Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Velebit II
Otočac
7 4 2 1 10 37.0 19.0
2. Mostanje 1949
Karlovac
7 3 2 2 8 35.0 21.0
3. Uljanik
Pula
7 4 0 3 8 29.5 26.5
4. Karlobag
Karlobag
7 3 2 2 8 29.5 26.5
5. Rakovica
Rakovica
7 4 0 3 8 29.0 27.0
6. Obrtnik Og
Ogulin
7 3 1 3 7 29.0 27.0
7. Željezničar Ka
Karlovac
7 3 1 3 7 28.5 27.5
8. Stara Hiža
Duga Resa
7 3 1 3 7 27.0 29.0
9. Policajac Og
Ogulin
7 3 1 3 7 27.0 29.0
10. Skrad
Skrad
7 3 1 3 7 26.0 30.0
11. Vatrogasac
Otočac
7 1 2 4 4 20.0 36.0
12. Mladost
Delnice
7 1 1 5 3 18.5 37.5

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Karlobag Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3238 : 3101) 04.10.2020 17:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
1 2 Mladost Obrtnik Og GSC Delnice
1-4
1.0 : 7.0 (3150 : 3289) 03.10.2020 17:00 Marko Jakljević, A
Anamaria Predović, A
| | |
1 3 Rakovica Željezničar Ka Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3249 : 3238) 04.10.2020 16:00 Vladimir Rapaić, A
Dalibor Špoljarić, B
| | |
1 4 Mostanje 1949 Skrad Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3595 : 3049) 03.10.2020 18:00 Danijela Škalamera, A
Ivona Škalamera, A
| | |
1 5 Policajac Og Stara Hiža Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3287 : 3311) 03.10.2020 17:00 Tomislav Grdić, A
Branko Stipetić, A
| | |
1 6 Velebit II Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3191 : 3197) 03.10.2020 13:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
2 7 Uljanik Vatrogasac DS Mate Parlov
1-4
7.0 : 1.0 (3241 : 3057) 10.10.2020 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
2 8 Stara Hiža Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (3324 : 3418) 11.10.2020 17:00 Zdravko Cegur, A
Nikola Kelečić, B
| | |
2 9 Skrad Policajac Og Zeleni Vir
1-4
7.0 : 1.0 (3081 : 2941) 10.10.2020 17:30 Dubravko Mance, B
Marcel Margeta, D
| | |
2 10 Željezničar Ka Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3372 : 3392) 10.10.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
2 11 Obrtnik Og Rakovica Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3470 : 3395) 11.10.2020 17:00 Milan Neralić, B
Barbara Žilić, C
| | |
2 12 Karlobag Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
5.5 : 2.5 (3309 : 3174) 11.10.2020 17:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 13 Mladost Uljanik GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (3167 : 3264) 17.10.2020 17:00 Dominik Jakovac, C
| | |
3 14 Rakovica Karlobag Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3272 : 3185) 18.10.2020 16:00 Gordana Gračan, B
Vladimir Rapaić, A
Dijana Mlinarić, B
| | |
3 15 Mostanje 1949 Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3406 : 3434) 17.10.2020 18:00 Darko Kafol, A
Ivona Škalamera, A
| | |
3 16 Policajac Og Željezničar Ka Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3332 : 3321) 17.10.2020 17:00 Dragan Ćuk, B
Valentina Stipetić, D
| | |
3 17 Velebit II Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3246 : 2518) 17.10.2020 13:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, D
| | |
3 18 Vatrogasac Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3206 : 3162) 18.10.2020 16:00 Željko Odorčić, A
Natalija Atalić, D
| | |
4 19 Uljanik Stara Hiža DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (3044 : 3091) 24.10.2020 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
4 20 Skrad Vatrogasac Zeleni Vir
1-4
6.0 : 2.0 (3074 : 3042) 24.10.2020 17:30 Marko Ribić, A
Josip Crnković, B
| | |
4 21 Željezničar Ka Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3386 : 3341) 24.10.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Nikola Kelečić, B
| | |
4 22 Obrtnik Og Policajac Og Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3294 : 3410) 25.10.2020 17:00 Dragan Ćuk, B
Branko Stipetić, A
| | |
4 23 Karlobag Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (3140 : 3269) 25.10.2020 17:00 Davor Matasić, A
Dražen Draženović, B
| | |
4 24 Mladost Rakovica GSC Delnice
1-4
3.0 : 5.0 (3192 : 3230) 24.10.2020 17:00 Marko Petranović, B
Lorena Kamber, D
| | |
5 25 Rakovica Uljanik Hotel Jezero
1-4
1.0 : 7.0 (3215 : 3299) 08.11.2020 16:00 Vladimir Rapaić, A
Davor Gračan, D
| | |
5 26 Mostanje 1949 Mladost Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3371 : 3328) 07.11.2020 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
5 27 Policajac Og Karlobag Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3315 : 3333) 07.11.2020 17:00 Dragan Ćuk, B
Haris Ligata, C
| | |
5 28 Velebit II Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3268 : 3159) 07.11.2020 13:00 Željko Odorčić, A
Dario Draženović, D
| | |
5 29 Vatrogasac Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (3186 : 3208) 08.11.2020 16:00 Drago Pleša, B
Natalija Atalić, D
| | |
5 30 Stara Hiža Skrad Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3315 : 3226) 08.11.2020 17:00 Davor Celinšćak, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
6 31 Uljanik Skrad DS Mate Parlov
1-4
5.5 : 2.5 (3165 : 3109) 14.11.2020 17:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
6 32 Željezničar Ka Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3433 : 3318) 14.11.2020 14:00 Ivona Škalamera, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
6 33 Obrtnik Og Vatrogasac Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3345 : 3363) 15.11.2020 17:00 Branko Stipetić, A
Barbara Žilić, C
| | |
6 34 Karlobag Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
4.0 : 4.0 (3327 : 3281) 15.11.2020 17:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
6 35 Mladost Policajac Og GSC Delnice
1-4
5.0 : 3.0 (3132 : 3121) 14.11.2020 17:00 Dominik Jakovac, C
| | |
6 36 Rakovica Mostanje 1949 Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3298 : 3267) 15.11.2020 16:00 Gordana Gračan, B
Dijana Mlinarić, B
| | |
7 37 Mostanje 1949 Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3373 : 3233) 21.11.2020 18:00 Ivona Škalamera, A
Danijela Škalamera, A
| | |
7 38 Policajac Og Rakovica Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3419 : 3359) 21.11.2020 17:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
7 39 Velebit II Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3260 : 3179) 22.11.2020 13:00 Drago Pleša, B
Monika Milanović, D
| | |
7 40 Vatrogasac Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
0.0 : 8.0 (3172 : 3299) 22.11.2020 16:00 Krešimir Mesić, A
Natalija Atalić, D
Monika Milanović, D
| | |
7 41 Stara Hiža Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3284 : 3175) 22.11.2020 17:00 Nikola Kelečić, B
Edi Alagić, B
| | |
7 42 Skrad Željezničar Ka Zeleni Vir
1-4
6.5 : 1.5 (3084 : 2948) 21.11.2020 17:30 Josip Crnković, B
Marcel Margeta, D
| | |
8 43 Uljanik Željezničar Ka DS Mate Parlov
1-4
29.11.2020 11:00 Šime Karamarko, B
Sanjin Taratina, C
| | |
8 44 Obrtnik Og Skrad Klek
1-4
29.11.2020 17:00 Dragan Ćuk, B
Zlatan Mazor, C
| | |
8 45 Karlobag Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
29.11.2020 17:00 Davor Matasić, A
Dražen Draženović, B
| | |
8 46 Mladost Vatrogasac GSC Delnice
1-4
28.11.2020 17:00 Marko Petranović, B
Dominik Jakovac, C
| | |
8 47 Rakovica Velebit II Hotel Jezero
1-4
29.11.2020 16:00 Vladimir Rapaić, A
Davor Gračan, D
| | |
8 48 Mostanje 1949 Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
28.11.2020 18:00 Davorin Krmpotić, A
Edi Alagić, B
| | |
9 49 Policajac Og Uljanik Klek
1-4
06.12.2020 18:00 | | |
9 50 Velebit II Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
05.12.2020 13:00 Željko Odorčić, A
Željko Bićanić, C
| | |
9 51 Vatrogasac Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
06.12.2020 17:00 Drago Pleša, B
Natalija Atalić, D
| | |
9 52 Stara Hiža Mladost Dom HV Zrinski
1-4
06.12.2020 17:00 | | |
9 53 Karlobag Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
06.12.2020 14:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
9 54 Željezničar Ka Obrtnik Og Dom HV Zrinski
1-4
05.12.2020 14:00 | | |
10 55 Uljanik Obrtnik Og DS Mate Parlov
1-4
12.12.2020 17:00 Šime Karamarko, B
Vjekoslav Vido, C
| | |
10 56 Karlobag Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
13.12.2020 17:00 Davor Matasić, A
Dražen Draženović, B
| | |
10 57 Mladost Skrad GSC Delnice
1-4
12.12.2020 17:00 Marko Petranović, B
Dominik Jakovac, C
| | |
10 58 Rakovica Stara Hiža Hotel Jezero
1-4
13.12.2020 16:00 Vladimir Rapaić, A
Ivan Marić, D
| | |
10 59 Mostanje 1949 Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
12.12.2020 18:00 | | |
10 60 Policajac Og Velebit II Klek
1-4
12.12.2020 17:00 | | |
11 61 Velebit II Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
19.12.2020 13:00 Željko Odorčić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
11 62 Vatrogasac Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
20.12.2020 16:00 Drago Pleša, B
Željko Bićanić, C
| | |
11 63 Stara Hiža Mostanje 1949 Dom HV Zrinski
1-4
20.12.2020 17:00 | | |
11 64 Skrad Rakovica Zeleni Vir
1-4
19.12.2020 17:30 | | |
11 65 Željezničar Ka Mladost Dom HV Zrinski
1-4
19.12.2020 14:00 | | |
11 66 Obrtnik Og Karlobag Klek
1-4
20.12.2020 18:00 | | |
12 67 Uljanik Karlobag DS Mate Parlov
1-4
16.01.2021 17:00 | | |
12 68 Obrtnik Og Mladost Klek
1-4
17.01.2021 17:00 | | |
12 69 Željezničar Ka Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
16.01.2021 14:00 | | |
12 70 Skrad Mostanje 1949 Zeleni Vir
1-4
16.01.2021 17:30 | | |
12 71 Stara Hiža Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
17.01.2021 17:00 | | |
12 72 Vatrogasac Velebit II Gradska kuglana Ot
1-6
17.01.2021 19:00 | | |
13 73 Vatrogasac Uljanik Gradska kuglana Ot
1-6
24.01.2021 16:00 | | |
13 74 Velebit II Stara Hiža Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2021 13:00 | | |
13 75 Policajac Og Skrad Klek
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
13 76 Mostanje 1949 Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
23.01.2021 18:00 | | |
13 77 Rakovica Obrtnik Og Hotel Jezero
1-4
24.01.2021 16:00 | | |
13 78 Mladost Karlobag GSC Delnice
1-4
23.01.2021 17:00 | | |
14 79 Uljanik Mladost DS Mate Parlov
1-4
30.01.2021 17:00 | | |
14 80 Karlobag Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
31.01.2021 17:00 | | |
14 81 Obrtnik Og Mostanje 1949 Klek
1-4
31.01.2021 17:00 | | |
14 82 Željezničar Ka Policajac Og Dom HV Zrinski
1-4
30.01.2021 14:00 | | |
14 83 Skrad Velebit II Zeleni Vir
1-4
30.01.2021 17:30 | | |
14 84 Stara Hiža Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
31.01.2021 17:00 | | |
15 85 Stara Hiža Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
07.02.2021 17:00 | | |
15 86 Vatrogasac Skrad Gradska kuglana Ot
1-6
07.02.2021 16:00 | | |
15 87 Velebit II Željezničar Ka Gradska kuglana Ot
1-6
06.02.2021 13:00 | | |
15 88 Policajac Og Obrtnik Og Klek
1-4
06.02.2021 17:00 | | |
15 89 Mostanje 1949 Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
06.02.2021 18:00 | | |
15 90 Rakovica Mladost Hotel Jezero
1-4
07.02.2021 16:00 | | |
16 91 Uljanik Rakovica DS Mate Parlov
1-4
13.02.2021 13:00 | | |
16 92 Mladost Mostanje 1949 GSC Delnice
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
16 93 Karlobag Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
14.02.2021 17:00 | | |
16 94 Obrtnik Og Velebit II Klek
1-4
14.02.2021 17:00 | | |
16 95 Željezničar Ka Vatrogasac Dom HV Zrinski
1-4
13.02.2021 14:00 | | |
16 96 Skrad Stara Hiža Zeleni Vir
1-4
13.02.2021 17:30 | | |
17 97 Skrad Uljanik Zeleni Vir
1-4
20.02.2021 17:30 | | |
17 98 Stara Hiža Željezničar Ka Dom HV Zrinski
1-4
21.02.2021 17:00 | | |
17 99 Vatrogasac Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
21.02.2021 16:00 | | |
17 100 Velebit II Karlobag Gradska kuglana Ot
1-6
20.02.2021 13:00 | | |
17 101 Policajac Og Mladost Klek
1-4
20.02.2021 17:00 | | |
17 102 Mostanje 1949 Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
20.02.2021 18:00 | | |
18 103 Uljanik Mostanje 1949 DS Mate Parlov
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 104 Rakovica Policajac Og Hotel Jezero
1-4
28.02.2021 16:00 | | |
18 105 Mladost Velebit II GSC Delnice
1-4
27.02.2021 17:00 | | |
18 106 Karlobag Vatrogasac Gradska kuglana Ot
1-6
28.02.2021 17:00 | | |
18 107 Obrtnik Og Stara Hiža Klek
1-4
28.02.2021 17:00 | | |
18 108 Željezničar Ka Skrad Dom HV Zrinski
1-4
27.02.2021 14:00 | | |
19 109 Željezničar Ka Uljanik Dom HV Zrinski
1-4
06.03.2021 14:00 | | |
19 110 Skrad Obrtnik Og Zeleni Vir
1-4
06.03.2021 17:30 | | |
19 111 Stara Hiža Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
07.03.2021 17:00 | | |
19 112 Vatrogasac Mladost Gradska kuglana Ot
1-6
07.03.2021 16:00 | | |
19 113 Velebit II Rakovica Gradska kuglana Ot
1-6
06.03.2021 13:00 | | |
19 114 Policajac Og Mostanje 1949 Klek
1-4
06.03.2021 17:00 | | |
20 115 Uljanik Policajac Og DS Mate Parlov
1-4
14.03.2021 11:00 | | |
20 116 Mostanje 1949 Velebit II Dom HV Zrinski
1-4
13.03.2021 18:00 | | |
20 117 Rakovica Vatrogasac Hotel Jezero
1-4
14.03.2021 16:00 | | |
20 118 Mladost Stara Hiža GSC Delnice
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
20 119 Skrad Karlobag Zeleni Vir
1-4
13.03.2021 17:30 | | |
20 120 Obrtnik Og Željezničar Ka Klek
1-4
14.03.2021 17:00 | | |
21 121 Obrtnik Og Uljanik Klek
1-4
21.03.2021 17:00 | | |
21 122 Željezničar Ka Karlobag Dom HV Zrinski
1-4
20.03.2021 14:00 | | |
21 123 Skrad Mladost Zeleni Vir
1-4
20.03.2021 17:30 | | |
21 124 Stara Hiža Rakovica Dom HV Zrinski
1-4
21.03.2021 17:00 | | |
21 125 Vatrogasac Mostanje 1949 Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2021 16:00 | | |
21 126 Velebit II Policajac Og Gradska kuglana Ot
1-6
20.03.2021 13:00 | | |
22 127 Uljanik Velebit II DS Mate Parlov
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 128 Policajac Og Vatrogasac Klek
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 129 Mostanje 1949 Stara Hiža Dom HV Zrinski
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 130 Rakovica Skrad Hotel Jezero
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 131 Mladost Željezničar Ka GSC Delnice
1-4
28.03.2021 16:00 | | |
22 132 Karlobag Obrtnik Og Gradska kuglana Ot
1-6
27.03.2021 17:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
3.00
1745
601.75
2346.75
586.69
2. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
3.00
1717
607.00
2324.00
581.00
3. Marinko Magdić
Obrtnik Og
4.00
2327
563.33
2890.33
578.07
4. Zvonimir Kranjčević
Velebit II
3.00
1750
549.33
2299.33
574.83
5. Dražen Draženović
Rakovica
3.00
1761
525.00
2286.00
571.50
6. Tomislav Atalić
Velebit II
3.00
1713
546.67
2259.67
564.92
7. Zlatan Mazor
Policajac Og
3.00
1673
582.00
2255.00
563.75
8. Vlado Alar
Karlobag
2.00
1122
564.25
1686.25
562.08
9. Želimir Ostojić
Vatrogasac
4.00
2240
562.33
2802.33
560.47
10. Zdravko Cegur
Željezničar Ka
4.00
2237
564.67
2801.67
560.33
11. Dane Gašparović
Rakovica
3.00
1686
552.00
2238.00
559.50
12. Damir Dobrinić
Stara Hiža
4.00
2236
555.33
2791.33
558.27
13. Andrej Duić
Karlobag
3.00
1680
551.67
2231.67
557.92
14. Željko Rapaić
Rakovica
2.38
1330
555.75
1885.75
557.91
15. Damir Devčić
Velebit II
3.00
1689
539.25
2228.25
557.06
16. Darko Karlović
Mladost
3.00
1684
541.75
2225.75
556.44
17. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
3.50
1913
587.33
2500.33
555.63
18. Ivan Beljan
Mladost
3.00
1690
532.50
2222.50
555.63
19. Ivica Golubić
Mostanje 1949
3.00
1653
566.67
2219.67
554.92
20. Dragan Vučić
Obrtnik Og
3.50
1921
575.67
2496.67
554.81
21. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
4.00
2187
582.67
2769.67
553.93
22. Milan Mlinarić
Rakovica
3.00
1645
564.25
2209.25
552.31
23. Marijo Štajduhar
Mostanje 1949
2.50
1365
561.67
1926.67
550.48
24. Božo Pavlaković
Policajac Og
3.00
1625
574.50
2199.50
549.88
25. Miroslav Kostelac
Velebit II
3.00
1641
557.00
2198.00
549.50
26. Marijan Polović
Stara Hiža
4.00
2197
550.00
2747.00
549.40
27. Damir Poljak
Obrtnik Og
4.00
2175
570.50
2745.50
549.10
28. Antun Sviličić
Stara Hiža
4.00
2159
583.33
2742.33
548.47
29. Josip Hodak
Rakovica
2.00
1109
530.75
1639.75
546.58
30. Josip Sabljarić
Mostanje 1949
3.00
1606
578.67
2184.67
546.17
31. Robert Tomljanović
Karlobag
3.00
1649
533.50
2182.50
545.63
32. Srećko Bićanić
Rakovica
3.00
1650
530.75
2180.75
545.19
33. Predrag Premuž
Velebit II
3.00
1631
541.25
2172.25
543.06
34. Branko Bajt
Policajac Og
2.50
1351
545.75
1896.75
541.93
35. Nikša Mendica
Uljanik
4.00
2186
522.33
2708.33
541.67
36. Aleksandar Caga
Karlobag
3.00
1639
526.75
2165.75
541.44
37. Petar Martinac
Željezničar Ka
4.00
2136
570.33
2706.33
541.27
38. Denis Pavlačić
Mostanje 1949
2.50
1340
551.75
1891.75
540.50
39. Dean Žužić
Uljanik
3.50
1894
534.33
2428.33
539.63
40. Željko Tomljenović
Karlobag
3.00
1595
562.75
2157.75
539.44
41. Ivan Jelenić
Uljanik
4.00
2165
532.00
2697.00
539.40
42. Krešimir Mesić
Velebit II
3.00
1616
529.25
2145.25
536.31
43. Enio Mendica
Uljanik
4.00
2147
529.67
2676.67
535.33
44. Josip Sušanj
Obrtnik Og
4.00
2125
547.67
2672.67
534.53
45. Boris Sušić
Karlobag
2.00
1086
512.00
1598.00
532.67
46. Mirko Turukalo
Mladost
3.00
1602
527.75
2129.75
532.44
47. Nenad Munčić
Željezničar Ka
3.00
1579
550.67
2129.67
532.42
48. Drago Stipeć
Mladost
3.00
1592
531.00
2123.00
530.75
49. Kristijan Jurković
Skrad
4.00
2152
493.00
2645.00
529.00
50. Davor Kostelac
Vatrogasac
3.00
1574
541.50
2115.50
528.88
51. Mirko Birač
Policajac Og
3.00
1550
559.00
2109.00
527.25
52. Alen Išić
Uljanik
4.00
2116
515.67
2631.67
526.33
53. Goran Tomljanović
Vatrogasac
4.00
2115
516.00
2631.00
526.20
54. Damir Benčan
Stara Hiža
3.00
1572
532.50
2104.50
526.13
55. Leopold Jurković
Skrad
4.00
2105
524.00
2629.00
525.80
56. Davor Matasić
Vatrogasac
4.00
2080
545.67
2625.67
525.13
57. Dušan Majnarić
Mladost
3.00
1589
510.25
2099.25
524.81
58. Mario Bolković
Uljanik
4.00
2108
516.00
2624.00
524.80
59. Danijel Bertović
Skrad
4.00
2104
507.00
2611.00
522.20
60. Zlatko Neralić
Policajac Og
2.50
1264
557.20
1821.20
520.34
61. Goran Majetić
Vatrogasac
4.00
2056
523.27
2579.27
515.85
62. Damir Brajdić
Skrad
4.00
2057
522.00
2579.00
515.80
63. Berislav Štimac
Mladost
2.00
1014
532.00
1546.00
515.33
64. Anton Marković
Policajac Og
3.00
1517
544.00
2061.00
515.25

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dražen Draženović
Rakovica
3.00
1761.00
587.00
4.00
2100.00
525.00
7.00
3861.00
551.57
2. Zvonimir Kranjčević
Velebit II
3.00
1750.00
583.33
3.00
1648.00
549.33
6.00
3398.00
566.33
3. Marinko Magdić
Obrtnik Og
4.00
2327.00
581.75
3.00
1690.00
563.33
7.00
4017.00
573.86
4. Nikola Kelečić
Mostanje 1949
3.00
1745.00
581.67
4.00
2407.00
601.75
7.00
4152.00
593.14
5. Davor Celinšćak
Mostanje 1949
3.00
1717.00
572.33
4.00
2428.00
607.00
7.00
4145.00
592.14
6. Tomislav Atalić
Velebit II
3.00
1713.00
571.00
3.00
1640.00
546.67
6.00
3353.00
558.83
7. Ivan Beljan
Mladost
3.00
1690.00
563.33
4.00
2130.00
532.50
7.00
3820.00
545.71
8. Damir Devčić
Velebit II
3.00
1689.00
563.00
4.00
2157.00
539.25
7.00
3846.00
549.43
9. Dane Gašparović
Rakovica
3.00
1686.00
562.00
4.00
2208.00
552.00
7.00
3894.00
556.29
10. Darko Karlović
Mladost
3.00
1684.00
561.33
4.00
2167.00
541.75
7.00
3851.00
550.14
11. Vlado Alar
Karlobag
2.00
1122.00
561.00
4.00
2257.00
564.25
6.00
3379.00
563.17
12. Andrej Duić
Karlobag
3.00
1680.00
560.00
3.00
1655.00
551.67
6.00
3335.00
555.83
13. Želimir Ostojić
Vatrogasac
4.00
2240.00
560.00
3.00
1687.00
562.33
7.00
3927.00
561.00
14. Zdravko Cegur
Željezničar Ka
4.00
2237.00
559.25
3.00
1694.00
564.67
7.00
3931.00
561.57
15. Damir Dobrinić
Stara Hiža
4.00
2236.00
559.00
3.00
1666.00
555.33
7.00
3902.00
557.43
16. Željko Rapaić
Rakovica
2.38
1330.00
558.82
4.00
2223.00
555.75
6.38
3553.00
556.90
17. Zlatan Mazor
Policajac Og
3.00
1673.00
557.67
4.00
2328.00
582.00
7.00
4001.00
571.57
18. Josip Hodak
Rakovica
2.00
1109.00
554.50
4.00
2123.00
530.75
6.00
3232.00
538.67
19. Ivica Golubić
Mostanje 1949
3.00
1653.00
551.00
3.00
1700.00
566.67
6.00
3353.00
558.83
20. Srećko Bićanić
Rakovica
3.00
1650.00
550.00
4.00
2123.00
530.75
7.00
3773.00
539.00
21. Robert Tomljanović
Karlobag
3.00
1649.00
549.67
4.00
2134.00
533.50
7.00
3783.00
540.43
22. Marijan Polović
Stara Hiža
4.00
2197.00
549.25
3.00
1650.00
550.00
7.00
3847.00
549.57
23. Dragan Vučić
Obrtnik Og
3.50
1921.00
548.86
3.00
1727.00
575.67
6.50
3648.00
561.23
24. Milan Mlinarić
Rakovica
3.00
1645.00
548.33
4.00
2257.00
564.25
7.00
3902.00
557.43
25. Miroslav Kostelac
Velebit II
3.00
1641.00
547.00
4.00
2228.00
557.00
7.00
3869.00
552.71
26. Tihomir Bratić
Željezničar Ka
4.00
2187.00
546.75
3.00
1748.00
582.67
7.00
3935.00
562.14
27. Vladimir Kolić
Obrtnik Og
3.50
1913.00
546.57
3.00
1762.00
587.33
6.50
3675.00
565.38
28. Nikša Mendica
Uljanik
4.00
2186.00
546.50
3.00
1567.00
522.33
7.00
3753.00
536.14
29. Aleksandar Caga
Karlobag
3.00
1639.00
546.33
4.00
2107.00
526.75
7.00
3746.00
535.14
30. Marijo Štajduhar
Mostanje 1949
2.50
1365.00
546.00
3.00
1685.00
561.67
5.50
3050.00
554.55
31. Damir Poljak
Obrtnik Og
4.00
2175.00
543.75
2.00
1141.00
570.50
6.00
3316.00
552.67
32. Predrag Premuž
Velebit II
3.00
1631.00
543.67
4.00
2165.00
541.25
7.00
3796.00
542.29
33. Boris Sušić
Karlobag
2.00
1086.00
543.00
2.00
1024.00
512.00
4.00
2110.00
527.50
34. Božo Pavlaković
Policajac Og
3.00
1625.00
541.67
4.00
2298.00
574.50
7.00
3923.00
560.43
35. Ivan Jelenić
Uljanik
4.00
2165.00
541.25
3.00
1596.00
532.00
7.00
3761.00
537.29
36. Dean Žužić
Uljanik
3.50
1894.00
541.14
3.00
1603.00
534.33
6.50
3497.00
538.00
37. Branko Bajt
Policajac Og
2.50
1351.00
540.40
4.00
2183.00
545.75
6.50
3534.00
543.69
38. Antun Sviličić
Stara Hiža
4.00
2159.00
539.75
3.00
1750.00
583.33
7.00
3909.00
558.43
39. Krešimir Mesić
Velebit II
3.00
1616.00
538.67
2.53
1339.00
529.25
5.53
2955.00
534.36
40. Ivan Katić
Stara Hiža
2.25
1211.00
538.22
2.00
1084.00
542.00
4.25
2295.00
540.00
41. Kristijan Jurković
Skrad
4.00
2152.00
538.00
2.00
986.00
493.00
6.00
3138.00
523.00
42. Enio Mendica
Uljanik
4.00
2147.00
536.75
3.00
1589.00
529.67
7.00
3736.00
533.71
43. Ivica Jurković
Vatrogasac
2.50
1340.00
536.00
2.50
1264.00
505.60
5.00
2604.00
520.80
44. Denis Pavlačić
Mostanje 1949
2.50
1340.00
536.00
4.00
2207.00
551.75
6.50
3547.00
545.69
45. Saša Gorupić
Skrad
2.00
1071.00
535.50
3.00
1563.00
521.00
5.00
2634.00
526.80
46. Josip Sabljarić
Mostanje 1949
3.00
1606.00
535.33
3.00
1736.00
578.67
6.00
3342.00
557.00
47. Mirko Turukalo
Mladost
3.00
1602.00
534.00
4.00
2111.00
527.75
7.00
3713.00
530.43
48. Petar Martinac
Željezničar Ka
4.00
2136.00
534.00
3.00
1711.00
570.33
7.00
3847.00
549.57
49. Željko Tomljenović
Karlobag
3.00
1595.00
531.67
4.00
2251.00
562.75
7.00
3846.00
549.43
50. Josip Sušanj
Obrtnik Og
4.00
2125.00
531.25
3.00
1643.00
547.67
7.00
3768.00
538.29
51. Drago Stipeć
Mladost
3.00
1592.00
530.67
4.00
2124.00
531.00
7.00
3716.00
530.86
52. Dušan Majnarić
Mladost
3.00
1589.00
529.67
4.00
2041.00
510.25
7.00
3630.00
518.57
53. Alen Išić
Uljanik
4.00
2116.00
529.00
3.00
1547.00
515.67
7.00
3663.00
523.29
54. Goran Tomljanović
Vatrogasac
4.00
2115.00
528.75
2.50
1290.00
516.00
6.50
3405.00
523.85
55. Mario Bolković
Uljanik
4.00
2108.00
527.00
3.00
1548.00
516.00
7.00
3656.00
522.29
56. Nenad Munčić
Željezničar Ka
3.00
1579.00
526.33
3.00
1652.00
550.67
6.00
3231.00
538.50
57. Leopold Jurković
Skrad
4.00
2105.00
526.25
3.00
1572.00
524.00
7.00
3677.00
525.29
58. Danijel Bertović
Skrad
4.00
2104.00
526.00
3.00
1521.00
507.00
7.00
3625.00
517.86
59. Davor Kostelac
Vatrogasac
3.00
1574.00
524.67
2.00
1083.00
541.50
5.00
2657.00
531.40
60. Želimir Trgovčić
Željezničar Ka
2.50
1311.00
524.40
1.00
558.00
558.00
3.50
1869.00
534.00
61. Damir Benčan
Stara Hiža
3.00
1572.00
524.00
2.00
1065.00
532.50
5.00
2637.00
527.40
62. Davor Matasić
Vatrogasac
4.00
2080.00
520.00
3.00
1637.00
545.67
7.00
3717.00
531.00
63. Stjepan Badovinac
Stara Hiža
2.83
1468.00
518.73
2.00
1116.00
558.00
4.83
2584.00
534.99
64. Antonio Sušanj
Obrtnik Og
2.50
1295.00
518.00
2.00
1073.00
536.50
4.50
2368.00
526.22
65. Mirko Birač
Policajac Og
3.00
1550.00
516.67
4.00
2236.00
559.00
7.00
3786.00
540.86
66. Damir Brajdić
Skrad
4.00
2057.00
514.25
3.00
1566.00
522.00
7.00
3623.00
517.57
67. Goran Majetić
Vatrogasac
4.00
2056.00
514.00
2.75
1439.00
523.27
6.75
3495.00
517.78
68. Janko Matuzić
Stara Hiža
2.42
1237.00
511.16
1.00
533.00
533.00
3.42
1770.00
517.54
69. Berislav Štimac
Mladost
2.00
1014.00
507.00
1.00
532.00
532.00
3.00
1546.00
515.33
70. Jako Filipi
Željezničar Ka
2.94
1490.00
506.80
1.00
552.00
552.00
3.94
2042.00
518.27
71. Anton Marković
Policajac Og
3.00
1517.00
505.67
4.00
2176.00
544.00
7.00
3693.00
527.57
72. Zlatko Neralić
Policajac Og
2.50
1264.00
505.60
2.50
1393.00
557.20
5.00
2657.00
531.40
73. Josip Trbuščić
Željezničar Ka
2.50
1262.00
504.80
3.00
1733.00
577.67
5.50
2995.00
544.55
74. Dražen Netahli
Vatrogasac
2.50
1254.00
501.60
2.00
1050.00
525.00
4.50
2304.00
512.00
75. Slavko Kolar
Rakovica
1.62
803.00
495.68
0.00
0.00
NaN
1.62
803.00
495.68

Srečko Buršić
Uljanik
0.50
281.00
562.00
0.00
0.00
NaN
0.50
281.00
562.00
Zdravko Vuković
Obrtnik
1.00
544.00
544.00
1.00
533.00
533.00
2.00
1077.00
538.50
Ladislav Lesić
Stara Hiža
1.50
802.00
534.67
2.00
1059.00
529.50
3.50
1861.00
531.71
Željko Tonković
Mostanje 1949
0.54
288.00
533.33
3.00
1582.00
527.33
3.54
1870.00
528.25
Milan Butković
Karlobag
1.00
523.00
523.00
0.00
0.00
NaN
1.00
523.00
523.00
Ivica Mraović
Karlobag
1.00
523.00
523.00
2.00
1096.00
548.00
3.00
1619.00
539.67
Toni Rupe
Skrad
1.47
757.00
514.97
3.00
1532.00
510.67
4.47
2289.00
512.08
Anton Ferderber
Mladost
1.00
510.00
510.00
3.00
1536.00
512.00
4.00
2046.00
511.50
Josip Jeličić
Skrad
1.00
507.00
507.00
1.00
499.00
499.00
2.00
1006.00
503.00
Mate Sušanj
Obrtnik
1.50
757.00
504.67
1.00
540.00
540.00
2.50
1297.00
518.80
Damir Mance
Skrad
1.53
761.00
497.39
0.00
0.00
NaN
1.53
761.00
497.39
Mladen Hećimović
Policajac
1.00
492.00
492.00
1.50
739.00
492.67
2.50
1231.00
492.40
Edi Alagić
Željezničar
0.81
395.00
487.65
1.00
543.00
543.00
1.81
938.00
518.23
Vladimir Vinski
Željezničar
0.25
118.00
472.00
0.00
0.00
NaN
0.25
118.00
472.00
Ivica Profozić
Mostanje 1949
0.46
214.00
465.22
0.00
0.00
NaN
0.46
214.00
465.22
Nenad Jakovac
Skrad
1.00
388.00
388.00
0.00
0.00
NaN
1.00
388.00
388.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Velebit II
3.0
6667
3373
10040
557.78
72
4.0
8715
4250
12965
540.21
92
7.0
15382
7623
23005
547.74
164
2. Rakovica
3.0
6695
3289
9984
554.67
112
4.0
8693
4341
13034
543.08
101
7.0
15388
7630
23018
548.05
213
3. Mostanje 1949
3.0
6656
3272
9928
551.56
86
4.0
9141
4604
13745
572.71
79
7.0
15797
7876
23673
563.64
165
4. Karlobag
3.0
6621
3196
9817
545.39
81
4.0
8683
4331
13014
542.25
101
7.0
15304
7527
22831
543.60
182
5. Obrtnik Og
4.0
8671
4386
13057
544.04
106
3.0
6767
3342
10109
561.61
68
7.0
15438
7728
23166
551.57
174
6. Mladost
3.0
6507
3174
9681
537.83
109
4.0
8540
4101
12641
526.71
148
7.0
15047
7275
22322
531.48
257
7. Uljanik
4.0
8679
4218
12897
537.38
125
3.0
6345
3105
9450
525.00
87
7.0
15024
7323
22347
532.07
212
8. Stara Hiža
4.0
8563
4319
12882
536.75
114
3.0
6666
3257
9923
551.28
90
7.0
15229
7576
22805
542.98
204
9. Željezničar Ka
4.0
8604
4111
12715
529.79
122
3.0
6718
3473
10191
566.17
65
7.0
15322
7584
22906
545.38
187
10. Vatrogasac
4.0
8518
4141
12659
527.46
160
3.0
6462
3102
9564
531.33
115
7.0
14980
7243
22223
529.12
275
11. Policajac Og
3.0
6469
3003
9472
526.22
128
4.0
8867
4486
13353
556.38
100
7.0
15336
7489
22825
543.45
228
12. Skrad
4.0
8152
3750
11902
495.92
169
3.0
6317
2922
9239
513.28
103
7.0
14469
6672
21141
503.36
272
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više