Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga zapad - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Karlovac
Karlovac
8 7 0 1 14 45.5 18.5
2. ŽKK Ogulin
Ogulin
9 6 0 3 12 46.0 26.0
3. ŽKK Kupa
Ozalj
9 6 0 3 12 40.0 32.0
4. Šubićevac
Šibenik
9 5 0 4 10 36.0 36.0
5. ŽKK Goranin
Delnice
8 4 0 4 8 33.0 31.0
6. Donat
Zadar
7 1 0 6 2 16.5 39.5
7. ŽKK Gacka
Otočac
8 0 0 8 0 15.0 49.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 ŽKK Ogulin Karlovac Klek
1-4
3.0 : 5.0 (3217 : 3285) 25.09.2021 10:00 Milan Neralić, B
Branko Stipetić, B
| | |
1 2 ŽKK Gacka ŽKK Kupa Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (2922 : 3041) 26.09.2021 13:00 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
1 3 ŽKK Goranin Šubićevac GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3016 : 2844) 25.09.2021 13:00 Marko Petranović, B
| | |
2 4 Karlovac Šubićevac Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3251 : 2861) 02.10.2021 14:00 Zdravko Cegur, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
2 5 ŽKK Kupa ŽKK Goranin Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3203 : 3011) 03.10.2021 16:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
2 6 ŽKK Ogulin Donat Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3267 : 3012) 02.10.2021 10:00 Josip Sušanj, A
Haris Ligata, C
| | |
3 7 Donat Karlovac Mocire
1-4
2.5 : 5.5 (3060 : 3125) 09.10.2021 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
3 8 ŽKK Gacka ŽKK Ogulin Gradska kuglana Ot
1-6
1.0 : 7.0 (2970 : 3150) 10.10.2021 13:00 Krešimir Mesić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 9 Šubićevac ŽKK Kupa Šubićevac
1-6
3.0 : 5.0 (1988 : 2975) 09.10.2021 12:00 Dražen Babić, B
Ante Skorić, B
| | |
4 10 Karlovac ŽKK Kupa Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3207 : 3071) 16.10.2021 14:00 Darko Kafol, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
4 11 ŽKK Ogulin ŽKK Goranin Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3229 : 3172) 16.10.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Zlatan Mazor, C
| | |
4 12 Donat ŽKK Gacka Mocire
1-4
7.0 : 1.0 (3183 : 2977) 16.10.2021 11:00 Marin Colić, A
Nediljko Baljak, C
| | |
5 13 ŽKK Gacka Karlovac Gradska kuglana Ot
1-6
3.0 : 5.0 (2977 : 3090) 24.10.2021 13:00 Dražen Netahli, A
Drago Pleša, B
| | |
5 14 ŽKK Goranin Donat GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3002 : 2903) 23.10.2021 13:00 Dominik Jakovac, B
| | |
5 15 Šubićevac ŽKK Ogulin Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3046 : 2965) 23.10.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
6 16 ŽKK Ogulin ŽKK Kupa Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3298 : 3215) 30.10.2021 10:00 Milan Neralić, B
Zlatan Mazor, C
| | |
6 17 Donat Šubićevac Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (2972 : 3078) 30.10.2021 11:00 Denis Paleka, B
Nediljko Baljak, C
| | |
6 18 ŽKK Gacka ŽKK Goranin Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3003 : 3075) 31.10.2021 12:00 Željko Odorčić, A
Davor Matasić, A
| | |
7 19 ŽKK Goranin Karlovac GSC Delnice
1-4
2.0 : 6.0 (2969 : 2981) 06.11.2021 13:00 Dominik Jakovac, B
Marko Petranović, B
| | |
7 20 Šubićevac ŽKK Gacka Šubićevac
1-6
6.0 : 2.0 (2999 : 2907) 06.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
7 21 ŽKK Kupa Donat Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3313 : 3082) 07.11.2021 16:00 Nikolina Pavlaković, A
Valentina Pavlaković, A
| | |
8 22 Karlovac ŽKK Ogulin Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3329 : 3158) 12.11.2021 18:00 Edi Alagić, B
Nedeljko Vojak, C
| | |
8 23 ŽKK Kupa ŽKK Gacka Azelija
1-4
7.0 : 1.0 (3109 : 3046) 14.11.2021 14:00 Nikolina Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
8 24 Šubićevac ŽKK Goranin Šubićevac
1-6
7.0 : 1.0 (3136 : 2905) 13.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
9 25 Šubićevac Karlovac Šubićevac
1-6
5.0 : 3.0 (3108 : 3035) 20.11.2021 12:00 Denis Paleka, B
Ante Skorić, B
| | |
9 26 ŽKK Goranin ŽKK Kupa GSC Delnice
1-4
7.0 : 1.0 (3069 : 2964) 20.11.2021 13:00 Marko Petranović, B
Dominik Jakovac, B
| | |
9 27 Donat ŽKK Ogulin Mocire
1-4
2.0 : 6.0 (3131 : 3250) 20.11.2021 11:00 Marin Colić, A
Davor Zekić, B
| | |
10 28 Karlovac Donat Dom HV Zrinski
1-4
ODGOĐENO 16.01.2022 12:00 Nikola Kelečić, B
Nedeljko Vojak, C
| | |
10 29 ŽKK Ogulin ŽKK Gacka Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3223 : 3006) 15.01.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Zlatan Mazor, C
| | |
10 30 ŽKK Kupa Šubićevac Azelija
1-4
5.0 : 3.0 (3210 : 3192) 16.01.2022 16:00 Damir Pavlaković, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 31 ŽKK Kupa Karlovac Azelija
1-4
23.01.2022 16:00 Valentina Pavlaković, A
Nikolina Pavlaković, A
| | |
11 32 ŽKK Goranin ŽKK Ogulin GSC Delnice
1-4
22.01.2022 13:00 Marko Petranović, B
| | |
11 33 ŽKK Gacka Donat Gradska kuglana Ot
1-6
23.01.2022 14:30 Željko Odorčić, A
Drago Pleša, B
| | |
12 34 Karlovac ŽKK Gacka Dom HV Zrinski
1-4
29.01.2022 14:00 | | |
12 35 Donat ŽKK Goranin Mocire
1-4
29.01.2022 11:00 | | |
12 36 ŽKK Ogulin Šubićevac Klek
1-4
29.01.2022 10:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
13 37 ŽKK Kupa ŽKK Ogulin Azelija
1-4
06.02.2022 18:00 | | |
13 38 Šubićevac Donat Šubićevac
1-6
05.02.2022 12:00 | | |
13 39 ŽKK Goranin ŽKK Gacka GSC Delnice
1-4
05.02.2022 13:00 | | |
14 40 Karlovac ŽKK Goranin Dom HV Zrinski
1-4
12.02.2022 14:00 | | |
14 41 ŽKK Gacka Šubićevac Gradska kuglana Ot
1-6
13.02.2022 12:00 | | |
14 42 Donat ŽKK Kupa Mocire
1-4
12.02.2022 11:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Franka Humbolt
Donat
2.00
1086
568.75
1654.75
551.58
2. Ivona Škalamera
Karlovac
4.00
2181
572.00
2753.00
550.60
3. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
4.00
2180
561.75
2741.75
548.35
4. Nikolina Čoko
Karlovac
4.00
2186
547.00
2733.00
546.60
5. Snježana Černok
ŽKK Goranin
4.00
2136
522.33
2658.33
531.67
6. Martina Čoko
Karlovac
4.00
2096
561.67
2657.67
531.53
7. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
4.00
2113
541.80
2654.80
530.96
8. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
3.00
1586
518.25
2104.25
526.06
9. Ana Špoljarić
ŽKK Gacka
4.00
2115
508.75
2623.75
524.75
10. Meri Jurković
Šubićevac
4.00
2088
535.25
2623.25
524.65
11. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
5.00
2609
538.50
3147.50
524.58
12. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
5.00
2599
542.00
3141.00
523.50
13. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
4.00
2083
526.22
2609.22
521.84
14. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
4.00
2049
551.20
2600.20
520.04
15. Natalija Sonički
Karlovac
4.00
2047
539.67
2586.67
517.33
16. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
5.00
2563
537.50
3100.50
516.75
17. Mirjana Orelj
ŽKK Ogulin
3.50
1761
550.40
2311.40
513.64
18. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
4.00
2050
508.75
2558.75
511.75
19. Ružica Banić
ŽKK Gacka
3.00
1526
506.00
2032.00
508.00
20. Lijana Cvijetović
Donat
3.00
1524
507.75
2031.75
507.94
21. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
4.00
2031
507.00
2538.00
507.60
22. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
4.00
2037
500.25
2537.25
507.45
23. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
4.00
2033
500.25
2533.25
506.65
24. Vilma Miškić
Šubićevac
3.00
1496
526.60
2022.60
505.65
25. Grozdana Surać
Donat
3.00
1506
508.00
2014.00
503.50
26. Franciska Bolf
ŽKK Goranin
4.00
2027
487.75
2514.75
502.95
27. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
4.00
2000
511.25
2511.25
502.25
28. Nives Grabovac
Donat
3.00
1475
519.00
1994.00
498.50
29. Katica Banić
Šubićevac
4.00
1970
499.40
2469.40
493.88
30. Edita Petrina
Šubićevac
3.50
1723
480.40
2203.40
489.64
31. Žaklina Jelača
Donat
3.00
1467
484.40
1951.40
487.85
32. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
3.00
1443
494.75
1937.75
484.44
33. Sanja Zubčić
Donat
3.00
1443
490.00
1933.00
483.25
34. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
3.00
1415
475.20
1890.20
472.55

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Marija Neralić
ŽKK Ogulin
2.00
1143.00
571.50
5.00
2645.00
529.00
7.00
3788.00
541.14
2. Danira Beer-Krnić
Šubićevac
2.00
1142.00
571.00
5.00
2609.00
521.80
7.00
3751.00
535.86
3. Nikolina Čoko
Karlovac
4.00
2186.00
546.50
2.00
1094.00
547.00
6.00
3280.00
546.67
4. Ivona Škalamera
Karlovac
4.00
2181.00
545.25
3.00
1716.00
572.00
7.00
3897.00
556.71
5. Barbara Žilić
ŽKK Ogulin
4.00
2180.00
545.00
4.00
2247.00
561.75
8.00
4427.00
553.38
6. Franka Humbolt
Donat
2.00
1086.00
543.00
4.00
2275.00
568.75
6.00
3361.00
560.17
7. Snježana Černok
ŽKK Goranin
4.00
2136.00
534.00
3.00
1567.00
522.33
7.00
3703.00
529.00
8. Ana Špoljarić
ŽKK Gacka
4.00
2115.00
528.75
4.00
2035.00
508.75
8.00
4150.00
518.75
9. Snježana Vujašković
ŽKK Goranin
3.00
1586.00
528.67
4.00
2073.00
518.25
7.00
3659.00
522.71
10. Branka Neralić
ŽKK Ogulin
4.00
2113.00
528.25
5.00
2709.00
541.80
9.00
4822.00
535.78
11. Martina Čoko
Karlovac
4.00
2096.00
524.00
3.00
1685.00
561.67
7.00
3781.00
540.14
12. Lora Burić
Karlovac
3.00
1567.00
522.33
3.00
1520.00
506.67
6.00
3087.00
514.50
13. Meri Jurković
Šubićevac
4.00
2088.00
522.00
4.00
2141.00
535.25
8.00
4229.00
528.63
14. Elvira Kranjčec
ŽKK Kupa
5.00
2609.00
521.80
4.00
2154.00
538.50
9.00
4763.00
529.22
15. Ana Maležić
Karlovac
3.00
1565.00
521.67
2.00
1120.00
560.00
5.00
2685.00
537.00
16. Marica Bokulić
ŽKK Ogulin
4.00
2083.00
520.75
4.50
2368.00
526.22
8.50
4451.00
523.65
17. Jadranka Meglajec
ŽKK Kupa
5.00
2599.00
519.80
3.00
1626.00
542.00
8.00
4225.00
528.13
18. Anita Turkalj
ŽKK Kupa
5.00
2563.00
512.60
4.00
2150.00
537.50
9.00
4713.00
523.67
19. Ružica Jelinek
ŽKK Goranin
4.00
2050.00
512.50
4.00
2035.00
508.75
8.00
4085.00
510.63
20. Marija Paušić
ŽKK Ogulin
4.00
2049.00
512.25
5.00
2756.00
551.20
9.00
4805.00
533.89
21. Natalija Sonički
Karlovac
4.00
2047.00
511.75
3.00
1619.00
539.67
7.00
3666.00
523.71
22. Ankica Draženović
ŽKK Gacka
4.00
2037.00
509.25
4.00
2001.00
500.25
8.00
4038.00
504.75
23. Ružica Banić
ŽKK Gacka
3.00
1526.00
508.67
4.00
2024.00
506.00
7.00
3550.00
507.14
24. Ana-Marija Pavić
Šubićevac
4.00
2033.00
508.25
4.00
2001.00
500.25
8.00
4034.00
504.25
25. Lijana Cvijetović
Donat
3.00
1524.00
508.00
4.00
2031.00
507.75
7.00
3555.00
507.86
26. Anita Lončarić
ŽKK Kupa
4.00
2031.00
507.75
4.00
2028.00
507.00
8.00
4059.00
507.38
27. Franciska Bolf
ŽKK Goranin
4.00
2027.00
506.75
4.00
1951.00
487.75
8.00
3978.00
497.25
28. Mirjana Orelj
ŽKK Ogulin
3.50
1761.00
503.14
2.50
1376.00
550.40
6.00
3137.00
522.83
29. Grozdana Surać
Donat
3.00
1506.00
502.00
4.00
2032.00
508.00
7.00
3538.00
505.43
30. Vesna Križanić
ŽKK Kupa
3.75
1882.00
501.87
2.00
1063.00
531.50
5.75
2945.00
512.17
31. Irena Božičević
ŽKK Kupa
3.00
1505.00
501.67
3.00
1648.00
549.33
6.00
3153.00
525.50
32. Suzana Bižanović
ŽKK Gacka
4.00
2000.00
500.00
4.00
2045.00
511.25
8.00
4045.00
505.63
33. Vilma Miškić
Šubićevac
3.00
1496.00
498.67
5.00
2633.00
526.60
8.00
4129.00
516.13
34. Dorotea Močilac
Karlovac
3.00
1495.00
498.33
1.00
523.00
523.00
4.00
2018.00
504.50
35. Lorena Kamber
ŽKK Goranin
2.50
1244.00
497.60
3.00
1472.00
490.67
5.50
2716.00
493.82
36. Katica Banić
Šubićevac
4.00
1970.00
492.50
5.00
2497.00
499.40
9.00
4467.00
496.33
37. Edita Petrina
Šubićevac
3.50
1723.00
492.29
2.50
1201.00
480.40
6.00
2924.00
487.33
38. Nives Grabovac
Donat
3.00
1475.00
491.67
3.00
1557.00
519.00
6.00
3032.00
505.33
39. Monika Milanović
2.50
1228.00
491.20
1.00
483.00
483.00
3.50
1711.00
488.86
40. Ariana Fajdetić
ŽKK Kupa
3.00
1472.00
490.67
3.00
1608.00
536.00
6.00
3080.00
513.33
41. Žaklina Jelača
Donat
3.00
1467.00
489.00
2.50
1211.00
484.40
5.50
2678.00
486.91
42. Danica Marković
ŽKK Goranin
2.00
976.00
488.00
2.50
1229.00
491.60
4.50
2205.00
490.00
43. Sanja Zubčić
Donat
3.00
1443.00
481.00
2.00
980.00
490.00
5.00
2423.00
484.60
44. Ankica Orešković
ŽKK Gacka
3.00
1443.00
481.00
4.00
1979.00
494.75
7.00
3422.00
488.86
45. Ema Tomašić
ŽKK Goranin
3.00
1415.00
471.67
2.50
1188.00
475.20
5.50
2603.00
473.27
46. Josipa Bićanić
ŽKK Gacka
2.50
1125.00
450.00
2.00
883.00
441.50
4.50
2008.00
446.22
47. Zorka Barišić
Šubićevac
2.50
1042.00
416.80
0.50
202.00
404.00
3.00
1244.00
414.67

Danijela Šagovac
Karlovac
1.00
522.00
522.00
1.00
510.00
510.00
2.00
1032.00
516.00
Barbara Špelić
ŽKK Ogulin
1.00
506.00
506.00
0.00
0.00
NaN
1.00
506.00
506.00
Ljubica Lisac
ŽKK Goranin
1.00
504.00
504.00
1.00
541.00
541.00
2.00
1045.00
522.50
Njuša Kardum
Donat
1.00
496.00
496.00
3.50
1788.00
510.86
4.50
2284.00
507.56
Antonela Opat
ŽKK Kupa
1.25
605.00
484.00
1.00
558.00
558.00
2.25
1163.00
516.89
Željka Žurić
Šubićevac
1.00
481.00
481.00
0.00
0.00
NaN
1.00
481.00
481.00
Ivanka Rebrović
ŽKK Ogulin
0.50
238.00
476.00
0.00
0.00
NaN
0.50
238.00
476.00
Danijela Škalamera
Karlovac
2.00
940.00
470.00
0.00
0.00
NaN
2.00
940.00
470.00
Petra Stipetić
ŽKK Ogulin
0.50
231.00
462.00
4.00
2133.00
533.25
4.50
2364.00
525.33
Dragica Draženović
ŽKK Gacka
1.00
462.00
462.00
0.00
0.00
NaN
1.00
462.00
462.00
Ramiza Sopčić
Karlovac
1.50
692.00
461.33
0.00
0.00
NaN
1.50
692.00
461.33
Katarina Čurilović
Karlovac
0.50
225.00
450.00
0.00
0.00
NaN
0.50
225.00
450.00
Alenka Matovina
ŽKK Goranin
0.50
225.00
450.00
0.00
0.00
NaN
0.50
225.00
450.00
Ana Karas
ŽKK Ogulin
0.50
219.00
438.00
0.00
0.00
NaN
0.50
219.00
438.00

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. ŽKK Ogulin
4.0
8637
3886
12523
521.79
176
5.0
11051
5183
16234
541.13
158
9.0
19688
9069
28757
532.54
334
2. Karlovac
5.0
10613
4903
15516
517.20
228
3.0
6504
3283
9787
543.72
108
8.0
17117
8186
25303
527.15
336
3. ŽKK Kupa
5.0
10643
4623
15266
508.87
295
4.0
8867
3968
12835
534.79
192
9.0
19510
8591
28101
520.39
487
4. ŽKK Goranin
4.0
8431
3732
12163
506.79
238
4.0
8276
3780
12056
502.33
213
8.0
16707
7512
24219
504.56
451
5. Donat
3.0
6234
2763
8997
499.83
208
4.0
8443
3903
12346
514.42
193
7.0
14677
6666
21343
508.17
401
6. Šubićevac
4.0
8299
3676
11975
498.96
228
5.0
9842
4435
14277
475.90
249
9.0
18141
8111
26252
486.15
477
7. ŽKK Gacka
4.0
8309
3627
11936
497.33
255
4.0
8342
3530
11872
494.67
293
8.0
16651
7157
23808
496.00
548
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više