivač
Zanatlija Čk
3.00
1675
531.50
2206.50
551.63
6. Igor Ružić
Željezničar Čk II
4.00
2203
542.50
2745.50
549.10
7. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
3.00
1636
543.67
2179.67
544.92
8. Ivan Silić
Željezničar Vž
2.00
1084
547.00
1631.00
543.67
9. Igor Maček
Zanatlija Čk
3.00
1622
534.50
2156.50
539.13
10. Emil Horvat
Prosvjetar
3.00
1607
549.00
2156.00
539.00
11. Denis Košak
Željezničar Čk II
4.00
2144
548.00
2692.00
538.40
12. Boris Ivaniš
Željezničar Kc
3.00
1618
530.00
2148.00
537.00
13. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
3.00
1589
554.67
2143.67
535.92
14. Damir Grašić
Zanatlija Čk
2.00
1077
530.00
1607.00
535.67
15. Igor Gal
Lepoglava II
2.00
1070
0.00
1070.00
535.00
16. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
3.00
1601
0.00
1601.00
533.67
17. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
4.00
2130
0.00
2130.00
532.50
18. Stjepan Špac
Lepoglava II
2.00
1041
556.50
1597.50
532.50
19. Željko Majcen
Željezničar Vž
2.00
1069
526.50
1595.50
531.83
20. Ilija Višić
Prosvjetar
2.00
1073
515.33
1588.33
529.44
21. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
4.00
2086
557.00
2643.00
528.60
22. Stjepan Pintarić
Željezničar Vž
2.00
1029
556.00
1585.00
528.33
23. Marijan Česi
Željezničar Kc
3.00
1584
513.50
2097.50
524.38
24. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
3.00
1576
520.00
2096.00
524.00
25. Vladimir Grošanić
Željezničar Kc
3.00
1566
513.67
2079.67
519.92
26. Mirko Žuliček
Lepoglava II
1.00
519
0.00
519.00
519.00
27. Franjo Sinjeri
Koprivnica
2.00
1032
517.00
1549.00
516.33
28. Ivan Rođak
Prosvjetar
3.00
1540
520.00
2060.00
515.00
29. Franjo Žarković
Zanatlija Čk
3.00
1541
0.00
1541.00
513.67
30. Siniša Zidar
Željezničar Kc
3.00
1536
511.50
2047.50
511.88
31. Josip Šarić
Prosvjetar
2.25
1127
536.50
1663.50
511.85
32. Filip Bolić
Koprivnica
2.00
1019
515.33
1534.33
511.44
33. Slavko Maltarić
Koprivnica
2.00
1036
497.67
1533.67
511.22
34. Nebojša Žnidarić
Prosvjetar
3.00
1507
533.00
2040.00
510.00
35. Drago Votuc
Željezničar Kc
2.00
1006
521.33
1527.33
509.11
36. Nikola Turk
Zanatlija Čk
2.00
1030
496.50
1526.50
508.83
37. Branko Marković
Obrtnik 2011
4.00
2032
0.00
2032.00
508.00
38. Miroslav Stoiljković
Koprivnica
2.00
1000
510.00
1510.00
503.33
39. Mihael Dubovečak
Lepoglava II
1.00
481
523.00
1004.00
502.00
40. Mladen Jelenečki
Željezničar Vž
1.00
493
505.50
998.50
499.25
41. Darko Županić
Lepoglava II
1.00
481
497.98
978.98
489.49
42. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
3.00
1457
0.00
1457.00
485.67
43. Željko Kos
Lepoglava II
1.00
457
500.00
957.00
478.50
44. Darko Jakupec
Koprivnica
2.00
951
477.00
1428.00
476.00
45. Ivan Šumečki
Lepoglava II
2.00
951
477.00
1428.00
476.00
46. Miroslav Androlić
Koprivnica
1.50
751
418.00
1169.00
467.60
47. Mario Oreški
Lepoglava II
1.00
410
505.93
915.93
457.96

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Josip Kaniški
Željezničar Vž
2.00
1159.00
579.50
4.00
2245.00
561.25
6.00
3404.00
567.33
2. Jurica Petković
Zanatlija Čk
2.00
1149.00
574.50
2.00
1095.00
547.50
4.00
2244.00
561.00
3. Mladen Vresk
Željezničar Vž
2.00
1123.00
561.50
4.00
2291.00
572.75
6.00
3414.00
569.00
4. Rajmond Pokrivač
Zanatlija Čk
3.00
1675.00
558.33
2.00
1063.00
531.50
5.00
2738.00
547.60
5. Nikola Dubovečak
Lepoglava II
1.00
556.00
556.00
0.00
0.00
NaN
1.00
556.00
556.00
6. Igor Ružić
Željezničar Čk II
4.00
2203.00
550.75
2.00
1085.00
542.50
6.00
3288.00
548.00
7. Zdravko Vučić
Željezničar Kc
3.00
1636.00
545.33
3.00
1631.00
543.67
6.00
3267.00
544.50
8. Ivan Silić
Željezničar Vž
2.00
1084.00
542.00
4.00
2188.00
547.00
6.00
3272.00
545.33
9. Igor Maček
Zanatlija Čk
3.00
1622.00
540.67
2.00
1069.00
534.50
5.00
2691.00
538.20
10. Boris Ivaniš
Željezničar Kc
3.00
1618.00
539.33
3.00
1590.00
530.00
6.00
3208.00
534.67
11. Damir Grašić
Zanatlija Čk
2.00
1077.00
538.50
2.00
1060.00
530.00
4.00
2137.00
534.25
12. Ilija Višić
Prosvjetar
2.00
1073.00
536.50
3.00
1546.00
515.33
5.00
2619.00
523.80
13. Denis Košak
Željezničar Čk II
4.00
2144.00
536.00
1.00
548.00
548.00
5.00
2692.00
538.40
14. Emil Horvat
Prosvjetar
3.00
1607.00
535.67
3.00
1647.00
549.00
6.00
3254.00
542.33
15. Igor Gal
Lepoglava II
2.00
1070.00
535.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1070.00
535.00
16. Željko Majcen
Željezničar Vž
2.00
1069.00
534.50
4.00
2106.00
526.50
6.00
3175.00
529.17
17. Tomislav Peršić
Obrtnik 2011
3.00
1601.00
533.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1601.00
533.67
18. Dubravko Jurinić
Obrtnik 2011
4.00
2130.00
532.50
0.00
0.00
NaN
4.00
2130.00
532.50
19. Zvonimir Plevnjak
Prosvjetar
3.00
1589.00
529.67
3.00
1664.00
554.67
6.00
3253.00
542.17
20. Marijan Česi
Željezničar Kc
3.00
1584.00
528.00
2.00
1027.00
513.50
5.00
2611.00
522.20
21. Bojan Kuzma
Željezničar Čk II
2.00
1056.00
528.00
1.25
699.00
559.20
3.25
1755.00
540.00
22. Mirko Cimerman
Zanatlija Čk
3.00
1576.00
525.33
1.00
520.00
520.00
4.00
2096.00
524.00
23. Vladimir Grošanić
Željezničar Kc
3.00
1566.00
522.00
3.00
1541.00
513.67
6.00
3107.00
517.83
24. Zvonimir Turk
Željezničar Čk II
4.00
2086.00
521.50
1.00
557.00
557.00
5.00
2643.00
528.60
25. Stjepan Špac
Lepoglava II
2.00
1041.00
520.50
2.00
1113.00
556.50
4.00
2154.00
538.50
26. Mirko Žuliček
Lepoglava II
1.00
519.00
519.00
0.00
0.00
NaN
1.00
519.00
519.00
27. Slavko Maltarić
Koprivnica
2.00
1036.00
518.00
3.00
1493.00
497.67
5.00
2529.00
505.80
28. Franjo Sinjeri
Koprivnica
2.00
1032.00
516.00
2.00
1034.00
517.00
4.00
2066.00
516.50
29. Bruno Halabarec
Željezničar Čk II
2.50
1290.00
516.00
1.00
512.00
512.00
3.50
1802.00
514.86
30. Nikola Turk
Zanatlija Čk
2.00
1030.00
515.00
2.00
993.00
496.50
4.00
2023.00
505.75
31. Ivan Rožman
Obrtnik 2011
2.00
1029.00
514.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1029.00
514.50
32. Stjepan Pintarić
Željezničar Vž
2.00
1029.00
514.50
4.00
2224.00
556.00
6.00
3253.00
542.17
33. Franjo Žarković
Zanatlija Čk
3.00
1541.00
513.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1541.00
513.67
34. Ivan Rođak
Prosvjetar
3.00
1540.00
513.33
2.50
1300.00
520.00
5.50
2840.00
516.36
35. Siniša Zidar
Željezničar Kc
3.00
1536.00
512.00
2.00
1023.00
511.50
5.00
2559.00
511.80
36. Filip Bolić
Koprivnica
2.00
1019.00
509.50
3.00
1546.00
515.33
5.00
2565.00
513.00
37. Branko Marković
Obrtnik 2011
4.00
2032.00
508.00
0.00
0.00
NaN
4.00
2032.00
508.00
38. Drago Votuc
Željezničar Kc
2.00
1006.00
503.00
3.00
1564.00
521.33
5.00
2570.00
514.00
39. Nebojša Žnidarić
Prosvjetar
3.00
1507.00
502.33
2.00
1066.00
533.00
5.00
2573.00
514.60
40. Josip Šarić
Prosvjetar
2.25
1127.00
500.89
2.00
1073.00
536.50
4.25
2200.00
517.65
41. Miroslav Androlić
Koprivnica
1.50
751.00
500.67
1.00
418.00
418.00
2.50
1169.00
467.60
42. Miroslav Stoiljković
Koprivnica
2.00
1000.00
500.00
3.00
1530.00
510.00
5.00
2530.00
506.00
43. Manuel Korent
Željezničar Čk II
2.00
989.00
494.50
0.75
358.00
477.33
2.75
1347.00
489.82
44. Mladen Jelenečki
Željezničar Vž
1.00
493.00
493.00
2.00
1011.00
505.50
3.00
1504.00
501.33
45. Zlatko Peršić
Obrtnik 2011
2.00
976.00
488.00
0.00
0.00
NaN
2.00
976.00
488.00
46. Branko Dumbović
Obrtnik 2011
3.00
1457.00
485.67
0.00
0.00
NaN
3.00
1457.00
485.67
47. Darko Županić
Lepoglava II
1.00
481.00
481.00
2.47
1230.00
497.98
3.47
1711.00
493.08
48. Mihael Dubovečak
Lepoglava II
1.00
481.00
481.00
2.00
1046.00
523.00
3.00
1527.00
509.00
49. Božidar Igrec
Željezničar Čk II
2.50
1197.00
478.80
2.00
950.00
475.00
4.50
2147.00
477.11
50. Ivan Šumečki
Lepoglava II
2.00
951.00
475.50
2.00
954.00
477.00
4.00
1905.00
476.25
51. Darko Jakupec
Koprivnica
2.00
951.00
475.50
1.00
477.00
477.00
3.00
1428.00
476.00
52. Josip Kovačić
Obrtnik 2011
2.00
928.00
464.00
0.00
0.00
NaN
2.00
928.00
464.00
53. Željko Kos
Lepoglava II
1.00
457.00
457.00
2.00
1000.00
500.00
3.00
1457.00
485.67
54. Mario Oreški
Lepoglava II
1.00
410.00
410.00
2.53
1280.00
505.93
3.53
1690.00
478.75

Franjo Gosarić
Željezničar
1.00
577.00
577.00
1.00
556.00
556.00
2.00
1133.00
566.50
Luka Požega
Željezničar
1.00
576.00
576.00
2.00
1156.00
578.00
3.00
1732.00
577.33
Luka Štrukelj
Željezničar
1.00
564.00
564.00
0.00
0.00
NaN
1.00
564.00
564.00
Ivan Pigac
Prosvjetar
1.25
660.00
528.00
1.00
521.00
521.00
2.25
1181.00
524.89
Mladen Habek
Željezničar
0.50
256.00
512.00
0.00
0.00
NaN
0.50
256.00
512.00
Robert Lukač
Podravka
0.50
252.00
504.00
2.00
949.00
474.50
2.50
1201.00
480.40
Vladimir Habek
Obrtnik 2011
1.50
740.00
493.33
0.00
0.00
NaN
1.50
740.00
493.33
Damir Reizner
Željezničar
0.50
246.00
492.00
1.50
717.00
478.00
2.00
963.00
481.50
Siniša Šumiga
Obrtnik 2011
1.50
702.00
468.00
0.00
0.00
NaN
1.50
702.00
468.00
Hrvoje Grotić
Željezničar
0.50
231.00
462.00
0.50
248.00
496.00
1.00
479.00
479.00
Radmilo Šuplika
Obrtnik 2011
1.00
462.00
462.00
0.00
0.00
NaN
1.00
462.00
462.00
Dragutin Horvat
Prosvjetar
0.50
231.00
462.00
0.50
240.00
480.00
1.00
471.00
471.00
Mihael Habek
Željezničar
0.50
226.00
452.00
0.50
274.00
548.00
1.00
500.00
500.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Dubravčan
0.0
0
0
0
0
3.0
6173
2753
8926
495.89
160
3.0
6173
2753
8926
495.89
160
2. Zanatlija Čk
3.0
6515
3155
9670
537.22
84
2.0
4244
2067
6311
525.92
51
5.0
10759
5222
15981
532.70
135
3. Željezničar Vž
2.0
4292
2147
6439
536.58
55
4.0
8827
4277
13104
546.00
101
6.0
13119
6424
19543
542.86
156
4. Željezničar Čk II
4.0
8567
4115
12682
528.42
117
2.0
4299
2122
6421
535.08
54
6.0
12866
6237
19103
530.64
171
5. Željezničar Kc
3.0
6368
3055
9423
523.50
111
3.0
6355
2986
9341
518.94
98
6.0
12723
6041
18764
521.22
209
6. Prosvjetar
3.0
6340
2994
9334
518.56
111
3.0
6427
3132
9559
531.06
95
6.0
12767
6126
18893
524.81
206
7. Koprivnica
2.0
4118
1923
6041
503.42
75
3.0
6153
2719
8872
492.89
149
5.0
10271
4642
14913
497.10
224
8. Obrtnik 2011
4.0
8290
3767
12057
502.38
230
0.0
0
0
0
0
4.0
8290
3767
12057
502.38
230
9. Lepoglava II
2.0
4123
1843
5966
497.17
99
3.0
6241
2779
9020
501.11
176
5.0
10364
4622
14986
499.53
275
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više