Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Pg-Is - Rijeka


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Jadranka hoteli
Mali Lošinj
6 5 0 1 10 31.0 17.0
2. Grobničan RB
Rijeka
5 4 0 1 8 26.0 14.0
3. Ričina
Dražice
6 4 0 2 8 31.0 17.0
4. Hrvatski Branitelj
Pula
6 3 0 3 6 26.0 22.0
5. Telekom
Rijeka
7 3 0 4 6 25.0 31.0
6. Zlobin
Zlobin
6 2 1 3 5 21.0 27.0
7. Pula
Pula
6 2 0 4 4 19.0 29.0
8. Elektroprimorje
Rijeka
6 0 1 5 1 13.0 35.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Pula Hrvatski Branitelj DS Mate Parlov
1-4
2.0 : 6.0 (3024 : 3137) 03.10.2020 17:00 Jelena Herceg, C
Nikša Mendica, D
| | |
1 2 Zlobin Ričina Dom Matija Mažića
1-4
6.0 : 2.0 (3199 : 3099) 03.10.2020 13:00 Milan Đujić, A
| | |
1 3 Grobničan RB Telekom SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3234 : 3108) 04.10.2020 10:30 Boris Sanković, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
1 4 Elektroprimorje Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
2.0 : 6.0 (3158 : 3201) 04.10.2020 13:30 Boris Sanković, A
Dino Kos, C
| | |
2 5 Hrvatski Branitelj Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
3.0 : 5.0 (3032 : 3100) 10.10.2020 13:00 Vjekoslav Vido, C
Jelena Herceg, C
| | |
2 6 Telekom Elektroprimorje SRC Mlaka
1-6
5.0 : 3.0 (3154 : 3140) 10.10.2020 19:00 Matea Juričić, A
Ana Jularić, C
| | |
2 7 Ričina Grobničan RB Dražice
1-4
8.0 : 0.0 (3009 : 2781) 09.10.2020 18:00 Gordana Balent, B
| | |
2 8 Pula Zlobin DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3064 : 3037) 11.10.2020 11:00 Šime Karamarko, B
Nikša Mendica, D
| | |
3 9 Zlobin Hrvatski Branitelj Dom Matija Mažića
1-4
5.0 : 3.0 (3100 : 3074) 17.10.2020 13:00 Kristijan Jelovac, C
| | |
3 10 Grobničan RB Pula SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3137 : 3072) 18.10.2020 13:30 Gordana Balent, B
Anamarija Antonić, C
| | |
3 11 Elektroprimorje Ričina SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (2962 : 3139) 18.10.2020 10:30 Gordana Balent, B
Anamarija Antonić, C
| | |
3 12 Jadranka hoteli Telekom Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3205 : 3091) 18.10.2020 12:30 Tea Bosnar, B
Brankica Antolović, D
| | |
4 13 Hrvatski Branitelj Telekom DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3048 : 3016) 25.10.2020 11:00 Sanjin Taratina, C
Nikša Mendica, D
| | |
4 14 Ričina Jadranka hoteli Dražice
1-4
6.0 : 2.0 (2923 : 2825) 25.10.2020 11:00 Boris Sanković, A
| | |
4 15 Pula Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
28.11.2020 13:00 Šime Karamarko, B
Jelena Herceg, C
| | |
4 16 Zlobin Grobničan RB Dom Matija Mažića
1-4
28.11.2020 13:00 Milan Đujić, A
| | |
5 17 Grobničan RB Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
7.0 : 1.0 (3036 : 2968) 08.11.2020 13:30 Nebojša Šušnjar, C
Dino Kos, C
| | |
5 18 Elektroprimorje Zlobin SRC 3. maj
1-6
4.0 : 4.0 (3128 : 3107) 08.11.2020 10:30 Dino Kos, C
Nebojša Šušnjar, C
| | |
5 19 Jadranka hoteli Pula Hotel Aurora
1-4
6.0 : 2.0 (3211 : 3010) 07.11.2020 13:00 Tea Bosnar, B
Brankica Antolović, D
| | |
5 20 Telekom Ričina SRC Mlaka
1-6
7.0 : 1.0 (3245 : 3101) 07.11.2020 20:00 Ivana Juričić, A
Ana Jularić, C
| | |
6 21 Hrvatski Branitelj Ričina DS Mate Parlov
1-4
28.11.2020 17:00 Jelena Herceg, C
Vjekoslav Vido, C
| | |
6 22 Pula Telekom DS Mate Parlov
1-4
6.0 : 2.0 (3070 : 2941) 15.11.2020 11:00 Sanjin Taratina, C
Nikša Mendica, D
| | |
6 23 Zlobin Jadranka hoteli Dom Matija Mažića
1-4
2.0 : 6.0 (3188 : 3227) 14.11.2020 13:00 Kristijan Jelovac, C
| | |
6 24 Grobničan RB Elektroprimorje SRC 3. maj
1-6
6.0 : 2.0 (3139 : 3103) 15.11.2020 13:30 Boris Sanković, A
Ana Grčić, C
| | |
7 25 Elektroprimorje Hrvatski Branitelj SRC 3. maj
1-6
1.0 : 7.0 (3019 : 3185) 22.11.2020 10:30 Boris Sanković, A
Nebojša Šušnjar, C
| | |
7 26 Jadranka hoteli Grobničan RB Hotel Aurora
1-4
ODGOĐENO 21.11.2020 13:00 Tea Bosnar, B
| | |
7 27 Telekom Zlobin SRC Mlaka
1-6
6.0 : 2.0 (3188 : 3102) 21.11.2020 19:00 Ivana Juričić, A
Anamarija Antonić, C
| | |
7 28 Ričina Pula Dražice
1-4
7.0 : 1.0 (3058 : 2961) 20.11.2020 18:00 Boris Sanković, A
| | |
8 29 Hrvatski Branitelj Pula DS Mate Parlov
1-4
30.01.2021 13:00 | | |
8 30 Ričina Zlobin Dražice
1-4
29.01.2021 18:00 | | |
8 31 Telekom Grobničan RB SRC Mlaka
1-6
30.01.2021 19:00 | | |
8 32 Jadranka hoteli Elektroprimorje Hotel Aurora
1-4
30.01.2021 15:00 | | |
9 33 Jadranka hoteli Hrvatski Branitelj Hotel Aurora
1-4
06.02.2021 13:00 | | |
9 34 Elektroprimorje Telekom SRC 3. maj
1-6
07.02.2021 10:30 | | |
9 35 Grobničan RB Ričina SRC 3. maj
1-6
07.02.2021 13:30 | | |
9 36 Zlobin Pula Dom Matija Mažića
1-4
06.02.2021 13:00 | | |
10 37 Hrvatski Branitelj Zlobin DS Mate Parlov
1-4
13.02.2021 17:00 | | |
10 38 Pula Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
14.02.2021 11:00 | | |
10 39 Ričina Elektroprimorje Dražice
1-4
12.02.2021 18:00 | | |
10 40 Telekom Jadranka hoteli SRC Mlaka
1-6
13.02.2021 15:00 | | |
11 41 Telekom Hrvatski Branitelj SRC Mlaka
1-6
20.02.2021 19:00 | | |
11 42 Jadranka hoteli Ričina Hotel Aurora
1-4
20.02.2021 15:00 | | |
11 43 Elektroprimorje Pula SRC 3. maj
1-6
21.02.2021 10:30 | | |
11 44 Grobničan RB Zlobin SRC 3. maj
1-6
21.02.2021 13:30 | | |
12 45 Hrvatski Branitelj Grobničan RB DS Mate Parlov
1-4
28.02.2021 11:00 | | |
12 46 Zlobin Elektroprimorje Dom Matija Mažića
1-4
27.02.2021 13:00 | | |
12 47 Pula Jadranka hoteli DS Mate Parlov
1-4
27.02.2021 13:00 | | |
12 48 Ričina Telekom Dražice
1-4
26.02.2021 18:00 | | |
13 49 Ričina Hrvatski Branitelj Dražice
1-4
05.03.2021 18:00 | | |
13 50 Telekom Pula SRC Mlaka
1-6
06.03.2021 19:00 | | |
13 51 Jadranka hoteli Zlobin Hotel Aurora
1-4
06.03.2021 15:00 | | |
13 52 Elektroprimorje Grobničan RB SRC 3. maj
1-6
07.03.2021 10:30 | | |
14 53 Hrvatski Branitelj Elektroprimorje DS Mate Parlov
1-4
13.03.2021 17:00 | | |
14 54 Grobničan RB Jadranka hoteli SRC 3. maj
1-6
14.03.2021 13:30 | | |
14 55 Zlobin Telekom Dom Matija Mažića
1-4
13.03.2021 13:00 | | |
14 56 Pula Ričina DS Mate Parlov
1-4
13.03.2021 13:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Željko Valentić
Elektroprimorje
2.00
1109
532.50
1641.50
547.17
2. Zoran Majnarić
Telekom
4.00
2167
552.33
2719.33
543.87
3. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
3.00
1608
559.50
2167.50
541.88
4. Dino Kučić
Jadranka hoteli
4.00
2143
546.50
2689.50
537.90
5. Sandro Čargonja
Ričina
2.00
1074
0.00
1074.00
537.00
6. Marinko Bernardis
Zlobin
3.00
1599
542.67
2141.67
535.42
7. Šime Karamarko
Hrvatski Branitelj
4.00
2151
523.50
2674.50
534.90
8. Ante Marić
Jadranka hoteli
4.00
2148
523.50
2671.50
534.30
9. Elvis Alagić
Jadranka hoteli
4.00
2118
543.50
2661.50
532.30
10. Miroslav Matijević
Elektroprimorje
2.00
1055
525.00
1580.00
526.67
11. Marijan Starčević
Zlobin
3.00
1579
522.33
2101.33
525.33
12. Marius Kordić-Gružić
Elektroprimorje
2.00
1052
523.50
1575.50
525.17
13. Mile Butorac
Zlobin
3.00
1563
535.00
2098.00
524.50
14. Silvano Svitić
Pula
3.00
1558
535.00
2093.00
523.25
15. Darko Božičić
Telekom
4.00
2060
553.33
2613.33
522.67
16. Filip Šestan
Ričina
3.00
1575
508.50
2083.50
520.88
17. Slavko Čakarun
Jadranka hoteli
3.00
1529
546.50
2075.50
518.88
18. Josip Fućak
Zlobin
2.00
1000
554.00
1554.00
518.00
19. Ivan Markelić
Ričina
3.00
1567
499.33
2066.33
516.58
20. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
2.00
1021
528.50
1549.50
516.50
21. Alen Šestan
Ričina
2.00
1035
505.00
1540.00
513.33
22. Robert Baričević
Telekom
4.00
2046
513.67
2559.67
511.93
23. Antonio Linić
Grobničan RB
1.00
488
535.75
1023.75
511.88
24. Mario Juršić
Pula
3.00
1529
517.33
2046.33
511.58
25. Franjo Turecki
Zlobin
3.00
1515
525.00
2040.00
510.00
26. Ljubo Pejašinović
Pula
2.50
1260
518.67
1778.67
508.19
27. Dražen Burić
Telekom
3.00
1487
544.00
2031.00
507.75
28. Josip Valić
Ričina
3.00
1522
508.33
2030.33
507.58
29. Miroslav Botinčan
Telekom
3.50
1757
524.00
2281.00
506.89
30. Nenad Manzoni
Jadranka hoteli
3.50
1740
540.00
2280.00
506.67
31. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
2.00
1027
485.14
1512.14
504.05
32. Ivica Marohnić
Zlobin
3.00
1477
537.67
2014.67
503.67
33. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
3.50
1765
495.00
2260.00
502.22
34. Mladen Olbina
Telekom
4.00
1983
524.67
2507.67
501.53
35. Vjekoslav Vido
Pula
3.00
1475
514.67
1989.67
497.42
36. Žarko Ikica
Grobničan RB
1.00
472
522.25
994.25
497.13
37. Emil Špelić
Pula
3.00
1484
503.00
1987.00
496.75
38. Jasna Miletić
Grobničan RB
1.00
465
528.00
993.00
496.50
39. Ivan Kuharić
Grobničan RB
1.00
464
526.50
990.50
495.25
40. Ivica Jolić
Hrvatski Branitelj
4.00
1987
488.00
2475.00
495.00
41. Miloš Borić
Grobničan RB
1.00
472
514.57
986.57
493.29
42. Loris Klić
Ričina
2.00
995
481.50
1476.50
492.17
43. Pero Marković
Pula
3.00
1473
494.67
1967.67
491.92
44. Miroslav Kariž
Grobničan RB
0.37
161
505.33
666.33
486.37
45. Draženko Bistrović
Elektroprimorje
1.00
498
469.20
967.20
483.60
46. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
1.00
481
483.00
964.00
482.00
47. Predrag Vrsalović
Grobničan RB
0.63
259
0.00
259.00
411.11

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Željko Valentić
Elektroprimorje
2.00
1109.00
554.50
4.00
2130.00
532.50
6.00
3239.00
539.83
2. Stanko Januš
Hrvatski Branitelj
2.00
1093.00
546.50
0.50
218.00
436.00
2.50
1311.00
524.40
3. Zoran Vrbica
Hrvatski Branitelj
2.00
1084.00
542.00
1.00
507.00
507.00
3.00
1591.00
530.33
4. Zoran Majnarić
Telekom
4.00
2167.00
541.75
3.00
1657.00
552.33
7.00
3824.00
546.29
5. Šime Karamarko
Hrvatski Branitelj
4.00
2151.00
537.75
2.00
1047.00
523.50
6.00
3198.00
533.00
6. Sandro Čargonja
Ričina
2.00
1074.00
537.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1074.00
537.00
7. Ante Marić
Jadranka hoteli
4.00
2148.00
537.00
2.00
1047.00
523.50
6.00
3195.00
532.50
8. Antun Jozičić
Hrvatski Branitelj
3.00
1608.00
536.00
2.00
1119.00
559.50
5.00
2727.00
545.40
9. Dino Kučić
Jadranka hoteli
4.00
2143.00
535.75
2.00
1093.00
546.50
6.00
3236.00
539.33
10. Marinko Bernardis
Zlobin
3.00
1599.00
533.00
3.00
1628.00
542.67
6.00
3227.00
537.83
11. Elvis Alagić
Jadranka hoteli
4.00
2118.00
529.50
2.00
1087.00
543.50
6.00
3205.00
534.17
12. Miroslav Matijević
Elektroprimorje
2.00
1055.00
527.50
4.00
2100.00
525.00
6.00
3155.00
525.83
13. Marijan Starčević
Zlobin
3.00
1579.00
526.33
3.00
1567.00
522.33
6.00
3146.00
524.33
14. Marius Kordić-Gružić
Elektroprimorje
2.00
1052.00
526.00
4.00
2094.00
523.50
6.00
3146.00
524.33
15. Filip Šestan
Ričina
3.00
1575.00
525.00
2.00
1017.00
508.50
5.00
2592.00
518.40
16. Ivan Markelić
Ričina
3.00
1567.00
522.33
3.00
1498.00
499.33
6.00
3065.00
510.83
17. Mile Butorac
Zlobin
3.00
1563.00
521.00
3.00
1605.00
535.00
6.00
3168.00
528.00
18. Silvano Svitić
Pula
3.00
1558.00
519.33
3.00
1605.00
535.00
6.00
3163.00
527.17
19. Alen Šestan
Ričina
2.00
1035.00
517.50
3.00
1515.00
505.00
5.00
2550.00
510.00
20. Darko Božičić
Telekom
4.00
2060.00
515.00
3.00
1660.00
553.33
7.00
3720.00
531.43
21. Drago Ljubojević
Elektroprimorje
2.00
1027.00
513.50
3.50
1698.00
485.14
5.50
2725.00
495.45
22. Dalibor Klić
Ričina
1.50
770.00
513.33
2.50
1316.00
526.40
4.00
2086.00
521.50
23. Robert Baričević
Telekom
4.00
2046.00
511.50
3.00
1541.00
513.67
7.00
3587.00
512.43
24. Hajrudin Purković
Elektroprimorje
2.00
1021.00
510.50
4.00
2114.00
528.50
6.00
3135.00
522.50
25. Mario Juršić
Pula
3.00
1529.00
509.67
3.00
1552.00
517.33
6.00
3081.00
513.50
26. Slavko Čakarun
Jadranka hoteli
3.00
1529.00
509.67
2.00
1093.00
546.50
5.00
2622.00
524.40
27. Josip Valić
Ričina
3.00
1522.00
507.33
3.00
1525.00
508.33
6.00
3047.00
507.83
28. Franjo Turecki
Zlobin
3.00
1515.00
505.00
3.00
1575.00
525.00
6.00
3090.00
515.00
29. Stanislav Golubić
Hrvatski Branitelj
3.50
1765.00
504.29
2.00
990.00
495.00
5.50
2755.00
500.91
30. Ljubo Pejašinović
Pula
2.50
1260.00
504.00
3.00
1556.00
518.67
5.50
2816.00
512.00
31. Drago Pranić
Hrvatski Branitelj
2.00
1008.00
504.00
2.00
1005.00
502.50
4.00
2013.00
503.25
32. Miroslav Botinčan
Telekom
3.50
1757.00
502.00
2.00
1048.00
524.00
5.50
2805.00
510.00
33. Josip Fućak
Zlobin
2.00
1000.00
500.00
1.00
554.00
554.00
3.00
1554.00
518.00
34. Draženko Bistrović
Elektroprimorje
1.00
498.00
498.00
2.50
1173.00
469.20
3.50
1671.00
477.43
35. Loris Klić
Ričina
2.00
995.00
497.50
2.00
963.00
481.50
4.00
1958.00
489.50
36. Nenad Manzoni
Jadranka hoteli
3.50
1740.00
497.14
2.00
1080.00
540.00
5.50
2820.00
512.73
37. Ivica Jolić
Hrvatski Branitelj
4.00
1987.00
496.75
1.00
488.00
488.00
5.00
2475.00
495.00
38. Mladen Olbina
Telekom
4.00
1983.00
495.75
3.00
1574.00
524.67
7.00
3557.00
508.14
39. Dražen Burić
Telekom
3.00
1487.00
495.67
2.00
1088.00
544.00
5.00
2575.00
515.00
40. Emil Špelić
Pula
3.00
1484.00
494.67
1.00
503.00
503.00
4.00
1987.00
496.75
41. Ivica Marohnić
Zlobin
3.00
1477.00
492.33
3.00
1613.00
537.67
6.00
3090.00
515.00
42. Vjekoslav Vido
Pula
3.00
1475.00
491.67
3.00
1544.00
514.67
6.00
3019.00
503.17
43. Pero Marković
Pula
3.00
1473.00
491.00
1.50
742.00
494.67
4.50
2215.00
492.22
44. Dragan Antolović
Jadranka hoteli
2.75
1346.00
489.45
0.50
266.00
532.00
3.25
1612.00
496.00
45. Antonio Linić
Grobničan RB
1.00
488.00
488.00
4.00
2143.00
535.75
5.00
2631.00
526.20
46. Miroslav Vorkapić
Elektroprimorje
1.00
481.00
481.00
1.00
483.00
483.00
2.00
964.00
482.00
47. Miloš Borić
Grobničan RB
1.00
472.00
472.00
3.50
1801.00
514.57
4.50
2273.00
505.11
48. Žarko Ikica
Grobničan RB
1.00
472.00
472.00
4.00
2089.00
522.25
5.00
2561.00
512.20
49. Jasna Miletić
Grobničan RB
1.00
465.00
465.00
4.00
2112.00
528.00
5.00
2577.00
515.40
50. Ivan Kuharić
Grobničan RB
1.00
464.00
464.00
4.00
2106.00
526.50
5.00
2570.00
514.00
51. Predrag Vrsalović
Grobničan RB
0.63
259.00
411.11
0.00
0.00
NaN
0.63
259.00
411.11

Branko Baljak
Jadranka hoteli
1.50
859.00
572.67
1.00
518.00
518.00
2.50
1377.00
550.80
Zoran Šestan
Ričina
0.50
286.00
572.00
0.68
316.00
464.71
1.18
602.00
510.17
Stijepo Grgić
Pula
0.50
264.00
528.00
0.50
228.00
456.00
1.00
492.00
492.00
Gordan Zubčić
Ričina
1.00
515.00
515.00
1.82
840.00
461.54
2.82
1355.00
480.50
Josip Jerman
Zlobin
1.00
513.00
513.00
0.50
232.00
464.00
1.50
745.00
496.67
Milan Perković
Telekom
0.50
255.00
510.00
0.00
0.00
NaN
0.50
255.00
510.00
Zdenko Jakovljević
Hrvatski Branitelj
1.50
728.00
485.33
0.50
230.00
460.00
2.00
958.00
479.00
Dragoje Konev
Hrvatski Branitelj
0.50
236.00
472.00
1.00
476.00
476.00
1.50
712.00
474.67
Mijo Otmačić
Hrvatski Branitelj
1.50
704.00
469.33
0.00
0.00
NaN
1.50
704.00
469.33
Miroslav Kariž
Grobničan Riječka banka
0.37
161.00
435.14
1.50
758.00
505.33
1.87
919.00
491.44
Dragan Cvetković
Jadranka hoteli
0.66
274.00
415.15
0.00
0.00
NaN
0.66
274.00
415.15
Zdravko Vodopić
Telekom
1.00
401.00
401.00
2.00
1019.00
509.50
3.00
1420.00
473.33
Petar Šukara
Jadranka hoteli
0.59
196.00
332.20
0.50
232.00
464.00
1.09
428.00
392.66

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Elektroprimorje
2.0
4222
2021
6243
520.25
73
4.0
8326
3941
12267
511.13
171
6.0
12548
5962
18510
514.17
244
2. Ričina
3.0
6414
2925
9339
518.83
133
3.0
6156
2834
8990
499.44
150
6.0
12570
5759
18329
509.14
283
3. Hrvatski Branitelj
4.0
8441
3923
12364
515.17
180
2.0
4130
1950
6080
506.67
87
6.0
12571
5873
18444
512.33
267
4. Jadranka hoteli
4.0
8556
3797
12353
514.71
196
2.0
4368
2048
6416
534.67
60
6.0
12924
5845
18769
521.36
256
5. Zlobin
3.0
6376
2870
9246
513.67
127
3.0
6471
3016
9487
527.06
112
6.0
12847
5886
18733
520.36
239
6. Telekom
4.0
8377
3779
12156
506.50
194
3.0
6465
3122
9587
532.61
84
7.0
14842
6901
21743
517.69
278
7. Pula
3.0
6351
2692
9043
502.39
148
3.0
6283
2875
9158
508.78
144
6.0
12634
5567
18201
505.58
292
8. Grobničan RB
1.0
2001
780
2781
463.50
72
4.0
8530
4016
12546
522.75
114
5.0
10531
4796
15327
510.90
186
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više