Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga sjever - žene


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Jedinstvo
Sisak
3 3 0 0 6 18.0 6.0
2. ŽKK Zaprešić
Zaprešić
3 2 0 1 4 14.0 10.0
3. ŽKK Sidra
Zagreb
3 2 0 1 4 13.0 11.0
4. ŽKK Varaždin
Varaždin
4 1 2 1 4 17.0 15.0
5. Koprivnica
Koprivnica
4 1 1 2 3 14.0 18.0
6. ŽKK Novska
Novska
4 1 0 3 2 11.0 21.0
7. Moslavina
Kutina
3 0 1 2 1 9.0 15.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Jedinstvo ŽKK Varaždin SRC Sisak
1-4
5.0 : 3.0 (3107 : 3012) 26.09.2021 15:00 Dražena Smuđ, A
Darko Jurković, C
| | |
1 2 Moslavina ŽKK Novska SRC Kutina
1-6
3.0 : 5.0 (2802 : 2897) 26.09.2021 15:00 Leonardo Horvat, B
Luko Del Ponte, C
| | |
1 3 ŽKK Zaprešić Koprivnica Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3274 : 3091) 25.09.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
2 4 ŽKK Sidra Koprivnica Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (2825 : 2800) 02.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Matija Pavlinić, C
| | |
2 5 ŽKK Novska ŽKK Zaprešić Gradska kuglana No
1-4
2.0 : 6.0 (2987 : 3012) 03.10.2021 15:00 Marko Hećimović, A
Željka Babić, B
| | |
2 6 ŽKK Varaždin Moslavina Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3095 : 2984) 02.10.2021 14:00 Goran Peršić, A
Antonija Milak, B
| | |
3 7 Jedinstvo ŽKK Sidra SRC Sisak
1-4
7.0 : 1.0 (3131 : 2851) 10.10.2021 15:00 Vladimir Vukmanović, A
Darko Jurković, C
| | |
3 8 ŽKK Zaprešić ŽKK Varaždin Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3156 : 3329) 09.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
3 9 Koprivnica ŽKK Novska Kuglana 2
1-6
5.0 : 3.0 (2944 : 2931) 09.10.2021 10:00 Zdravko Vučić, B
Ljiljana Bolić, B
| | |
4 10 ŽKK Sidra ŽKK Novska Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3139 : 2869) 16.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Gordana Senta, A
| | |
4 11 ŽKK Varaždin Koprivnica Drava
1-6
4.0 : 4.0 (3021 : 3011) 16.10.2021 14:00 Igor Maček, B
Nenad Perši, A
| | |
4 12 Jedinstvo Moslavina SRC Sisak
1-4
6.0 : 2.0 (3046 : 2881) 17.10.2021 15:00 Davorka Novak, A
Mirna Matić, B
| | |
5 13 Moslavina ŽKK Sidra SRC Kutina
1-6
24.10.2021 15:00 Leonardo Horvat, B
Danijel Dado, C
| | |
5 14 ŽKK Zaprešić Jedinstvo Zaprešić
1-6
23.10.2021 18:00 Miroslav Noršić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
5 15 ŽKK Novska ŽKK Varaždin Gradska kuglana No
1-4
24.10.2021 15:00 Goran Filipović, A
Darko Kasumović, B
| | |
6 16 ŽKK Sidra ŽKK Varaždin Vinko Bek
1-4
30.10.2021 15:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
6 17 Jedinstvo Koprivnica SRC Sisak
1-4
31.10.2021 14:00 Dragan Glajh, A
Darko Jurković, C
| | |
6 18 Moslavina ŽKK Zaprešić SRC Kutina
1-6
31.10.2021 14:00 Željko Vacula, A
Vedran Bohatka, D
| | |
7 19 ŽKK Zaprešić ŽKK Sidra Zaprešić
1-6
06.11.2021 18:00 | | |
7 20 Koprivnica Moslavina Kuglana 2
1-6
07.11.2021 15:00 | | |
7 21 ŽKK Novska Jedinstvo Gradska kuglana No
1-4
07.11.2021 15:00 | | |
8 22 ŽKK Varaždin Jedinstvo Drava
1-6
13.11.2021 14:00 | | |
8 23 ŽKK Novska Moslavina Gradska kuglana No
1-4
14.11.2021 15:00 | | |
8 24 Koprivnica ŽKK Zaprešić Kuglana 2
1-6
14.11.2021 15:00 | | |
9 25 Koprivnica ŽKK Sidra Kuglana 2
1-6
21.11.2021 15:00 | | |
9 26 ŽKK Zaprešić ŽKK Novska Zaprešić
1-6
20.11.2021 18:00 | | |
9 27 Moslavina ŽKK Varaždin SRC Kutina
1-6
21.11.2021 15:00 Tomislav Pleše, B
Vedran Bohatka, D
| | |
10 28 ŽKK Sidra Jedinstvo Vinko Bek
1-4
15.01.2022 15:00 | | |
10 29 ŽKK Varaždin ŽKK Zaprešić Drava
1-6
15.01.2022 14:00 | | |
10 30 ŽKK Novska Koprivnica Gradska kuglana No
1-4
16.01.2022 15:00 | | |
11 31 ŽKK Novska ŽKK Sidra Gradska kuglana No
1-4
23.01.2022 15:00 | | |
11 32 Koprivnica ŽKK Varaždin Kuglana 2
1-6
23.01.2022 15:00 | | |
11 33 Moslavina Jedinstvo SRC Kutina
1-6
23.01.2022 15:00 | | |
12 34 ŽKK Sidra Moslavina Vinko Bek
1-4
29.01.2022 15:00 | | |
12 35 Jedinstvo ŽKK Zaprešić SRC Sisak
1-4
30.01.2022 15:00 | | |
12 36 ŽKK Varaždin ŽKK Novska Drava
1-6
29.01.2022 14:00 | | |
13 37 ŽKK Varaždin ŽKK Sidra Drava
1-6
05.02.2022 14:00 | | |
13 38 Koprivnica Jedinstvo Kuglana 2
1-6
06.02.2022 15:00 | | |
13 39 ŽKK Zaprešić Moslavina Zaprešić
1-6
05.02.2022 18:00 | | |
14 40 ŽKK Sidra ŽKK Zaprešić Vinko Bek
1-4
12.02.2022 15:00 | | |
14 41 Moslavina Koprivnica SRC Kutina
1-6
13.02.2022 15:00 | | |
14 42 Jedinstvo ŽKK Novska SRC Sisak
1-4
13.02.2022 15:00 | | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Ana Matić
ŽKK Varaždin
2.00
1116
562.00
1678.00
559.33
2. Mia Naletina
ŽKK Varaždin
2.00
1108
554.00
1662.00
554.00
3. Vana Varga
ŽKK Varaždin
1.00
597
510.00
1107.00
553.50
4. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
1.00
520
578.50
1098.50
549.25
5. Helena Bolić
Koprivnica
3.00
1615
565.00
2180.00
545.00
6. Ivana Belši
Moslavina
2.00
1104
513.00
1617.00
539.00
7. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
2.00
1102
511.50
1613.50
537.83
8. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
3.00
1619
506.00
2125.00
531.25
9. Mirjana Gabaj
Koprivnica
3.00
1570
0.00
1570.00
523.33
10. Katarina Gršić
Moslavina
2.00
1044
519.00
1563.00
521.00
11. Valentina Šeliga
Moslavina
2.00
1043
515.00
1558.00
519.33
12. Josipa Petković
ŽKK Zaprešić
1.00
516
520.00
1036.00
518.00
13. Vesna Sertić
Koprivnica
3.00
1539
517.00
2056.00
514.00
14. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
1.00
507
513.53
1020.53
510.27
15. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
2.00
1021
503.33
1524.33
508.11
16. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
2.00
1019
496.00
1515.00
505.00
17. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
1.00
482
523.50
1005.50
502.75
18. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
1.00
484
521.00
1005.00
502.50
19. Agata Šutina
ŽKK Zaprešić
1.00
501
0.00
501.00
501.00
20. Snježana Barberić
ŽKK Novska
2.25
1085
542.00
1627.00
500.62
21. Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
1.00
509
492.00
1001.00
500.50
22. Slavica Roso
ŽKK Sidra
1.00
536
462.00
998.00
499.00
23. Mira Malović
Moslavina
2.00
998
0.00
998.00
499.00
24. Mia Vidaković
ŽKK Novska
2.50
1240
502.00
1742.00
497.71
25. Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
1.00
486
499.00
985.00
492.50
26. Ljubica Dolanski
ŽKK Sidra
1.00
452
526.00
978.00
489.00
27. Mirela Zeman
ŽKK Novska
3.00
1480
476.00
1956.00
489.00
28. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
3.00
1426
509.00
1935.00
483.75
29. Tanja Kuzel
ŽKK Varaždin
1.00
495
470.00
965.00
482.50
30. Željka Erdec
Koprivnica
3.00
1396
523.00
1919.00
479.75
31. Sara Pokrivač
ŽKK Varaždin
1.00
460
481.00
941.00
470.50
32. Ema Straga
ŽKK Varaždin
1.00
442
471.00
913.00
456.50
33. Smiljana Duda
ŽKK Novska
2.50
1135
0.00
1135.00
454.00
34. Katica Devčić
ŽKK Sidra
1.00
429
454.00
883.00
441.50
35. Blaženka Dujmović
ŽKK Sidra
1.00
441
421.33
862.33
431.17
36. Kornelija Prebeg
Moslavina
1.75
598
330.00
928.00
337.45

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Vana Varga
ŽKK Varaždin
1.00
597.00
597.00
1.00
510.00
510.00
2.00
1107.00
553.50
2. Ana Matić
ŽKK Varaždin
2.00
1116.00
558.00
2.00
1124.00
562.00
4.00
2240.00
560.00
3. Mia Naletina
ŽKK Varaždin
2.00
1108.00
554.00
1.00
554.00
554.00
3.00
1662.00
554.00
4. Ivana Belši
Moslavina
2.00
1104.00
552.00
1.00
513.00
513.00
3.00
1617.00
539.00
5. Ljiljana Zorec
ŽKK Varaždin
2.00
1102.00
551.00
2.00
1023.00
511.50
4.00
2125.00
531.25
6. Ljiljana Gulić
ŽKK Novska
3.00
1619.00
539.67
1.00
506.00
506.00
4.00
2125.00
531.25
7. Helena Bolić
Koprivnica
3.00
1615.00
538.33
1.00
565.00
565.00
4.00
2180.00
545.00
8. Slavica Roso
ŽKK Sidra
1.00
536.00
536.00
1.00
462.00
462.00
2.00
998.00
499.00
9. Mirjana Gabaj
Koprivnica
3.00
1570.00
523.33
0.00
0.00
NaN
3.00
1570.00
523.33
10. Katarina Gršić
Moslavina
2.00
1044.00
522.00
1.00
519.00
519.00
3.00
1563.00
521.00
11. Valentina Šeliga
Moslavina
2.00
1043.00
521.50
1.00
515.00
515.00
3.00
1558.00
519.33
12. Andreya Alpeza
ŽKK Zaprešić
1.00
520.00
520.00
2.00
1157.00
578.50
3.00
1677.00
559.00
13. Josipa Petković
ŽKK Zaprešić
1.00
516.00
516.00
1.00
520.00
520.00
2.00
1036.00
518.00
14. Vesna Sertić
Koprivnica
3.00
1539.00
513.00
1.00
517.00
517.00
4.00
2056.00
514.00
15. Ivona Vincek
ŽKK Varaždin
2.00
1021.00
510.50
1.50
755.00
503.33
3.50
1776.00
507.43
16. Zvjezdana Šeliga
Moslavina
2.00
1019.00
509.50
1.00
496.00
496.00
3.00
1515.00
505.00
17. Ljiljana Zagorac
ŽKK Sidra
1.00
509.00
509.00
2.00
984.00
492.00
3.00
1493.00
497.67
18. Ivana Reiner Pavlinec
ŽKK Zaprešić
1.00
507.00
507.00
1.33
683.00
513.53
2.33
1190.00
510.73
19. Agata Šutina
ŽKK Zaprešić
1.00
501.00
501.00
0.00
0.00
NaN
1.00
501.00
501.00
20. Mira Malović
Moslavina
2.00
998.00
499.00
0.00
0.00
NaN
2.00
998.00
499.00
21. Mia Vidaković
ŽKK Novska
2.50
1240.00
496.00
1.00
502.00
502.00
3.50
1742.00
497.71
22. Tanja Kuzel
ŽKK Varaždin
1.00
495.00
495.00
2.00
940.00
470.00
3.00
1435.00
478.33
23. Mirela Zeman
ŽKK Novska
3.00
1480.00
493.33
1.00
476.00
476.00
4.00
1956.00
489.00
24. Micika Trstenjački Lukić
ŽKK Zaprešić
1.00
486.00
486.00
1.00
499.00
499.00
2.00
985.00
492.50
25. Biserka Ralić
ŽKK Sidra
1.00
484.00
484.00
2.00
1042.00
521.00
3.00
1526.00
508.67
26. Snježana Barberić
ŽKK Novska
2.25
1085.00
482.22
1.00
542.00
542.00
3.25
1627.00
500.62
27. Željka Gašpert
ŽKK Zaprešić
1.00
482.00
482.00
2.00
1047.00
523.50
3.00
1529.00
509.67
28. Ksenija Lekić
ŽKK Novska
3.00
1426.00
475.33
1.00
509.00
509.00
4.00
1935.00
483.75
29. Tatjana Balog
Koprivnica
1.75
829.00
473.71
0.00
0.00
NaN
1.75
829.00
473.71
30. Željka Erdec
Koprivnica
3.00
1396.00
465.33
1.00
523.00
523.00
4.00
1919.00
479.75
31. Sara Pokrivač
ŽKK Varaždin
1.00
460.00
460.00
1.00
481.00
481.00
2.00
941.00
470.50
32. Smiljana Duda
ŽKK Novska
2.50
1135.00
454.00
0.00
0.00
NaN
2.50
1135.00
454.00
33. Ljubica Dolanski
ŽKK Sidra
1.00
452.00
452.00
0.50
263.00
526.00
1.50
715.00
476.67
34. Vesna Benotić
Koprivnica
1.75
781.00
446.29
0.50
229.00
458.00
2.25
1010.00
448.89
35. Ema Straga
ŽKK Varaždin
1.00
442.00
442.00
1.00
471.00
471.00
2.00
913.00
456.50
36. Blaženka Dujmović
ŽKK Sidra
1.00
441.00
441.00
1.50
632.00
421.33
2.50
1073.00
429.20
37. Katica Devčić
ŽKK Sidra
1.00
429.00
429.00
1.00
454.00
454.00
2.00
883.00
441.50
38. Ankica Keč
ŽKK Novska
1.75
712.00
406.86
1.00
452.00
452.00
2.75
1164.00
423.27
39. Kornelija Prebeg
Moslavina
1.75
598.00
341.71
0.50
165.00
330.00
2.25
763.00
339.11

Ljubica Dorić
Koprivnica
1.00
491.00
491.00
0.00
0.00
NaN
1.00
491.00
491.00
Sandra Pehnec
Koprivnica
0.50
232.00
464.00
0.00
0.00
NaN
0.50
232.00
464.00
Mirica Ilić
Koprivnica
1.00
449.00
449.00
1.00
433.00
433.00
2.00
882.00
441.00
Sanja Sabo
Moslavina
0.25
59.00
236.00
0.50
140.00
280.00
0.75
199.00
265.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Jedinstvo
0.0
0
0
0
0
3.0
6316
2968
9284
515.78
151
3.0
6316
2968
9284
515.78
151
2. ŽKK Varaždin
2.0
4367
1974
6341
528.42
109
2.0
4239
1877
6116
509.67
101
4.0
8606
3851
12457
519.04
210
3. ŽKK Zaprešić
1.0
2139
873
3012
502.00
63
2.0
4444
1986
6430
535.83
106
3.0
6583
2859
9442
524.56
169
4. Koprivnica
3.0
6181
2721
8902
494.56
213
1.0
2077
867
2944
490.67
69
4.0
8258
3588
11846
493.58
282
5. Moslavina
2.0
3918
1947
5865
488.75
126
1.0
2034
768
2802
467.00
109
3.0
5952
2715
8667
481.50
235
6. ŽKK Novska
3.0
6147
2550
8697
483.17
251
1.0
2072
915
2987
497.83
65
4.0
8219
3465
11684
486.83
316
7. ŽKK Sidra
1.0
1970
881
2851
475.17
72
2.0
4167
1797
5964
497.00
141
3.0
6137
2678
8815
489.72
213
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više