Pregled svih liga

3. Hrvatska kuglačka liga istok - zona Požega


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Požega
Požega
11 10 0 1 20 61.0 27.0
2. PKK Halo 192
Slavonski Brod
11 6 0 5 12 50.0 38.0
3. Regoč
Slavonski Brod
11 6 0 5 12 49.0 39.0
4. Lipik 1974
Lipik
11 6 0 5 12 48.0 40.0
5. Obrtnik-BAM
Nova Gradiška
11 6 0 5 12 47.0 41.0
6. Lokomotiva 1967
Slavonski Brod
11 5 0 6 10 40.0 48.0
7. INA - Požega
Požega
11 4 1 6 9 38.0 50.0
8. Sloga
Prekopakra
11 4 0 7 8 39.0 49.0
9. PPK Kutjevo
Požega
11 3 2 6 8 36.0 52.0
10. HVIDR-a
Požega
11 3 1 7 7 32.0 56.0

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 PPK Kutjevo HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2961 : 3021) 26.09.2021 18:00 Darko Zovko, B
Nenad Vasić, D
| | |
1 2 Obrtnik-BAM Sloga Exit
1-4
7.0 : 1.0 (3069 : 2887) 26.09.2021 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
1 3 Regoč PKK Halo 192 SRC Vijuš
1-4
3.0 : 5.0 (3101 : 3198) 24.09.2021 18:00 Helena Marić, B
Marko Liović, C
| | |
1 4 Lipik 1974 Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3126 : 3145) 24.09.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
1 5 Požega INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3083 : 2898) 24.09.2021 18:00 Željko Lončar, A
Antonio Kopić, D
| | |
2 6 HVIDR-a INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2889 : 2896) 02.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Mario Trnokop, D
| | |
2 7 Lokomotiva 1967 Požega SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3093 : 3133) 02.10.2021 18:30 Marko Liović, C
| | |
2 8 PKK Halo 192 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3177 : 3110) 01.10.2021 18:00 Krešimir Grčević, A
| | |
2 9 Sloga Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3132 : 3080) 01.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
2 10 PPK Kutjevo Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
1.0 : 7.0 (2420 : 2978) 03.10.2021 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
3 11 Obrtnik-BAM HVIDR-a Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3132 : 3084) 10.10.2021 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
3 12 Regoč PPK Kutjevo SRC Vijuš
1-4
5.0 : 3.0 (3169 : 3115) 08.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
Marko Liović, C
| | |
3 13 Lipik 1974 Sloga Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3247 : 3098) 08.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
3 14 Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3012 : 3011) 08.10.2021 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
3 15 INA - Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2960 : 3061) 10.10.2021 18:00 Stipo Andrijević, B
Mirjana Horvat, D
| | |
4 16 HVIDR-a Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (2949 : 2886) 16.10.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
4 17 PKK Halo 192 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
8.0 : 0.0 (3112 : 2953) 15.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
4 18 Sloga Požega Gradska kuglana Pa
1-4
5.0 : 3.0 (3181 : 3095) 15.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
4 19 PPK Kutjevo Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3042 : 3020) 17.10.2021 18:00 Robert Bakić, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
4 20 Obrtnik-BAM Regoč Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3199 : 3091) 17.10.2021 18:00 Mario Brađašević, B
Maja Biželj, B
| | |
5 21 Regoč HVIDR-a SRC Vijuš
1-4
7.0 : 1.0 (3158 : 2988) 22.10.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
5 22 Lipik 1974 Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3277 : 3192) 22.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
5 23 Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3023 : 2921) 19.10.2021 17:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
5 24 INA - Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (2982 : 2961) 24.10.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
5 25 Lokomotiva 1967 PKK Halo 192 SRC Vijuš
5-8
1.0 : 7.0 (3100 : 3159) 23.10.2021 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
6 26 HVIDR-a PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3075 : 2997) 30.10.2021 14:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
6 27 Sloga Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pa
1-4
3.0 : 5.0 (3102 : 3194) 29.10.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
6 28 PPK Kutjevo INA - Požega Gradska kuglana Pž
1-4
4.0 : 4.0 (2586 : 2920) 31.10.2021 18:00 Franjo Soldo, A
Antonio Kopić, D
| | |
6 29 Obrtnik-BAM Požega Exit
1-4
3.0 : 5.0 (3092 : 3169) 31.10.2021 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
6 30 Regoč Lipik 1974 SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3218 : 3091) 29.10.2021 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
7 31 Lipik 1974 HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
7.0 : 1.0 (3264 : 3052) 05.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
7 32 Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3002 : 2923) 05.11.2021 18:00 Robert Bakić, B
Franjo Soldo, A
| | |
7 33 INA - Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
5.0 : 3.0 (3066 : 2969) 07.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
7 34 Lokomotiva 1967 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3214 : 2514) 06.11.2021 18:30 Ivan Keser, C
| | |
7 35 PKK Halo 192 Sloga SRC Vijuš
5-8
7.0 : 1.0 (3217 : 3091) 05.11.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
8 36 HVIDR-a Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3015 : 2903) 13.11.2021 14:00 Franjo Soldo, A
Nenad Vasić, D
| | |
8 37 PPK Kutjevo PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3012 : 3005) 14.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
8 38 Obrtnik-BAM Lokomotiva 1967 Exit
1-4
5.0 : 3.0 (3085 : 3023) 14.11.2021 18:00 Mario Brađašević, B
| | |
8 39 Regoč INA - Požega SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3099 : 3042) 09.11.2021 18:00 Marko Liović, C
Hrvoje Ćosić, D
| | |
8 40 Lipik 1974 Požega Gradska kuglana Pa
1-4
2.0 : 6.0 (3178 : 3197) 24.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
9 41 Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
6.0 : 2.0 (3113 : 2975) 19.11.2021 18:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
9 42 INA - Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2906 : 2989) 21.11.2021 18:00 Darko Zovko, B
Mario Trnokop, D
| | |
9 43 Lokomotiva 1967 Regoč SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3180 : 3117) 20.11.2021 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
9 44 PKK Halo 192 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
6.0 : 2.0 (3184 : 3147) 19.11.2021 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
9 45 Sloga PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
8.0 : 0.0 (3238 : 2086) 19.11.2021 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 46 HVIDR-a PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
0.0 : 8.0 (2809 : 3011) 15.01.2022 14:00 Hrvoje Bakić, A
Antonio Kopić, D
| | |
10 47 Sloga Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3177 : 3162) 14.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
10 48 PKK Halo 192 Regoč SRC Vijuš
5-8
3.0 : 5.0 (3139 : 3139) 14.01.2022 18:00 Helena Marić, B
| | |
10 49 Lokomotiva 1967 Lipik 1974 SRC Vijuš
5-8
2.0 : 6.0 (3076 : 3084) 15.01.2022 18:30 Dalija Šljivarić, C
| | |
10 50 INA - Požega Požega Gradska kuglana Pž
1-4
2.0 : 6.0 (2924 : 3006) 16.01.2022 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |
11 51 INA - Požega HVIDR-a Gradska kuglana Pž
1-4
8.0 : 0.0 (2947 : 2803) 23.01.2022 18:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
11 52 Požega Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
7.0 : 1.0 (3073 : 2919) 21.01.2022 18:00 Željko Lončar, A
Nenad Vasić, D
| | |
11 53 Lipik 1974 PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
6.0 : 2.0 (3383 : 3241) 21.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
11 54 Regoč Sloga SRC Vijuš
1-4
6.0 : 2.0 (3056 : 3013) 21.01.2022 18:00 Marko Liović, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
11 55 Obrtnik-BAM PPK Kutjevo Exit
1-4
6.0 : 2.0 (3157 : 2983) 23.01.2022 18:00 Maja Biželj, B
Mario Brađašević, B
| | |
12 56 HVIDR-a Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
29.01.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
12 57 PPK Kutjevo Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
30.01.2022 18:00 Hrvoje Bakić, A
Mirjana Horvat, D
| | |
12 58 Sloga Lipik 1974 Gradska kuglana Pa
1-4
28.01.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Sadmir Delihodžić, B
Božidar Petrovečki, B
| | |
12 59 PKK Halo 192 Požega SRC Vijuš
5-8
28.01.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
12 60 Lokomotiva 1967 INA - Požega SRC Vijuš
5-8
29.01.2022 18:30 Marko Liović, C
| | |
13 61 Lokomotiva 1967 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
05.02.2022 13:30 Ivan Keser, C
| | |
13 62 INA - Požega PKK Halo 192 Gradska kuglana Pž
1-4
06.02.2022 18:00 Stipo Andrijević, B
Ljuban Vijačkić, D
| | |
13 63 Požega Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
04.02.2022 18:00 Robert Bakić, B
Antonio Kopić, D
| | |
13 64 Lipik 1974 PPK Kutjevo Gradska kuglana Pa
1-4
04.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
13 65 Regoč Obrtnik-BAM SRC Vijuš
1-4
04.02.2022 18:00 Helena Marić, B
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
14 66 HVIDR-a Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
12.02.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Mario Trnokop, D
| | |
14 67 Obrtnik-BAM Lipik 1974 Exit
1-4
13.02.2022 18:00 | | |
14 68 PPK Kutjevo Požega Gradska kuglana Pž
1-4
13.02.2022 18:00 Robert Bakić, B
Mirjana Horvat, D
| | |
14 69 Sloga INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
11.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
14 70 PKK Halo 192 Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
5-8
11.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
| | |
15 71 PKK Halo 192 HVIDR-a SRC Vijuš
5-8
18.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
| | |
15 72 Lokomotiva 1967 Sloga SRC Vijuš
5-8
19.02.2022 18:30 Marko Liović, C
| | |
15 73 INA - Požega PPK Kutjevo Gradska kuglana Pž
1-4
20.02.2022 18:00 Stipo Andrijević, B
Franjo Soldo, A
| | |
15 74 Požega Obrtnik-BAM Gradska kuglana Pž
1-4
18.02.2022 18:00 Željko Lončar, A
Milan Burivoda, D
| | |
15 75 Lipik 1974 Regoč Gradska kuglana Pa
1-4
18.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
16 76 HVIDR-a Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
26.02.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
16 77 Regoč Požega SRC Vijuš
1-4
25.02.2022 18:00 Dalija Šljivarić, C
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
16 78 Obrtnik-BAM INA - Požega Exit
1-4
27.02.2022 18:00 | | |
16 79 PPK Kutjevo Lokomotiva 1967 Gradska kuglana Pž
1-4
27.02.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mario Trnokop, D
| | |
16 80 Sloga PKK Halo 192 Gradska kuglana Pa
1-4
25.02.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Ivan Hofman, D
| | |
17 81 Sloga HVIDR-a Gradska kuglana Pa
1-4
04.03.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
17 82 PKK Halo 192 PPK Kutjevo SRC Vijuš
5-8
04.03.2022 18:00 Božidar Krajačić, A
| | |
17 83 Lokomotiva 1967 Obrtnik-BAM SRC Vijuš
5-8
05.03.2022 18:30 Marko Liović, C
| | |
17 84 INA - Požega Regoč Gradska kuglana Pž
1-4
06.03.2022 18:00 Željko Lončar, A
Mirjana Horvat, D
| | |
17 85 Požega Lipik 1974 Gradska kuglana Pž
1-4
04.03.2022 18:00 Robert Bakić, B
Milan Burivoda, D
| | |
18 86 HVIDR-a Požega Gradska kuglana Pž
1-4
12.03.2022 14:00 Franjo Soldo, A
Ljuban Vijačkić, D
| | |
18 87 Lipik 1974 INA - Požega Gradska kuglana Pa
1-4
11.03.2022 18:00 Zvonko Gnezda, B
Damir Rendić, C
| | |
18 88 Regoč Lokomotiva 1967 SRC Vijuš
1-4
11.03.2022 18:00 Helena Marić, B
Jelena Puškarić Županić, D
| | |
18 89 Obrtnik-BAM PKK Halo 192 Exit
1-4
13.03.2022 18:00 | | |
18 90 PPK Kutjevo Sloga Gradska kuglana Pž
1-4
13.03.2022 18:00 Darko Zovko, B
Mirjana Horvat, D
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Domagoj Tušim
Lipik 1974
4.00
2165
572.17
2737.17
547.43
2. Ivan Nemec
Regoč
5.00
2699
578.33
3277.33
546.22
3. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
6.00
3206
531.00
3737.00
533.86
4. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
5.00
2670
526.33
3196.33
532.72
5. Marko Marjanović
Požega
4.00
2150
508.60
2658.60
531.72
6. Petar Grivičić
Regoč
5.00
2634
536.60
3170.60
528.43
7. Tomislav Gruić
Požega
5.00
2655
509.50
3164.50
527.42
8. Mato Brekalo
PKK Halo 192
6.00
3148
537.50
3685.50
526.50
9. Ivan Montibeler
Regoč
5.00
2627
519.80
3146.80
524.47
10. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
5.00
2633
511.83
3144.83
524.14
11. Goran Urh
PPK Kutjevo
6.00
3131
533.50
3664.50
523.50
12. Dubravko Tekić
Regoč
4.00
2087
525.33
2612.33
522.47
13. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
5.00
2597
536.89
3133.89
522.31
14. Tomislav Galović
Požega
5.00
2629
503.83
3132.83
522.14
15. Tomislav Korov
PKK Halo 192
6.00
3103
543.40
3646.40
520.91
16. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
4.00
2075
529.20
2604.20
520.84
17. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
6.00
3108
527.00
3635.00
519.29
18. Antun Gruić
Požega
4.00
2084
510.20
2594.20
518.84
19. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
6.00
3109
520.60
3629.60
518.51
20. Ilija St Turković
Sloga
5.00
2561
548.80
3109.80
518.30
21. Leonardo Krnjaković
Obrtnik-BAM
4.50
2321
528.83
2849.83
518.15
22. Ivan Zandona
Lipik 1974
5.00
2574
524.00
3098.00
516.33
23. Ivan Hofman
Lipik 1974
5.00
2543
553.33
3096.33
516.06
24. Miroslav Crnjac
Požega
5.00
2558
533.00
3091.00
515.17
25. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
5.00
2534
553.83
3087.83
514.64
26. Ivan Katalinić
Sloga
6.00
3078
524.20
3602.20
514.60
27. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
6.00
3080
515.40
3595.40
513.63
28. Ivan Burivoda
HVIDR-a
5.00
2581
492.60
3073.60
512.27
29. Marjan Grgić
Požega
5.00
2572
501.50
3073.50
512.25
30. Dragan Blažević
Sloga
5.00
2557
510.40
3067.40
511.23
31. Milan Burivoda
HVIDR-a
6.00
3053
513.33
3566.33
509.48
32. Radoslav Antunović
HVIDR-a
5.00
2548
507.67
3055.67
509.28
33. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
6.00
3023
538.50
3561.50
508.79
34. Saša Poletto
Sloga
6.00
3018
542.00
3560.00
508.57
35. Marko Vukoje
Regoč
4.00
2025
516.17
2541.17
508.23
36. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
6.00
3004
514.80
3518.80
502.69
37. Jurica Matijević
HVIDR-a
6.00
3031
477.56
3508.56
501.22
38. Mirko Veselin
HVIDR-a
6.00
2980
514.80
3494.80
499.26
39. Nenad Vasić
INA - Požega
5.00
2493
494.60
2987.60
497.93
40. Niko Matanović
INA - Požega
5.00
2480
491.78
2971.78
495.30
41. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
6.00
2948
502.40
3450.40
492.91
42. Hrvoje Bakić
INA - Požega
4.44
2187
488.36
2675.36
491.79
43. Vitomir Juranović
Sloga
5.44
2634
525.20
3159.20
490.56
44. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
5.00
2081
419.20
2500.20
416.70

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Domagoj Tušim
Lipik 1974
4.00
2165.00
541.25
6.00
3433.00
572.17
10.00
5598.00
559.80
2. Ivan Nemec
Regoč
5.00
2699.00
539.80
3.00
1735.00
578.33
8.00
4434.00
554.25
3. Marko Marjanović
Požega
4.00
2150.00
537.50
5.00
2543.00
508.60
9.00
4693.00
521.44
4. Zlatko Andraković
PKK Halo 192
6.00
3206.00
534.33
5.00
2655.00
531.00
11.00
5861.00
532.82
5. Miroslav Franješević
Obrtnik-BAM
5.00
2670.00
534.00
6.00
3158.00
526.33
11.00
5828.00
529.82
6. Tomislav Gruić
Požega
5.00
2655.00
531.00
6.00
3057.00
509.50
11.00
5712.00
519.27
7. Petar Grivičić
Regoč
5.00
2634.00
526.80
5.00
2683.00
536.60
10.00
5317.00
531.70
8. Ivan Šimunović
Obrtnik-BAM
5.00
2633.00
526.60
6.00
3071.00
511.83
11.00
5704.00
518.55
9. Tomislav Galović
Požega
5.00
2629.00
525.80
6.00
3023.00
503.83
11.00
5652.00
513.82
10. Ivan Montibeler
Regoč
5.00
2627.00
525.40
5.00
2599.00
519.80
10.00
5226.00
522.60
11. Mato Brekalo
PKK Halo 192
6.00
3148.00
524.67
4.00
2150.00
537.50
10.00
5298.00
529.80
12. Goran Urh
PPK Kutjevo
6.00
3131.00
521.83
4.00
2134.00
533.50
10.00
5265.00
526.50
13. Dubravko Tekić
Regoč
4.00
2087.00
521.75
4.50
2364.00
525.33
8.50
4451.00
523.65
14. Antun Gruić
Požega
4.00
2084.00
521.00
5.00
2551.00
510.20
9.00
4635.00
515.00
15. Dario Šubert
Lipik 1974
3.00
1562.00
520.67
6.00
3184.00
530.67
9.00
4746.00
527.33
16. Siniša Mrmak
Obrtnik-BAM
5.00
2597.00
519.40
4.50
2416.00
536.89
9.50
5013.00
527.68
17. Matej Zboril
Obrtnik-BAM
4.00
2075.00
518.75
5.00
2646.00
529.20
9.00
4721.00
524.56
18. Krunoslav Prusina
Lokomotiva 1967
6.00
3109.00
518.17
5.00
2603.00
520.60
11.00
5712.00
519.27
19. Želimir Puškarić
Lokomotiva 1967
6.00
3108.00
518.00
5.00
2635.00
527.00
11.00
5743.00
522.09
20. Tomislav Korov
PKK Halo 192
6.00
3103.00
517.17
5.00
2717.00
543.40
11.00
5820.00
529.09
21. Ivan Burivoda
HVIDR-a
5.00
2581.00
516.20
5.00
2463.00
492.60
10.00
5044.00
504.40
22. Đuro Baričić
PKK Halo 192
4.25
2193.00
516.00
3.00
1592.00
530.67
7.25
3785.00
522.07
23. Leonardo Krnjaković
Obrtnik-BAM
4.50
2321.00
515.78
6.00
3173.00
528.83
10.50
5494.00
523.24
24. Ivan Zandona
Lipik 1974
5.00
2574.00
514.80
3.50
1834.00
524.00
8.50
4408.00
518.59
25. Marjan Grgić
Požega
5.00
2572.00
514.40
6.00
3009.00
501.50
11.00
5581.00
507.36
26. Đuro Poljanac
PPK Kutjevo
6.00
3080.00
513.33
5.00
2577.00
515.40
11.00
5657.00
514.27
27. Ivan Katalinić
Sloga
6.00
3078.00
513.00
5.00
2621.00
524.20
11.00
5699.00
518.09
28. Valentin Pemper
INA - Požega
2.56
1312.00
512.50
4.00
1940.00
485.00
6.56
3252.00
495.73
29. Ilija St Turković
Sloga
5.00
2561.00
512.20
5.00
2744.00
548.80
10.00
5305.00
530.50
30. Miroslav Crnjac
Požega
5.00
2558.00
511.60
6.00
3198.00
533.00
11.00
5756.00
523.27
31. Dragan Blažević
Sloga
5.00
2557.00
511.40
5.00
2552.00
510.40
10.00
5109.00
510.90
32. Radoslav Antunović
HVIDR-a
5.00
2548.00
509.60
3.00
1523.00
507.67
8.00
4071.00
508.88
33. Milan Burivoda
HVIDR-a
6.00
3053.00
508.83
4.50
2310.00
513.33
10.50
5363.00
510.76
34. Ivan Hofman
Lipik 1974
5.00
2543.00
508.60
6.00
3320.00
553.33
11.00
5863.00
533.00
35. Damir Grubišić
Regoč
2.50
1271.00
508.40
5.50
2817.00
512.18
8.00
4088.00
511.00
36. Tomislav Luksetić
Lipik 1974
5.00
2534.00
506.80
6.00
3323.00
553.83
11.00
5857.00
532.45
37. Ivica Mišić
Lokomotiva 1967
4.00
2027.00
506.75
4.50
2311.00
513.56
8.50
4338.00
510.35
38. Zlatko Zarožinski
PKK Halo 192
4.00
2025.00
506.25
4.00
2066.00
516.50
8.00
4091.00
511.38
39. Marko Vukoje
Regoč
4.00
2025.00
506.25
6.00
3097.00
516.17
10.00
5122.00
512.20
40. Jurica Matijević
HVIDR-a
6.00
3031.00
505.17
4.50
2149.00
477.56
10.50
5180.00
493.33
41. Slavko Marković
PKK Halo 192
4.25
2145.00
504.71
4.75
2494.00
525.05
9.00
4639.00
515.44
42. Ivica Nikolić
PKK Halo 192
3.00
1514.00
504.67
2.25
1125.00
500.00
5.25
2639.00
502.67
43. Zdravko Pavlić
Lokomotiva 1967
6.00
3023.00
503.83
4.00
2154.00
538.50
10.00
5177.00
517.70
44. Saša Poletto
Sloga
6.00
3018.00
503.00
4.00
2168.00
542.00
10.00
5186.00
518.60
45. Tomislav Vidaković
Lokomotiva 1967
6.00
3004.00
500.67
5.00
2574.00
514.80
11.00
5578.00
507.09
46. Davor Schrotter
Lipik 1974
3.25
1623.00
499.38
5.00
2579.00
515.80
8.25
4202.00
509.33
47. Darko Božić
Lokomotiva 1967
4.00
1997.00
499.25
3.00
1588.00
529.33
7.00
3585.00
512.14
48. Nenad Vasić
INA - Požega
5.00
2493.00
498.60
5.00
2473.00
494.60
10.00
4966.00
496.60
49. Mirko Veselin
HVIDR-a
6.00
2980.00
496.67
5.00
2574.00
514.80
11.00
5554.00
504.91
50. Mato Matijević
HVIDR-a
4.14
2056.00
496.62
5.00
2308.00
461.60
9.14
4364.00
477.46
51. Niko Matanović
INA - Požega
5.00
2480.00
496.00
5.23
2572.00
491.78
10.23
5052.00
493.84
52. Dražen Puljašević
PPK Kutjevo
4.00
1972.00
493.00
4.50
1580.00
351.11
8.50
3552.00
417.88
53. Hrvoje Bakić
INA - Požega
4.44
2187.00
492.57
5.50
2686.00
488.36
9.94
4873.00
490.24
54. Zvonko Ćutić
PPK Kutjevo
6.00
2948.00
491.33
5.00
2512.00
502.40
11.00
5460.00
496.36
55. Josip Katalinić
Lokomotiva 1967
4.00
1960.00
490.00
3.50
1798.00
513.71
7.50
3758.00
501.07
56. Vitomir Juranović
Sloga
5.44
2634.00
484.19
5.00
2626.00
525.20
10.44
5260.00
503.83
57. Ilija Pemper
INA - Požega
3.00
1452.00
484.00
3.00
1449.00
483.00
6.00
2901.00
483.50
58. Antun Mandurić
INA - Požega
3.00
1427.00
475.67
2.27
1096.00
482.82
5.27
2523.00
478.75
59. Vladimir Bemko
Obrtnik-BAM
3.25
1540.00
473.85
1.00
489.00
489.00
4.25
2029.00
477.41
60. Dražen Tadijanović
INA - Požega
3.00
1400.00
466.67
3.00
1506.00
502.00
6.00
2906.00
484.33
61. Tomislav Prpić
PPK Kutjevo
5.00
2081.00
416.20
5.00
2096.00
419.20
10.00
4177.00
417.70
62. Krešimir Vidačić
PPK Kutjevo
4.00
1515.00
378.75
1.00
502.00
502.00
5.00
2017.00
403.40

Ivan Babić
PKK Halo 192
1.00
553.00
553.00
1.00
532.00
532.00
2.00
1085.00
542.50
Robert Bakić
INA - Požega
1.00
530.00
530.00
3.00
1621.00
540.33
4.00
2151.00
537.75
Darko Ćorković
Obrtnik-BAM
1.00
513.00
513.00
2.49
1292.00
518.88
3.49
1805.00
517.19
Josip Tokić
Obrtnik-BAM
1.00
512.00
512.00
1.00
514.00
514.00
2.00
1026.00
513.00
Igor Šulc
Sloga
2.00
1019.00
509.50
0.00
0.00
NaN
2.00
1019.00
509.50
Mihael Rebrović
Lipik 1974
1.44
730.00
506.94
2.00
1055.00
527.50
3.44
1785.00
518.90
Filip Filipović
INA - Požega
2.00
1002.00
501.00
3.00
1469.00
489.67
5.00
2471.00
494.20
Ivo Grgić
Sloga
1.56
765.00
490.38
0.92
506.00
550.00
2.48
1271.00
512.50
Albert Jirasek
Lipik 1974
1.00
489.00
489.00
0.00
0.00
NaN
1.00
489.00
489.00
Dejan Valčić
PKK Halo 192
1.50
724.00
482.67
1.00
498.00
498.00
2.50
1222.00
488.80
Jozo Brezicki
PPK Kutjevo
1.00
482.00
482.00
0.00
0.00
NaN
1.00
482.00
482.00
Alen Birešić
HVIDR-a
0.50
239.00
478.00
0.50
236.00
472.00
1.00
475.00
475.00
Josip Bošnjak
Obrtnik-BAM
0.75
357.00
476.00
1.51
752.00
498.01
2.26
1109.00
490.71
Ivica Matičević
Požega
2.00
952.00
476.00
2.00
925.00
462.50
4.00
1877.00
469.25
Josip Dumančić
Sloga
2.50
1177.00
470.80
4.50
2317.00
514.89
7.00
3494.00
499.14
Stjepan Marjanović
PPK Kutjevo
2.00
940.00
470.00
2.00
1010.00
505.00
4.00
1950.00
487.50
Željko Pavković
Sloga
1.50
699.00
466.00
0.50
267.00
534.00
2.00
966.00
483.00
Ivan Tišler
Lipik 1974
2.31
1074.00
464.94
0.50
260.00
520.00
2.81
1334.00
474.73
Đorđe Mihovilović
Obrtnik-BAM
0.50
230.00
460.00
2.50
1223.00
489.20
3.00
1453.00
484.33
Dalibor Martinović
Regoč
2.42
1097.00
453.31
5.00
2548.00
509.60
7.42
3645.00
491.24
Ivo Tekić
Regoč
0.50
226.00
452.00
0.00
0.00
NaN
0.50
226.00
452.00
Ivan Dumančić
Sloga
1.00
445.00
445.00
0.08
29.00
362.50
1.08
474.00
438.89
Jure Barišić
HVIDR-a
1.00
440.00
440.00
0.50
228.00
456.00
1.50
668.00
445.33
Dinko Hajnal
Regoč
0.50
219.00
438.00
0.00
0.00
NaN
0.50
219.00
438.00
Igor Krajnović
Regoč
1.08
465.00
430.56
2.00
958.00
479.00
3.08
1423.00
462.01
Luka Jazvić
INA - Požega
1.00
426.00
426.00
0.00
0.00
NaN
1.00
426.00
426.00
Tomislav Ciganović
HVIDR-a
2.36
995.00
421.61
1.00
461.00
461.00
3.36
1456.00
433.33
Ivan Ivanković
PPK Kutjevo
2.00
481.00
240.50
1.00
483.00
483.00
3.00
964.00
321.33

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Požega
5.0
10512
5088
15600
520.00
184
6.0
12437
5869
18306
508.50
230
11.0
22949
10957
33906
513.73
414
2. PKK Halo 192
6.0
12730
5881
18611
516.97
218
5.0
10710
5119
15829
527.63
139
11.0
23440
11000
34440
521.82
357
3. Obrtnik-BAM
5.0
10578
4870
15448
514.93
210
6.0
12743
5991
18734
520.39
201
11.0
23321
10861
34182
517.91
411
4. Regoč
5.0
10496
4854
15350
511.67
211
6.0
12791
6010
18801
522.25
203
11.0
23287
10864
34151
517.44
414
5. Lipik 1974
5.0
10432
4862
15294
509.80
195
6.0
13011
6464
19475
540.97
176
11.0
23443
11326
34769
526.80
371
6. Lokomotiva 1967
6.0
12379
5849
18228
506.33
237
5.0
10651
5012
15663
522.10
193
11.0
23030
10861
33891
513.50
430
7. Sloga
6.0
12387
5566
17953
498.69
295
5.0
10755
5075
15830
527.67
198
11.0
23142
10641
33783
511.86
493
8. HVIDR-a
6.0
12432
5491
17923
497.86
302
5.0
10227
4510
14737
491.23
246
11.0
22659
10001
32660
494.85
548
9. INA - Požega
5.0
10139
4570
14709
490.30
258
6.0
12320
5465
17785
494.03
283
11.0
22459
10035
32494
492.33
541
10. PPK Kutjevo
6.0
11492
5138
16630
461.94
249
5.0
9490
4531
14021
467.37
192
11.0
20982
9669
30651
464.41
441
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više