Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga zapad - Karlovac i Lika


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Dubovac
Karlovac
18 13 2 3 28 95.0 49.0
2. Korana II
Slunj
18 13 1 4 27 94.0 50.0
3. Visočica
Gospić
18 12 1 5 25 91.5 52.5
4. Gacka
Otočac
18 10 1 7 21 84.5 59.5
5. Euphoria
Ogulin
18 8 3 7 19 72.0 72.0
6. Mantinela I
Karlovac
18 8 2 8 18 73.5 70.5
7. Poštar Og
Ogulin
18 8 2 8 18 72.0 72.0
8. Korana III
Slunj
18 6 0 12 12 60.0 84.0
9. Željezničar-Branitelj
Ogulin
18 4 1 13 9 51.0 93.0
10. Mantinela II
Karlovac
18 1 1 16 3 26.5 117.5
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Gacka Visočica Gradska kuglana Ot
1-6
2.0 : 6.0 (3240 : 3274) 25.09.2021 18:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
1 2 Mantinela II Korana III Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (2887 : 3072) 25.09.2021 10:00 Darko Kafol, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
1 3 Poštar Og Željezničar-Branitelj Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3295 : 3329) 26.09.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
1 4 Korana II Mantinela I Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3212 : 3081) 26.09.2021 17:00 Ivan Petrović, C
Mario Rendulić, D
| | |
1 5 Dubovac Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3259 : 3121) 26.09.2021 10:00 Ivona Škalamera, A
Nikola Kelečić, B
| | |
2 6 Visočica Euphoria Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3119) 03.10.2021 12:00 Davor Gračan, C
Tanja Galac, D
| | |
2 7 Mantinela I Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (3116 : 3273) 01.10.2021 17:30 Davor Celinšćak, A
Danijela Škalamera, A
| | |
2 8 Željezničar-Branitelj Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3200 : 3289) 03.10.2021 11:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
2 9 Korana III Poštar Og Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (2984 : 3045) 03.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
2 10 Gacka Mantinela II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3259 : 2900) 02.10.2021 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
3 11 Mantinela II Visočica Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3072 : 3125) 09.10.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
3 12 Poštar Og Gacka Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3234 : 3299) 10.10.2021 10:00 Dragan Ćuk, B
Zlatan Mazor, C
| | |
3 13 Korana II Korana III Šanac
1-4
8.0 : 0.0 (3178 : 3055) 10.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
3 14 Dubovac Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3296 : 3004) 10.10.2021 10:00 Davor Celinšćak, A
Danijela Škalamera, A
| | |
3 15 Euphoria Mantinela I Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3262 : 3201) 09.10.2021 13:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
4 16 Visočica Mantinela I Hotel Jezero
1-4
7.0 : 1.0 (3222 : 3058) 17.10.2021 12:00 Davor Gračan, C
Karolina Grčević, C
| | |
4 17 Željezničar-Branitelj Euphoria Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3149 : 3109) 17.10.2021 10:00 Josip Sušanj, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
4 18 Korana III Dubovac Šanac
1-4
1.0 : 7.0 (3056 : 3241) 17.10.2021 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
4 19 Gacka Korana II Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3184 : 3104) 16.10.2021 19:00 Dražen Netahli, A
Davor Matasić, A
| | |
4 20 Mantinela II Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2795 : 3112) 16.10.2021 10:00 Nedeljko Vojak, C
Natalija Sonički, D
| | |
5 21 Poštar Og Visočica Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3210 : 3392) 24.10.2021 10:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, C
| | |
5 22 Korana II Mantinela II Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3171 : 2984) 24.10.2021 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
5 23 Dubovac Gacka Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3349 : 3196) 24.10.2021 10:00 Nikola Kelečić, B
Igor Vazgeč, D
| | |
5 24 Euphoria Korana III Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3252) 23.10.2021 13:00 Božo Pavlaković, A
Zlatan Mazor, C
| | |
5 25 Mantinela I Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3262 : 3186) 23.10.2021 10:00 Darko Kafol, A
Natalija Sonički, D
| | |
6 26 Visočica Željezničar-Branitelj Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3241 : 3023) 31.10.2021 12:00 Davor Gračan, C
Ivana Rapo, D
| | |
6 27 Korana III Mantinela I Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3073 : 3047) 31.10.2021 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
6 28 Gacka Euphoria Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3091 : 3081) 30.10.2021 18:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
6 29 Mantinela II Dubovac Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2941 : 3223) 26.10.2021 18:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
6 30 Poštar Og Korana II Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3229 : 3371) 31.10.2021 10:00 Dragan Ćuk, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
7 31 Korana II Visočica Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3247 : 3173) 07.11.2021 15:00 Jurica Bogović, B
| | |
7 32 Dubovac Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3299 : 3184) 07.11.2021 10:00 Zdravko Cegur, A
Natalija Sonički, D
| | |
7 33 Euphoria Mantinela II Klek
1-4
8.0 : 0.0 (3272 : 3043) 06.11.2021 13:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
7 34 Mantinela I Gacka Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3159 : 3114) 06.11.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
7 35 Željezničar-Branitelj Korana III Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3141 : 3245) 05.11.2021 18:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
8 36 Visočica Korana III Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3241 : 2991) 14.11.2021 12:00 Dijana Mlinarić, B
Gordana Gračan, B
| | |
8 37 Gacka Željezničar-Branitelj Gradska kuglana Ot
1-6
8.0 : 0.0 (3235 : 2941) 13.11.2021 18:00 Drago Pleša, B
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
8 38 Mantinela II Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2864 : 3093) 13.11.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
8 39 Poštar Og Euphoria Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3389 : 3226) 14.11.2021 10:00 Milan Neralić, B
Haris Ligata, C
| | |
8 40 Korana II Dubovac Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3279 : 3150) 14.11.2021 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
9 41 Dubovac Visočica Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3263 : 3210) 21.11.2021 10:00 Nikola Kelečić, B
Natalija Sonički, D
| | |
9 42 Euphoria Korana II Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3282 : 3255) 20.11.2021 13:00 Antonio Sušanj, A
Haris Ligata, C
| | |
9 43 Mantinela I Poštar Og Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3192 : 3221) 20.11.2021 10:00 Davorin Krmpotić, A
Nedeljko Vojak, C
| | |
9 44 Željezničar-Branitelj Mantinela II Klek
1-4
7.5 : 0.5 (3195 : 3064) 21.11.2021 10:00 Tomislav Grdić, A
Ivica Bertović, A
| | |
9 45 Korana III Gacka Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3074 : 3079) 21.11.2021 11:00 Ivan Petrović, C
| | |
10 46 Visočica Gacka Hotel Jezero
1-4
5.0 : 3.0 (3218 : 3147) 16.01.2022 12:00 Dijana Mlinarić, B
Ivana Rapo, D
| | |
10 47 Korana III Mantinela II Šanac
1-4
8.0 : 0.0 (3234 : 2934) 16.01.2022 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
10 48 Željezničar-Branitelj Poštar Og Klek
1-4
2.0 : 6.0 (3154 : 3263) 16.01.2022 10:00 Tomislav Grdić, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
10 49 Mantinela I Korana II Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3223 : 3128) 15.01.2022 10:00 Davor Celinšćak, A
Ivona Škalamera, A
| | |
10 50 Euphoria Dubovac Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3285 : 3228) 15.01.2022 14:00 Božo Pavlaković, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
11 51 Euphoria Visočica Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3247 : 3354) 22.01.2022 13:00 Haris Ligata, C
Zlatan Mazor, C
| | |
11 52 Dubovac Mantinela I Dom HV Zrinski
1-4
5.5 : 2.5 (3179 : 3101) 23.01.2022 10:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
11 53 Korana II Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
7.0 : 1.0 (3261 : 3067) 23.01.2022 15:00 Jurica Bogović, B
| | |
11 54 Poštar Og Korana III Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3249 : 3155) 23.01.2022 10:00 Josip Sušanj, A
Milan Neralić, B
| | |
11 55 Mantinela II Gacka Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3167 : 3151) 22.01.2022 10:00 Nikola Kelečić, B
Nedeljko Vojak, C
| | |
12 56 Visočica Mantinela II Hotel Jezero
1-4
8.0 : 0.0 (3187 : 2929) 30.01.2022 12:00 Davor Gračan, C
Tanja Galac, D
| | |
12 57 Gacka Poštar Og Gradska kuglana Ot
1-6
7.5 : 0.5 (3430 : 3150) 29.01.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
12 58 Korana III Korana II Šanac
1-4
2.0 : 6.0 (3047 : 3226) 30.01.2022 15:00 Jelena Petrović, C
| | |
12 59 Željezničar-Branitelj Dubovac Klek
1-4
2.5 : 5.5 (3290 : 3311) 30.01.2022 10:00 Milan Neralić, B
Tomislav Stipetić, C
| | |
12 60 Mantinela I Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
6.0 : 2.0 (3223 : 3067) 29.01.2022 10:00 Davor Celinšćak, A
Natalija Sonički, D
| | |
13 61 Mantinela I Visočica Dom HV Zrinski
1-4
4.0 : 4.0 (3188 : 3208) 05.02.2022 10:00 Edi Alagić, B
Natalija Sonički, D
| | |
13 62 Euphoria Željezničar-Branitelj Klek
1-4
6.0 : 2.0 (3237 : 3153) 05.02.2022 13:00 Josip Sušanj, A
Tomislav Stipetić, C
| | |
13 63 Dubovac Korana III Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3222 : 3101) 04.02.2022 17:00 Zdravko Cegur, A
Davorin Krmpotić, A
| | |
13 64 Korana II Gacka Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3272 : 3122) 06.02.2022 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
13 65 Poštar Og Mantinela II Klek
1-4
8.0 : 0.0 (3209 : 3023) 06.02.2022 10:00 Milan Neralić, B
Barbara Žilić, C
| | |
14 66 Visočica Poštar Og Hotel Jezero
1-4
6.5 : 1.5 (3342 : 3172) 13.02.2022 12:00 Karolina Grčević, C
| | |
14 67 Mantinela II Korana II Dom HV Zrinski
1-4
1.0 : 7.0 (2758 : 3195) 12.02.2022 10:00 Danijela Škalamera, A
Natalija Sonički, D
| | |
14 68 Gacka Dubovac Gradska kuglana Ot
1-6
6.0 : 2.0 (3295 : 3153) 12.02.2022 18:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
14 69 Korana III Euphoria Šanac
1-4
3.0 : 5.0 (3107 : 3125) 13.02.2022 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
14 70 Željezničar-Branitelj Mantinela I Klek
1-4
1.0 : 7.0 (3168 : 3311) 13.02.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Zlatan Mazor, C
| | |
15 71 Željezničar-Branitelj Visočica Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3329 : 3262) 20.02.2022 10:00 Tomislav Grdić, A
Zlatan Mazor, C
| | |
15 72 Mantinela I Korana III Dom HV Zrinski
1-4
7.0 : 1.0 (3271 : 3191) 19.02.2022 10:00 Nikola Kelečić, B
Natalija Sonički, D
| | |
15 73 Euphoria Gacka Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3331 : 3164) 19.02.2022 13:00 Antonio Sušanj, A
Zlatan Mazor, C
| | |
15 74 Dubovac Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
8.0 : 0.0 (3278 : 2849) 20.02.2022 10:00 Edi Alagić, B
| | |
15 75 Korana II Poštar Og Šanac
1-4
4.0 : 4.0 (3164 : 3160) 20.02.2022 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
16 76 Visočica Korana II Hotel Jezero
1-4
6.0 : 2.0 (3280 : 3172) 27.02.2022 12:00 Vladimir Rapaić, A
Davor Gračan, C
| | |
16 77 Poštar Og Dubovac Klek
1-4
4.0 : 4.0 (3276 : 3266) 27.02.2022 10:00 Dragan Ćuk, B
Barbara Žilić, C
| | |
16 78 Mantinela II Euphoria Dom HV Zrinski
1-4
2.0 : 6.0 (2900 : 2965) 26.02.2022 10:00 Zdravko Cegur, A
Igor Vazgeč, D
| | |
16 79 Gacka Mantinela I Gradska kuglana Ot
1-6
7.0 : 1.0 (3330 : 3158) 26.02.2022 18:00 Dražen Netahli, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |
16 80 Korana III Željezničar-Branitelj Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3108 : 2989) 27.02.2022 17:00 Ivan Petrović, C
| | |
17 81 Korana III Visočica Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3189 : 3185) 06.03.2022 16:00 Ivan Petrović, C
| | |
17 82 Željezničar-Branitelj Gacka Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3165 : 3115) 06.03.2022 10:00 Antonio Sušanj, A
Zlatan Mazor, C
| | |
17 83 Mantinela I Mantinela II Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3198 : 3092) 05.03.2022 10:00 Edi Alagić, B
Davorin Krmpotić, A
| | |
17 84 Euphoria Poštar Og Klek
1-4
7.0 : 1.0 (3311 : 3196) 05.03.2022 18:00 Haris Ligata, C
Zlatan Mazor, C
| | |
17 85 Dubovac Korana II Dom HV Zrinski
1-4
3.0 : 5.0 (3257 : 3270) 06.03.2022 10:00 Zdravko Cegur, A
Nikola Kelečić, B
| | |
18 86 Visočica Dubovac Hotel Jezero
1-4
3.0 : 5.0 (3173 : 3185) 19.03.2022 13:00 Davor Matasić, A
Drago Pleša, B
| | |
18 87 Korana II Euphoria Šanac
1-4
6.0 : 2.0 (3179 : 3056) 13.03.2022 17:00 Jurica Bogović, B
| | |
18 88 Poštar Og Mantinela I Klek
1-4
5.0 : 3.0 (3308 : 3147) 13.03.2022 10:00 Haris Ligata, C
Zlatan Mazor, C
| | |
18 89 Mantinela II Željezničar-Branitelj Dom HV Zrinski
1-4
5.0 : 3.0 (3006 : 2953) 12.03.2022 10:00 Ivona Škalamera, A
Natalija Sonički, D
| | |
18 90 Gacka Korana III Gradska kuglana Ot
1-6
5.0 : 3.0 (3273 : 3210) 08.03.2022 20:00 Davor Matasić, A
Mihaela Mudrovčić, D
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
9.00
5276
578.47
5854.47
585.45
2. Krešimir Mesić
Visočica
9.00
5031
545.16
5576.16
557.62
3. Željko Božičević
Dubovac
9.00
4993
553.65
5546.65
554.66
4. Zvonko Salopek
Poštar Og
9.00
4975
569.75
5544.75
554.48
5. Željko Odorčić
Gacka
8.46
4655
566.67
5221.67
551.97
6. Goran Živčić
Korana II
8.00
4432
534.14
4966.14
551.79
7. Ignac Kasunić
Dubovac
9.00
4951
555.78
5506.78
550.68
8. Josip Bogović
Korana II
9.00
4941
542.00
5483.00
548.30
9. Nedeljko Vojak
Dubovac
9.00
4889
565.75
5454.75
545.48
10. Mihael Lukić
Mantinela I
9.00
4869
545.50
5414.50
541.45
11. Mijo Tomašić
Dubovac
8.00
4315
539.22
4854.22
539.36
12. Željko Magdić
Korana III
8.50
4597
508.22
5105.22
537.39
13. Milan Majetić
Visočica
9.00
4826
534.67
5360.67
536.07
14. Damir Vuković
Korana II
8.00
4274
539.86
4813.86
534.87
15. Mile Štrk
Poštar Og
8.00
4263
545.45
4808.45
534.27
16. Nikola Kostelac
Gacka
8.00
4228
542.33
4770.33
530.04
17. Ivan Sabljak
Poštar Og
9.00
4747
549.70
5296.70
529.67
18. Željko Požega
Korana II
8.00
4238
521.29
4759.29
528.81
19. Gregor Mihelčić
Euphoria
8.00
4176
571.00
4747.00
527.44
20. Denis Cindrić
Euphoria
8.00
4175
557.11
4732.11
525.79
21. Nikica Došen
Visočica
9.00
4686
542.33
5228.33
522.83
22. Darko Kuštreba
Dubovac
8.56
4462
535.40
4997.40
522.74
23. Davor Stipetić
Poštar Og
8.75
4508
553.00
5061.00
519.08
24. Božo Bižanović
Gacka
8.54
4402
527.86
4929.86
516.76
25. Iva Francetić
Euphoria
9.00
4622
534.44
5156.44
515.64
26. Jure Smolčić
Mantinela II
8.50
4358
521.50
4879.50
513.63
27. Stevo Šlat
Željezničar-Branitelj
9.00
4574
529.75
5103.75
510.38
28. Dragan Ćuk
Euphoria
8.00
4002
533.42
4535.42
503.94

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Dubravko Mesić
Visočica
9.00
5276.00
586.22
8.50
4917.00
578.47
17.50
10193.00
582.46
2. Krešimir Mesić
Visočica
9.00
5031.00
559.00
7.75
4225.00
545.16
16.75
9256.00
552.60
3. Željko Božičević
Dubovac
9.00
4993.00
554.78
8.50
4706.00
553.65
17.50
9699.00
554.23
4. Goran Živčić
Korana II
8.00
4432.00
554.00
7.00
3739.00
534.14
15.00
8171.00
544.73
5. Zvonko Salopek
Poštar Og
9.00
4975.00
552.78
8.00
4558.00
569.75
17.00
9533.00
560.76
6. Lucija Petrović
Korana III
7.00
3859.00
551.29
7.00
3734.00
533.43
14.00
7593.00
542.36
7. Željko Odorčić
Gacka
8.46
4655.00
550.24
7.47
4233.00
566.67
15.93
8888.00
557.94
8. Ignac Kasunić
Dubovac
9.00
4951.00
550.11
9.00
5002.00
555.78
18.00
9953.00
552.94
9. Željko Bićanić
Gacka
5.64
3099.00
549.47
5.50
3056.00
555.64
11.14
6155.00
552.51
10. Josip Bogović
Korana II
9.00
4941.00
549.00
8.00
4336.00
542.00
17.00
9277.00
545.71
11. Petar Grašić
Korana II
6.00
3288.00
548.00
8.00
4283.00
535.38
14.00
7571.00
540.79
12. Ivan Marić
Visočica
7.00
3818.00
545.43
9.00
4816.00
535.11
16.00
8634.00
539.63
13. Nedeljko Vojak
Dubovac
9.00
4889.00
543.22
8.00
4526.00
565.75
17.00
9415.00
553.82
14. Mihael Lukić
Mantinela I
9.00
4869.00
541.00
8.00
4364.00
545.50
17.00
9233.00
543.12
15. Željko Magdić
Korana III
8.50
4597.00
540.82
9.00
4574.00
508.22
17.50
9171.00
524.06
16. Ivica Atalić
Gacka
6.00
3243.00
540.50
7.00
3727.00
532.43
13.00
6970.00
536.15
17. Mijo Tomašić
Dubovac
8.00
4315.00
539.38
9.00
4853.00
539.22
17.00
9168.00
539.29
18. Mile Žaja
Mantinela I
5.00
2682.00
536.40
7.00
3894.00
556.29
12.00
6576.00
548.00
19. Milan Majetić
Visočica
9.00
4826.00
536.22
6.75
3609.00
534.67
15.75
8435.00
535.56
20. Marko Božičević
Poštar Og
6.00
3207.00
534.50
2.00
1076.00
538.00
8.00
4283.00
535.38
21. Damir Vuković
Korana II
8.00
4274.00
534.25
7.25
3914.00
539.86
15.25
8188.00
536.92
22. Miroslav Obajdin
Euphoria
5.75
3066.00
533.22
0.00
0.00
NaN
5.75
3066.00
533.22
23. Mile Štrk
Poštar Og
8.00
4263.00
532.88
8.25
4500.00
545.45
16.25
8763.00
539.26
24. Miroslav Kurelac
Euphoria
5.00
2661.00
532.20
6.50
3520.00
541.54
11.50
6181.00
537.48
25. Ivan Stipetić
Poštar Og
5.25
2794.00
532.19
6.50
3418.00
525.85
11.75
6212.00
528.68
26. Marijan Mlađan
Dubovac
6.12
3251.00
531.21
6.15
3258.00
529.76
12.27
6509.00
530.48
27. Darko Špoljarić
Mantinela I
7.00
3712.00
530.29
7.00
3778.00
539.71
14.00
7490.00
535.00
28. Haris Ligata
Željezničar-Branitelj
5.75
3048.00
530.09
8.50
4466.00
525.41
14.25
7514.00
527.30
29. Željko Požega
Korana II
8.00
4238.00
529.75
8.69
4530.00
521.29
16.69
8768.00
525.34
30. Ivan Mateša
Mantinela I
6.50
3440.00
529.23
5.00
2695.00
539.00
11.50
6135.00
533.48
31. Darko Alešković
Gacka
6.08
3216.00
528.95
6.00
3268.00
544.67
12.08
6484.00
536.75
32. Nikola Kostelac
Gacka
8.00
4228.00
528.50
9.00
4881.00
542.33
17.00
9109.00
535.82
33. Tomislav Vuković
Korana II
7.00
3694.00
527.71
7.50
3992.00
532.27
14.50
7686.00
530.07
34. Ivan Obajdin
Korana III
7.50
3957.00
527.60
8.25
4278.00
518.55
15.75
8235.00
522.86
35. Ivan Sabljak
Poštar Og
9.00
4747.00
527.44
8.25
4535.00
549.70
17.25
9282.00
538.09
36. Josip Barilović
Mantinela I
7.00
3676.00
525.14
7.50
3840.00
512.00
14.50
7516.00
518.34
37. Drago Malkoč
Korana II
6.00
3137.00
522.83
4.06
2243.00
552.46
10.06
5380.00
534.79
38. Milan Ostović
Željezničar-Branitelj
6.75
3527.00
522.52
7.00
3872.00
553.14
13.75
7399.00
538.11
39. Gregor Mihelčić
Euphoria
8.00
4176.00
522.00
8.00
4568.00
571.00
16.00
8744.00
546.50
40. Denis Cindrić
Euphoria
8.00
4175.00
521.88
9.00
5014.00
557.11
17.00
9189.00
540.53
41. Darko Kuštreba
Dubovac
8.56
4462.00
521.26
5.00
2677.00
535.40
13.56
7139.00
526.47
42. Barbara Špelić
Korana III
4.50
2344.00
520.89
5.25
2713.00
516.76
9.75
5057.00
518.67
43. Nikica Došen
Visočica
9.00
4686.00
520.67
9.00
4881.00
542.33
18.00
9567.00
531.50
44. Fabijan Bodlović
Visočica
6.75
3501.00
518.67
5.75
3083.00
536.17
12.50
6584.00
526.72
45. Božo Bižanović
Gacka
8.54
4402.00
515.46
7.00
3695.00
527.86
15.54
8097.00
521.04
46. Mario Rendulić
Korana III
6.00
3092.00
515.33
5.00
2568.00
513.60
11.00
5660.00
514.55
47. Davor Stipetić
Poštar Og
8.75
4508.00
515.20
9.00
4977.00
553.00
17.75
9485.00
534.37
48. Iva Francetić
Euphoria
9.00
4622.00
513.56
9.00
4810.00
534.44
18.00
9432.00
524.00
49. Jure Smolčić
Mantinela II
8.50
4358.00
512.71
4.00
2086.00
521.50
12.50
6444.00
515.52
50. Zdenko Pomoravec
Mantinela II
7.48
3829.00
511.90
8.25
4035.00
489.09
15.73
7864.00
499.94
51. Hrvoje Kurelac
Euphoria
7.00
3578.00
511.14
7.00
3901.00
557.29
14.00
7479.00
534.21
52. Stevo Šlat
Željezničar-Branitelj
9.00
4574.00
508.22
8.00
4238.00
529.75
17.00
8812.00
518.35
53. Željko Belobrajdić
Mantinela I
5.00
2535.00
507.00
5.50
2843.00
516.91
10.50
5378.00
512.19
54. Ivan Obajdin
Korana III
5.00
2530.00
506.00
4.75
2351.00
494.95
9.75
4881.00
500.62
55. Ivan Kirasić
Željezničar-Branitelj
6.25
3159.00
505.44
4.96
2574.00
518.95
11.21
5733.00
511.42
56. Igor Vazgeč
Mantinela I
5.50
2778.00
505.09
7.00
3755.00
536.43
12.50
6533.00
522.64
57. Dinko Puškarić
Korana III
6.00
3024.00
504.00
5.25
2693.00
512.95
11.25
5717.00
508.18
58. Željko Fuček
Mantinela II
7.00
3524.00
503.43
7.00
3733.00
533.29
14.00
7257.00
518.36
59. Dragan Ćuk
Euphoria
8.00
4002.00
500.25
7.93
4230.00
533.42
15.93
8232.00
516.76
60. Nikica Rački
Željezničar-Branitelj
5.55
2768.00
498.74
6.00
3187.00
531.17
11.55
5955.00
515.58
61. Ivica Puškarić
Željezničar-Branitelj
7.00
3442.00
491.71
4.54
2309.00
508.59
11.54
5751.00
498.35
62. Tomislav Oštarčević
Mantinela II
6.50
3140.00
483.08
6.50
3210.00
493.85
13.00
6350.00
488.46
63. Mladen Briški
Mantinela II
5.00
2403.00
480.60
3.00
1414.00
471.33
8.00
3817.00
477.13
64. Zlatko Osmičević
Mantinela II
5.00
2375.00
475.00
6.00
3001.00
500.17
11.00
5376.00
488.73
65. Marijan Žilić
Željezničar-Branitelj
4.70
2201.00
468.30
4.50
2133.00
474.00
9.20
4334.00
471.09

Venesa Bogdanović
Željezničar-Branitelj
4.00
2276.00
569.00
7.00
4150.00
592.86
11.00
6426.00
584.18
Katja Obajdin
Korana III
0.50
277.00
554.00
0.50
245.00
490.00
1.00
522.00
522.00
Antonio Petrović
Korana III
4.00
2160.00
540.00
7.00
3755.00
536.43
11.00
5915.00
537.73
Barbara Žilić
Željezničar-Branitelj
4.00
2160.00
540.00
3.00
1620.00
540.00
7.00
3780.00
540.00
Bojan Jagorinec
Mantinela II
2.50
1321.00
528.40
5.25
2690.00
512.38
7.75
4011.00
517.55
Tomislav Marković
Gacka
4.00
2101.00
525.25
9.00
4966.00
551.78
13.00
7067.00
543.62
Kristijan Horvatić
Mantinela II
4.00
2087.00
521.75
1.00
517.00
517.00
5.00
2604.00
520.80
Mile Štefanac
Korana III
1.50
763.00
508.67
1.00
499.00
499.00
2.50
1262.00
504.80
Luka Vučić
Mantinela I
4.00
2033.00
508.25
3.00
1578.00
526.00
7.00
3611.00
515.86
Milorad Rašković
Dubovac
1.63
820.00
503.07
7.10
3744.00
527.32
8.73
4564.00
522.79
Zdravko Obajdin
Korana II
2.00
1006.00
503.00
3.50
1926.00
550.29
5.50
2932.00
533.09
Milan Domitrović
Poštar Og
4.00
2010.00
502.50
6.00
3179.00
529.83
10.00
5189.00
518.90
Tomislav Šebalj
Dubovac
2.69
1349.00
501.49
0.25
134.00
536.00
2.94
1483.00
504.42
Nika Božičević
Korana III
1.00
501.00
501.00
0.00
0.00
NaN
1.00
501.00
501.00
Goran Sabljak
Poštar Og
4.00
1999.00
499.75
5.00
2671.00
534.20
9.00
4670.00
518.89
Igor Špoljarić
Mantinela I
3.50
1745.00
498.57
3.00
1589.00
529.67
6.50
3334.00
512.92
Mateo Benović
Željezničar-Branitelj
1.00
490.00
490.00
0.50
242.00
484.00
1.50
732.00
488.00
Ivica Brozović
Euphoria
3.25
1589.00
488.92
6.57
3464.00
527.25
9.82
5053.00
514.56
Josip Latković
Mantinela I
1.00
485.00
485.00
0.00
0.00
NaN
1.00
485.00
485.00
Nikola Došen
Visočica
4.00
1937.00
484.25
5.00
2582.00
516.40
9.00
4519.00
502.11
Juraj Palajsa
Mantinela I
0.50
242.00
484.00
1.00
496.00
496.00
1.50
738.00
492.00
Krešimir Perković
Mantinela II
0.50
241.00
482.00
2.25
1024.00
455.11
2.75
1265.00
460.00
Mihael Bićanić
Gacka
1.03
496.00
481.55
0.50
218.00
436.00
1.53
714.00
466.67
Dario Draženović
Gacka
0.72
346.00
480.56
1.00
490.00
490.00
1.72
836.00
486.05
Ivana Magdić
Korana III
0.50
240.00
480.00
0.50
252.00
504.00
1.00
492.00
492.00
Igor Štefanac
Mantinela II
3.00
1427.00
475.67
3.00
1470.00
490.00
6.00
2897.00
482.83
Tomislav Tonković
Gacka
3.25
1537.00
472.92
1.00
531.00
531.00
4.25
2068.00
486.59
Marinko Jakšić
Mantinela II
2.00
943.00
471.50
2.25
961.00
427.11
4.25
1904.00
448.00
Lukas Bogović
Korana III
1.50
705.00
470.00
0.50
210.00
420.00
2.00
915.00
457.50
Mario Degoricija
Gacka
2.28
1064.00
466.67
0.53
272.00
513.21
2.81
1336.00
475.44
Vladimir Glavač
Mantinela II
2.52
1170.00
464.29
4.50
1914.00
425.33
7.02
3084.00
439.32
Ivana Holjevac
Korana III
0.50
223.00
446.00
0.00
0.00
NaN
0.50
223.00
446.00
Slavko Kalanj
Visočica
0.25
108.00
432.00
2.00
1018.00
509.00
2.25
1126.00
500.44

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Visočica
9.0
19692
9491
29183
540.43
326
9.0
19512
9721
29233
541.35
261
18.0
39204
19212
58416
540.89
587
2. Dubovac
9.0
19491
9539
29030
537.59
296
9.0
19864
9538
29402
544.48
277
18.0
39355
19077
58432
541.04
573
3. Korana II
9.0
19675
9335
29010
537.22
333
9.0
19549
9414
28963
536.35
288
18.0
39224
18749
57973
536.79
621
4. Poštar Og
9.0
19540
8963
28503
527.83
380
9.0
19894
9505
29399
544.43
364
18.0
39434
18468
57902
536.13
744
5. Gacka
9.0
19410
8977
28387
525.69
404
9.0
19838
9499
29337
543.28
349
18.0
39248
18476
57724
534.48
753
6. Korana III
9.0
19355
8917
28272
523.56
449
9.0
19186
8686
27872
516.15
455
18.0
38541
17603
56144
519.85
904
7. Mantinela I
9.0
19350
8847
28197
522.17
400
9.0
19668
9164
28832
533.93
372
18.0
39018
18011
57029
528.05
772
8. Euphoria
9.0
19285
8584
27869
516.09
463
9.0
20068
9439
29507
546.43
416
18.0
39353
18023
57376
531.26
879
9. Željezničar-Branitelj
9.0
19076
8569
27645
511.94
545
9.0
19593
9198
28791
533.17
447
18.0
38669
17767
56436
522.56
992
10. Mantinela II
9.0
18842
7976
26818
496.63
629
9.0
18521
7869
26390
488.70
667
18.0
37363
15845
53208
492.67
1296

(Prosjek lige: 524.81 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Klek 9 540.89 544.43 541.24 542.66 Visočica 3392 565.33 Petar Grašić 603
Klek 9 536.46 533.17 536.13 534.81 Dubovac 3311 551.83 Dubravko Mesić 630
Klek 9 534.19 546.43 535.41 540.31 Visočica 3354 559.00 Krešimir Mesić 616
Dom HV Zrinski 9 527.41 533.93 528.06 530.67 Dubovac 3273 545.50 Venesa Bogdanović 604
Dom HV Zrinski 9 519.19 544.48 521.71 531.83 Korana II 3270 545.00 Goran Živčić 604
Gradska kuglana Ot 9 517.98 543.28 520.51 530.63 Visočica 3274 545.67 Dubravko Mesić 591
Šanac 9 515.70 536.35 517.77 526.03 Visočica 3173 528.83 Dubravko Mesić 586
Hotel Jezero 9 514.74 541.35 517.40 528.05 Dubovac 3185 530.83 Mijo Tomašić 572
Šanac 9 516.13 516.15 516.13 516.14 Dubovac 3241 540.17 Dubravko Mesić 587
Dom HV Zrinski 9 516.46 488.70 513.69 502.58 Dubovac 3223 537.17 Krešimir Mesić 598
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više