Pregled svih liga

2. Hrvatska kuglačka liga centar


Preuzimanja: Raspored utakmica | Igrač lige | Prosjeci igrača | Prosjeci ekipa

Izvješće kola: 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18.
Odabir kola: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18

Odabirom bilo koje ekipe možete vidjeti popis igrača i adresar te ekipe
Ekipa UTA POB NER POR BOD POE+ POE-
1. Ponikve
Zagreb
18 14 0 4 28 91.5 52.5
2. Ban Jelačić
Zaprešić
18 12 2 4 26 89.0 55.0
3. Hrabri
Zagreb
18 12 2 4 26 87.5 56.5
4. Zanatlija Ivanić
Ivanić Grad
18 10 1 7 21 80.0 64.0
5. Dugo Selo 1934
Dugo Selo
18 8 2 8 18 67.0 77.0
6. Sidra Zagreb
Zagreb
18 7 0 11 14 66.0 78.0
7. Obrtnik Torbar II
Zagreb
18 7 0 11 14 66.0 78.0
8. Zagrebačka pivovara
Zagreb
18 6 0 12 12 59.5 84.5
9. Radnik
Velika Gorica
18 5 2 11 12 58.5 85.5
10. Medvedgrad
Zagreb
18 4 1 13 9 55.0 89.0
Statistika:

Kolo Utakmica Domacin Gost Kuglana Rezultat Početak Suci
1 1 Zagrebačka pivovara Medvedgrad Grmoščica
1-4
0.0 : 8.0 (2971 : 3279) 22.09.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Ljubica Dolanski, D
Luka Bakić, D
| | |
1 2 Obrtnik Torbar II Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3285 : 3229) 22.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, D
| | |
1 3 Ponikve Hrabri Grmoščica
5-8
3.0 : 5.0 (3311 : 3343) 24.09.2021 18:00 Gordana Senta, A
Matija Pavlinić, C
| | |
1 4 Dugo Selo 1934 Sidra Zagreb Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3169 : 2913) 23.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
1 5 Radnik Ban Jelačić Radnik
1-4
3.0 : 5.0 (3177 : 3228) 20.09.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
2 6 Ban Jelačić Medvedgrad Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3504 : 3325) 29.09.2021 19:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
Milan Uzelac, D
| | |
2 7 Sidra Zagreb Radnik Vinko Bek
1-4
3.0 : 5.0 (3310 : 3313) 29.09.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
2 8 Hrabri Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3343 : 3215) 28.09.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Petra Fiamengo, B
Luka Bakić, D
| | |
2 9 Zanatlija Ivanić Ponikve Zelenjak
1-4
2.0 : 6.0 (3300 : 3446) 02.10.2021 16:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
2 10 Zagrebačka pivovara Obrtnik Torbar II Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3224 : 3181) 29.09.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Mirela Đeri, B
| | |
3 11 Obrtnik Torbar II Medvedgrad Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3243 : 3124) 06.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
3 12 Ponikve Zagrebačka pivovara Grmoščica
5-8
5.5 : 2.5 (3385 : 3299) 08.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Tihana Čavlović, C
| | |
3 13 Dugo Selo 1934 Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3142 : 3129) 07.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
3 14 Radnik Hrabri Radnik
1-4
1.5 : 6.5 (3054 : 3282) 04.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
3 15 Ban Jelačić Sidra Zagreb Zaprešić
1-6
8.0 : 0.0 (3573 : 3249) 06.10.2021 19:00 Petar Filipčić, A
Petra Fiamengo, B
| | |
4 16 Medvedgrad Sidra Zagreb Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3078 : 3067) 16.10.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
4 17 Hrabri Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (3425 : 3404) 12.10.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
4 18 Zanatlija Ivanić Radnik Zelenjak
1-4
4.0 : 4.0 (3303 : 3312) 14.10.2021 18:30 Petar Filipčić, A
Gordana Senta, A
| | |
4 19 Zagrebačka pivovara Dugo Selo 1934 Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3159 : 3294) 13.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
4 20 Obrtnik Torbar II Ponikve Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3220 : 3129) 13.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
| | |
5 21 Ponikve Medvedgrad Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3367 : 3229) 22.10.2021 18:00 Nikola Filipović, A
Tihana Čavlović, C
| | |
5 22 Dugo Selo 1934 Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3105 : 2956) 21.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
5 23 Radnik Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3195 : 3134) 18.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
5 24 Ban Jelačić Zanatlija Ivanić Zaprešić
1-6
2.0 : 6.0 (3462 : 3535) 20.10.2021 19:00 Nikola Filipović, A
Petra Fiamengo, B
| | |
5 25 Sidra Zagreb Hrabri Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (3367 : 3441) 20.10.2021 18:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
6 26 Hrabri Medvedgrad Vinko Bek
1-4
4.0 : 4.0 (3302 : 3263) 26.10.2021 18:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
6 27 Zanatlija Ivanić Sidra Zagreb Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3336 : 3214) 30.10.2021 16:00 Miroslav Noršić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
6 28 Zagrebačka pivovara Ban Jelačić Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3205 : 3290) 27.10.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Petra Fiamengo, B
| | |
6 29 Obrtnik Torbar II Radnik Zagreb
1-4
7.0 : 1.0 (3184 : 3145) 27.10.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
| | |
6 30 Ponikve Dugo Selo 1934 Grmoščica
5-8
6.0 : 2.0 (3369 : 3243) 29.10.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Filip Boc, B
| | |
7 31 Dugo Selo 1934 Medvedgrad Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3068 : 3117) 04.11.2021 18:00 Elizabeta Štajdohar, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
7 32 Radnik Ponikve Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3163 : 3169) 03.11.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Luka Bakić, D
| | |
7 33 Ban Jelačić Obrtnik Torbar II Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3399 : 3253) 03.11.2021 19:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
7 34 Sidra Zagreb Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3301 : 3201) 03.11.2021 18:00 Elizabeta Štajdohar, A
Milan Uzelac, D
| | |
7 35 Hrabri Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3346 : 3322) 02.11.2021 18:00 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
| | |
8 36 Medvedgrad Zanatlija Ivanić Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3119 : 3267) 13.11.2021 11:00 Nikola Filipović, A
Luka Bakić, D
| | |
8 37 Zagrebačka pivovara Hrabri Grmoščica
1-4
7.0 : 1.0 (3235 : 3231) 10.11.2021 18:00 Gordana Senta, A
Alen Kujundžić, B
| | |
8 38 Obrtnik Torbar II Sidra Zagreb Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3158 : 3148) 10.11.2021 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
8 39 Ponikve Ban Jelačić Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3384 : 3322) 12.11.2021 18:00 Alen Kujundžić, B
Tihana Čavlović, C
| | |
8 40 Dugo Selo 1934 Radnik Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3141 : 3117) 11.11.2021 18:00 Filip Boc, B
Matija Pavlinić, C
| | |
9 41 Radnik Medvedgrad Radnik
1-4
5.0 : 3.0 (3164 : 3136) 15.11.2021 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
9 42 Ban Jelačić Dugo Selo 1934 Zaprešić
1-6
4.0 : 4.0 (3467 : 3458) 17.11.2021 19:00 Alen Kujundžić, B
Petra Fiamengo, B
| | |
9 43 Sidra Zagreb Ponikve Vinko Bek
1-4
2.0 : 6.0 (3297 : 3352) 17.11.2021 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
9 44 Hrabri Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3303 : 3251) 30.11.2021 18:00 Kristijan Kerhin, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
9 45 Zanatlija Ivanić Zagrebačka pivovara Zelenjak
1-4
5.0 : 3.0 (3301 : 3212) 20.11.2021 16:00 Gordana Senta, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
10 46 Medvedgrad Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3025 : 3116) 15.01.2022 11:00 Lucija Marta Jelavić, A
Gordana Senta, A
| | |
10 47 Zanatlija Ivanić Obrtnik Torbar II Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3260 : 3259) 16.01.2022 10:00 Gordana Senta, A
Luka Bakić, D
| | |
10 48 Hrabri Ponikve Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3329 : 3258) 11.01.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Ljubica Dolanski, D
| | |
10 49 Sidra Zagreb Dugo Selo 1934 Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3325 : 3209) 12.01.2022 18:00 Lucija Marta Jelavić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
10 50 Ban Jelačić Radnik Zaprešić
1-6
7.0 : 1.0 (3482 : 3317) 12.01.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Milan Uzelac, D
| | |
11 51 Medvedgrad Ban Jelačić Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3146 : 3332) 18.01.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, D
| | |
11 52 Radnik Sidra Zagreb Radnik
1-4
3.0 : 5.0 (3186 : 3169) 17.01.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, D
| | |
11 53 Dugo Selo 1934 Hrabri Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3301 : 3219) 20.01.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Luka Bakić, D
| | |
11 54 Ponikve Zanatlija Ivanić Grmoščica
5-8
5.0 : 3.0 (3369 : 3353) 21.01.2022 18:00 Gordana Senta, A
Mirela Đeri, B
| | |
11 55 Obrtnik Torbar II Zagrebačka pivovara Zagreb
1-4
5.0 : 3.0 (3290 : 3234) 19.01.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
| | |
12 56 Medvedgrad Obrtnik Torbar II Zagreb
1-4
1.0 : 7.0 (3017 : 3160) 16.02.2022 18:00 Gordana Senta, A
Ivan Jurišić, A
| | |
12 57 Zagrebačka pivovara Ponikve Grmoščica
1-4
3.0 : 5.0 (3293 : 3323) 26.01.2022 18:00 Gordana Senta, A
Petra Fiamengo, B
| | |
12 58 Zanatlija Ivanić Dugo Selo 1934 Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3398 : 3302) 29.01.2022 16:00 Kristina Juras Kovač, A
Mirela Đeri, B
| | |
12 59 Hrabri Radnik Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3408 : 3247) 25.01.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
12 60 Sidra Zagreb Ban Jelačić Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3423 : 3370) 25.02.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Milan Uzelac, D
| | |
13 61 Sidra Zagreb Medvedgrad Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3309 : 2715) 28.02.2022 19:00 Kristina Juras Kovač, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
13 62 Ban Jelačić Hrabri Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3485 : 3473) 02.02.2022 19:00 Petar Filipčić, A
Mirela Đeri, B
| | |
13 63 Radnik Zanatlija Ivanić Radnik
1-4
6.0 : 2.0 (3207 : 3157) 31.01.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
13 64 Dugo Selo 1934 Zagrebačka pivovara Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3147 : 3171) 03.02.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Ljubica Dolanski, D
| | |
13 65 Ponikve Obrtnik Torbar II Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3281 : 3088) 04.02.2022 18:00 Gordana Senta, A
Matija Pavlinić, C
| | |
14 66 Medvedgrad Ponikve Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3157 : 3180) 12.02.2022 11:00 Lucija Marta Jelavić, A
Mirela Đeri, B
| | |
14 67 Obrtnik Torbar II Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3136 : 3204) 09.02.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
14 68 Zagrebačka pivovara Radnik Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3274 : 3201) 09.02.2022 18:00 Filip Boc, B
Milan Uzelac, D
| | |
14 69 Zanatlija Ivanić Ban Jelačić Zelenjak
1-4
5.0 : 3.0 (3276 : 3273) 12.02.2022 16:00 Gordana Senta, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
14 70 Hrabri Sidra Zagreb Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3331 : 3327) 08.02.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, D
| | |
15 71 Medvedgrad Hrabri Zagreb
1-4
0.0 : 8.0 (2548 : 3218) 19.02.2022 11:00 Kristijan Kerhin, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
15 72 Sidra Zagreb Zanatlija Ivanić Vinko Bek
1-4
5.0 : 3.0 (3393 : 3281) 16.02.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Milan Uzelac, D
| | |
15 73 Ban Jelačić Zagrebačka pivovara Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3495 : 3391) 16.02.2022 19:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, D
| | |
15 74 Radnik Obrtnik Torbar II Radnik
1-4
7.0 : 1.0 (3198 : 3026) 14.02.2022 18:00 Kristijan Kerhin, B
Petar Filipčić, A
| | |
15 75 Dugo Selo 1934 Ponikve Radnik
1-4
1.0 : 7.0 (3114 : 3233) 17.02.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Mirela Đeri, B
| | |
16 76 Medvedgrad Dugo Selo 1934 Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3006 : 3081) 26.02.2022 11:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
16 77 Ponikve Radnik Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3372 : 3255) 25.02.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Luka Bakić, D
| | |
16 78 Obrtnik Torbar II Ban Jelačić Zagreb
1-4
3.0 : 5.0 (3172 : 3218) 23.02.2022 18:00 Gordana Senta, A
| | |
16 79 Zagrebačka pivovara Sidra Zagreb Grmoščica
1-4
5.0 : 3.0 (3336 : 3274) 23.02.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
Tomislav Vuković, D
| | |
16 80 Zanatlija Ivanić Hrabri Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3325 : 3304) 26.02.2022 16:00 Nikola Filipović, A
Mirela Đeri, B
| | |
17 81 Zanatlija Ivanić Medvedgrad Zelenjak
1-4
6.0 : 2.0 (3283 : 2728) 05.03.2022 16:00 Kristijan Kerhin, B
Ivan Jurišić, A
| | |
17 82 Hrabri Zagrebačka pivovara Vinko Bek
1-4
7.0 : 1.0 (3331 : 3086) 01.03.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Luka Bakić, D
| | |
17 83 Sidra Zagreb Obrtnik Torbar II Vinko Bek
1-4
6.0 : 2.0 (3337 : 2905) 02.03.2022 18:00 Alen Kujundžić, B
Svjetlana Kokotović, D
| | |
17 84 Ban Jelačić Ponikve Zaprešić
1-6
6.0 : 2.0 (3500 : 3373) 02.03.2022 19:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, D
| | |
17 85 Radnik Dugo Selo 1934 Radnik
1-4
4.0 : 4.0 (3194 : 3164) 28.02.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, D
| | |
18 86 Medvedgrad Radnik Zagreb
1-4
6.0 : 2.0 (3086 : 3013) 12.03.2022 11:00 Lucija Marta Jelavić, A
Svjetlana Kokotović, D
| | |
18 87 Dugo Selo 1934 Ban Jelačić Radnik
1-4
2.0 : 6.0 (3185 : 3249) 10.03.2022 18:00 Petar Filipčić, A
Kristijan Kerhin, B
| | |
18 88 Ponikve Sidra Zagreb Grmoščica
5-8
7.0 : 1.0 (3349 : 3206) 11.03.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Milan Uzelac, D
| | |
18 89 Obrtnik Torbar II Hrabri Zagreb
1-4
2.0 : 6.0 (3102 : 3167) 09.03.2022 18:00 Kristina Juras Kovač, A
| | |
18 90 Zagrebačka pivovara Zanatlija Ivanić Grmoščica
1-4
2.0 : 6.0 (3181 : 3244) 09.03.2022 18:00 Ivan Jurišić, A
Tomislav Vuković, D
| | |

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Br. g. nastupa
Ukupno u gostima
Prosjek kod kuće
Ukupno
Prosjek
1. Goran Marko
Ban Jelačić
9.00
5186
601.56
5787.56
578.76
2. Božo Munjas
Ban Jelačić
8.00
4589
600.00
5189.00
576.56
3. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
8.00
4546
580.44
5126.44
569.60
4. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
8.00
4490
597.22
5087.22
565.25
5. Dragutin Črljenec
Hrabri
9.00
5063
587.11
5650.11
565.01
6. Franjo Posavac
Hrabri
9.00
5097
551.67
5648.67
564.87
7. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
9.00
5062
582.89
5644.89
564.49
8. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
8.00
4513
560.56
5073.56
563.73
9. Fran Hećimović
Ponikve
8.50
4739
578.88
5317.88
559.78
10. Dominik Gregorina
Ponikve
8.00
4443
559.33
5002.33
555.81
11. Zoran Prlina
Medvedgrad
8.00
4474
520.25
4994.25
554.92
12. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
9.00
4971
575.44
5546.44
554.64
13. Petar Maričić
Radnik
9.00
4981
554.11
5535.11
553.51
14. Tomislav Kerhin
Ponikve
9.00
4948
584.50
5532.50
553.25
15. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
8.00
4414
541.67
4955.67
550.63
16. Marko Torlaković
Ban Jelačić
8.00
4378
568.88
4946.88
549.65
17. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
9.00
4942
549.56
5491.56
549.16
18. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
9.00
4909
550.56
5459.56
545.96
19. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
9.00
4928
529.00
5457.00
545.70
20. Nenad Kolundžija
Hrabri
8.00
4312
575.86
4887.86
543.10
21. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
8.00
4361
514.86
4875.86
541.76
22. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
9.00
4863
543.63
5406.63
540.66
23. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
9.00
4862
530.67
5392.67
539.27
24. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
9.00
4823
555.50
5378.50
537.85
25. Ratko Medan
Radnik
8.00
4308
528.67
4836.67
537.41
26. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
8.00
4278
536.88
4814.88
534.99
27. Kristijan Kerhin
Ponikve
8.00
4248
546.14
4794.14
532.68
28. Davor Matić
Medvedgrad
9.00
4738
525.38
5263.38
526.34
29. Ivan Despot
Zagrebačka pivovara
8.00
4177
549.29
4726.29
525.14
30. Goran Vukres
Medvedgrad
9.00
4717
509.33
5226.33
522.63
31. Vlada Marinčić
Radnik
9.00
4696
512.71
5208.71
520.87
32. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
9.00
4649
545.78
5194.78
519.48
33. Igor Džeko
Medvedgrad
9.00
4661
512.00
5173.00
517.30
34. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
9.00
4651
514.56
5165.56
516.56
35. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
8.00
4040
529.63
4569.63
507.74
36. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
8.00
3872
522.29
4394.29
488.25

PDF
Ime i prezime
Ekipa
Gostujući nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Domaći nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
Svi nastupi
Nastup
Ukupno
Prosjek
1. Ivan Kovačević
Radnik
7.00
4102.00
586.00
9.00
5017.00
557.44
16.00
9119.00
569.94
2. Dinko Bagić
Zagrebačka pivovara
6.25
3613.00
578.08
4.34
2365.00
544.93
10.59
5978.00
564.49
3. Goran Marko
Ban Jelačić
9.00
5186.00
576.22
9.00
5414.00
601.56
18.00
10600.00
588.89
4. Božo Munjas
Ban Jelačić
8.00
4589.00
573.63
9.00
5400.00
600.00
17.00
9989.00
587.59
5. Tibor Nemet
Sidra Zagreb
8.00
4546.00
568.25
9.00
5224.00
580.44
17.00
9770.00
574.71
6. Franjo Posavac
Hrabri
9.00
5097.00
566.33
9.00
4965.00
551.67
18.00
10062.00
559.00
7. Zdravko Serdar
Zanatlija Ivanić
8.00
4513.00
564.13
9.00
5045.00
560.56
17.00
9558.00
562.24
8. Slavko Zrile
Dugo Selo 1934
7.00
3946.00
563.71
7.50
4057.00
540.93
14.50
8003.00
551.93
9. Marijan Škof
Hrabri
7.00
3941.00
563.00
6.00
3486.00
581.00
13.00
7427.00
571.31
10. Dragutin Črljenec
Hrabri
9.00
5063.00
562.56
9.00
5284.00
587.11
18.00
10347.00
574.83
11. Vedran Lovrić
Zanatlija Ivanić
9.00
5062.00
562.44
9.00
5246.00
582.89
18.00
10308.00
572.67
12. Mislav Hećimović
Ban Jelačić
8.00
4490.00
561.25
9.00
5375.00
597.22
17.00
9865.00
580.29
13. Karlo Boroš
Sidra Zagreb
6.00
3357.00
559.50
9.00
5254.00
583.78
15.00
8611.00
574.07
14. Zoran Prlina
Medvedgrad
8.00
4474.00
559.25
8.00
4162.00
520.25
16.00
8636.00
539.75
15. Tomislav Barjaktarić
Obrtnik Torbar II
6.00
3351.00
558.50
8.00
4250.00
531.25
14.00
7601.00
542.93
16. Fran Hećimović
Ponikve
8.50
4739.00
557.53
8.00
4631.00
578.88
16.50
9370.00
567.88
17. Hrvoje Ćosić
Medvedgrad
7.00
3902.00
557.43
3.00
1595.00
531.67
10.00
5497.00
549.70
18. Dominik Gregorina
Ponikve
8.00
4443.00
555.38
9.00
5034.00
559.33
17.00
9477.00
557.47
19. Petar Maričić
Radnik
9.00
4981.00
553.44
9.00
4987.00
554.11
18.00
9968.00
553.78
20. Karlo Mezak
Ponikve
6.50
3596.00
553.23
5.00
2810.00
562.00
11.50
6406.00
557.04
21. Zoran Jurić
Sidra Zagreb
9.00
4971.00
552.33
9.00
5179.00
575.44
18.00
10150.00
563.89
22. Goran Kijuk
Zagrebačka pivovara
8.00
4414.00
551.75
9.00
4875.00
541.67
17.00
9289.00
546.41
23. Tomislav Kerhin
Ponikve
9.00
4948.00
549.78
8.00
4676.00
584.50
17.00
9624.00
566.12
24. Ronald Šutić
Dugo Selo 1934
9.00
4942.00
549.11
9.00
4946.00
549.56
18.00
9888.00
549.33
25. Dejan Fišer
Hrabri
7.00
3836.00
548.00
7.00
3755.00
536.43
14.00
7591.00
542.21
26. Igor Cepetić
Zanatlija Ivanić
7.00
3835.00
547.86
0.75
423.00
564.00
7.75
4258.00
549.42
27. Ivica Damjanović
Dugo Selo 1934
9.00
4928.00
547.56
9.00
4761.00
529.00
18.00
9689.00
538.28
28. Marko Torlaković
Ban Jelačić
8.00
4378.00
547.25
8.74
4972.00
568.88
16.74
9350.00
558.54
29. Tomo Krznarić
Zanatlija Ivanić
9.00
4909.00
545.44
5.36
2951.00
550.56
14.36
7860.00
547.35
30. Vedran Štajdohar
Medvedgrad
8.00
4361.00
545.13
7.00
3604.00
514.86
15.00
7965.00
531.00
31. Goran Lovrić
Zanatlija Ivanić
7.00
3811.00
544.43
8.00
4476.00
559.50
15.00
8287.00
552.47
32. Neven Gojčeta
Sidra Zagreb
7.00
3787.00
541.00
6.00
3280.00
546.67
13.00
7067.00
543.62
33. Siniša Sindičić
Zagrebačka pivovara
9.00
4863.00
540.33
8.00
4349.00
543.63
17.00
9212.00
541.88
34. Davor Antolković
Dugo Selo 1934
9.00
4862.00
540.22
9.00
4776.00
530.67
18.00
9638.00
535.44
35. Nenad Kolundžija
Hrabri
8.00
4312.00
539.00
7.00
4031.00
575.86
15.00
8343.00
556.20
36. Ratko Medan
Radnik
8.00
4308.00
538.50
9.00
4758.00
528.67
17.00
9066.00
533.29
37. Filip Boc
Ban Jelačić
7.00
3769.00
538.43
4.50
2578.00
572.89
11.50
6347.00
551.91
38. Branko Tomljanović
Obrtnik Torbar II
9.00
4823.00
535.89
8.00
4444.00
555.50
17.00
9267.00
545.12
39. Dalibor Štruml
Zagrebačka pivovara
8.00
4278.00
534.75
8.00
4295.00
536.88
16.00
8573.00
535.81
40. Ivo Slišković
Hrabri
5.00
2671.00
534.20
7.00
3828.00
546.86
12.00
6499.00
541.58
41. Dalibor Kerhin
Ponikve
6.50
3464.00
532.92
4.62
2410.00
521.65
11.12
5874.00
528.24
42. Kristijan Kerhin
Ponikve
8.00
4248.00
531.00
7.00
3823.00
546.14
15.00
8071.00
538.07
43. Zvonimir Šok
Dugo Selo 1934
5.00
2654.00
530.80
5.00
2548.00
509.60
10.00
5202.00
520.20
44. Martin Prstec
Dugo Selo 1934
5.00
2648.00
529.60
5.50
2817.00
512.18
10.50
5465.00
520.48
45. Renato Kovačić
Dugo Selo 1934
5.00
2641.00
528.20
3.50
1782.00
509.14
8.50
4423.00
520.35
46. Davor Matić
Medvedgrad
9.00
4738.00
526.44
7.96
4182.00
525.38
16.96
8920.00
525.94
47. Josip Fabijanić
Obrtnik Torbar II
7.00
3673.00
524.71
7.00
3775.00
539.29
14.00
7448.00
532.00
48. Goran Vukres
Medvedgrad
9.00
4717.00
524.11
9.00
4584.00
509.33
18.00
9301.00
516.72
49. Stjepan Pongrac
Obrtnik Torbar II
7.50
3923.00
523.07
7.00
3477.00
496.71
14.50
7400.00
510.34
50. Ivan Despot
Zagrebačka pivovara
8.00
4177.00
522.13
7.00
3845.00
549.29
15.00
8022.00
534.80
51. Robertino Mileta
Ban Jelačić
6.00
3131.00
521.83
5.00
2833.00
566.60
11.00
5964.00
542.18
52. Vlada Marinčić
Radnik
9.00
4696.00
521.78
7.00
3589.00
512.71
16.00
8285.00
517.81
53. Marin Rosandić
Radnik
6.00
3127.00
521.17
5.00
2526.00
505.20
11.00
5653.00
513.91
54. Davor Serdar
Zanatlija Ivanić
6.00
3121.00
520.17
5.75
3001.00
521.91
11.75
6122.00
521.02
55. Željko Popovčić
Radnik
4.75
2463.00
518.53
4.50
2324.00
516.44
9.25
4787.00
517.51
56. Igor Džeko
Medvedgrad
9.00
4661.00
517.89
9.00
4608.00
512.00
18.00
9269.00
514.94
57. Vilim Crnić
Obrtnik Torbar II
9.00
4651.00
516.78
9.00
4631.00
514.56
18.00
9282.00
515.67
58. Ivica Juričan
Zagrebačka pivovara
9.00
4649.00
516.56
9.00
4912.00
545.78
18.00
9561.00
531.17
59. Vladimir Maraković
Sidra Zagreb
8.00
4040.00
505.00
8.00
4237.00
529.63
16.00
8277.00
517.31
60. Milan Stančić
Obrtnik Torbar II
6.00
2968.00
494.67
2.00
1056.00
528.00
8.00
4024.00
503.00
61. Viktor Piskač
Sidra Zagreb
8.00
3872.00
484.00
7.00
3656.00
522.29
15.00
7528.00
501.87

Dalibor Bodiš
Obrtnik Torbar II
1.00
584.00
584.00
2.00
1141.00
570.50
3.00
1725.00
575.00
Dorian Mezak
Ponikve
2.00
1138.00
569.00
4.50
2507.00
557.11
6.50
3645.00
560.77
Ivica Krapljan
Ponikve
0.50
279.00
558.00
2.00
1122.00
561.00
2.50
1401.00
560.40
Matej Gajić-Bukljaš
Obrtnik Torbar II
1.00
556.00
556.00
3.00
1586.00
528.67
4.00
2142.00
535.50
Mile Krznarić
Zanatlija Ivanić
4.00
2214.00
553.50
8.00
4465.00
558.13
12.00
6679.00
556.58
Predrag Nemet
Sidra Zagreb
4.00
2187.00
546.75
3.09
1800.00
582.52
7.09
3987.00
562.34
Luka Popovčić
Radnik
4.00
2170.00
542.50
4.00
2136.00
534.00
8.00
4306.00
538.25
Tomislav Vuković
Ponikve
3.00
1623.00
541.00
3.00
1671.00
557.00
6.00
3294.00
549.00
Brane Milešević
Hrabri
4.00
2158.00
539.50
4.00
2192.00
548.00
8.00
4350.00
543.75
Dražen Koščec
Dugo Selo 1934
2.00
1076.00
538.00
2.70
1318.00
488.15
4.70
2394.00
509.36
Marin Zekić
Ban Jelačić
3.00
1610.00
536.67
3.00
1609.00
536.33
6.00
3219.00
536.50
Milan Lovrić
Zanatlija Ivanić
1.00
536.00
536.00
0.50
243.00
486.00
1.50
779.00
519.33
Matija Šorša
Ban Jelačić
1.00
535.00
535.00
0.00
0.00
NaN
1.00
535.00
535.00
Tomislav Lončar
Hrabri
2.00
1058.00
529.00
3.00
1577.00
525.67
5.00
2635.00
527.00
Tomislav Kolarec
Hrabri
2.00
1052.00
526.00
0.00
0.00
NaN
2.00
1052.00
526.00
Milan Sudarević
Radnik
1.00
524.00
524.00
1.60
780.00
487.50
2.60
1304.00
501.54
Tihomir Maznik
Zanatlija Ivanić
2.00
1037.00
518.50
6.00
3145.00
524.17
8.00
4182.00
522.75
Branko Bokulić
Zagrebačka pivovara
2.50
1276.00
510.40
3.66
1828.00
499.45
6.16
3104.00
503.90
Ivica Andrijanić
Ban Jelačić
3.00
1525.00
508.33
5.50
3084.00
560.73
8.50
4609.00
542.24
Fran Gajić
Obrtnik Torbar II
1.00
507.00
507.00
0.00
0.00
NaN
1.00
507.00
507.00
Zlatko Kukuruzović
Radnik
1.00
497.00
497.00
1.00
491.00
491.00
2.00
988.00
494.00
Marko Jozipović
Obrtnik Torbar II
3.50
1738.00
496.57
1.00
498.00
498.00
4.50
2236.00
496.89
Bojan Štetić
Ponikve
2.00
985.00
492.50
2.00
1036.00
518.00
4.00
2021.00
505.25
Vlado Radaković
Dugo Selo 1934
3.00
1473.00
491.00
2.80
1367.00
488.21
5.80
2840.00
489.66
Dinko Jurković
Hrabri
1.00
490.00
490.00
0.00
0.00
NaN
1.00
490.00
490.00
Ivan Goran Popovčić
Radnik
2.00
980.00
490.00
1.00
513.00
513.00
3.00
1493.00
497.67
Josip Ivezić
Radnik
1.25
606.00
484.80
0.00
0.00
NaN
1.25
606.00
484.80
Branko Ivanić
Zagrebačka pivovara
3.25
1574.00
484.31
4.00
1953.00
488.25
7.25
3527.00
486.48
Marijan Mučić
Zanatlija Ivanić
1.00
479.00
479.00
0.00
0.00
NaN
1.00
479.00
479.00
Goran Petković
Ban Jelačić
1.00
473.00
473.00
0.26
102.00
392.31
1.26
575.00
456.35
Borna Barišić
Radnik
1.00
466.00
466.00
2.90
1417.00
488.62
3.90
1883.00
482.82
Ivan Košutić
Obrtnik Torbar II
2.00
914.00
457.00
0.00
0.00
NaN
2.00
914.00
457.00
Branko Rečić
Sidra Zagreb
4.00
1807.00
451.75
2.91
1432.00
492.10
6.91
3239.00
468.74
Ivan Kulfa
Obrtnik Torbar II
1.00
391.00
391.00
0.00
0.00
NaN
1.00
391.00
391.00
Drago Marčinko
Medvedgrad
4.00
1063.00
265.75
4.04
1526.00
377.72
8.04
2589.00
322.01

PDF
Ekipa
Gostujući nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Domaći nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
Svi nastupi
Br.
Pune
Čiš.
Ukupno
Pr.
1. Ban Jelačić
9.0
19924
9762
29686
549.74
241
9.0
20613
10754
31367
580.87
189
18.0
40537
20516
61053
565.31
430
2. Hrabri
9.0
19701
9977
29678
549.59
216
9.0
20088
10030
30118
557.74
175
18.0
39789
20007
59796
553.67
391
3. Zanatlija Ivanić
9.0
19709
9808
29517
546.61
238
9.0
19832
9950
29782
551.52
252
18.0
39541
19758
59299
549.06
490
4. Ponikve
9.0
19583
9880
29463
545.61
204
9.0
19914
10273
30187
559.02
183
18.0
39497
20153
59650
552.31
387
5. Dugo Selo 1934
9.0
19560
9610
29170
540.19
281
9.0
19341
9031
28372
525.41
296
18.0
38901
18641
57542
532.80
577
6. Radnik
9.0
19586
9334
28920
535.56
362
9.0
19299
9239
28538
528.48
319
18.0
38885
18573
57458
532.02
681
7. Zagrebačka pivovara
9.0
19535
9309
28844
534.15
348
9.0
19617
9261
28878
534.78
294
18.0
39152
18570
57722
534.46
642
8. Sidra Zagreb
9.0
19264
9303
28567
529.02
342
9.0
20142
9920
30062
556.70
253
18.0
39406
19223
58629
542.86
595
9. Obrtnik Torbar II
9.0
19211
8868
28079
519.98
445
9.0
19457
9333
28790
533.15
254
18.0
38668
18201
56869
526.56
699
10. Medvedgrad
9.0
18970
8946
27916
516.96
326
9.0
18817
8365
27182
503.37
441
18.0
37787
17311
55098
510.17
767

(Prosjek lige: 537.38 )

Kuglana Broj utakmica Prosjeci Najbolja ekipa Najbolji pojedinac
Gosti Domaći Prosjek Ukupno
Zaprešić 9 562.48 580.87 564.32 571.68 Zanatlija Ivanić 3535 589.17 Igor Cepetić 637
Vinko Bek 9 543.94 557.74 545.32 550.84 Ban Jelačić 3404 567.33 Dinko Bagić 630
Grmoščica 9 543.30 559.02 544.87 551.16 Zanatlija Ivanić 3353 558.83 Goran Kijuk 606
Grmoščica 9 542.91 534.78 542.09 538.84 Ponikve 3323 553.83 Ivica Damjanović 600
Zelenjak 9 537.96 551.52 539.32 544.74 Ponikve 3446 574.33 Božo Munjas 614
Vinko Bek 9 533.09 556.70 535.45 544.90 Hrabri 3441 573.50 Ivan Kovačević 636
Zagreb 9 529.59 533.15 529.95 531.37 Zagrebačka pivovara 3234 539.00 Zvonimir Šok 586
Radnik 9 527.13 528.48 527.26 527.81 Hrabri 3282 547.00 Marko Torlaković 578
Zagreb 9 526.56 503.37 524.24 514.96 Ban Jelačić 3332 555.33 Goran Marko 615
Radnik 9 520.44 525.41 520.94 522.93 Ban Jelačić 3249 541.50 Božo Munjas 576
Cookies nam pomažu pri pružanju usluga. Korištenjem naših usluga, prihvaćate naše korištenje cookies-a. Saznaj više